Jump to content

Oris_Ponas

Narys
 • Pranešimai

  28
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. Nuolatinė atranka į direktorių pozicijas

  1. Anketos šablonas 2. Jūsų Vardas_Pavardė, amžius, discord kontaktai: Oris_Ponas ,14 ,Orintux#1746 3. Jūsų kandidatuojamos pareigos: Apsaugos Direktorius. 4. Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas (išsamiai): nes noriu sugrąžinti apsaugos darbą į aukštumas ir kad žmones norėtu eiti į ši darbą. ir aš norėtčiau užimti aukštesnes pareigas nes dar neesu buves direktoriumi ir panašiai. Aš manau kad apsaugos reikę musu miesteliuose ir kad žmones jaustusi saugus ir laimingi. 5. Jūsų pasiekimai (neįskaitant firmų prižiūrėtojų): pasiekimu nėra šitame serveri, delto ir rašau tarnybini pranešima į direktoriaus pareigas nes norisi kaška pasiegti šeme serverija. 6. Jūsų nuomonė apie pastarajį direktorių valdžiusį jūsų pasirinktą firmą: Aš daug nežinau apie ankstesni direktorių nes jis buvo labai seniai. 7. Kas yra apsauga: Tai yra firma kuri saugo žmones nuo pavoju kurie gali šikilti betkuria minute. 8. Kokios yra pagrindines direktoriau pareigos: Daryti veiklas, tikrinti žmoniu parašytas anketas forume, priimti žmones patekusius iš forumo. 9. Kaip prisiviliosite darbuotojus į savo firmą: Padarysiu pirma atranka masinė kiek ateis žaidėjų tiek tada stengsiuos su visais žaidėjais daryti įdomesnes veiklas serveryje , kad kiti žaidėjai matytų, kad apsauga tikrai nenuleidžia rankų ir stengiasi. 10. Kaip baustumėte žaidėjus už darbo pažeidimus: Tikriausiai taikyčiau piniginę bausmę kaip algos sumažinimas ir panašiai arba skirčiau darbo įspėjimą pvz: žaidėjas surenka 5 darbo įspėjimų ir tada būtų metamas iš darbo. 11. Kodėl tūrėčiau pasirinkti būtent jus: Nes aš esu labai aktivus žaidėjas, per viena para pražaidžių 6h-8h o darbo dienomis 4h-6h. Ir delto kad aš turiu daug planu su šita firma. 12. Jūsų tikslas, bei norai įgyvendint būnant direktoriumi: Mano tikslas butų apsaugos darba paversti įdomių ir kad labai daug žaideju norėtu eiti butent į ši darba ir kad žaidėjai iš būtu kuo ilgiau ir kad šis darbas jiems neatsibostų. 13. Kokios, Jūsų manimu, savybės svarbiausios geram direktoriui: Mano manimų direktorius turėtu buti pareigingas, aktivus ir dosnus, bei galvojantis apie visus o ne tik apie save. 14. Kaip gerinčiau firmos darbuotojų įgūdžius ir žinias: Aš daričau įvaires veiklas ir apmokimus kaip reike dirbti. Daričiau ivaires varžybas ir prizininkam duočiau įvairius prizus.
 2. S.W.A.T. - Atranka į KOMANDĄ!

  Anketa, bei sąvokos : 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, kiek metų : Oris_Ponas. 14m 2. Apibūdinkite save išoriškai " charakterio savybės " : bendraujantis, išklausantis, draugiškas, ganėtinai kerštingas. 3. Jūsų aktyvumas, serveryje, teamspeak 3, bei forume : 4h-8h, nesvarbu kur, jei būnu prisijungęs, būnu visur aktyvus. 4. Kiek laiko žadate išdirbti SWAT firmoje, atsakymai kaip ( Iki kiek direktorius išbus ir t.t, netraktuojami kaip atsakymai ) : Manau, kaip eini į darbą niekad laiko neesi nusistatęs kiek išdirbsi, svarbiausiai negauti NDS, o kiek išbūsi tik dievas žino, tai mažiausiai galiu sakyt, kad 14 dienų. 5. Jūsū info lenteles nuotrauką kelti per (imgur):https://imgur.com/WndxrTY 6. Išvardinkite visas serveryje esančias nusikalstamas firmas : Fūristai, baikeriai, dyleriai, gaujos, klubai, transporteriai. 7. Ar grobimo metu galite šaudyti į nusikalstamos frakcijos atstovus, bei jos rakinti prie ligoninės : Ne. 8. Kiek laiko galioja jūsų įrodymai ( Norint uždėti /ita ) : 30 minučių. 9. Per kiek laiko privalote atsakyti į " Swat papeikimai / pagyrimai " skiltį : Per 24 valandas. 10. Kokiose viešuose vietose galite surakinti žaidėjus, bei kokios tai vietos : Visuose miesteliuose, išskyrus, nusikalstamu bazėse, už miestelio ribu ir etc. 11. Ar galite lystį į baikerių bazę kai gaudote kokį nors nusikaltėlį : Ne. 12. Ką atnešite į mūsų firma, ko tikites iš mūsų VALDŽIOS : aš atnešiu graugiškuma o iš valdžios tikuosi palaikimo. Grobimas - užimamas tam tikras objektas, pastatas ar vieta ir už tai reikalaujama išpirka. Krata - įsiveržimas į nusikalstamų bazes ir ieškoma nelegalių prekių. Tomas_Tankas - pavaduotojas. Pasienis - važiavimas i lv miestą už 200 eur. Tazer - šaunamasis ginklas, kurio pagalba žaidėjas buna nukratomas ir sustingsta 20 sekundžių vienoje vietoje.
 3. S.W.A.T. - Atranka į KOMANDĄ!

  Anketa, bei sąvokos : 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime :Oris_Ponas 2. Apibūdinkite save išoriškai " charakterio savybės " : Esu draugiškas , mandagus , ir pareigingas darbuotojas. 3. Jūsų aktyvumas, serveryje, teamspeak 3, bei forume : 4-8h Jai yra daugiau turimo laiko tai daugiau. 4. Kiek laiko žadate išdirbti SWAT firmoje, atsakymai kaip ( Iki kiek direktorius išbus ir t.t, netraktuojami kaip atsakymai ) : Aš planuoju išdirbti 2 savaites mažiausia nes man teisėsauga yra geriausia ir šis darbas daro didesni norą siekti savo tikslo per savo tikslą pabandysiu pasiekti net galbūt ir pava. 5. Ar turite pasiekimų teisėsaugos srityje, jei taip, kokie tai buvo pasiekimai : neturiu. 6. Išvardinkite visas serveryje esančias nusikalstamas firmas : Dyleriai,Fūristai,Tuninginiai,Transporteris,Baikeris. 7. Ar grobimo metu galite šaudyti į nusikalstamos frakcijos atstovus, bei jos rakinti prie ligoninės : Negalima tai yra draudžiama. 8. Kiek laiko galioja jūsų įrodymai ( Norint uždėti /ita ) : 30minučių. 9. Per kiek laiko privalote atsakyti į " Swat papeikimai / pagyrimai " skiltį : Laikas yra skirtas 24h nebent tu esi aktyvus ir pažiūri daug anksčiau. 10. Kokiose viešuose vietose galite surakinti žaidėjus, bei kokios tai vietos : Vt miesteliuose visuose ir ateles darbuose ,bet negalima lysti į baikerių ir dyleriu bazes bei fūristų. 11. Ar galite lystį į baikerių bazę kai gaudote kokį nors nusikaltėlį : Negalima. 12. Papildoma - ( Nuomonė apie dabartinius, "ARAS" valdžioje esančius vadovus ) : pagal mane šį valdžia yra draugiška ir padedanti siekti savo tikslo šiame darbe ir manau kad čia paryčių taip pat nebebuna. Grobimas - Užgrobiamas pastatas už kurį prašoma išpirkos o mes swat turim jį atsigrobinėti. Krata - Kai yra ieškoma nelegalių prekių tikrinant žmogų. Šturmas - Kai šturmuojama nusikalstamų bazė. Pasienis - Vieta pro kuria norint pravažiuot reik sumokėt 200e. Tazer - SWAT komandos ginklas kuris bėgikui duoda 20sec efekta jai atsijungi su efektu gauni 1h jail. Srr pildIau per tlf negalėjau nuspalvinti mėlyna spalva tikiuosi pateksiu.
 4. Peikiu Oris_Ponas

  tai tu pirmas pradejai saudit ir vadint visokiais zodziai kai as nenorejau moneta su tavim.
 5. Peikiu Oris_Ponas

  tu vaziaivai kaire kelio puse ir tada atsitrenkiai i mane, ir tada bandei bekt bet nepaviko .
 6. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Oris_Ponas2. Užblokavimo priežastis: Gyvybiu Hack3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: aš panaudojau komanda /vt 3 ir mane išmetė iš serverio ir gavau block 24h4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): https://imgur.com/rtpkGJE
 7. Kauno Klinikos \ Atranka į Kauno klinikas

  Anketos šablonas ; Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Oris_Ponas. Jūsų VVP: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Oris_Ponas Apibūdinkit savo charakterį: aš esu draugiškas malonus žmogus snenguosi prijimti kitu nuomone. Kodėl būtent norite į medikus, o ne į kitą kokia firmą?: nes aš dar nebuvau dirbes šito darbo ir norėčiau išbandyti. Kokios yra pagrindinės medikų darbo komandos?: num 6 /psarvai /pagydyti. Ar turite keybinderį ir ar mokate juo naudotis?: neturiu. Jūsų aktyvumas serveryje:3-6.
 8. Kauno Klinikos \ Atranka į Kauno klinikas

  Anketos šablonas ; Jūsų Vardas_Pavardė žaidime : Oris_Ponas. Jūsų VVP:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Oris_Ponas Apibūdinkit savo charakterį: aš esu draugiškas malonus žmogus snenguosi prijimti kitu nuomone. Kodėl būtent norite į medikus, o ne į kitą kokia firmą?: nes aš dar nebuvau dirbes šito darbo ir norėčiau išbandyti. Kokios yra pagrindinės medikų darbo komandos?:num 6, /psarvai, /pagydyti. Ar turite keybinderį ir ar mokate juo naudotis?: neturiu. Jūsų aktyvumas serveryje:3-6.
×