Jump to content

Armandas_EIectro

Narys
 • Pranešimai

  82
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Armandas_EIectro

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 1. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Armandas_Electro 2. Užblokavimo priežastis: SpeedHack 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Vazinejaus, kazkoks ilipo g paspaude alta ir atsijunge, ir va banas 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): https://imgur.com/a/tXAsPS8
 2. Cyteris Armandas_Electro

  Ir dar tu gali koki nori moda pasidaryt, gali kad tau rodytu ant vieno zaidejo, ant kito, kad toki ir toki guna siais laikais viska paprasta
 3. Cyteris Armandas_Electro

  Su photoshopu iklijavai, as pats zinau kad to nedariau, tai va karoce. P.S Kita kartą kai photoshopinsi patarciau guna iklijuot per viduri o ne sone, ir truputi nutrinti, kad atrodytu kaip is zaidimo, o cia jau tiksliai matau kad su photoshopinta
 4. Čyteris Vilius_Hash

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į Sukčių ir čyterių sąrašą: 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Armandas_Electro 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Hash 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Cytinimas 5. Vaizdinė medžiaga: Apacioj 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?:
 5. Čyteris Salvatore_Pavaroti

  Tu isvis negali cia rasyt @Globalus_Moderatorius arba @Gustis_Gustisss uzdek ispejimus
 6. Čyteris Salvatore_Pavaroti

  Kaip matai niekas neisedo ir nesimazink cia
 7. Čyteris Salvatore_Pavaroti

  Skiltyje galiojantis anketos šablonas, norint pateikti prašymą įrašyti žaidėją į Sukčių ir čyterių sąrašą: 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Armandas_Electro 2. Aš noriu pateikti prašymą įrašyti SUKČIŲ ar ČYTERĮ (teisingą atsakymą paryškinti) 3. Nusižengusiojo VVP profilis (nuoroda) arba slapyvardis (Vardas_Pavardė): Salvatore_Pavaroti 4. Konkretesnės priežastys, kodėl pateikiate prašymą įrašyti šį žaidėją: Cytinimas 5. Vaizdinė medžiaga: https://streamable.com/hq1ce 6. Ar šis žaidėjas buvo užblokuotas (jei taip - pateikite užblokavimo apeliacijos nuorodą)?: Negalejau uzbanint nes jis adminas ir neturiu leidimo.
 8. [KLAIDA] /priziuretojai komanda

  Anketos Šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė) - Armandas_Electro 2. Jūsų pastebėta klaida (kiek galima išsamiai ir konkrečiai) - kaip parasai /priziuretojai tau rodo seniau kurie buvo prižiūrėtojai, o ne dabartiniai 3. Kada pastebėjote šią klaidą - 2019/07/30 23:48 4. Vaizdinė medžiaga - https://imgur.com/a/YQcxmiD
 9. [Idėja] Banned anketos pateikimas

  Anketos Šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė) - Armandas_Electro 2. Jūsų turima idėja (kiek galima išsamiai ir konkrečiai) - Kad admin, kai uzbanina turetu 30min pateikt banned anketa. 3. Kuo ši idėja būtų naudinga projektui - Nu užknisa laukt, kai tave užbanina for free. Užpildai tą unbaną ir kas iš to? Reik laukt 2h, jei kitiem per youtube ilgai kelia video tai na**i tada nebanina, arba ieskosi tokio puslapio kad greit ikeltu, Unban Priz. tai gerai, tas kada nori tada atsibanina, o tai kaip prasides tie freebanai tai visi leavins del tokiu nesamoniu.
 10. Unban Armandas_Electro [Admin Airis_Space]

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Armandas_Electro 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Airis_Space 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai:
 11. Sukčius Armandas_Electro

  Tu taisykliu nenori pasiskaityt? va bannedas ir unbanas
 12. Unban Armandas_Electro [Admin Linas_Dolex]

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Armandas_Electro 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Linas_Dolex 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Apgaudinėjimai 4. Įrodymai:
 13. Kmr

 14. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Armandas_Electro 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: patikrino pd kai veziau narkus, pd negali tikrint furu su priekabom 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Exzor_Cist 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/HVCID9J 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
×