Jump to content

Lukas_Hybrid

Narys
 • Pranešimai

  85
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas


Reputacijos aktyvumas

 1. Haha
  Lukas_Hybrid sureagavo į Jason_Franklin būsenos atnaujinimas, Sveiki, Noriu pranešti, kad komandos gretas papildys nauji IV lygio administratoriai.   
  Sveiki,
  Noriu pranešti, kad komandos gretas papildys nauji IV lygio administratoriai. Tikiuosi naujieji IV administratoriai vykdys savo pareigas: teikti pagalbą serverio žaidėjams, palaikyti bendrą tvarką serveryje, būti aktyviam serveryje, laikytis pastovumo, tęstinumo, teikti finansinę pagalbą serverio naujokams. Kaip ir buvo žadėta išrinkti 6 serverio žaidėjai į šias pareigas. Offline_Matas, Jocker_Poker, Rokas_Blazys, Nojus_Box, Deivis_Razer, Lukas_Hybrid. Tačiau artimiausiu metu gali būti taip, kad bus paskelbta vėl atrankos į IV administratoriaus pareigas.

  Sveikinimai naujiesiems IV administratoriams.
 2. Like
  Lukas_Hybrid sureagavo į Eimis_Mag būsenos atnaujinimas, Naujienos Direktorių Priežiūros fronte: Nuo šiol Taksi firma yra atšaldoma, pradeda f   
  Naujienos Direktorių Priežiūros fronte:
  Nuo šiol Taksi firma yra atšaldoma, pradeda funkcionuoti kaip ir anksčiau. Atranka į Taksi direktoriaus kėdę bus paskelbta netrukus. Ištrinamas bendrasis darbuotojų NDS, paliekamas valdžios atstovų juodasis sąrašas. 
  Nuo šiol firmų direktoriai susikurs savo firmos, atskirus sąrašus, kuriuose turės savo nuostatus dėl nepageidaujamų darbuotojų savo firmose. Šiam kartui tiek, labai greitu metu bus paskelbti pokyčiai Bendrųjų serverio darbų nuostatose, prašome sekti naujienas.
 3. Like
  Lukas_Hybrid sureagavo į Jimmy_Absolut būsenos atnaujinimas, Hey, grįžau iš neaktyvumo, bet ne ilgam. Palieku serverį visam (tai matot pirmą ir pa   
  Hey, grįžau iš neaktyvumo, bet ne ilgam. Palieku serverį visam (tai matot pirmą ir paskutinį kartą) ir tariu didžiulį ačiū visiems virtualiems draugams, pradedant žmonėmis sutiktais 2010 metais ir vėliau nusikalstamose grupuotėse užmegztais ryšiais, baigiant LMG komandos kolegomis. Tikriausiai, vieninteliam man, serveris davė neįtikėtinai daug, pradedant pažintimis su nuostabiais žmonėmis bei veiksmu serveryje, baigiant grafika ar susitikimus realybėje. Tegul gyvuoja mano slapyvardis iki tol, kol kažkas jį prisimins. Kas turit kontaktus - parašykit man, jei reikia grafikos darbo ar tiesiog norit pabendraut. Adios!
 4. Thanks
  Lukas_Hybrid gavo reakcijąBaikeris_Note būsenos atnaujinimas, Sveikinu     
  Sveikinu  
 5. Confused
  Lukas_Hybrid sureagavo į Kenny_Silver būsenos atnaujinimas, sveiki visi, šiandien LMG serverį aplankys pokyčiai   
  sveiki visi, šiandien LMG serverį aplankys pokyčiai
 6. Like
  Lukas_Hybrid sureagavo į Vilius_Venturas būsenos atnaujinimas, Iš NDS pašalinti visi žaidėjai, kurie buvo įrašyti už neišdirbimą. Šiandien pasirodys   
  Iš NDS pašalinti visi žaidėjai, kurie buvo įrašyti už neišdirbimą.
  Šiandien pasirodys atranka į fūristų direktorių.
 7. Like
  Lukas_Hybrid sureagavo į Tadas_Ray būsenos atnaujinimas, Metam like gaunam 2 atgal!!!!    
  Metam like gaunam 2 atgal!!!! 
 8. Like
  Lukas_Hybrid sureagavo į Vilius_Venturas būsenos atnaujinimas, Naujasis SWAT direktorius - Aironas_Pavarde   
  Naujasis SWAT direktorius - Aironas_Pavarde
×