Jump to content

Paul__Kaiser

Narys
 • Pranešimai

  556
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  12

Paul__Kaiser paskutinį kartą laimėjo Birželis 29

Paul__Kaiser turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Paul__Kaiser

 • Rangas
  SPAZ
 • Gimtadienis 2001.10.27

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

10.324 profilio peržiūros
 1. leavinai? pl limita sumesiu

 2. Gaujų kvietimas i gangwar/brawl kovas

  1. Jūsų Vardas_Pavarde, jūsų gauja: Paul_Kaiser, 230 spaz group2. Gauja kurią kviečiate į kova?: swatų gauja3. Kovos tipas: mase x mase4. Iš ko vyks kovą?: 10m+5. Kovos vieta; laikas: sutarsim dar6. Papildomai: cancelis draugelis
 3. 230

  Karočhe uvažūha bičam, už oliharcho skolas pasisavinom plyta, pasifotkinom ir palikom griovį @Marius_Benz @coach_cxrter
 4. Kilo Tray ballas

  Nu bahurai b** vsio dzil judėsit tikrai, uvazuha bičam. O jei rimtai tai nesvaikit su tokiom gaujom, susijunkit gangsteriai atvarom, pasišaudysim. Sėkmės su nepatvirtinta gauja.
 5. kas dar nepažystat - 

   

 6. veiksmas pries mentus - 230 spaz group

  Uvazuha, judam kak nada, smagus editukas, ledovas muzonas ;D
 7. 230

  Nestabdom konkrečiai, judam, daužom, malam viską kas po kojom. Vieni vartai... 230 šeimos gretas papildė dar viena galva - Coach_Carter.
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lauriss_Samper2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gareth_Mendez3. Užblokavimo priežastis: čytinimas4. Vaizdinė medžiaga: https://streamable.com/zo8zt2 nuo 0.02 sec susilėtinkit, spazas pas paca rankoj, tab'e - jaile.
 9. 230

  Dylerių "imperijai" sugriuvus gaujos naujas taikinys - FŪRISTAI. Fūristams pradėjus burtis į "komandą" gaujos nariai dar labiau sužvėrėjo ir sudarę sąjungą su naujais dylerių baronais - D'Edyionii, V'Venturu ir yra pasiruošę bet kokiam išpuoliui, judėsim, daužysim, spardysim, voliosim, kramtysim, sukramtysim ir išspjausim. Negali įveikti - prisijunk.
 10. 230

  Nauja diena - naujas veiksmas, pajudėjom kak nada ir vėl, barygos suspaustos - palikimas parašytas, pas ruski atsirado fūros, sutrypsim ir jas.
 11. zdarowa, į dylus papildom normalūs korishai

 12. Naujas Plikis ir papildoma staigmena??

  Be bazaro sveikinu ediyioni, pajudėsim. O superi nu tai kžn, vien pažiūrėjus kas pildo pas tave tai jau jasna, kad bus kaip su Uhl era, o ir šiaip kiek teko čia prieš pusvalandį pasišaudy tai pas tave dar mento kraujas teka, nebus tau komfortabilu žaist.
 13. Dyleriai - nuolatinė atranka

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?; paul kaiser 2. Ar turite keybinder/mokate pūsti žolę?; nzn 3. Išvardinkite keletą grobimų taisyklių; no čyt, no get, no to, no heal, no pusti nepraejus 5min nuo skelbimo 4. Taiklumas x/10; 2/10 5. Ar paimate Marius_Benz 1x1?; kai susirinks jis bent 3k xp tada pažiūrėsim 6. Pagrindinės dylerių komandos; dylz, dylg, dyln dyl 7. Kada galima pūsti žolę grobimo metu?; po5min nuo pradžios
×