Jump to content

Ghost_Yol

Narys
 • Pranešimai

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. PADĖKIT SU GTA.

  Sveiki, gal galit padėti su gta, nes restartavau visiškai pc ir neberandu kur atisiūsti tai gal jūs galit įmest linką.
 2. LMG.LT SG 1X1 Turnyras

  1. Vardas_Pavarde: Ghost_Yolo2. Jūsų discord kontaktai: Tik ts gali būti.3. Ar sutinkate su taisyklėmis ir reikalavimais?: Taip.4. Jūsų šaudymo įgūdžiai (komentaras arba vaizdo įrašas): Geras, vien tik į hs
 3. FTB - Nuolatinė Atranka

  1.Jūsų V_P: Ghost_Yolo 2.Kiek jums metų: Pakankamai 3.Jūsų VVP: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Ghost_Yolo 4.Ar turite TeamSpeak ir ar galite kalbėti: Taip, negaliu kalbėti. 5.Jūsų pasiekimai teisėsaugoje: Neturiu 6.FTB Darbo Komandos: /r /bend /ant /pt /ita 7.Kodėl norite patekti į FTB Firma: Reiktų į teisėsauga. 8.Ko negalima daryti grobimų metu/Įsiveržimo: VIP ADMIN Komandų. 9.Kokia FTB veikla serveryje: Žiūrėti ar žaidėjei neturi nelegaliu prekių. 10.Kiek laiko pradirbsite mūsų firmoje: Normalei, kol išmes arba dar kažkas bus 11.Ką jūs darote gavus pirmąjį papeikimą?: Einu greičiau atsakyti Sąvokos: /bauda- Duoda baudą žaidėjui. /ita- Įtarią žaidėja. /kliutison- Kliutis padėda. /kliutisoff- Nuiima kliūtis /kliutysoff- Nuiima kliūti /kon- Konfiskuoją kažką.
 4. FTB - Nuolatinė Atranka

  1.Jūsų V_P: Ghost_Yolo 2.Kiek jums metų: Užteks šiam darbui. 3.Jūsų VVP: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Ghost_Yolo 4.Ar turite TeamSpeak ir ar galite kalbėti: Taip, negaliu. 5.Jūsų pasiekimai teisėsaugoje: Neturiu 6.FTB Darbo Komandos: /r /bend /pt /ita /ant /bauda 7.Kodėl norite patekti į FTB Firma: Nes noriu padirbėti teisėsaugoj [SWAT FTB] I swat nepildau nes ryt tik patikrins anketas. 8.Ko negalima daryti grobimų metu/Įsiveržimo: /vt [1-4] ADMIN Komandų VIP komandų. 9.Kokia FTB veikla serveryje: Stebėti serverį ar viskas gerai su žaidėjeis ar niekas nieko blogo nedaro. 10.Kiek laiko pradirbsite mūsų firmoje: Kol nusibos. 11.Ką jūs darote gavus pirmąjį papeikimą?: Atsakau greitai. Sąvokos: /bauda- Duoda baudą žaidėjui. /ita- Įtaria žaidėja. /kliutison- Padėda kliūtis. /kliutisoff- Kliutį nuiima. /kliutysoff- Nuiima kliūtis. /kon- Konfiskuoja daiktus.
 5. FTB - Nuolatinė Atranka

  Nebereikia.
 6. Ieškau mod pack.

  Sveikas dar kartą, tai gal gali padaryti tu visą folderi kad butu ir samp ir gta viskas viename ? Nes aš truputį nesuprantu.
 7. Ieškau mod pack.

  Sveiki, ieškau viso GTA folderio mod pack, su visais SKIN/GUN/CAR/ENB/EFFECT. Jei turi jei negailą įmeskit.
 8. Sveiki, Tomas_Grig tu neturi teisęs tempti darbinęs transporto priemonės jei asmuo tik nuėjo kažkur, o gali tempti jei jis atsijungęs. Kick, gavai dėl to nes pradėjei temtpi asmenio transporto priemonė. Mute gavai, nes mačiau pats, kad rašei į /padmins taip ir taip, ir vėliau ten nesamonės rašei ir buvo duodama tau 1800sekundžių mute. SEKMĖS
 9. Dyleriai | Nuolatinė atranka

  Anketa 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ghost_Yolo 2.Jūsų "VVP" linkas: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Ghost_Yolo 3.Kiek laiko praleidžiate serveryje?: Normliai 4.Kiek planuojate išdirbti dyleriuose?: Kol nusibos. 5.Kodėl būtent norite į dylerius, o ne į transporterius?: Nes daugiau veiksmo ir reiktu patirties šiame darbe. 6.Išvaridinkite bent 4 grobimo taisykles: Nedirbti ofise, klausyti valdžios, neprašinėti premijų ir t.t 7.Išvaridinkite darbo komandas: /dylg /dylz /dyln /dyl /r /bend 8.Jūsų manymu kokia dylerių paskirtis serveryje?: Platinti narkotinęs medžiagas. 9.Ar turi TeamSpeak3//Keybinderi?: Taip, TS3 turiu bet kalbėti negaliu.
 10. FTB - Nuolatinė Atranka

  1.Jūsų V_P: Ghost_Yolo 2.Kiek jums metų: Užteks šiam darbui. 3.Jūsų VVP: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Ghost_Yolo 4.Ar turite TeamSpeak ir ar galite kalbėti: Turiu kalbėti negaliu. 5.Jūsų pasiekimai teisėsaugoje: Nes dirbęs 6.FTB Darbo Komandos: /r /bend /ant /kliutison, /kliutisoff /kliutysoff /bauda /ita 7.Kodėl norite patekti į FTB Firma: Nes reiktu patirties teisėsaugoje 8.Ko negalima daryti grobimų metu/Įsiveržimo: /to /heal ADMIN VIP komandų. 9.Kokia FTB veikla serveryje: GINTI/SAUGOTI/PADĖTI. 10.Kiek laiko pradirbsite mūsų firmoje: Kol nusibos. 11.Ką jūs darote gavus pirmąjį papeikimą?: Atsakau kuo greičiau. Sąvokos: /bauda- Duoda baudą žaidėjui. /ita- Duoda nusiklatimų lygi žaidėjui. /kliutison- Kliutis padėti. /kliutisoff- Kliutį nuiimti. /kliutysoff- Kliutis nuiimti. /kon- Konfiskuoti nark.
×