Jump to content

Bugg_Fuee

Narys
 • Pranešimai

  11
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. Peikiu Bug_Fue

  Oj oj ftb/swat firmos nori duoda nori neduoda baudos o pd turi duot tai kita karta bereikalingo ppk nerašyk sėkmės.
 2. FTB - Rekordų knyga

  Anketa norint užfiksuoti pagerintą rekordą: 1. Jūsų V_P Bug_Fue 2. Kokį pagerintą rekordą norite užfiksuoti? - Police Maverick rida 3. Įrodymai - https://prnt.sc/pk7dh4 https://prnt.sc/pk7dy0 (https://prnt.sc/pk7dqh ) last cia irodimai kad mn maverick
 3. FTB - Neaktyvumas/Palikimas

  Neaktyvumo Anketa Jūsų V_P: Bug_Fue Kiek laiko busite neaktyvus: 2019 10 18 nebūsiu on nebent prisijungsiu apie 23h. Priežastis: Išvarau švęst savo gimtadienio.
 4. FTB - Rangų sistema

  Anketos šablonas norit įsirašyti į rangus: Jūsų V_P Žaidime:Bug_Fue Ar aktyviai pildysite rangų sistemą?:Stengsiuosi
 5. FTB - Nuolatinė Atranka

  1.Jūsų V_P:Bug_Fue 2.Kiek jums metų:13 3.Jūsų VVP:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Bug_Fue 4.Ar turite TeamSpeak ir ar galite kalbėti:Taip turiu ir galiu 5.Jūsų pasiekimai teisėsaugoje:Nesu dar dirbes 6.FTB Darbo Komandos:/bauda - duoda nusikalteliui bauda , /ita ,/ant ,/kliutyson ,/kliutysoff ,/bauda ,/bend ./r ,/kon ,/gaudomi 7.Kodėl norite patekti į FTB Firma:Noriu nors karta padirbti teisesaugos puseje 8.Ko negalima daryti grobimų metu/Įsiveržimo: Naudoti vip/admin komandu,telint i grobimo vieta , healintis ir t.t 9.Kokia FTB veikla serveryje:Saugoti miestelius nuo narkotiku ir nuo nusikalteliu 10.Kiek laiko pradirbsite mūsų firmoje:Tiek kiek bus noriu dirbti 11.Ką jūs darote gavus pirmąjį papeikimą?:Pateikiu irodymus Sąvokos: /bauda-duoda bauda nusikalteliui /ita- uzdeda itarimo lygi nusikalteliui /kliutison- padeda kliutis /kliutisoff- nuima kliutis /kliutysoff- nuima visas kliutis /kon- konfiskuoja narkotikus
 6. Klausimai Jūsų V_P: Bug_Fue Vidutinis aktyvumas: 3-10h. Jūsų VVP nuoroda: ://vvp.lmg.lt/zaidejas/Bug_Fue Kodėl norite į Rent-a-Medic firmą?:Smagu padėti žmonėm ir draugas dirba taiiii. Ar medikai gali be reikalo šaudyti, daryti dm?: Nope. Ar turite keybind bei TeamSpeak3 programą?: Taip turiu tą ir tą. Kokius tikslus išsikėlėte mūsų firmoje?: Siekti pavaduotojo. Išvardinkite 3 pagrindines darbo komandas bei ką jos daro: /r (darbo racija) , /bend( prisijungę bendradarbiai), /psarvus ( pasiūlo žmogui šarvus) , /pagydyti (pasiūlo gyvybes).
 7. Klausimai Jūsų V_P: Bug_Fue Vidutinis aktyvumas: Šiaip darbo dienas 3-5 h , o penktadienį ir savaitgaliais 7-10 h Jūsų VVP nuoroda: ://vvp.lmg.lt/zaidejas/Bug_Fue Kodėl norite į Rent-a-Medic firmą?: Smagu suteikti pagalba žmonėm. Ar medikai gali be reikalo šaudyti, daryti dm?: Negali. Ar turite keybind bei TeamSpeak3 programą?: Taip turiu tą ir tą. Kokius tikslus išsikėlėte mūsų firmoje?: Siekti aukščiausiojo rango šioje firmoje. Išvardinkite 3 pagrindines darbo komandas bei ką jos daro: /r (darbo racija) , /bend( prisijungę bendradarbiai), /psarvus ( pasiūlo žmogui šarvus) , /pagydyti (pasiūlo gyvybes).
 8. Dyleriai | Nuolatinė atranka

  Anketa 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Bug_Fue 2.Jūsų "VVP" linkas: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Bug_Fue 3.Kiek laiko praleidžiate serveryje?:Savaitgalias 10h , o darbo dienomis po 3-5 h. 4.Kiek planuojate išdirbti dyleriuose?: Nezinau tiksliai , bet planuoju kelias sav. 5.Kodėl būtent norite į dylerius, o ne į transporterius?: As dabar dirbu transporteriu , bet ten veiksmo yra mazai , o dyleriuose daug veiksmo kiek matau. 6.Išvaridinkite bent 4 grobimo taisykles: Nedirbti ofise, /vt , /ateles , necytinti ir klausyti valdzios. 7.Išvaridinkite darbo komandas: /dyzn /dylz /dyl / bend(radarbiai) , /r (racija komandos) 8.Jūsų manymu kokia dylerių paskirtis serveryje?: Grobti vietas , pardavinet zoles ir ginklus kelti sturma miesteliuose. 9.Ar turi TeamSpeak3//Keybinderi?: Taip turiu abudu.
 9. Transporteriai | Rangų sistema

  1. Vardas_Pavarde: Bug_Fue2. Įrodymai, kad dirbate transporteriu: https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Bug_Fue
 10. Linkiu sėkmės tikiuosi tapsi vyriausiuoju prižiūrėtoju.
 11. VYRIAUSIAS PRIŽIŪRĖTOJAS 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Bug_Fue 2. Koks jūsų aktyvumas per dieną?: 3 h bet savaitgalias nuo 5-6 h. 3. Kodėl norite užimti šias pareigas?:Esu pirmą kartą šioje firmoje tad norėčiau pasiekti kažką naujo. 4. Prižiūrėtojų rinkimų principas: Stebėčiau darbuotoją ar jis nepažeidė taisyklių, kaip bendrauja su žmonėmis,bendradarbiais , koks aktyvumas. 5. Kokiais būdais prižiūrėsite prižiūrėtojus, kad atilktų savo darbą kaip priklauso?: Jeigu bus noras jiems skatinsiu juos, kad jie pildytų anketas į prižiūrėtojus, aktyvumas koks žiurėsiu ir jei grobimu priž. nefilmuos grobimų skatinsiu kad daugiau atsižvelgtų į šias pareigas. 6. Ką veiksite apart prižiūrėtojų priežiūros?:Padėsiu darbuotojams atsisiūsti reikalingas darbui programas, tvarkysiu reikalus teamspeak kanale bei discord'e,Prižiūresių darbuotojus kaip jie elgiasi ir t.t. 7. Kokiems tikslams naudosite TeamSpeak3 A raidę kanaluose?:Jei gautų kitos firmoj darbuotojai pw pakeisiu į naują, prižiūrėsiu tvarka.
×