Jump to content

Eimis_Tepalinis

Narys
 • Pranešimai

  15
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Eimis_Tepalinis 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:for free stars. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Lukas_Yvol 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/VpSEOFe 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime ?:Eimis_Tepalinis 2. Jūsų amžius ?:14 3. Kodėl norite būtent į Taxi firmą ?: Nes tai mano svajoniu darbas 4. Kuo būsite naudingas Taxi firmai? :Gerai dirbsiu ir padesiu kitiems. 5. Ar esate Aktyvus ? (Nurodykite tai valandomis ):Taip 2/24h 6. Jūsų DISCORD vardas [ nebūtina ] : Eimis # 6777 Situacijos 1.Jūs vežate klientą , jis išlenda pro langą ir pradeda šaudyti, kokie jūsų veiksmai? :Pasakyciau kad nesaudytu arba ji ismesiu is masinos. 2. Pamatote, jog kolega kviečia visus į bazę nes taip liepė valdžia, kokie jūsų veiksmai? :Kuo skubiau keliauju i baze. 3. Į jus pradeda šaudyti dyleris, kokie jūsų veiksmai? : Pranesu policijai ir stengiuos dingti is ten.Arba pisu dar per bardacioka :D.
 3. unjail

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Eimis_Tepalinis 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Free stars. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Nezinau nes buvau afk ir free star pridejo kad turejau sedet 6val 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/t6L9Ry4 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): Dar kart sakau kad nezinau tikiuosi iseisiu is jailo
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime ?:Eimis_Tepalinis 2. Jūsų amžius ?:14 3. Kodėl norite būtent į Taxi firmą ?: Nes tai mano svajoniu darbas 4. Kuo būsite naudingas Taxi firmai? :Gerai dirbsiu ir padesiu kitiems. 5. Ar esate Aktyvus ? (Nurodykite tai valandomis ):2/24h 6. Jūsų DISCORD vardas [ nebūtina ] : Eimis # 6777 Situacijos 1.Jūs vežate klientą , jis išlenda pro langą ir pradeda šaudyti, kokie jūsų veiksmai? :Pasakyciau kad nesaudytu arba ji ismesiu is masinos. 2. Pamatote, jog kolega kviečia visus į bazę nes taip liepė valdžia, kokie jūsų veiksmai? :Kuo skubiau keliauju i baze. 3. Į jus pradeda šaudyti dyleris, kokie jūsų veiksmai? : Pranesu policijai ir stengiuos dingti is ten.
 5. UNjail

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Eimis_Tepalinis 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis:Free stars. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:Nezinau nes buvau afk ir free star pridejo kad turejau sedet 11val prasedejau jau 4val 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):https://imgur.com/a/zdNVxR4 https://imgur.com/a/eeBeAiY 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): Dar kart sakau kad nezinau tikiuosi iseisiu is jailo
×