Jump to content

Arnas_Query

Narys
 • Pranešimai

  131
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

3 Sekėjai

Apie Arnas_Query

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1998.06.30

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 1. Fūristai || Nuolatinė Atranka

  Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime, bei amžius:Arnas_Query. 2. Jūsų VVP:https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Arnas_Query 3. Jūsų aktyvumas per dieną žaidime ir temspeake:3/4h 4 Kodėl, būtent pildote į fūristus, o ne į kokius SWAT arba Dylerius?:Ai nežinau norisi veiksmo tai į furas norisi. 5.Jūsų nuomonė apie dabartinę fūristų situacija, bei valdžią:Mldc. 6. Ar mokate pūsti žolę?:Taip 7. Ivertinkite savo šaudymo įgudžius nuo 0 iki 10:9/10 8. Įvertinkite savo vairavimo įgūdžius nuo 0 iki 10:10/10 Sąvokos: Turkas_Matas:direktorius /Bend:Bendradarbiai /iškrauti:Iškrauti krovini /Maršrutai:kurioje galima pasirinkti krovinį. Fūristai: Nusikalstama firmą
 2. Atrankų į darbus registracija

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Arnas_Query 2. Jūsų atstovaujama firma:Radijos pavaduotojas 3. Kokią atranką norite užregistruoti:Žaidime 4. Kada ji įvyks:2020.05.22 - 20:00h. 5. Papildoma informacija (nebūtina):-
 3. Pristatau Edma_Krc

  Sveikas, Edma malonu susipažinti ir sėkmės tau gyvenime.
 4. Konkursas iš 1.000.000 EUR!

  A N K E T O S Š A B L O N A S I. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Arnas_Query II. Ką ketinate daryti su laimėtu prizu?:Nusipirkti turta.
 5. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arnas_Query. 2. Užblokavimo priežastis:Speedhack 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima:Šokom nuo everesto ir davė bana, 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 6. [Konkursas] Laimėk namą serveryje! #7

  AnketaJūsų vardas pavardė žaidime:Arnas_QueryKą ketinate daryti su namu?:Turėsiu.
 7. [KONKURSAS] Dalyvauk, ir laimėk Los Santos namą!

  A N K E T O S Š A B L O N A S 1. Jūsų V_P serveryje;Arnas_Query. 2. Ką darysite su namu?;Turėsiu. 3. Paspaudėte "like" ant temos?;Taip
 8. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Arnas_Query 2. Užblokavimo priežastis:Speedhack 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima:Vavežau kaip ir visada ir duoda ban. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 9. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arnas_Query 2. Užblokavimo priežastis:Speedhack 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima:Važevau su mašina. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 10. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arnas_Query 2. Užblokavimo priežastis:Speedhack 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima:Važevau su mašina 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 11. Turim naują Dylerių direktorių!

  Sveikinu, naujajį dyleriu direktorių sėkmės pareigose.
 12. Prisistatau Fack_Boy

  Sveikas, malonu susipažinti ir sėkmės tau gyvenime.
 13. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Arnas_Query 2. Užblokavimo priežastis:Speedhack. 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima:Važevau su mašina. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 14. [KONKURSAS] Laimėk HOTRING!

  A N K E T AJūsų slapyvardis žaidime:Arnas_Query ką veiksite su mašina?parduosite ar laikysite?:Laikysiu.
 15. Prisistatau Rokas_Vapyras

  Sveikas, malonu susipažinti ir sėkmės tau žaidime.
×