Jump to content

Kokosas_Fire

Narys
 • Pranešimai

  29
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Kokosas_Fire

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

55 profilio peržiūros
 1. "LMG RADIJAS"|Neaktyvumas/Palikimas

  Jūsų Vardas_Pavardė: Kokosas_Fire Kiek laiko būsite neaktyvus?: Šiandien Kodėl būsite neaktyvus?: Gavau baną.
 2. "LMG RADIJAS"|Neaktyvumas/Palikimas

  Jūsų Vardas_Pavardė: Kokosas_Fire Kiek laiko būsite neaktyvus?: Šiandien Kodėl būsite neaktyvus?: Išvykęs.
 3. Peikiu Kentas_Meska ir Mrkur_Armandas

  Manau mandagumo reikia išmokti.
 4. Peikiu Kentas_Meska ir Mrkur_Armandas

  Nu, o pats pažiūrėk 00:46:43 pats parašei keiksmažodi, nors jisai yra užpipintas vistiek keiksmažodis. Arba pavyzdžiui su draugų atvažiavus, rašei atsiciuhint. Ar tai priimtinas elgesys teisėsaugos darbuotojui? Nemanai jog reikėtu nusileisti truputuka ant žemes. https://imgur.com/a/IDQFYP5
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kokosas_Fire2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Kentas_Meska @Mrkur_Armandas3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Šie du darbuotojai iš pradžių apšaudė mano drauga, privažiavus jie teigė jog to nedarė. Mes su draugų įsivėlėme į diskusija, darbuotojai turbūt supykę sudėjo man įtarimus ir pažeidė taisyklės. "Darbuotojas privalo suteikti bauda iki 15įtarimo lygių" Išskyrus nusikalstamoms, o radistai nemanau jog nusikalstama firma. Tada buvo uždėta įtarimai už keiksmažodžius, pats darbuotojas keikėsi, o dar uždėjęs starus sugalvojo jog reikia ir įdėti mute. Ko negalima daryti, būnant teisėsaugos dalimi. Norėčiau jog jie paaiškintu savo tokius išsireiškimus. bye bye. Lauksiu atsakymo.4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com):
 6. "LMG RADIJAS"|Prižiūrėtojų ataskaitos

  1. Vardas_Pavarde: Kokosas_Fire 2.Jūsų turimos pareigos?: Veiklų prižiūrėtojas 3.Kiek praleidote per dieną?: 3valandas 54minutes 4.Ką nuveikėte per dieną?: Dalyvavau protmuši, prasimušiau į pusfinali. 5.Įrodymai: ( /info lentele)
 7. "LMG RADIJAS"|Neaktyvumas/Palikimas

  Jūsų Vardas_Pavardė: Kokosas_Fire Kiek laiko būsite neaktyvus?: Šiandien Kodėl būsite neaktyvus?: Išvykau
 8. "LMG RADIJAS"|Prižiūrėtojų ataskaitos

  1. Vardas_Pavarde: Kokosas_Fire 2.Jūsų turimos pareigos?: Veiklų prižiūrėtojas 2valandas 20minučių 3.Kiek praleidote per dieną?: 2valandas 20minučių 4.Ką nuveikėte per dieną?: Pravedžiau veiklą, kaip ir daugiau nieko. 5.Įrodymai: Aktyvumo įrodymai: (Spausk čia) Veikloje nuotraukų nedariau, bet dalyvavo tiek vyr.prižiūrėtojas tiek pavaduotojas (Spausk čia)
 9. "LMG RADIJAS"|Neaktyvumas/Palikimas

  Jūsų Vardas_Pavardė: Kokosas_Fire Kiek laiko būsite neaktyvus?: Šiandien Kodėl būsite neaktyvus?: Labai užimtas šiom dienom, tiesiog daug įvairiausiu darbų. Neišmeskit iš darbo, ok? Susitariam, ok?
 10. "LMG RADIJAS"|Neaktyvumas/Palikimas

  Jūsų Vardas_Pavardė: Kokosas_Fire Kiek laiko būsite neaktyvus?: Šiandien Kodėl būsite neaktyvus?: Jaučiuosi blogai, pilnai dar nepasveikes.
 11. ieskau swat modpack

  Atsiusiu apie 15:00 arba 16:00.
 12. ieskau swat modpack

  Sveikas, parašyk kokiu būtent modifikacijų ieškai. Surasiu!
 13. "LMG RADIJAS" |Nuolatinė atranka

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime; Kokosas_Fire 2. Jūsų amžius; 15 3. Jūsų VVP nuoroda; https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Kokosas_Fire 4. Ar esate dirbęs DJ Radijos firmoje, (jei taip pas ką dirbote, kaip sekėsi?); Nesu dirbęs. 5. Papasakokite kaip suprantat DJ Radijos darbą?; DJ radijos darbuotojas, skelbia skelbimus bei daro rubrikas visokias. 6. Kodėl pasirinkote būtent DJ Radijos firma?; Kažką naujo noriu išbandyti, gal kažko ir pasieksiu. 7. Kuo sieksite atėjęs į firmą?; Iš pradžių aukštesnio rango, didesnio ryšio su bendradarbiais, o po to matysim. 8. Ką manote apie naują DJ Radijos firmos valdžia?; Dar nespėjau susidaryti nuomones. 9. Apibūdinkite savo charakterį (trumpai); Draugiškas, dažnai nebūnu piktas, ramus. Sąvokos /dj - Parašo pranešima. /djn - Išjungia arba įjungia laida bei nustato jos pavadinima /ldj - Parašo pranešima (Laidos metu) Baikeris_Note - Firmos Direktorius. /skelbimas - Paskelbtas skelbimas, kuri mato visas serveris. Newsvan - Transporto priemonė.
 14. [Apklausa] Dėl Taksi bei Apsaugos firmos atšaldymo

  Aš esu už Taksi firmos atšaldyma. Mano manymu, būtų geriau atšaldyti taksi firma, o pašalinti transporterius. Jeigu yra tik galimybė, galiu pasiūlyti, atšaldyti taksistus ir apsauginius, užsaldant transporterius. Nelabai toks darbas, manau šis darbas turėtu būti sukoncentruotas į įškvietimus, o ne grobimus. Atšaldant taksistus būtų suteikta pagalba naujokams ir panašiai, kurie neturi privilegijų ar ką, o atšaldant apsauga ir leidus jiems vykti į grobimus, pagalba būtų suteikta teisėsaugai. Apsauginiai galėtu būti atšaldyti, tik tada, kaip jiems būtų sugalvota naujų idėjų. Apibendrinus viska: Atšaldykit abudu darbus, o užšaldykit transporterius.
 15. Ieškau GTA V hud pritaikyto lmg

  Ačiū!!! Gal turi netyčia koki gražu skyboxą? Kuris nesibugintu lmg? Atsisiunčiau du, vienas būginasi, o kitas negražus. @Lil_Cobra
×