Jump to content

kolduno_tevas

Narys
 • Pranešimai

  42
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie kolduno_tevas

 • Rangas
  Narys

Paskutiniai lankytojai

773 profilio peržiūros
 1. @Jason_Franklin Patikrink gi tą gmailą dėl forumo, gi nesunku kelias minutes skirt

 2. @Edward_Harrell prisijunk į žaidimą, paduosiu pinigus už gfx'ą

 3. @Nbex keisk *Myliu LMG.lt* avatara, balam5tas

  1. kolduno_tevas

   kolduno_tevas

   gi tuoj pridarysi ta savo inkara 

  2. Rytis_Carbon

   Rytis_Carbon

   realiai tai profilyje rodo kas kada užsideda profilke, tai išsiaiškinkit berniukai kas pirmiau ką užsimetė, nes aš tai jau žinau.

 4. lmg gfx shop

  vardas pavardė žaidime Lauriss_Samper norimas darbas Parašas.textas kad būtų nickas mano, ir sub su savais iki galo.fotke tavo nuotrauka.etc kažką panašaus kaip šitas tik pilkos spalvos gal. P.S Pinigus ryt paduosiu ryte, jei būsi. Nes dabar bane.
 5. Marius_Benz - antrasis šansas vėl bus nesėkmingas ?

  Ką galiu pasakyt, seniau tikrai gerai bendraudavom, pažįstu tave tikrai gan ilgą laiką, žinau koks kaip vadovas esi, kaip sugebi vadovaut, kariaut. Pripažinsiu, iš dalies gerai, jog sieki tokių pareigų, ir turi tiek motyvacijos tokiems dalykams, nepaisant ką sako kiti, ar jog turi kitos veiklos ir realiam gyvenime. Neslėpsiu, yra buvę tarp mūsų visko, ir pykčių, ir smagių akimirkų, kurias galim prisiminti. Nepaisant visko, tikrai pats žinai, jog visados esu už tave, nesvarbu kurioj pusėj aš. Dažniausiai dėl ko būdavau nusikalstamose pusėse, manau atsakymas ir taip aiškus, nes jeigu ne Tu, ir Stonkus - manęs ten net nebūtų buvę. Bet žinant Evaldą, jog vėl kuriam laikui būs dingęs, o Kesa yra p/ses skersą ant projekto, galiu palinkėt sėkmės laukiant atsakymo iš Evaldo, dėl šitų pareigų. Kalbant dėl admin draudimo, manau jog nereikia pilstyt purvo dėl to, nes ir pats esu buvęs draudime, aišku visi daro klaidų, bet iš klaidų ir mokomės (: Tiesiog nenuleisk rankų, jeigu sieki - siek, nesustok. Pareigos manau tau dabartinėje situacijoje yra ranka pasiekiamos, ir turbūt man pritars ne vienas, ir ne du. Viliuosi, jog vienos ar kitos savaitės bėgyje, matysime tave ta gražia gaujų & klubų prižiūrėtojo spalva. Dėl patirties, manau toks laikotarpis gaujose yra tikrai labai gerai, imant tokias pareigas. Žmogus tikrai esi geras, ir manau jog tikrai sugebėtum suvaldyt tokias pareigas. Tiesiog jeigu negausi atsakymo, STENKIS, NEPALEISK TO VĖJAIS. Žinau tikrai, jog sugebėsi pasiimt tas išsvajotas pareigas. Tikiuosi žodžiai neliks vien žodžiais, o tavo pažadus išvysim ir žaidime. Linkiu be galo didžiausios sėkmės, nes ir pats esu pajutęs tą jausmą, kai labai nori tų pareigų, ir jų sieki, tačiau tau nepasiseka pačio klaidas. I hope, kad savaičių bėgyje, išvysim tave kaip Gaujų & Klubų prižiūrėtoja. Good luck there, bro P.S Norėčiau sulaukti komentaro iš @Tedis_Ted
 6.  nu *Myliu LMG.lt*, sori chebra, bet turbut didesnio lempinio bannedo neesu mates :DDD 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  7 daugiau
  2. Offline_Matas

   Offline_Matas

   o dar tas gandras su tokiais banais IV nori imt, jam moderatoriu geriausiu atvėju architektų darbelių skilties.

  3. kolduno_tevas

   kolduno_tevas

   nu *Myliu LMG.lt*, galėjot geriau tų ap nepalikt :DDDDDD, tuoj krč dar banus gausim už tai, jog žolę pučiam 

  4. Eimis_Mag

   Eimis_Mag

   @Offline_Matas nebazarink, architektų darbai rimčeuse skiltis

 7. [FORUMAS] Parašyk nuomonę apie žaidėją po juo !

  Randomas kažkoks, būsimas dylerių direktorius. Ne ne, šiaip maladėc žmogus, pažįstu gan ilgą laiką, suteikė pirmą pavaduotoją ( nors ir nuvyliau, esu dėkingas ), palaikom ryši, prikolint dažnai mėgsta. Nepašaudo, pūst irgi nemoka.
 8. sveikinu Šiaulių bosas 

 9. Lukas_Hot fūristai

  Tikrai fūristai vierhai serve, kai 2 medikai ir 1 taksistas fūrų bazėj 1h siautėja ir niekaip jų neišvalo, po to dar pasikrovime nesugeba išvalyt ;DDDd gražus video Swagai, patiko kadrai, kaip fūristai yra spardomi serveryje, bei editas.
 10. Prisistatau Zaidejas_Rokas

  oooooooooooopa, swatų direktorius Labas, malonu susipažint arčiau, kokie vėjai atpūtė čia? :c *Myliu LMG.lt*, bet tu ir aušktas
 11. Laba ryta

 12. neatlaikė spaudimo pacas, kad 6 gaujiniai fūrų bazę išlaikėm :DDD 

×