Jump to content

Kristina_Ewwo

Narys
 • Pranešimai

  3
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. Giriu Fozzy_Grand

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kristina_Ewo 2. Giriamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Fozzy_Grand 3. Kodėl giriate šį darbuotoją?: Labai malonus bendravimas, labai paslaugus, noriai skelbė skelbimus. 4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: Labai malonus žmogus, tokių tik daugiau! Respect!
 2. Prisistatau Kristina_Ewo

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kristina_Ewo 2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Kristina. 20m. 3. Miestas, kuriame gyvenate: Skuodas. 4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Gamta, tinklinis, gyvūnai, GARINIMAS ir beabėjo maži vaikai.:D (P.S. SAVŲ NETURIU :D) 5. Gerosios/blogosios savybės: Geros : draugiška, linksma, bendraujanti, padedu, jei tik galiu, išklausau. Blogos : tyli, uždara, užsispyrus ( neveltui Ožiaragis :D) 6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Taip. Šunį Gučį ir katiną Micių. 7. Ar turite sesių, brolių?: Taip. 2 brolius ir 2 seses. 8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Sužinojau tai nepamenu net kaip, čj iš brolio o žaidžiu su pertraukom belekokiom jau 7metus. 9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Nėra tokių, 10. Jūsų tikslai serveryje: Šiaip laiiką stumdau karts nuo karto.:D 11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Į šitą klausimą atsakymo neturiu.:/ 12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: NEVER GIVE UP. 13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Tai žinoma, Pinky_Boy. Senas draugelis.:D 14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina): Sėkmės visur ir visada! 15. Jūsų nuotrauka (būtina):
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kristina_Ewo 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Tipo už NON-RP. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Edvis_Malako 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/5GaawDY 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda):
 4. Peikiu Edvis_Malako

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kristina_Ewo 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Edvis_Malako 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Užmetė star už NON-RP. Mačiau, kad iš toliau atvažiuoja su mirgalkėm, sustojau šalikelėj, patikrino ir užmetė free star. 4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com): https://imgur.com/5GaawDY
×