Jump to content

Linas_Baccenas

Narys
 • Pranešimai

  12
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. Fūristai - Atranka į prižiūrėtojus

  1. Vardas_Pavardė / Amžius : Linas_Bacenas / 17 2. Jūsų VVP nuoroda :https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Linas_Bacenas 3. Esat dirbę Fūristų Firmoje? ar dabar dirbate? : Taip esu dirbes , dabar nedirbu. 4. Ar turite VIP/ADMIN :Vipas ir III lygio adminas. 5. Į koky prižiūrėtoja pildote? :Pildau į vyriausią prižiurėtoją. 6. Kodėl norit būtent šito prižiūrėtojo? : Nu gal kas žino ar nežino , kad esu jau gan patyres gaujinis , turėjau daug gaujų lyderiu , ir taip pat buvau pagalbininkas(clead) pas patyrusius gaujinius , taip pad buvau daug kartu visokiausiu nusikalstamų firmu prižiurėtojas , jeigu reikės tai net pasakysiu pas ką buvau ir kiek kartu buvau. Ir būtent noriu šito prižiurėtojo nes isai padės man kilti toliau į aukštumas. 7. Ar sieksite ką nors kitko kai gausit prižiūrėtoja? : Kaip ir rašiau kitam klausime , kad šitas prižiurėtojas man padės kilti į aukštumas , tai manau bandysiu gauti savo pirmąjį savo pavaduotoją būtent šitoj firmoj. 8. Kuo išsiskiri nuo kitų kandidatų? :Manau esu išskirtinis to , kad esu iš senesnių žaidėju , ir esu jau patyręs galima taip sakyti , moku pūsti , moku vadovauti kada reikia. Ir taip pad nesenai grįžau į serveri tai mano aktyvumas dabar vis daugeja , tai manau būsiu pasiruošęs šitom pareigom kak nada ;D ir manau nėra pas nieka didesnio noro gauti po prižiurėtojo kaip pas mane , nes kaip ir sakiau bandysiu gauti aukštesnes pareigas šitoj firmoj
 2. Peikiu Linas_Bacenas

  Sveikas , pas mane yra užmodintas sampas , ir man sunku pamatyt ar pas tave šviesos įjungtos , paprašiau atidaryti mašina, kad ja pataisyti ir pažiurėti ar šviesos dega , ir ką pareigunas negali paprašyti mašina atrakinti ? Nei aš ja suboomint norėjau nei ką , gražiai pora kartu paprašiau mašina atrakinti -
 3. Linas_Bacenas užblokavo Carlos_Drugs

  Gerai , bet tu čia neturi būti iš viso šitoj temoj . Direktorius kuri užbaninau , kuris prisijungė iš kito acc ir mane užbanino už kenkima , ir taio čia buvo free banas , o isai čia knisa prota , kad isai turėjo šeimininiu reikalu ipus gali sutikrint , vėliau kai bana davė dar mane papokino į ts , kaip bane sedeti .
 4. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Linas_Bacenas2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Kerstas_Starkovas3. Peikimo priežastis: free ban.4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Linas_Bacenas2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kerstas_Starkovas3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Kenkimas serveriui4. Įrodymai: https://www.part.lt/perziura/987b0fa4c9775836cd247f72fb76fe7d944.png
 6. Linas_Bacenas užblokavo Carlos_Drugs

  prie ko čia danilos banned ? jeigu šalia sedėjas žaidėjas čytintų tai ratai nesisuktu , o čia sukasi matosi kad čytinį nesimazink . Ir dar pridėsiu ,,Direktorius'' kuris čytina arba jo družokai čytina kuris sedi kartu su čyteriais ir linksminasi ar tai normalus direktorius tada ? Seniau už tokius dalykus nušalindavo drk.
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Linas_Bacenas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Carlos_Drugs3. Užblokavimo priežastis: cheat 4. Vaizdinė medžiaga:
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Linas_Bacenas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Postman_Jeff3. Užblokavimo priežastis: cheat speedhack.4. Vaizdinė medžiaga:
 9. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Linas_Bacenas2. Užblokavimo priežastis: car shot čyto3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima:važiavau su draugu , draugas crasha gavo išlipau iš mašinos ir gavau bana4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):https://www.part.lt/perziura/9341cf23db5e54987bc83d7d2b6965ab668.png
 10. Fūristai - Nuolatinė Atranka

  - Anketa - 1. Jūsų Vardas_Pavardė / Amžius : Linas_Bacenas 17 2. Jūsų VVP nuoroda :https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Linas_Bacenas/irasai 3. Ar esate dirbe Fūristų dirbe? : Taip esu. 4. Kodėl norite į Fūristų firma? : Visalaika buvau nusikalstamuose firmose kiek žaidžiau , ir po leavo sumaniau vėl grįžti į nusikalstama 5. Po kiek laiko galima daryti /pusti grobime? : Po 5 minučiu. 6. Ar turite bent koky nors Keybinder? :Taip turiu . 7. Ar turite VIP/ADMIN žaidime? : Greitu metu turėsiu. 8. Ar norėsite ką nors pasiekti mūsų firmoje? : Kol kas neplanuoju kažką pasiekti , bet būtų labai gerai kažka pasiekti 9. ko negalima daryti per grobima/apiplešima ? [bent jau 4 dalykus] : Healintis , getintis , cheatint , šaudyti savus , pusti žolė po 5min.
 11. xLa Nation 13

 12. xLa Nation 13

  ISTORIJA TIK PRASIDĖDA... Linas_Bacenas / Albertas_Gogo
×