Jump to content

Jeffry_Boyka

Narys
 • Pranešimai

  624
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  7

Jeffry_Boyka paskutinį kartą laimėjo Liepa 25

Jeffry_Boyka turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Jeffry_Boyka

 • Rangas
  ☢️ × § °. B o y k a Z .° § × ☢️
 • Gimtadienis 2003.03.10

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Panevėžys
 • Interesai
  Vienas už visus, visi už vieną :)

Paskutiniai lankytojai

10.026 profilio peržiūros
 1. ( Konkursas ) Laimėk bizni.

  Jūsų Vardas_Pavardė Žaidime: Ali_ExpressKą veiksite su bizniu?: Pragersiu.
 2. Duosi direktorių koki? @Vidma_Regnos

  1. Tadas_Raj
  2. Forumas_Bane

   Forumas_Bane

   Tautik su byb1u per dantis pagrajint gali

 3. Peikiu Arnold_Zulikas

  Koks skirtumas kalti nekalti, bet taisyklės yra taisyklės! Čia taspats kas krc uzblokuociau už čytinima ir tu iškart atblokuotum nors per 2 val turiu irod įkelt :DD Taisyklės yra taisyklės jeigu net aš žinau paprastas žaidėjas kad be įrodymų atblokuoti negalima tai ką tu veiki unbanuose.. Plius siendien parašiau unjail parašei busi išlaisvintas tai dar 2 valandas turėjau atsedet,bet susilaikiau nieko nesakiau.
 4. Peikiant (Administratorių)1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eskobaro_Rimciaga2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Arnold_ZuIikas3. Peikimo priežastis: Atblokavo žaidėją kuris nebuvo pateikęs įrodymų! Taip negali būti. 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 5. Koks tikslas dėti draudimą pirkti admin jeigu rcon uždėtas? 

  1. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   eik *Myliu LMG.lt* 

 6. ATSIBLOKAVIMAI NUO SERVERIO SISTEMOS

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eskobaro_Rimciaga 2. Užblokavimo priežastis: Car shot man rodos 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Netyčia knopke pamygau o jeigu rimtai tai I srw prisijungiau ;d 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 7. Peikiu Paul_Kaiser

  @Pinky_Boy - Pažiūrėkite kaip šis komandos narys elgesį! Perskaitęs šią jo žinute išsigandau! Manau komandos narys turėtų būti nubaustas ir būtų renkamas naujas GP - @Marius_Benz į GP! O kaiserius į 0 vieta! + Kaip šis žaidėjas galėjo gauti pareigas jeigu jis buvo užblokuotas už nelegalią veikla ar kaip ten tai pagal viska ir pagal visas taisykles šis žaidėjas turėtų būti RCON, bet ne? Jis dar net komandos narys! Vsio šito netoleruosiu kreipiuosi į aukštesnes distancijas!
 8. Peikiu Paul_Kaiser

  Ant šios paskyros nebuvo naudota jokių palengvinanciu programų kol tu nesurakinai tai... Ir už čytinima yra baudžiama užblokavimu, o ne rakinimu ir bandymų kenkti serverio žaidėjui ir prašyti kad jis pačytintu... Manau kaip tik komandos narys turėtų daryti tvarką o ne skatinti žaidėjus čytinti. Įrodymai : https://m.imgur.com/a/8SvQBkk Puikiai matosi kai skatini serverio žaidėją (mane) panaudoti palengvianancias programas
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eskobaro_Rimciaga 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Paul_Kaiser 3. Peikimo priežastis: Šis komandos narys visiškai nesupranta savo turimu pareigų, bei kenkia žaidėjams! Manau komandos narys turėtu padėti tik ką prisijungusiam naujokui o ne surakint ir palikti. + Iš šio komandos nario nėra jokio akytvumų komandos narys tik prisijunge parasol per /s Zdrw. ir atsijunge tai jo... manau turi but nubaustas. 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 10. ATSIBLOKAVIMAI NUO SERVERIO SISTEMOS

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eskobaro_Rimciaga2. Užblokavimo priežastis: Teleport mašinu 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Šokinėjau su vieliku ant mašinos tada pamygau f ir va toki gavau ;d4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 11. ATSIBLOKAVIMAI NUO SERVERIO SISTEMOS

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eskobaro_Rimciaga2. Užblokavimo priežastis: Car shot3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Padariau /tocar opa banas atsibaninau vėl banas tai jo... (Prisijunk į server jeigu gali Žulikai reikia mane nukilint nes dabar baninins ir banins)4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eskobaro_Rimciaga2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Povilas_Poviss3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eskobaro_Rimciaga2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Barlogas_Bratva3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga: https://streamable.com/gzojxx
×