Jump to content

Jeffry_Boyka

Narys
 • Pranešimai

  407
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Jeffry_Boyka paskutinį kartą laimėjo Gegužė 24

Jeffry_Boyka turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Jeffry_Boyka

 • Rangas
  #BoykaZ¬
 • Gimtadienis 2003.03.10

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Panevėžys
 • Interesai
  Vienas už visus, visi už vieną :)

Paskutiniai lankytojai

4.310 profilio peržiūros
 1. Labas vakarą, tai pala kaip čia suprast tarkim naujokas renka grybus išeina biškuti pvž į tuoleta ar kur ir gryžes žiūri kad banas tai kaip čia suprast vyrai ė? Pvž Gasolis tai išvis naujokai ateina į grybus renka nori užsidirbt o ans šaudo.. Man rodos tj bus lmg lmg nenulaifinsim naktim. 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Kolduno_Juodipaakiai

   Kolduno_Juodipaakiai

   Uždrausti grybai jojo cia ahuenas srv

  3. Aida_Swag

   Aida_Swag

   Tu gal koks čyt toreruotojas būsi? :D Taigi visas banned anketas patvirtina, reiškia čytina.  90proc.(ar net daugiau) grybus bugina, nes paprastam žmogui be čytų net neapsimoka juos rinkti ir naujokas greičiau pasirinks pinigų šaltinį žvejojimą.

  4. Auris_Gasol

   Auris_Gasol

   Tau tik, kad kažkur ateit ir paverkt. Bandai prisiplakt prie tu bugerių ir čia kažką bandai įrodinėt. Ir taip yra aišku, ką visi veikia plantacijoje. Nereik turėt daug smegenų, kad tai suprast.

 2. [PARDUODU] NAMA ANT UKININKO KALNO

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka 2. Jūsų siūloma suma: 9 mln. 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 10 milijonų):?
 3. [Apklausa] Kokie artėjančios vasaros planai?

  Aš tai asmeniškai va bandysiu paimt drk ir laikyt kaip @Cactus_Germis metus. Va tokia mano vasara. Nu dar gal užkeliausim su drgls o taip tai nžn čj taip ir bus kaip rašiau viršui.
 4. Dyleriai | Neaktyvumas / Palikimas

  1. Jūsų VP: Jeffry_Boyka2. Dėl kokių priežasčių būsit neaktyvus: Išvažiuoju bšk. 3. Kuriam laiko tarpui būsit neaktyvus: Nuo šiandien iki šeštadienio arba sekmadienio.
 5. Dyleriai | Klausimai valdžiai

  1. Jūsų VP: Jeffry_Boyka 2. Kuriam iš valdžios atstovų norite užduoti klausimą: Abiems. 3. Jūsų klausimas: Klausimas toks tai ar aš geras Dyleris?
 6. [Konkursas] Laimėk ir praturtėk! #2

  Sveiki, taigi štai konkurso nugalėtojai! Laimėtojai turi prisijungti į žaidimą iki 14 valandos jeigu nespėsit šeštadienį arba sekmadienį paduosiu. https://imgur.com/a/8mc1Np9 @Cactus_Germis - Gali rakinti šią temą.
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Auris_Gasol3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 8. - Grybautojai -

  Opaaa po šiandien dienos viskas ir paaiškėjo mes nesustabdomi! Su šituo gangu paduosim džiazo tikrai! Sėkmės.
 9. Prisistatau Gabby_Acer

  Nu tai labuka Monika Sėkmės tau žaidime bei realybėje!
 10. Pristatau Bam_Bali

  Nu tai zdrw Arijau sėkmės tau žaidime bei gyvenime!
 11. [KONKURSAS] LAIMĖK HATA BEI PRIEDU GAUK MAŠINĄ!

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka2. Kodėl norite laimėti ir ką darysite jeigu laimėsite? : Tiesiai šviesiai viską parduosiu į juodąja rinka. 3. Ar paspaudėt "patinka" ant šio pranešimo?: Tep.
 12. [Konkursas] Laimėk serverio transporto priemonę

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jeffry_Boyka Kaip panaudosite transporto priemonę?: Parduosiu.
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Nolasco3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas. 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/UE71M6V
×