Jump to content

Jeffry_Boyka

Narys
 • Pranešimai

  489
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Jeffry_Boyka paskutinį kartą laimėjo Gegužė 24

Jeffry_Boyka turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Jeffry_Boyka

 • Rangas
  ☢️ × § °. B o y k a Z .° § × ☢️
 • Gimtadienis 2003.03.10

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Panevėžys
 • Interesai
  Vienas už visus, visi už vieną :)

Paskutiniai lankytojai

7.493 profilio peržiūros
 1. [Idėja Grybu krepšelis]

  Sveikas, grybų plantacijos jau nebėra, bet idėja gan nebloga, bet jau grybų plantacija nebeegzistuoja ir jin tik imituoja grybų mišką. Geros dienos.
 2. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Boyka_Jeffry 2. Užblokavimo priežastis: Fly hack. 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Sutikau N raide iš bažnyčios vidaus ir kažkaip gavau nžn. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 3. E ijunk grybų sistema neina grybų parduot :(

 4. Atvažiavo naujas miestelių dušmanas!

  Atvažiavo, bet greit ir išvažiuos. Sėkmės pareigose.
 5. Barygos - Samdomi žudikai

  1. Jūsų V_P žaidime : Neturiu acc. 2. Ką norite, jog nužudytų : Holstein_Calf 3. Kokios jo pareigos žaidime : Randomas. 4. Jūsų mokama suma : 5k gryb. 5. Kada susisieksite žaidime su valdžia ( 1) iš karto / 2) nurodykite savo laiką ) : db 6. Papildomi komentarai : gg Holstein mirsi
 6. O geras RCON :o

  1. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   panetkės čj nesuėjo

  2. Dominykas_Nemiguel
  3. Jack__Menco

   Jack__Menco

   Tikriausiai Efka ne blatnas, nesupranta nieko Apie tikrą aristantu gyvenimą 

 7. Barygos - nuolatinė atranka

  1. Jūsų V_P, amžius, bei vpp: J_F 2. Koks yra aktyvumas, forume, TeamSpeak'e, bei pačiam žaidime: 60min 3. Ar mokate pūsti žolė (tikrinsim): Nelabai, bet pamokinsite aš greit išmokstu. 4. Po kiek laiko nuo grobimo pradžios galima pūsti žolė?: 30 minučių. 5. Ko negalima daryti grobimo metu?; Pūsti žolės, kai miršti gryzt į grobima ir kai miršti būti ts 6. Ar mokate visas taisyklės tiek darbo tiek grobimo?: Taip vakar mokiausi prie stalo 2 valandas 7. Kiek laiko planuojate išbūt barygą?: Kol atsibos Komandos: /dylg - Dylerių galvos /dylz - Dylerių zilionkes /dyln -Dylerių Nike sporbačiai /dyl -Dyl /bend - Bendradarbius rodo /r - Įsivaizduojama racija
 8. [Konkursas] Laimėk ir praturtėk! #4

  Sveiki, štai ir ilgai laukti konkurso nugalėtojai! Sorriux, bet jau buvau pamiršęs apie šį konkursą tai ačiū Cactusui kad primine Laimėtojai : https://imgur.com/a/Q4uwNj3 Dėl prizo atsiėmimo parašykite man į forumo A.Ž @Cactus_Germis - Gali rekinti šią temą.
 9. Wtf byčas scripta grybų stumdo už lemus pats būgina galimai logus patikrinus matytųsi ir drk gavo whatt :X Nu sveikinu, bet keista čia.
 10. Prisistatau Limbo_Kimbo

  Nu tai zdrw pagronduk, mažiau serve siautyk. Sėkmės projekte mažutį.
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Rokas_Prodrifter 3. Peikimo priežastis: Free ban. 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): http://www.lmg.lt/forumas/topic/675228-unban-jeffry_boyka-admin-rokas_prodrifter/?tab=comments#comment-4733996
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Prodrifter 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Event trugdymas. 4. Įrodymai:
 13. [KONKURSAS] Laimėk LS namą serveryje

  Jūsų Slapyvardis serveryje (Vardas_Pavardė) : Jeffry_Boyka Ką veiksite su namu? : Parduosiu.
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Rokas_Prodrifter 3. Peikimo priežastis: Free ban. 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): http://www.lmg.lt/forumas/topic/675205-unban-jeffry_boyka-admin-rokas_prodrifer/
 15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Prodrifter 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Event trugdymas. 4. Įrodymai:
×