Jump to content

Jeffry_Boyka

Narys
 • Pranešimai

  410
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  5

Viskas, kas paskelbta nario Jeffry_Boyka

 1. Pagalba su samp/gta

  Sveikas, žinau tavo problema man taspats lygiai buvo. Manau įsirašiai timecyc.cs ir todėl tau taip yra. Pabandyk ištrinti timecyc.cs iš cleo ir manau viskas bus gerai. Patarimas timecyc modifikacija kelti į modlouder papke o ne į cleo, o jeigu nepadės tai pabandyk visa papke atnaujint ta prasme viską ištrint ir vėl iš naujo isirasyk sampa tada tikrai padės.
 2. [Konkursas] Laimėk Sultan su rida!

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jeffry_Boyka Susipažinote su dalyvavimo taisyklėmis?: Taip Ką veiksite su tr. priemonę, laimėję?: Realiai turiu tokį tikslą tai užkelti Infernusui arba sultanui 100 tūkstančių ridos, bet nesinori kažkaip nuo 0 kelti tad va laukiu pasiūlymų iš žaidėjų kas turi normalu patyrusi jau Sultana arba infernusa Tai manau jau aišku ką veikčiau su šiuo sultanu
 3. Kitokie pasikalbėjimai | registracija

  Jūsų Vardas_Pavardė?: Jeffry_Boyka Jūsų pasiekimai serveryje?: Grybų plantacijos savininkas, bei aktyviausias grybautojas. Ar turėsite laiko pokalbiui kurio trukmė bus iki 30 minučių?: Tikrai taip.
 4. [PARDUODU] NAMA ANT UKININKO KALNO

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka 2. Jūsų siūloma suma: 9 mln. 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 10 milijonų):?
 5. [Apklausa] Kokie artėjančios vasaros planai?

  Aš tai asmeniškai va bandysiu paimt drk ir laikyt kaip @Cactus_Germis metus. Va tokia mano vasara. Nu dar gal užkeliausim su drgls o taip tai nžn čj taip ir bus kaip rašiau viršui.
 6. Dyleriai | Neaktyvumas / Palikimas

  1. Jūsų VP: Jeffry_Boyka2. Dėl kokių priežasčių būsit neaktyvus: Išvažiuoju bšk. 3. Kuriam laiko tarpui būsit neaktyvus: Nuo šiandien iki šeštadienio arba sekmadienio.
 7. Dyleriai | Klausimai valdžiai

  1. Jūsų VP: Jeffry_Boyka 2. Kuriam iš valdžios atstovų norite užduoti klausimą: Abiems. 3. Jūsų klausimas: Klausimas toks tai ar aš geras Dyleris?
 8. Laimėk ir praturtėk! #2 Sveiki, taigi senai buvo laimėk ir praturtėk konkursas, tad nesprendžiau padaryti jį dar kartą. Suksim ratą tris kartus, laimėtojus rinskiu per https://wheelofnames.com/ Prizai: 1vt. 1.000.000$ 2vt. 500.000$ 3vt. 250.000 TAISYKLĖS 1. Paspausti >PATINKA< mygtuką ant šios temos. 2. Registruotis tik su vienu vartotoju. 3. Laiminguosius rinksiu kai temoje dalyvaus teisiklingai užsiregistravę 50 žaidėjų. Dalyviai Anketa norint užsiregistruoti 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Ar paspaudėte "PATINKA" mygtuka ant temos?: 3. Komentaras (nebūtina):
 9. [Konkursas] Laimėk ir praturtėk! #2

  Sveiki, taigi štai konkurso nugalėtojai! Laimėtojai turi prisijungti į žaidimą iki 14 valandos jeigu nespėsit šeštadienį arba sekmadienį paduosiu. https://imgur.com/a/8mc1Np9 @Cactus_Germis - Gali rakinti šią temą.
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Auris_Gasol3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 11. - Grybautojai -

  Opaaa po šiandien dienos viskas ir paaiškėjo mes nesustabdomi! Su šituo gangu paduosim džiazo tikrai! Sėkmės.
 12. Prisistatau Gabby_Acer

  Nu tai labuka Monika Sėkmės tau žaidime bei realybėje!
 13. Pristatau Bam_Bali

  Nu tai zdrw Arijau sėkmės tau žaidime bei gyvenime!
 14. [KONKURSAS] LAIMĖK HATA BEI PRIEDU GAUK MAŠINĄ!

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka2. Kodėl norite laimėti ir ką darysite jeigu laimėsite? : Tiesiai šviesiai viską parduosiu į juodąja rinka. 3. Ar paspaudėt "patinka" ant šio pranešimo?: Tep.
 15. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Nolasco3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas. 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/UE71M6V
 16. [Konkursas] Laimėk serverio transporto priemonę

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jeffry_Boyka Kaip panaudosite transporto priemonę?: Parduosiu.
 17. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jeffry_Boyka2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: 7val jailo.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje:@Nera. 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/jpdBk5f
 18. Labas rytas! 

  Paskelbtas naujasis konkursas laimėk ir praturtėk! #2 

   

 19. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka2. Užblokavimo priežastis: Mašinos mod su hakais.3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Padariau rr ir sėdau tačkon. 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): https://imgur.com/a/EtZRpxx
 20. Dyleriai | Nuolatinė atranka į firmą

  Tavo Vardas_Pavardė Serveryje - Jeffry_Boyka Tavo VVP linkas - https://vvp.lmg.lt/zaidejas/Jeffry_Boyka Tavo Aktyvumas - Nuo 6 valandu iki 14 valandų. ------------------------------------------------------ Reikia paryškinti teisiklingą atsakymą Grobimo metu galima naudoti PALENGVINANČIAS PROGRAMAS [TAIP|NE] Grobimo metu galima daryti vt 2 kai grobiamas hotelis [TAIP|NE] Grobimo metu yra privaloma pusti žolę? [TAIP|NE] Dylerių darbe privaloma žolė? [TAIP|NE] ---------------------------------------------------------- Tavo tikslai dylerių firmoje (Trumpai) - Nu tzai pasiekt kažką nzn dar nebedaug trukst iki 10k xp darbo patirties tai reik damušt.
 21. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rafaelis_Kirminas3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Kenkimas serveriui. 4. Įrodymai: https://imgur.com/a/2NeKkZx
 22. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Rafaelis_Kirminas3. Peikimo priežastis: Blokavimas be įrodymų. (Free Ban). 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): https://m.imgur.com/a/2NeKkZx
×