Jump to content

Jack_Torero

Narys
 • Pranešimai

  131
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Jack_Torero

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Paskutiniai lankytojai

184 profilio peržiūros
 1. UnRcon Mindis_Gta [Admin: Jason_Franklin]

  Rašyk į Gmail nes Franklinui P* ant Servo ir vps net nežiūri forumo .
 2. Sveikinu,sėkmės gerai ir ilgai laikyti pareigas
 3. pagalbos su cs failais.

  1. Jūsų iškilusi bėda: Pagalbos su notepad tipo failu pakeitimu i cs faila.2. Ar bandėte pats susitvarkyti iškilusią problemą? Kaip sekėsi?: bandziau bet nejo 3. Vaizdinė medžiaga (nebūtina): 1 sitoja foto matote note pad https://imgur.com/a/kiafXVS 2 foto i koki tipo faila as noriu pakeisti https://imgur.com/a/g3WYmlo pvz kaip samp versi nu paziuresit suprasit.
 4. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jack_Torero2. Užblokavimo priežastis: masinu modinima su cytais3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: nuvaziavau i ls tune garaza paziuret ar eina tunint bet netuninau isvaziojant is jo padariau vt 1 ir gavau bana4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):https://imgur.com/a/dVST9sm
 5. (Apklausa) Kas bus naujasis direktorių prižiūrėtojas.

  Ofc Inferno nes magas nupušes gerokai .
 6. ieskau mod

  » Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: Ieskau color mod butu geriau su auto installer » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją): ieskaukokio paprastesnio color modo bei drift modo.
 7. Ieškau MOD

  Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: IESKAU MOD KUR RODITU GINKLUS ANT NUGAROS. » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas modifikaciją): KAD RODYTU GINKLUS ANT NUGAROS.
 8. Karkolis_Lumas užblokavo Jack_Torero

  Nu palauksime admin prz ataskaitos.
 9. Karkolis_Lumas užblokavo Jack_Torero

  gaila bet uz tai blokoti negalejai nes neparasiau uz kiek paskaityk Omis_Zekas temoja ''bandymas papirkti'' sekmes.
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jack_Torero2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Karkolis_Lumas3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): bandymas papirkti admin/drk parasiau i vip chata perku unjaila bet neparasiau uz kiek pats omis ira paskelbes kad uz tai negalima blokoti https://imgur.com/a/Nhm3PkL4. Įrodymai: https://imgur.com/a/KH3gaGl Prisegu Omio tema.
 11. Ir priz sąrašą atnaujink

 12. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jack_Torero2. Užblokavimo priežastis: speed hackas3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: begau nuo policijos mane atsitrenke i gala pradejo stumti as w kelis sikius paspaudziau i prieki raide kad greiciau isibegeciau.4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka): https://imgur.com/a/kxVWf2D
 13. » Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?:Ieškau kokio imantresnio hudo kur pvz pinigai kitos spalvos būtų ir ieškau transporterio skonį. » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją): kad pinigai būtų kitokios spalvos.
 14. [KONKURSAS] Laimėk 1.000.000 EUR

  AnketaJūsų vardas pavardė žaidime: Jack_ToreroKą ketinate daryti su pinigais?: Nusipirkčiau namą bei mašiną nes kiek dirbu tiek neuzdirbu.
 15. Pagalbos su failais

  Dėkui didelis .
×