Jimmy_Absolut

Gaujų, Klubų prižiūrėtojas
 • Pranešimai

  11.747
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  18

Jimmy_Absolut paskutinį kartą laimėjo Gegužė 16

Jimmy_Absolut turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Jimmy_Absolut

 • Rangas
  III II VI
 • Gimtadienis 1999.09.09

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Panevėžys till i die
 • Interesai
  Micro One x Nusikalstomos
 1. Pretenzija priimta. Gauja privalo sumokėti nurodytą sumą per 24h @Ignas_Host
 2. Pretenzija atmesta. Skiriasi grobimo vietos.
 3. Papeikimas priimtas. Abu Gaujos valdžios nariai lieka nubausti - @Vycka_Rycka gauna vieną įspėjimą ant Baikerių pavaduotojo statuso, t.y jei surinks dar 2 - bus nušalintas. Pagrindinis gaujos lyderis už blogą /d komandos paskelbimą baudžiamas žodiniu įspėjimu, kadangi tai padarė pirmą kartą, jei dar pasikartos - bus baudžiamas įspėjimais.
 4. Gera analizė, sėkmės negriukams vergaujant
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gvidas_Bendikas2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Lik_Eris3. Užblokavimo priežastis: Meginimas papirkti admin4. Vaizdinė medžiaga:
 6. Ei, chebryt! Sveikinimai išbuvus Gaujų pasaulyje 20 dienų! Tai iš tiesų yra nemažas laiko tarpas, didžiuotis šiuo gangu tikrai galiu, tikiuosi, jog nemažinsi apsukų ir toliau liksit įsitvirtinę gaujinių tarpe ir žinoma, pora gfx down below
 7. Pretenzijos priimtos. @Ignas_Host per 24h privalo sumokėti S.W.A.T. valdžios atstovams 7,5m serverio valiutos.
 8. Gauja sėkmingai atidaryta! Iš lyderio tikiuosi daug, tikiuosi, jog nenuvilsi tiek manęs, tiek kitų!
 9. šiandien silves gimtadieniss

 10. nuotrauka įspausta į rėmus ir užrašytas tekstas - tai čia jau parašas? Parašui reikia įdėt darbo, o čia jo visiškai nėra. Net tekste yra gramatinių klaidų..
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deividas_Sour2. Užblokavimo priežastis: Gyvybių hack.3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Važinėjau su Freeway4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 12. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jimmy_Absolut2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Dwaynz_Winston3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jimmy_Absolut2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Evil_Boys 3. Peikimo priežastis: Blogas /kill naudojimas (grobimo metu mane gydė medikas, o kaltinamasis nužudė su komanda ir taip automatiškai patekau į kalėjimą).4. Vaizdinė medžiaga:
 14. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jimmy_Absolut2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Arturas_Drifteriz3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 15. Papeikimas atmestas. Per mažai įrodymų. Net užblokavimo anketoje matosi, jog žaidėjas nevilki Gaujos aprangos + reikia papildomų įrodymų TeamSpeak programoje.