Jump to content

Jimmy_Absolut

Narys
 • Pranešimai

  17.261
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  53

Reputacijos aktyvumas

 1. Like
  Jimmy_Absolut gavo reakcijąCarlos_Drugss The End? Padėka visiems kas buvo ir kelio pabaiga   
  Daugumai čia nusispjaut, komentuoja, kad komentuot. Nuoširdžiai - ačiū už nepakartojamus 2014-2015 bendrus metus serveryje kartu su tavimi, Swaika_Kent ir Danny_Fernandez, dėka jūsų, pasiekiau neįtikėtinai daug. Tikiuosi dar išvysti tavo blezvygų, o labiausiai, ko noriu - duot pitaką Kaune
 2. Like
  Jimmy_Absolut gavo reakcijąEima_Law Kaip gimsta grafikos darbas   

  pilną projektą rasi čia https://www.behance.net/gallery/80080077/Explorium-web-design
  Nors su Photoshopu susidraugavau kažkur 2015 metais, tačiau visą tą laiką kūriau grafiką sampui ir retai kada kažkam kitam. Dirbdavau daug, tačiau su pertraukomis, nes pastoviai to daryti negalėjau - dėl prasto kompiuterio kūryba užtrukdavo gan ilgai ir sudegindavo ne tik laiko, bet ir nervų. Žiūrėdavau pamokas YouTube platformoje, tačiau LMG prisidėjo taip pat daug. Tik čia galėjai rasti geriausius grafikos dizainerius lietuviško sampo pasaulyje. Sekdavau Toshkę, Daumantuką, Erko, Impressiblą, Afigeną, Pofką, Freddy, Gregą, Nekedą ir kitus, kurie tuo vertėsi bei kūrė. Tačiau, šiandien ne apie tai.
  Visai nesenai, kažkur vasario mėnesį, grįžau prie grafikos ir vėl pradėjau kurti darbelius su sampo grafika. Po kiek laiko visa tai atsibodo - nusprendžia pradėti mokytis ir kurti puslapių dizainus ir po mažu tapti ui/ux dizaineriu.
  Kaip gimsta grafikos darbas?
  Idėja. Visada turiu idėją ir dizainą pradedu piešti jau mintyse. Idėja gimsta dažniausiai darbe, paprasčiausiai kai vaikštau arba prieš miegą, kai daug galvoji apie bet ką. Labai svarbu, kad idėja būtų bent jau šiek tiek unikali, nenuvalkiota ir nebūtų priskirta prie tipinio trafareto. Originalumas yra itin svarbu, tačiau teikiu didelį prioritetą grafikos darbo prasmei, idėja turi būti gerai susirišusi su darbo norima perduoti žinute.
  Kalbant apie šį grafikos projektą, idėja gimė nuo meilės kelionėms ir ieškojimo savęs, pažinimo bei atradimo jausmo. Įkvėpimą gavau iš Jacob Laukautis kelionių ir jo unikalios, itin pozityvios bei nuoširdžios asmenybės. Nusprendžiau sukurti platformą skirtą keliautojams ir naujų vietų ieškotojams, kurių viena iš savybių yra smalsumas ir noras ieškoti bei kartu sužinoti kažką naujo.
  Turėdamas idėją man reikia įrankio, įrankį turiu - Photoshopą, tačiau, kad galėtumėme sukurti grafikos darbą mums reikia tam tikrų priemonių. Priemonių šiek tiek turėjau, tačiau vis tiek reikėjo ieškoti naujų, įdomių šriftų, tam tikrų tekstūrų, ikonų, nuotraukų, informacijos apie vietovę, darbų rezoliucijų ir kitų dalykėlių. Kai visas priemones turėjau, mano kompiuterio darbalaukis atrodė taip:


  Kadangi mėgstu tvarką ir manau, kad kiekvienas grafikos dizaineris turėtų būti tvarkingas, susidėlioji viską į mažus/konkrečius aplankalus. Tai padeda greičiau susigaudyti ir sutaupyti laiko bei yra patogu darbui atlikti.

  Viską susidėliojęs į vietas atsidarau programą, kuri padės sukurti galutinį darbą. Atsidaręs ją susikuriu darbą su konkrečiu pavadinimu ir galutiniu dydžiu. Pirmiausia, sukuriu minimalistinį tekstinį logotipą idėjai - Explorium. Sukuriu foną, pridedu minimalistinių efektų fonui, kurie pagyvins spalvas. Pasirenku tris pagrindines spalvas - žalią, juodą ir baltą bei antrąsias spalvas - pilką, švelnią geltoną ir raudoną.  Vėliau seka navigacijos kūrimas (Home. Explore!, Continents ir Stories). Tada pradedu daryti pagrindinę vizualizaciją, kuri atspindės idėją ir jos pavadinimą. Nusprendžiu tris nuotraukas sutalpinti į tam tikras formas. Neapsieinu be karpymo, kuris užima daug laiko ir šiokių tokių pastangų:


  Apkarpęs tris nuotraukas ir sukūręs tris figūras imponuotomis nuotraukomis, viską išlyginu pagal 12 eilučių principą.

  Ateina eilė pagrindiniam tekstui, kuris bus antrasis idėjos pavadinimas. Vėliau seka sub tekstas, kuris detaliau paaiškina idėją, jos prasmę ir įgyvendinimą.

  Galutinai sudėliojęs visą sub tekstą sukuriu nukreipiamąjį adresą ar mygtuką. Vėliau dar kartą išlyginu nuotraukas, tekstą, tarpus tarp eilučių ir kitas smulkmenas. Taip atrodo galutinis landing page:


  Vėliau sukuriu landing page kitiems trims navigacijos pasirinkimams bei pagrindinį darbo viršelį. Taip paprastai ir gimsta grafikos darbas, kuris reikalauja laiko ir pastangų. Man tai yra be galo įdomu ir visa tai mane skatina kurti. Už motyvaciją pradėti kurti didelį AČIŪ tariu legendiniam Arnas_Yeah!
 3. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Griffin_Opps - [APKLAUSA] Kokio labiausiai senbuvio norėtume kad gryžtu į LMG?   
  tedis_ted, dzimis_absis, arnas_jega bei manyciau, kad nebutu prosal grizti ir koraliniui_rifui i si serveri. visi sie zmones atidave dali saves i sita serveri, kuriems nebuvo tinkamai padekota. aciu, keni, kad paminejai, man taip pat butu smagu pamatyti tave sugriztanti :-)
 4. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Luk_Pran - [APKLAUSA] Kokio labiausiai senbuvio norėtume kad gryžtu į LMG?   
  Na mano karjieroje labiausiai atsižvelgiau ir norėčiau, kad tikrai į komandą sugrįžtų @Jimmy_Absolut @Lukas_Fanta @Mat_Himplin tikrasis Karo_Wanted na ir tikrai dar yra daugelis kitų, kurie čia tikrai nelabai lankosi.
 5. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Arnold_ZuIikas - [APKLAUSA] Kokio labiausiai senbuvio norėtume kad gryžtu į LMG?   
   Norėčiau jog grįžtų į serverį @Marko_Escobar @Jery_Freak @Lukas_Bite @Hot_Road @Rudis_Zulikas @Liutauras_Liutka @Mantis_Zulikas @Deivis_Skypisss  @Lukas_Fanta @Jimmy_Absolut @Henre_Panzer  @Marija_Lyn @Edita_Cat @Omis_Zekass (Tik tikra).Daug kitų žaidėjų kurie tikrai daugiau čia ne žais
  Ir dar vienas @Max_Tosha
 6. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Lauris_Hudd - [APKLAUSA] Kokio labiausiai senbuvio norėtume kad gryžtu į LMG?   
  Norėčiau kad grįžtu Ganjabeibis @Ganja_Baby, nes beleka seniukas stumdavo, @Jimmy_Absolut, nes pareigas visas nepriekaištingai atlikdavo. Nu ir šeip visokie gangsteriai kurie į normalius gangus susiburdavo.
 7. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į axujelines_escort - [APKLAUSA] Kokio labiausiai senbuvio norėtume kad gryžtu į LMG?   
  @Jimmy_Absolut nes rimciausias buvo is visu !
 8. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Kenny_Silver - [APKLAUSA] Kokio labiausiai senbuvio norėtume kad gryžtu į LMG?   
  Emilija_Klumbyte, Tony_Greyn, Griffin_Opps. Norėtųsi pastebėti jų indelį į serverį bei bendradarbiauti.
  prisiminiau ir džimantą bei coachą ( jeigu būtų galima vadint senbūviu )
 9. Like
  Jimmy_Absolut gavo reakcijąDominykas_Nemiguel Skaitomiausi projekto blogai   

  Blogas - unikali vieta, kurioje forumo lankytojai aprašo savo gyvenimą, jo detales, keliones, išgyvenimus bei gyvenimą ar tam tikrus įvykius serveryje.
  Pripažinkime, blogų skiltis yra viena įdomiausių, kuri susilaukia gan daug susidomėjimo iš forumo lankytojų, tad šioje temoje forumo lankytojai galės apžvelgti visų laikų populiariausius blogus, kurie sulaukė didžiausio susidomėjimo.
  Kaip renkami skaitomiausi blogai? Skaitomiausi blogai bus renkami pagal didžiausią susidomėjimą, t.y blogo peržiūras, blogo komentarus ir blogo turinį. Kiekvienam kriterijui bus paskelbti trys skaitomiausi blogai, trys blogai pagal peržiūras ar komentarus gali būti tokie patys, o pagal turinį bus išrinkti mažiau dėmesio sulaukę blogai.

  Pagal peržiūras:
  1. Didžiausia serverio machinacija ir kitos tiesios - blogo autorius RYAN COLLINS | virš 3.000 peržiūrų
  Blogas apie Direktorių Prižiūrėtojo Ryan_Collins machinacijas, kurias panaudodamas komandos narys su kitais artimais žaidėjais nelegaliais būdais užsidirbo pinigų. Bloge nuosekliai aprašomas visas serverio valiutos pardavimo procesas bei tam tikros spragos komandoje ar problemos su pagr. administracija.
  2. čia tai, ko pats neberasiu - blogo autorius TEDIS TED | virš 1.400 peržiūrių
  Blogo virtuozo Tedis_Ted atviras ir nuoširdus blogas apie LMG komandos palikimą, atsisveikinimą su serverio žaidėjais, atsisakymą tam tikrų pareigų ir sunkų serverio išėjimą.
  3. The end? Padėka visiems kas buvo ir kelio pabaiga - blogo autorius JACK EVANS | virš 990 peržiūrų
  Daugkartinio serverio direktorių ir kitų rimtų pareigų žaidėjo Jack_Evans paskutinis atodūsis bei nuoširdi padėka serverio žaidėjams.
  Pagal komentarus:
  1. Didžiausia serverio machinacija ir kitos tiesios - blogo autorius RYAN COLLINS | virš 65 komentarų
  2. čia tai, ko pats neberasiu - blogo autorius TEDIS TED | virš 40 komentarų
  3. The end? Padėka visiems kas buvo ir kelio pabaiga - blogo autorius JACK EVANS | virš 30 komentarų
  Pagal turinį:
  1. Three my favourite gangs - blogo autorius DANILLO QUENTUELLA
  Legendinio serverio gaujinio Danillo pasakojimas apie istorinę gaują -NARKATOS-. Bloge pateikti prisiminimai su tikra nostalgija, galime rasti įvairių vaizdo įrašų bei nuotraukų su gauja bei jos nariais. Maža to, dabartinis gaujų prižiūrėtojas Danillo_Quentuella ateityje tame pačiame bloge aprašys kitų savo žymių gaujų -Varžovai- ar Surenos X3 prisiminimus.
  2. Tomčiko judesys - blogo autorius TOMCIKAS ZDAROF
  Serverio veterano, daugkartinio direktoriaus, komandos nario ir dabartinio Serverio Prižiūrėtojų Vadovo Tomcikas_Zdarof blogas apie įsimintiną savo S.W.A.T. erą bei istorinę gaują Latin Kings. Bloge netrūksta vaizdo įrašų bei pačio žaidėjo prisiminimų.
  3. Sančio žaidimo projekte detali istorija - blogo autorius KEVIN SANCHEZ
  Buvusio LMG komandos nario ir daugkartinio serverio direktoriaus Kevin_Sanchez žaidimo istorija nuo nulio iki geriausių LMG laikų. Bloge įdomiai išdėstoma žinomo žaidėjo patirtis bei įdomūs prisiminimai.

  Pagal peržiūras:
  1. Atėjo metas trauktis! - blogo autorius MAX TOSHA | virš 18.100 peržiūrų
  Serverio pagrindinis administratorius Max_Tosha 2018 metais ilgai žadėjo savo blogą ir turėjo net savo asmeninį blogo sub-forumą, tačiau beveik niekas nesitikėjo, kad jame pamatysime vienintelį blogą, kuriame pagr. serverio administratorius parašys pasitraukimo "laišką" serverio žaidėjams. Bloge buvęs serverio žaidėjas atsisveikina su savo mylimais serverio žaidėjais ir pareiškia, kad išeina į kito serverio pagr. administratoriaus pareigas. Nors Max_Tosha bloge rašo, kad be jo serveriui bus geriau, tačiau dauguma forumo lankytojų su didele nežinomybe ir baimę priima tokį, buvusio LMG itin žymaus veido, sprendimą.
  2. Skaityti tik su šeimos gydytojo leidimu - blogo autorius JIMMY ABSOLUT | virš 2.100 peržiūrų
  Atviras mano blogas apie mano gyvenimo detales, sunkius laikotarpius, keturias prakeiktas vasaras, sportą ir mokyklą. Bloge įdėjau daug pastangų ne tik išliejant savo mintis, bet stengiausi sudominti skaitytoją ir vizualiai, panaudodamas tam tikrus grafikos darbus, kurie atspindėjo tuometinę emociją, mintį ar jausmą.
  3. Kodėl Ryan_Collins paliko SWAT direktorių? - blogo autorius RYAN COLLINS | virš 1.400 peržiūrų
  Antrą kartą S.W.A.T. direktoriumi tapęs Ryan_Collins detaliai aprašo savo įspūdžius būnant šios aukščiausios Teisėsaugos grandies firmos galva, išdėsto savo mintis apie dabartinę serverio firmų poziciją bei jų stovį.
  Pagal komentarus:
  1. Atėjo metas trauktis! - blogo autorius MAX TOSHA | virš 175 komentarų
  2.  Kodėl Ryan_Collins paliko SWAT direktorių? - blogo autorius RYAN COLLINS | virš 40 komentarų
  3. Skaityti tik su šeimos gydytojo leidimu - blogo autorius JIMMY ABSOLUT | virš 30 komentarų
  Pagal turinį:
  1. Collinso gaujų istorijos - blogo autorius RYAN COLLINS
  Nors dauguma dabartinės kartos žaidėjų Ryan_Collins žino kaip Teisėsaugos atstovą ir daugkartinį komandos narį, tačiau iki tol žaidėjas aktyviai dalyvavo ir buvo itin garbinamas Gaujų veiklose. Savo bloge gaujinis aprašo ne tik išgyvenimus Gaujose, bet ir papasakoja iš tiesų įdomias istorijas apie savo antrus vartotojus, kurios šiai dienai sukelia juoką.
  2. Kokį rinktis žaidimo kelią? - blogo autorius LUKAS MARKERIS
  Bloge žinomas LMG veidas aprašo ne tik apie tai, kokį pats rinkosi žaidimo kelią, bet abstrakčiai pažvelgia į taip visų kritikuojamą serverį.
  3.  Blogas, kurį turi skaityti shirdimi- blogo autorius TUTI FRUTI
  Buvusio LMG komandos nario ir įdomaus žaidėjo Tuti_Fruti tekstas apie tai, kas ne visiems suprantama, apie vidinę šilumą, išgyvenimus, vidinį balsą, svarbius pasirinkimus ir nuoširdžias mintis.

  Pagal peržiūras:
  1. Kultūrizmas arba jėgos sportas išsamiai arba klausk ir bus atsakyta - blogo autorius HENRE PANZER | virš 6.100 peržiūrų
  Buvęs projekto Forumo Moderatorių Vadovas Henre_Panzer bloge pasidalina apie savo hobį ir aistrą - jėgos sportą. Bloge jis aprašo savo kelionę link šio sporto bei blogo pabaigoje nurodo savo tuometinius kūno duomenis. Henre taip pat nuoširdžiai suteikė pagalbos tam tikrais klausimais projekto forumo lankytojams bei jiems padėjo kiek galėjo.
  2. LMG, kas vyksta? - blogo autorius JULIUS LIAUDIS | virš 3.300 peržiūrų
  Julius_Liaudis šiame bloge aprašo apie ateinantį 1.8 atnaujinimą, jo reikalingumą serveriui bei pačio žaidėjo priešistorę LMG serveryje.
  3. Nutylėta tiesa ir paskutinis pasispardymas - blogo autorius KAROLIS KAULAS | virš 1.150 peržiūrų
  Daugeliui gerai žinomas serverio veidas ir LMG komandos narys Karolis_Kaulas savo bloge detaliai išdėsto mintis apie sugrįžimą ir aprašo priežastį, dėl ko ir kodėl buvo dingęs.
  Pagal komentarus:
  1. Kultūrizmas arba jėgos sportas išsamiai arba klausk ir bus atsakyta - blogo autorius HENRE PANZER | virš 105 komentarų
  2. LMG, kas vyksta? - blogo autorius JULIUS LIAUDIS | virš 40 komentarų
  3. Jack_Evans blogas - blogo autorius JACK EVANS | virš 30 komentarų
  Tai Jack_Evans blogas, kurį tuo metu rašė su tuometiniu vartotoju Jjack_West. Savo bloge šis pasakoja apie LMG karjerą, nuo ko ir su kuo pradėjo, savo sunkų kelią link direktoriaus posto, bloge autorius duoda porą patarimų kaip tapti direktoriumi, taip pat skiria vietą atsiminimams ir serverio draugams.
  Pagal turinį:
  1. Blogas. Dviveidžiai - blogo autorius EDWARD HARRELL
  Dabartinio LMG komandos nario ir grafikos dizainerio Edward_Harrell rimtas pasakojimas apie asmeninius sunkumus, išdavystes, draugus ir priešus, kopijavimą ir nedėkingumą.
  2. Mano kelias modifikacijų pasaulyje - blogo autorius LUKAS MONSTERISSS
  Vienos žymiausių forumo modifikacijų krautuvėlės savininko Lukas_Monsterisss išpažintis savo bloge apie modifikacijas, kelionės pradžią, tinkamo kelio ieškojimą ir galų gale padėka už nuostabiai pasisekusią idėją.
  3. LMG.LT - tiesiog internetinis žaidimas? - blogo autorius VICTOR KONGSTON
  Nuoširdus Victor_Kongston pasakojimas apie LMG.LT serverį, kuriam, projektas tapo šiek tiek daugiau nei paprastas žaidimas.

  Pagal peržiūras:
  1. Duff_Berr blogas - blogo autorius DUFF BERR | virš 7.100 peržiūrų
  Žinomiausias LMG Radijos firmos veikėjas, kuris 2014-2017 metais išgyveno geriausius žaidimo laikus. Bloge aprašytas jo kelias, žinoma, Radija, jo pavaduotojai, draugai, nuotykiai komandoje ir kiti gan linksmi ir įdomūs įvykiai.
  2. Užduok klausimą Kukui! - blogo autorius LUKAS KERSNA | virš 3.500 peržiūrų
  Vienintelis serverio SEL'as 2016 metais ir vėliau karaliavo ne tik serveryje, bet ir Blogo skiltyje. Lukas_Kersna buvo itin populiarus tarp žaidėjų ir susilaukdavo daug dėmesio, tad nėra ko stebėtis, dėl šio blogo!
  3. Lukas_Monsterisss blogas - blogo autorius LUKAS MONSTERISSS | virš 3.000 peržiūrų
  Šio žaidėjo pasakojimas apie jo startą, vartotojo kūrimą, įvairias pareigas ir nuotykius sulaukė didelio susidomėjimo iš forumo lankytojų. Bloge taip pat rašoma apie pirmąjį uždirbtą milijoną ir vieną labiausiai pasisekusių modifikacijų krautuvėlių "MIC".
  Pagal komentarus:
  1. Užduok klausimą Kukui! - blogo autorius LUKAS KERSNA | virš 105 komentarų
  2. Lukas_Monsterisss blogas - blogo autorius LUKAS MONSTERISSS | virš 55 komentarų
  3. Tuti Fruti blogas :) - blogo autorius TUTI FRUTI | 40 komentarų
  Gan daug komentarų susilaukęs išties įdomios ir visiškai kitokios asmenybės Tuti_Fruti blogas, kuriame netrūksta kontrasto, muzikos, ramybės, triukšmo ir laiko pamąstymams.
  Pagal turinį:
  1. Motyvacija - kaip pasiekti tikslą arba kaip tikslas pasiekia tave  - blogo autorius ARNAS YEAH
  Žmogus - autoritetas. Vienas žinomiausių visų laikų Mechanikų direktorių bei Direktorių Prižiūrėtojų. Nors iš jo buvo tikimasi žaidimo istorijos, tačiau gavom daug kartų geriau. Nuoširdžiame bloge Arnas_Yeah neįtikėtinai įdomiai parašo apie motyvacijos siekimą, norą tapti Direktorių Prižiūrėtojų bei pateikia savo asmeninę patirtį, pasakodomas, kaip sau išsikėlė tikslą per vasarą padaryti 50 prisitraukimų.
  2. Motyvacija - visus organizmo veiksmus skatinanti jėga - blogo autorius GAX GAX
  Dar vienas įdomus ir visiškai kitoks blogas, kuriam jėgų nepagailėjo Gax_Gax. Bloge nerasite nei nuotraukų, nei vaizdo įrašų ar dainų, tačiau to visiškai nereikia. Bloge esate tik Jūs ir tekstas. Tekstas be galo įdomus ir įtraukiantis, o svarbiausia - motyvuojantis.
  3. Kiekviena diena, tai naujas iššūkis - blogo autorius JULIUS LIAUDIS
  Trumpas, tačiau iš tiesų geras tekstas, kurį turėtų daugelis perskaityti ir apmąstyti. Bloge kalbama tinginiavimą, motyvaciją ir naujas galimybes, jame skatinama nelaukti, o daryti dabar.

  Pagal peržiūras:
  1. Panzerio kelionė - biografinė tema - blogo autorius HENRE PANZER | virš 17.500 peržiūrų
  Vieno žinomiausio bei įtakingiausio serverio žaidėjo Henre_Panzer LMG gyvenimo istorija, pradžių pradžia, nuotykiai serveryje, seni veidai ir pirmosios pareigos. Tikra klasika.
  2. Julius_Liaudis - žaidimo istorija - blogo autorius JULIUS LIAUDIS | virš 9.200 peržiūrų
  Buvusio LMG komandos nario Julius_Liaudis nuoširdus pasakojimas apie tikslo siekimą, pirmuosius žingsnius serveryje, sunkumus, siekiant užsibrėžto tikslo ir kitus linksmus nutikimus.
  3. Dwayne_Fellon - žaidimo biografija! - blogo autorius DWAYNE FELLON | virš 8.900 peržiūrų
  Vieno žinomiausio ir visų laikų sėkmingiausio LMG Nusikaltėlio pasakojimai apie serveryje pradėtą žaidimą, legendinę Tiuninginių erą, įsimintinus vakarus su gerais draugais ir nostalgiją serveryje.
  Pagal komentarus:
  1. Panzerio kelionė - biografinė tema - blogo autorius HENRE PANZER | virš 165 komentarų
  2. Julius_Liaudis - žaidimo istorija - blogo autorius JULIUS LIAUDIS | virš 115 komentarų
  3. Dwayne_Fellon - žaidimo biografija! - blogo autorius DWAYNE FELLON | 90 komentarų
  Pagal turinį:
  1. Dominykas_Miguel - kelias virtualioje erdvėje - blogo autorius DOMINYKAS MIGUEL
  Buvęs komandos narys Dominykas_Miguel pasakoja savo biografiją. Bloge pateikiami įdomūs faktai, jo sunki pradžia, čytinimas, vėliau spartus tobulėjimas ir galiausiai neįtikėtina sėkmė.
  2. Marius_Corallo blogas - blogo autorius MARIUS CORALLO
  Daugkartinio LMG komandos nario Marius_Corallo blogas apie jo nelengva pradžią ir dideles pastangas judant link norimo tikslo.
  3. Jamal_Gibson blogas - blogo autorius JAMAL GIBSON
  Dar vieno legendinio serverio nusikaltėlio karjeros pasokojimas, detaliai aprašoma pradžia, santykiai su kitais nusikaltėliais, Dylerių firma ir porą gražių sakinių Teisėsaugininkams.
  BLOGAI, KURIE NEPATEKO Į TOPUS, BET TURI BŪTI PAMINĖTI
  Kaip LMG užaugino dizainerį manyje - blogo autorius Daumantukas_Focus (2018)
  Nuoširdus ir šiek tiek graudinantis tekstas, kurį sukūrė buvęs serverio grafikos dizaineris ir dabar itin sparčiai tobulėjantis grafikos srityje Daumantas. Šis bloge vaizduoja savo pirmuosius darbus ir nuo ko viskas prasidėjo. Jaudinanti ir kartu motyvuojanti istorija.
  depresija & sultanai  - blogo autorius Coach_Carter (2018)
  Buvusio Direktoriaus Prižiūrėtojo Coach_Carter pasakojimas apie sveikatos sutrikimus, kovą prieš save ir patį serverį.
  Gaujos - pirmieji namai, visko pradžia - blogo autorius Saras_Gurry (2018)
  Vieno žinomiausio naujos kartos gaujinių Saras_Gurry pasakojimas apie vardo kilmę, pirmąsias gatves serveryje ir legendines gaujas, kurių branduolyje buvo ir pats Šarūnas.
  Apie gyvenimą - su Styvu - blogo autorius Styvas_Nesakomas (2017)
  Intelektualus blogas su itin linksmos sielos žmogumi Styvu. Šis bloge rašo apie savo išgyvenimus, motyvaciją, kelionę per savo gyvenimą.
  Banalumas - blogo autorius Tuti_Fruti (2017)
  Blogas, kuris privertė mane susimąstyti, pasižiūrėti į viską iš šalies. Blogas, kuriame pasakojama apie keistą ramybę, banalumo supratimą ir tikrumą.
  Martynas_Deejay blogas - blogo autorius Martynas_Deejay (2017)
  Nepaprastai jautrus ir visiškai kitoks blogas apie paauglio išgyvenimus, futbolą, pirmą meilę, gyvenimo sunkumus ir atrastą save.
  Gyvenimas, netektys, kitoks mąstymas - blogo autorius Gax_Gax (2016)
  Buvusio LMG komandos nario Gax_Gax trumpas, tačiau labai lengvai perskaitomas ir reikšmingas tekstas apie gyvenimo lūžius, svajones ir išskirtinį mąstymą.
  Emigracija mano akimis - blogo autorius Martynas_Deejay (2016)
  Martynas_Deejay blogas apie ateitį po mokyklos, mokslus užsienyje ir emigraciją
  Arnas'Yeah prisiminimų blogas - blogo autorius Arnas_Yeah (2015)
  Arnas šiame bloge dalinasi apie ankstyvąsias serverio dienas, kai buvo tai, ko nėra dabar. Jis dalinasi įsimintiniausiais įvykiais ir nutikimais, kuriuos įdomu prisiminti net ir dabar.
  Ignas_Dieseliss blogas - blogo autorius Ignas_Dieseliss (2015)
  Buvusio Gaujų Prižiūrėtojo Igno pasakojimas apie LMG startą, linksmai praleistus vakarus, gaujas ir jo turėtas pareigas.
  Lukas_Kersna blogas - blogo autorius Lukas_Kersna (2015)
  Luko biografija blogo pavidalu. Prisiminimai, įspūdžiai ir nuotykiai. Tai tik maža šio įdomaus blogo dalis.
  Matt_Payne blogas - blogo autorius Matt_Payne (2015)
  Buvusio komandos nario ir daugkartinio serverio direktoriaus Matt_Payne pasakojimas apie senus gerus laikus, jo žaidimo istoriją ir užsibrėžto tikslo siekimą.
  Henres gaujos - blogo autorius Henre_Panzer (2015)
  LMG garbės nario pasokojimas apie ne eilinę patirtį Gaujų pasaulyje, nostgališki prisiminimai ir tų laikų Gaujų gyvenimas serveryje.
  Ereboser_Sir blogas - blogo autorius Ereboser_Sir (2015)
  Vieno žinomiausių Teisėsaugos veidų, kuris savo istoriją išdėsto bloge. Jei nori pamatyti senų žaidėjų pavardes - čia jų tikrai netrūksta. Pasakojimas, kaip viskas atrodė 2012 metais, pirmieji darbai ir kitoks žaidimas, tapus LMG komandos nariu.
  The_Fisheris blogas - blogo autorius The_Fisheris (2015)
  Ambicingo serverio žaidėjo svajonės ir žaidimo patirtis vienoje vietoje. Net keturiolika skyrių apie jo žaidimo istoriją, išskirtinius momentus ir serverio draugus.
  Mantas_Electro blogas - blogo autorius Mantas_Electro (2014)
  Vieno įtakingiausių serverio žaidėjų Mantas_Electro blogas apie pirmąjį kartą serveryje, pirmąsias pareigas, didžius darbus ir linksmybes. Nostalgija...
  Ačiū kiekvienam forumo lankytojui, kuris komentavo kitų blogus ar net sugebėjo parašyti savo blogą, be Jūsų, forumas būtų žymiai blankesnis.
 10. Like
  Jimmy_Absolut gavo reakcijąEima_Law Kaip gimsta grafikos darbas   

  pilną projektą rasi čia https://www.behance.net/gallery/80080077/Explorium-web-design
  Nors su Photoshopu susidraugavau kažkur 2015 metais, tačiau visą tą laiką kūriau grafiką sampui ir retai kada kažkam kitam. Dirbdavau daug, tačiau su pertraukomis, nes pastoviai to daryti negalėjau - dėl prasto kompiuterio kūryba užtrukdavo gan ilgai ir sudegindavo ne tik laiko, bet ir nervų. Žiūrėdavau pamokas YouTube platformoje, tačiau LMG prisidėjo taip pat daug. Tik čia galėjai rasti geriausius grafikos dizainerius lietuviško sampo pasaulyje. Sekdavau Toshkę, Daumantuką, Erko, Impressiblą, Afigeną, Pofką, Freddy, Gregą, Nekedą ir kitus, kurie tuo vertėsi bei kūrė. Tačiau, šiandien ne apie tai.
  Visai nesenai, kažkur vasario mėnesį, grįžau prie grafikos ir vėl pradėjau kurti darbelius su sampo grafika. Po kiek laiko visa tai atsibodo - nusprendžia pradėti mokytis ir kurti puslapių dizainus ir po mažu tapti ui/ux dizaineriu.
  Kaip gimsta grafikos darbas?
  Idėja. Visada turiu idėją ir dizainą pradedu piešti jau mintyse. Idėja gimsta dažniausiai darbe, paprasčiausiai kai vaikštau arba prieš miegą, kai daug galvoji apie bet ką. Labai svarbu, kad idėja būtų bent jau šiek tiek unikali, nenuvalkiota ir nebūtų priskirta prie tipinio trafareto. Originalumas yra itin svarbu, tačiau teikiu didelį prioritetą grafikos darbo prasmei, idėja turi būti gerai susirišusi su darbo norima perduoti žinute.
  Kalbant apie šį grafikos projektą, idėja gimė nuo meilės kelionėms ir ieškojimo savęs, pažinimo bei atradimo jausmo. Įkvėpimą gavau iš Jacob Laukautis kelionių ir jo unikalios, itin pozityvios bei nuoširdžios asmenybės. Nusprendžiau sukurti platformą skirtą keliautojams ir naujų vietų ieškotojams, kurių viena iš savybių yra smalsumas ir noras ieškoti bei kartu sužinoti kažką naujo.
  Turėdamas idėją man reikia įrankio, įrankį turiu - Photoshopą, tačiau, kad galėtumėme sukurti grafikos darbą mums reikia tam tikrų priemonių. Priemonių šiek tiek turėjau, tačiau vis tiek reikėjo ieškoti naujų, įdomių šriftų, tam tikrų tekstūrų, ikonų, nuotraukų, informacijos apie vietovę, darbų rezoliucijų ir kitų dalykėlių. Kai visas priemones turėjau, mano kompiuterio darbalaukis atrodė taip:


  Kadangi mėgstu tvarką ir manau, kad kiekvienas grafikos dizaineris turėtų būti tvarkingas, susidėlioji viską į mažus/konkrečius aplankalus. Tai padeda greičiau susigaudyti ir sutaupyti laiko bei yra patogu darbui atlikti.

  Viską susidėliojęs į vietas atsidarau programą, kuri padės sukurti galutinį darbą. Atsidaręs ją susikuriu darbą su konkrečiu pavadinimu ir galutiniu dydžiu. Pirmiausia, sukuriu minimalistinį tekstinį logotipą idėjai - Explorium. Sukuriu foną, pridedu minimalistinių efektų fonui, kurie pagyvins spalvas. Pasirenku tris pagrindines spalvas - žalią, juodą ir baltą bei antrąsias spalvas - pilką, švelnią geltoną ir raudoną.  Vėliau seka navigacijos kūrimas (Home. Explore!, Continents ir Stories). Tada pradedu daryti pagrindinę vizualizaciją, kuri atspindės idėją ir jos pavadinimą. Nusprendžiu tris nuotraukas sutalpinti į tam tikras formas. Neapsieinu be karpymo, kuris užima daug laiko ir šiokių tokių pastangų:


  Apkarpęs tris nuotraukas ir sukūręs tris figūras imponuotomis nuotraukomis, viską išlyginu pagal 12 eilučių principą.

  Ateina eilė pagrindiniam tekstui, kuris bus antrasis idėjos pavadinimas. Vėliau seka sub tekstas, kuris detaliau paaiškina idėją, jos prasmę ir įgyvendinimą.

  Galutinai sudėliojęs visą sub tekstą sukuriu nukreipiamąjį adresą ar mygtuką. Vėliau dar kartą išlyginu nuotraukas, tekstą, tarpus tarp eilučių ir kitas smulkmenas. Taip atrodo galutinis landing page:


  Vėliau sukuriu landing page kitiems trims navigacijos pasirinkimams bei pagrindinį darbo viršelį. Taip paprastai ir gimsta grafikos darbas, kuris reikalauja laiko ir pastangų. Man tai yra be galo įdomu ir visa tai mane skatina kurti. Už motyvaciją pradėti kurti didelį AČIŪ tariu legendiniam Arnas_Yeah!
 11. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Eric__Bmw - Atsiliepimas apie projektą Eric_Bmw   
  Apibendrinimas apie LMG Komanda
  Sveiki, LMG-iečiai, smagu buvo su jumis žaisti nuo 2014 metų ir žaidėjai buvo draugiškesni. Bet senoji LMG komanda iširo atsirado nauja nežinau po 1-2 metų pertraukos atėjus į serverį tai šiek tiek nusivyliau suprantu ,kad čia atnaujinimai ne kas metus vyksta ,o labai retai bet ir prieš metus ir žmonių buvo daugiau nei kaip dabar ,kiek kartų keitėsi LMG Komanda taipogi nežinau. bet šioji komanda turėtų būti daug aktyvesnė bei bausti net ir savo draugus, be atėjus į serverį sako draugas ,kam tu ateini jeigu teks palikti LMG, nu galvoju surizikuosiu, čia ,kaip pradėjo @Gustis_Gustisss dalinti leidimus @Vidma_Regnos free banams, tai pagalvojau argi LMG Komanda čia?  Čia labiau panašu ,kai jų būtų serveris ir vaidintų serveryje dievus  Taipogi ir @Arnold_ZuIikas su @Lukis_Hud, @Dovis_Nesakysiu, nesamones daro serveryje, kaip draugelio jojio neužblokuoju su įrodymais apiliacija patvirtina bet ,kaip jo draugas užblokuotas su neginčitinais įrodymais - tai jau apiliacija nepatvirtinta. Žodžiu ,kaip žaidžiau nuo 2014 metų iki 2017 buvo zjbs bet dabar po LMG pusė serverio su antrom paskyrom bugina algas palikę, LMG Komandos draugai pusė serverio daro ka nori tai žodžiu... Norėjau tikrai įnešti daug eurų į serverį bet va pakišo koja LMG Komanda.  Seni ir nauji mano account Erikas_Streameris,The_Rinnex,Erikas_Banner,Erikas_Bestas,Eric_Bmw, palieku Sa-Mp tiek kartu ir LMG. 
  P.S Prireikė visų įrodymų mėnesio ,prireikė labai daug žmonių ,kad praneštų serverio savivinkams ,kad atvyktų serverio savininkas į serverį ir užblokuoti serverio kenkėjus taip iš 103 žmonių liko kokia 78 žmonės serveryje, o jog atėjęs į serverį žaisti galvojau ,kad bus kaip po senovei  
   
  Norėčiau padėkoti šiems žaidėjams kaip:

  @Arnoldis_Arnoldis
  @Aurimas_Nrg
  @Matas_Kurk @Matas_Kurkk
  @Kent_Brokman @Monika__Maser
  @Jimmy_Absolut @Jimmy_Absolut_
  @Aironas_Pavarde @Koldunu_Vagis
  @Sangokas___Mantas @Lol__Ikas
  @Erikas_Neziniukas @Erikas_Neziniukasss
  @Lio_Soo @Lio_Sooo
  @Vilius_Venturas @Zygis_Budrys
  @Inferno_Player
  Už suteikta galimybė padirbėti darbe bei patirtus įspūdžius kartu žaidžiant.
   
   
   
   
 12. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Griffin_Opps - [apklausa] isimintiniausias dp?   
  arba dzimi$, arba treneris. originaliausi ir protingiausi sutikti veidai projekte. nuolat reikalaujama kažko naujo, šansai visiem daugiau ar mažiau lygūs, ramybė, nes pareigas gaudavo tik tie, kurie ir turėjo gauti. ir ne, arno nepamiršau =D
 13. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Tevas_Ganja - [apklausa] isimintiniausias dp?   
  Dar klausymas kyla ?  džimasas konkrečiai judėsio padarė serveryje
 14. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Geras_Matass - [apklausa] isimintiniausias dp?   
  Man manau buvo geriausi DP : @Jimmy_Absolut, @Ryan_Collins, @Inferno_Player, @Karolis_Ganjababy, @carter_coachas, Dabartinis DP/GP @Vilius_Venturas, Daugiausiai šie DP Atliko Darbo, LMG Serve.
   
 15. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Oskaras_Rodriguez - [apklausa] isimintiniausias dp?   
  jimmy absolut - pirmasis suteiktas direktorius. užsidegimas ir idejos ties analizėmis. coach carter - antrasis suteiktas direktorius, nors ir išbuvo trumpai, bet subūrė tvirtą ir vieningą direktorių komandą. noriu paminet dar ir einara, uz suteikta sansa buti neutraliu atstovu, tik jam dar pritruko laiko buti priimtam i servery
 16. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Deivis_Splash - [apklausa] isimintiniausias dp?   
  Kiek aš žaidžiu, tai per mano 5 metų laikotarpį mano manymu geriausi direktorių prižiūrėtojai buvo;
  @Tony_Greyn
  @Mat_Himplin
  @Norvegas_Esu
  @Tomcikas_Zdarof
  @Jimmy_Absolut
  @Ryan_Collins [ nesvarbu jo minusai, svarbu jo pliusai, ką padarė naudingo ]
  @Coach_Carter
  @Vilius_Venturas
  @Inferno_Player
  @Arnas_Yeah
   
 17. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Arnold_ZuIikas - [apklausa] isimintiniausias dp?   
  @Marko_Escobar @Ryan__Collins @Jimmy_Absolut ir dabartinis @Vilius_Venturas vieni iš geriausiu dp,kurie daug darbo įdėjo ir padarė daug naujovių.
  Žinoma aš irgi geriausias tik IV LYGIO ADMINISTRATORIUS. 
 18. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Pijus_Escort - [apklausa] isimintiniausias dp?   
  @Jimmy_Absolut ir @Ryan_Collins nes idejo daug darbo ir naujoviu i sita geriausia serveri lietuvoje
 19. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Zygis_Budrys - [apklausa] isimintiniausias dp?   
  @Jimmy_Absolut@Vilius_Venturas@Inferno_Player vieni is geriausiu DP kurie gave pareigas nepasikeite ir liko vienareiksmiskai teisingi
 20. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Vilius_Venturas - [apklausa] isimintiniausias dp?   
  Jimmis vienareikšmiškai. Pasižymėjo itin dideliu griežtumu, nešališkumu ir unikaliomis idėjomis. Kalbant apie idėjas, paminėčiau dar mūsų trenerį Coacha, taip pat ir prie Collinso neblogai buvo. Jeigu prakalbus apie profesionalumą - Himplis, taip pat dar Arną reiktų paminėt.
 21. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Deivis_Razer - [apklausa] isimintiniausias dp?   
  @Jimmy_Absolut Tai tu turėjai žiauriai daug gerų įdėju, jas ir vygdei.
   @Vilius_Venturas Tai tu kaip dabartinis DP/GP tvarkais puikiai, veiksmas iš tavo pūsės, šaunuolis.
 22. Like
  Jimmy_Absolut gavo reakcijąNojus_Delete Projekto filmukų režisieriai   

  Projekto filmukų režisieriai - tai visi buvę ir esami serverio filmukų kūrėjai, kurie aktyviai kuria ar seniau kūrė filmukus susijusius su serverio veikla.
  Aktyvūs filmukų režisieriai - tai šiuo metu kuriantys žaidėjai, kurie darbus atlieka projektui.
  Aktyvių filmukų režisierių sąrašas:
  Buvę oficialūs projekto filmukų režisieriai:
  Vilius_Venturas nuo 2019.01.22 iki 2019.04.29/nuo 2017.04.17 iki 2017.05.23
  Kostas_Nitro nuo 2017.04.17 iki 2019.04.26
  Roba_Ggg nuo 2016.11.24 iki 2016.12.14
  Jack_Baba nuo 2015.09.22 iki 2015.11.29
  Arvydas_Katkus nuo 2014.06.30 iki 2015.01.21
  Tomcikas_Zdarof nuo nežinoma iki 2014.11.19
  Gedas_Afigenas nuo nežinoma iki 2014.07.18
  Gruzinas_Sampo nuo nežinoma iki 2014.07.18
  Aktyviai Gaujoms kūrę filmukų režisieriai:
  Tai tik dalis žaidėjų, paieška atlikta iki 2015 metų.
  Kiti aktyviai kūrę filmukų režisieriai:
  Tai tik dalis žaidėjų, paieška atlikta iki 2015 metų.
   
   
   
 23. Like
  Jimmy_Absolut gavo reakcijąEdward_Harrell Projekto grafikos dizaineriai   
  Projekto grafikos dizaineriai - Šioje temoje galėsite rasti tiek aktyvius, tiek buvusius oficialius projekto grafikos dizainerius. Temoje surašyti grafikos dizaineriai turi plačią patirtį bei kelerių metų patirtį, todėl su jais laisvai galima susisiekti dėl norimų darbų, tačiau moderatorius neatsako už užsakymų sklandumą ir patikimumą.
  Kaip renkami aktyvūs grafikos dizaineriai? Rinkdamas aktyvius grafikos dizainerius, pirmiausia, atsižvelgiu į jų aktyvumą projekto erdvėje ir jų darbų kokybę. Darbų kokybė gali būti ir mėgėjiška, tačiau grafikos dizaineris turėtų reikštis ne tik Avatarų temoje, bet aktyviai kurti ir kitus grafikos darbus.
  Aktyvių grafikos dizainerių sąrašas:
  Jimmy_Absolut | grafikos lygis - mėgėjiškas | 4 metų patirtis |
  Grafikos darbų apibūdinimas ir specifika - grafikos darbai skirti sa-mp tematikai itin dažnai turi daug CC, sa-mp tematikoje apsiimama avatarais, parašais, viršeliais, banneriais, gaujų ir darbų logotipais, tekstiniais darbais, nuotraukų retušavimu. Nekalbant apie sa-mp tematika, kuriama reklaminiai plakatai, internetinių svetainių dizainai, vizitinės kortelės, coveriai/banneriai, nuotraukų retušavimas ir kiti grafikos darbai.
  Grafikos dizaineris šiuo metu kuria - NBA Lithuania Facebook grupėje.
  Grafikos dizainerio portfolio - https://www.behance.net/nojusilonis
  Buvę oficialūs projekto grafikos dizaineriai:
  Edward_Harrell nuo 2018.09.15 iki 2019.04.29
  Gedas_Afigenas nuo nežinoma iki 2014.07.18/nuo 2016.08.16 iki 2017.01.12/nuo 2018.04.08 iki 2018.09.16
  White_Orange nuo 2017.03.24 iki 2017.04.17
  Greg_Slokittik nuo 2016.06.04 iki 2016.08.16/nuo 2017.04.17 iki 2018.08.01
  Gax_Gax nuo 2016.03.22 iki 2016.05.31/nuo 2017.04.17 iki 2018.04.02
  Pofkaa_Srd nuo 2015.12.03 iki 2016.03.19
  Impressible_Lauriz nuo 2015.08.14 iki 2015.11.22
  Erko_Rhyno nuo 2015.11.06 iki 2015.11.18
  Freddis_Johhansonas nuo 2014.12.14 iki 2015.06.29
  Bako_Tobako nuo nežinoma iki 2014.08.20
  Laurynas_Siunas nuo nežinoma iki 2014.08.20
  Ignas_Image nuo nežinoma iki nežinoma
  Žaidėjai, kurie nebuvo oficialūs projekto grafikos dizaineriai, tačiau itin daug davė serveriui su savo grafikos darbais:
  Daumantukas_Focus | https://www.behance.net/banysdaumantas | https://dribbble.com/daumantas
  Eimis_Neked | https://dribbble.com/Svetlakov
   
   
 24. Like
  Jimmy_Absolut gavo reakcijąStafford Kaip gimsta grafikos darbas   
  hey, šiuo metu  visi darbai padarysi su Ps dabar mokausi su Adobe Xd, o Ai gan sunku ir nelabai man patinka, logo ar iliustracijos mano silpnoji vieta, tad jiems ir skiriu mažiausią dėmesį
 25. Like
  Jimmy_Absolut sureagavo į Edvinas_Shaman - Firmų valdžios pokyčiai   
  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeremy_Osama
  2. Jūsų atstovaujamas darbas: Dyleriai
  3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Vilius_Venturas
  4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Kažkada man suteikė šansą,kuriuo pasinaudojau ir esu dabar kas esu.Reik judesio servui tai pagnali.
  5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Tikrai taip.
×