Jump to content

Likas_Samp

Narys
 • Pranešimai

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Likas_Samp2. Giriamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Rafaelis_Kirminas @Rafaelis_Kirminas @Rafaelis_Kirmins3. Kodėl giriate šį darbuotoją?: Mldc yra. Neturėjau pinigu ant baudos, nes esu kaip naujokas 5k xp tik buvau su 0eur jis man davė 5k susimokėjau bauda siuliau pinigus atgal neimė :D.4. Paskutinis pasisakymas, linkėjimai: Sekmės taip ir toliau.
 2. Pagalbos reik

  1. Jūsų iškilusi bėda - Na šį bėda daugiau yra PC, nežinau ką daryti įkišu ausines su mikrofonu ir nerodo, kad įkištos, tad neturiu nei mikrofono nei negaunu jokio garso. 2. Kaip sprendėte šią bėdą - Žėjau daug YouTube turorialų, bet nei vienas nepadėjo tai užsimaniau paklausti jūsų. 3. Vaizdinė medžiaga (nebūtina) -
 3. Pagalbos reik

  1. Jūsų iškilusi bėda - Na šį bėda daugiau yra PC, nežinau ką daryti įkišu ausines su mikrofonu ir nerodo, kad įkištos, tad neturiu nei mikrofono nei negaunu jokio garso. 2. Kaip sprendėte šią bėdą - Žėjau daug YouTube turorialų, bet nei vienas nepadėjo tai užsimaniau paklausti jūsų. 3. Vaizdinė medžiaga (nebūtina) -
 4. IDĖJA [ ADMINISTRATORIAMS DĖL UŽBLOKAVIMŲ ]

  Sveikas aš tokia programa turiu ir tikrai labai padeda. Bet vistiek Jie nieko nedarys tai... Už.
 5. 50.000.000 € Konkursas

  1. Jūsų Vardas_Pavarde: Likas_Samp2. Kaip manote, kiek laimėsite pinigų?: Daug
 6. Idėja darbams

  @Vilius_Rcon sakai kol parašysi pabėgs.... Surakina visada ir tam dar yra keybinderis jei nežinojai ponas Viliau.
 7. Idėja darbams

  @Love__Youu Tikriausiai nelabai supratai, nes armija baudu nedalins ir nieko panašiai nedarys pvž. ižsiveržimų, prieš armija negalima bus daryti grobimu ir panasiai. Armija bus skirta treniruotis ir iš jos žaidėjai bus skirstomi į komanda A.R.A.S , policiją ir Federalinių Tyrimų Biurą.
 8. Idėja darbams

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė) - Likas_Samp 2. Jūsų turima idėja (kiek galima išsamiai ir konkrečiai) - Na pirmiausia sveiki, mano idėja būtų padaryti armija nuo 25k xp, kurioje žaidėjai norintis dirbti teisėsaugoje turi pasiroditi kuo geriau skirtuose užduotyse, kurios būtų vertinamos Nuo 1 iki 10 balų sistema. Ir iš visų užduočiu rezultatu būtų išvestas vidurkis, o pagal vidurki paskirtu kur žaidėjas keliautu ar į policiją, ar į Federalinių Tyrimų Biurą, ar į komandą A.R.A.S. Šiem darbam būtų reikalingas tam tikras vidurkis. Armijoje būtų testuojamos žaidėjų reakcijos, šaudymas, vairavimas, bendravimas, vikrūmas ir dar daug dalykų. Armija ir turėtų direktorių, bet daugiau ne kaip direktorių, bet trenerį ir jo pagalbininkus. 3. Kuo ši idėja būtų naudinga projektui - Na aš atėjau į šį projekta vakar ir pamačiau, kad teisėsauga nėra draugiška ir joje yra daug nemokšų ir jie nėra skirti šiam darbui, jie į jį pateko labai lengvai ir man pasirodė nesamonė. Tad ši idėja padėtu pamatyti žaidėjams ar jie tinkami dirbti ten, pamatyti savo sugebėjimus, gal būti mandagesniem, nes dabar privažiuoja, patazina, surakina, patikrina, atrakina, nuvažiuoja, nei sveiki nei viso gero.
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Likas_Samp2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Rycardas_Sakalauskas3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Dirba ofise4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com):
 10. Peikiu Tik_Erikas

  Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Likas_Samp 2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Tik_Erikas 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Dirba ofise 4. Įrodymai:
 11. peikiu James_Cabrel

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Likas_Samp2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @James_Cabrel3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Dirba ofise4. Įrodymai: https://imgur.com/a/aqkFzBk
×