Jump to content

fabien_haykov

Narys
 • Pranešimai

  64
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie fabien_haykov

 • Rangas
  Dalyvis

Paskutiniai lankytojai

761 profilio peržiūros
 1. Wersaičiai

  Pirmą gramatines klaidas išsitaisyk ir tik tada pradėk kurt kokią gaujos istorija, gl su gangu
 2. [G_B] Antras darbelis

  Ammm... Patamsinta nuotrauka, tekstas, logotipas. Tas tekstas su logotipu kampe abu nekaip žiūrisi, ir tekstas "SG 1X1" parašytas negražių šriftu bei spalvos užmestos negražios ir nesiderina. Logotipas pritamsintas ir nelabai taip pat žiūrisi. Vienu žodžiu viskas sukišta į vieną kampą ir viskas gl sėkmės
 3. [APKLAUSA] Tikslai, planai ir ateitis

  Po kol kas nieko nesu pasiekęs, bet turiu keletą užsibrėžtų tikslų, kuriuos norėčiau pasiekti artimiausiu metu, t.y. forumo moderatorius/emigracijų prižiūrėtojas.
 4. nauji avatarai, ufc mcgregor :)

 5. [!] Avatarų tema

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): f`h 2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): swx 3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos):
 6. [GFX] LMG PARAŠHAS

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Fabien_Haykov 2. Kaip sekėsi atlikti darbą, kokių sunkumų iškilo?: Viskas čiki. 3. Komentaras apie grafikos darbą (nuotrauką): 4. Jūsų grafikos darbas (nuotrauka):
 7. „Graphics“ | Grafikos krautuvėlė

  A N K E T O S Š A B L O N A S »Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Fabien_Haykov »Koks tai grafikos darbas(Profilio viršelis, profilio nuotrauka ir kt.)?: Avataras. »Grafikos darbo tekstas: Sometimes ir galbūt apačioj Happy »Grafikos darbo fonas(nuoroda): Pats parink jei gali, užmesiu visą rep limita. »Grafikos darbo spalvos(fono, teksto): Suderink jei gali, rep limitą užmesiu . »Parašo dydis(užsisakinėjant parašą):
 8. swx pasiulykit kokiu serialu ar komediniu filmu dkj uzmesiu kelis repus

 9. Naujas serverio dušmanas jau čia!

  per visa sava laika kada sampa lošiu dar nesu mates tokios analizės, ahu*ena seni p.s. sveikinu dušmanų drk sina good luck
 10. [KONKURSAS] Laimėk namą serveryje!

  A N K E T AJūsų Slapyvardis serveryje (Vardas_Pavardė) : Fabien_Haykov Ką veiksite su namu? : Parduosiu
×