Jump to content

Norma_Parlaments

Narys
 • Pranešimai

  87
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Norma_Parlaments

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

76 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Norma_Parlament 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Lukas_Nolasco 3. Peikimo priežastis: Blogas /bausti 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Norma_Parlament 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Nolasco 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai:
 3. Norma_Parlament Banned Paliubomu_Mantve

  tavo videkas man nieko nesako supranti kad man sunku suvaldyt masina ant posukio o uzblokavau gerai
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Norma_Parlament2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Archeris_Skalpu3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas Blogas /bausti4. Vaizdinė medžiaga:
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Norma_Parlament2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Paliubomu_Mantve3. Užblokavimo priežastis:Kenkimas Free starai4. Vaizdinė medžiaga:
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Norma_Parlament 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Archeris_Skalpu 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai:
 7. Archeris_Skalpu užblokavo Norma_Parlament

  Čia ne aš čia tas naujokas cheatino reikėjo per /pzu stebėti ji
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Norma_Parlament 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Archeris_Skalpu 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas 4. Įrodymai:
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Norma_Parlament 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Archeris_Skalpu 3. Peikimo priežastis: Blogas /bausti 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 10. Unban Edvinas_Kapow (Admin: Norma_Parlament)

  sw sudejai star ir palikai vandeni mane nereikejo taip daryti fotkej matosi kad esi zvejyboj o as visai kitur taip kad sudedi staras bet kalinius palieki tai wtf seniuk
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Norma_Parlament2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė):Edvinas_Kapow3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas sudėjo star ir paliko vandeni surakinta4. Vaizdinė medžiaga:
 12. Peikiu Norma_Parlament

  mane kai užblokavo aš tada neturėjau admino gi matosi kad neturėjau o šiandien nusipirkau tai ka čia bandai irodyti ir chytus jau ištryniau jei tu apie tai tai jau buvau nubaustas ir praradau ta vipa kur matosi per video o adminas čia ne prie ko va tavo papeikimas Randome man: MATOSI JAU BUVAU UŽ TAI NUBAUSTAS IR IŠTRYNIAU ČYTUKUS . ČIA IRODYMAS KAD TIKRAI IŠTRYNIAU CHEAT JEI NEPATIKĖTUMĖT MANIM :
 13. Archeris_Skalpu užblokavo Norma_Parlament

  vaikai miega o aš nevaikas
 14. Archeris_Skalpu užblokavo Norma_Parlament

  ok tebunie tu teisus tegul patvirtina nebesiginčykim čia nėra prasmės toliau ginčytis nes vistiek rašysi savo kad tipa neva chytinau :DD
 15. Archeris_Skalpu užblokavo Norma_Parlament

  NEMANAU NET KAD PATVIRTINS JEI NECHYTINAU DUOSIU DAR 1 TAURĖ NES TEISINGAI PARAŠIAI DĖL ŠVARUOLIO O DĖL ATSIBLOKAVIMO BLOGAI PARAŠIAI NES NECHYTINAU
×