Jump to content

Omis_Zekas

Narys
 • Pranešimai

  4.946
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  4

Omis_Zekas paskutinį kartą laimėjo Kovas 8 2017

Omis_Zekas turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Omis_Zekas

 • Rangas
  Baudėjas
 • Gimtadienis 2000.01.22

Profilio Informacija

 • Gyvenamoji Vieta
  Klaipėda

Paskutiniai lankytojai

121.527 profilio peržiūros
 1. Sveikas, štai užblokavimo anketa :
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Boxer3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas serveriui4. Vaizdinė medžiaga:
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vasya_Mafioznik3. Užblokavimo priežastis: Čytų naudojimas4. Vaizdinė medžiaga:
 4. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė):Quinn_Nike 3. Peikimo priežastis: Blogas /v naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga: Įrodymai
 5. Jūsų paties įrodymuose peikiant mane , matosi jūsų nusižengimas , galiu šią nuotrauka įkelti dar kartelį : Nusižengimo įrodymai. Geros likusios dienos.
 6. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jsn_Frezas3. Užblokavimo priežastis: Serverio daiktų pirkimas už tikrus EUR4. Vaizdinė medžiaga: Įrodymai už ką blokuojamas. Užblokavimas
 7. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lamelo_Rokutiss3. Užblokavimo priežastis: Čytų naudojimas4. Vaizdinė medžiaga:
 8. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Pidar_Paholnasui3. Užblokavimo priežastis: Čytų naudojimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Airanas_Pro3. Peikimo priežastis: Blogas /bausti naudojimas.4. Vaizdinė medžiaga: Įrodymai
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Salvijus_Salvijus3. Peikimo priežastis: Blogas /s naudojimas.4. Vaizdinė medžiaga: Įrodymai
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Martynas_Svilpa3. Peikimo priežastis: Blogas /v naudojimas.4. Vaizdinė medžiaga: Įrodymai
 12. Mechanikai - Neaktyvumo / Palikimo anketos

  1. Vardas_Pavardė žaidime: Omis_Zekas 2. Priežastys, kodėl paliekate firmą: Toliau judėsiu į priekį toliau bandysiu siekti savo tikslų , bet ne šioje firmoje , tiesa pasakius , niekada negalvojau , kad dirbti mechanikų yra ne taip lengva, kai turi tikslą padaryti kažką per tam tikrą laiką , tu tikrai turi įdėti pastangų , kad tau tai pavyktų , labai dėkingas esu @Zenia___Bond už tokį palaikymą ir gražų aprašymą mano NDS amnestijoje , gaila neteko daugiau pabendrauti , kadangi turėjau problemų su TeamSpeak 3 programele , manau dar kada susitiksime , taip pat ir noriu pasakyti didelį ačiū kolektyvui , jūs nuostabus. 3. Ar turite kokių nusiskundimų šiai firmai?: - 4. Kiek išdirbote firmoje? 2018-04-11 - 2018-04-26.
 13. Kai žėnia su savo lėkšte laksto. :D

  @Zenia___Bond su savo lekštė išskridai?
 14. Idėjo tikrai gan neblogos tik iš savo pusės norėčiau prie teisėsaugos pridėti tai , kad gaujos ar kitos nusikalstomos galėtų minuoti tą sandelį , ir visas teisėsaugos konfiskuotas prekes krautis į savo kokiai tai nors naują tr.priemonė , pvz tai galėtu būti - Mule , Barracks , Flatbed, tuo pačiu ir teisėsauga turėtų papildomos veiklos apginti savo sandelį, nuo nusikalstomų. Taip nusikalstomos galėtų nekristi taip į minusą , dėl konfiskuotų prekių ir jas susigražinti , jas galėtų susigražinti nebūtinai dyleriai , tai galėtų daryti ir gaujos , pasiimti iš sandelio ar tai žole,ginklus,narkus, jeigu teisėsauga nebūtų spėjusi sunaikinti visas nelegalias prekes.
 15. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Galaxy_Plex3. Užblokavimo priežastis: Čytų naudojimas4. Vaizdinė medžiaga:
×