Jump to content

Piktas_Lukas

Narys
 • Pranešimai

  1.488
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Piktas_Lukas paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 3 2019

Piktas_Lukas turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Piktas_Lukas

 • Rangas
  Senbuvis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

17.206 profilio peržiūros
 1. Atėjo laikas trauktis iš šios organizacijos

  Sukūriau būtent tokį, nes norėjau padaryti visiškai oficialų pasitraukimą tiek nuo posto direktoriaus ir tiek iš pačio žaidimo.
 2. Labas vakaras visi LMG žaidėjai, eilių nekursiu, bet parašysiu trumpą laiškiuką. Ateina laikas kuomet ateini ir džiaugiuosi žaidimu, bet ateina laikas baigti viską ir trauktis. Apie šį sprendimą galvojau jau kurį laiką, nes dar iki šiol turėjau savo rankose Fūrų firmą, bet pastebėjau, kad atsiranda daug reikalų, todėl nenoriu nusmugdinti firmos ir noriu ją perleisti į to žmogaus rankas, kuris yra aktyvus ir manau pilnai sugebės viską perimt iš manęs. Per visus metus nuo pat pradžios man čia buvo smagu ir gera, kelis kartus teko išeiti iš čia, bet aš vis sugrįždavau, na, o dabar jau rašau oficialų pasitraukimą. Čia ateisiu tik aplankyti senų draugų, pakalbėti ir pabūti forume, bet pačio žaidimo jau tikrai neliesiu. Labai smagu, kad sutikau daug naujų žmonių ir taip pat smagu, kad sutikau senbuvių. Noriu pasakyti DIDELĮ A-Č-I-Ū, kurie manim tikėjo, kurie drąsindavo, bet....... bet.... Kaip ir minėjau ateina laikas išeiti ir palikti viską. Pastaruoju metu čia jaučiausi labai gerai, viskas sekėsi puikia, bet užgriuvo per daug reikalų, kurių negaliu atidėti ir per viską mano aktyvumas sumažėjo, todėl pasikartosiu, nenoriu susmugdinti firmos ir noriu ją perleisti į kitas rankas, kurios manau dar ilgai ir ilgai laikys šias pareigas. Aišku per visus metus buvo visko, ir aukštų kilimų ir skaudžių kritimų, bet tai yra tiks žaidimas, kurį po kiek laiko visi paliksime ir mus keis kitos kartos ir manau, kad dar ilgai gyvuos LMG!!!!!!! AČIŪ VISIEM, BUVO SMAGU IR LINKIU ŠIAM SERVERIUI IR VISIEM ŽAIDĖJAMS ŽAIDŽIANTIEMS ČIA SMAGIŲ BEI ĮDOMIŲ MOMENTŲ!!!!!!! TEGUL GYVUOJA DAR ILGAI LMG!!!! SĖKMĖS VISIEM
 3. Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis ( Vardas_Pavardė):Piktas_Lukas 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame:Fūristai 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?:Tiesiog, reikia rašyti bakalaurą, darbai, laiko labai lieka mažai ir nenoriu nusmugdint firmos kaip vienas žaidėjas šiame žaidime. Labai noriu ir prašau direktoriaus kėdę perleisti mano pavaduotojui @Poker_Jocker. Tiesiog labai sunku suteikti firmai kažko kai turi labai mažai laiko. Noriu pasakyti ačiū, kuriems tikėjot ir ačiū šiam žmogui, kuris manim tikėjo. @Gustis_Gustisss 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose:12 dienų.
 4. Atrankų į darbus registracija

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Piktas_Lukas 2. Jūsų atstovaujama firma:Fūristai 3. Kokią atranką norite užregistruoti:Nuolatinė 4. Kada ji įvyks:Dabar 5. Papildoma informacija (nebūtina):Laukiame visų
 5. Labas vakaras

  1. RobertDeact

   RobertDeact

   Hydra Onion Darknet https://hydraruxzpnew4af-onion.ru

 6. Atrankų į darbus registracija

  ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Piktas_Lukas 2. Jūsų atstovaujama firma:Fūristas 3. Kokią atranką norite užregistruoti:Nuolatinė 4. Kada ji įvyks:Dabar 5. Papildoma informacija (nebūtina):
 7. Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Piktas_Lukas. 2. Jūsų atstovaujamas darbas:Fūristas, 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Tadaksss_Lietuvis 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Šiuo žmogumi pasitikiu, puikiai žinau jo asmenybę, ir tikiuosi, kad bus labai geras man ir mano pavaduotojui pagalbininkas. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?:Taip.
 8. Laba ryta!

×