Mantas_Cancel

Moderatorius
 • Pranešimai

  14.825
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  8

Mantas_Cancel paskutinį kartą laimėjo Liepa 25 2016

Mantas_Cancel turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Mantas_Cancel

 • Rangas
  GODCANCEL
 • Gimtadienis 1999.02.16

Serverio Informacija

 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

23.048 profilio peržiūros
 1. Atmesta.
 2. Atmesta.
 3. Patvirtinta.
 4. Atmesta.
 5. Nu tai kagi sveikinu su gimtadieniu :*<3 Linkiu tau visko geriausio, krč susirask čiolę jei neturi, krč visa kita, krč laimės, džiaugsmo, pinigą, nu ir dar prabūk lmg komandoje 20 metų. ;)

 6. »»» Leidimas suteiktas sėkmingai. Per šias dienas nebus su smooth-cam padaryta nieko , ar programą naudosite blogiems tikslams - leidimo daugiau negausite. »»» Eimantas_Jokubaitis (iki 2017.02.23)
 7. Filmukai skilties informacija „Filmukai“ - Forumo skiltis, kurioje kuriamas naujas turinys gali būti susijęs tiek su "GTA San Andreas" žaidimu, tiek su realybėje įvykusiais nutikimais, vaizdo įrašais, dainų klipais ir kita. Skiltyje galiojančios taisyklės: »»» Temos turinys turi būti susijęs tik su vaizdo, muzikos įrašais ir kitais filmukais. »»» Temos turinys turi būti informatyvus, atitikti temos pavadinimą. »»» Temos turinyje turi būti panaudota vaizdinė medžiaga (kurioje nebūtų SA-MP projektų ar kitų žaidimų reklamos). »»» Temos turinys kuriamas pagal žemiau pateiktą anketos šabloną arba laisva forma atsakant į nurodytus klausimus. »»» Temos turinys gali būti laikinai išskiriamas tik tuo atveju, jeigu vaizdo įrašas buvo kūrtas Jūsų pačių ir yra susijęs su LMG.lt projektu, o turinys populiarus. »»» Temos turinyje vaizdo įrašai privalo būti pateikti (įkelti) iš youtube puslapio. »»» Temos turinys gali būti užrakinamas, jeigu jis 30 dienų būna neaktyvus. »»» Temos pranešimai turi būti susiję su tema. »»» Temos pranešimais galima vertinti vaizdo, muzikos įrašą ar filmuką, tačiau būtinai argumentuojant savo nuomonę („gražus, nes buvo...“; „10/10, bet...“ panašiai ir kita). »»» Temos pranešimai negali būti parašyti 3 iš eilės ar masiškai teršiant skiltį. »»» Cituojant temos pranešimus būtinai pridėti savo komentarą. »»» Bendrosios Forumo taisyklės, www.lmg.lt/taisykles Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Apie ką vaizdo įrašas?: 2. Ar vaizdo įrašas Jūsų?: 3. Vaizdo įrašas: Skiltyje galiojančios bausmės: »»» Forumo nario įspėjimai. »»» Forumo nario IP adreso užblokavimas. »»» Forumo turinio užrakinimas arba šalinimas.
 8. Atmesta.
 9. Tema rakinama. Dėl to kreipkis GTA Modifikacijų skiltyje.
 10. Atmesta.
 11. Atmesta. Per mažai įrodimų.
 12. Atmesta.