Jump to content

Gustis_Gustisss

LMG Garbės narys
 • Pranešimai

  4.553
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  14

Viskas, kas paskelbta nario Gustis_Gustisss

 1. Šioje temoje galėsite stebėti visus Firmų valdžios pokyčius. Kiekvienas valdžios atstovas palikdamas savo pareigas, bei Direktoriui paskyrus ar nušalinus pavaduotoją, privalo užpildyti šabloną šioje temoje. Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų atstovaujamas darbas: 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Atsistatydinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): 3. Priežastys, dėl ko atsisakote šio Pavaduotojo: 4. Pavaduotojo išbūtas laikas šiose pareigose:
 2. VALDŽIOS ATSTOVŲ NEAKTYVUMAS Šioje temoje kiekvienas valdžios atstovas, kuris negalės būti aktyvus ir negalės tinkamai prižiūrėti savo firmos, privalės apsilankyti čia ir užpildyti neaktyvumą. Prieš užpildant neaktyvumą privalote žinoti žemiau esančią informaciją, nes kitaip galima gauti ir įspėjimus už pažeidimus. INFORMACIJA 1. Jeigu direktorius negali būti aktyvus ir turi kažkur išvykti arba įvyko blogas incidentas, tuomet direktorius nedelsiant privalo užpildyti neaktyvumo paraišką šioje temoje. Kol direktorius negali būti aktyvus, firmą privalo pasirūpinti juo pagalbininkai (pavaduotojai), jeigu nėra kam prižiūrėti firmos, tuomet direktorius prieš išeinant į neaktyvumą privalo jos išrinkti, kad firma neliktų likimo valiai. 2. Jeigu pavaduotojas negali būti aktyvus jis taip pat privalo užpildyti neaktyvumo paraišką šioje temoje bei susitarti su direktoriumi dėl savo neaktyvumo, kad vėliau neatsitiktų nemalonių incidentų. 3. Vienu metu negali visi valdžios atstovai išeiti į neaktyvumą, nes kitaip nebus kam prižiūrėti firmos, o jeigu firma nebus tinkamai prižiūrėta tai direktorius bei jo pavaduotojai bus baudžiami, o galbūt ir nušalinami. 4. Jeigu direktorius išeina į neaktyvumą ilgiau negu trims dienoms privalo susitarti su DP (Direktorių Prižiūrėtojų) ir jeigu gauną leidimą, tuomet gali pateikti čia neaktyvumo paraišką. Jeigu direktoriaus firma laikėsi silpnai ir direktorius norės pasiimti ilgam laikui neaktyvumą, tai gali būti, kad teks jį nušalinti ir ieškoti geresnio varianto. 5. Jeigu pavaduotojas išeina į neaktyvumą ilgiau negu trims dienoms privalo susitarti su direktoriumi ir jeigu gauną leidimą iš direktoriaus, tuomet gali pateikti čia neaktyvumo paraišką. 6. Esant neaktyvume ir apsilankius serveryje arba TeamSpeak programoje - neaktyvumas atšaukiamas. 7. Dėl neaktyvumo pranešama, jeigu neaktyvumas trunka ilgiau negu 24 valandas. NEAKTYVUMO ANKETA 1. Jūsų slapyvardis: 2. Jūsų pareigos ir atstovaujamas darbas?: 3. Neaktyvumo priežastis?: 4. Neaktyvumo laikotarpis?: 5. Įpareigoti asmenys?:
 3. Serverio Atnaujinimai 1.8.15

  Ačiū. Linkiu gražių ir linksmų Velykų
 4. [Konkursas] Laimėk 1.000.000

  AnketaJūsų vardas pavardė žaidime: Gustis_Gustisss Ką ketinate daryti su pinigais?: Tinkamai panaudosiu
 5. 50.000.000 € konkursas

  Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Gustis_Gustisss 2. Kaip manote, kiek laimėsite pinigų?: Tikiuosi, kuo daugiau
 6. Lukas_Fanta tepa slides

  Evaldas yra užimtas žmogus, tik darbas pakiša koją LMG projektui. Komandai visada praneša apie savo neaktyvumą. Beje, laukit atnaujinimų ir sulauksit (Edgaras Jūsų neužmirš)
 7. Nusprendžiau palikti LMG.lt projekto komandą (iš tikrųjų, palikau anksčiau, bet reikėjo palaukti). Pastaruoju metu visiškai praradau motyvaciją, manau, kad daugelis pastebėjo :D Juolab, kad atsirado daug svarbesnių reikalų gyvenime. Komandoje praleidau beveik dvejus metus, patirtį sukaupiau, tikiuosi, kad bent kiek prisidėjau prie projekto gerovės. Nors ir buvau vertinamas neigiamai, bet vidinėje pusėje, išspaudžiau maksimumą iš Administracijos. Kiek teko su ja bendrauti, ji buvo visada šilta ir nuoširdi. Tikiuosi, kad tokia ir išliks. Ačiū.

  Sausio 21

  giphy.gif

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  31 daugiau
  2. Mode_Kurk
  3. Duff_Berr

   Duff_Berr

   vienintelis žmogus, kuris nepasirašė provokacijoms prasukt varkes ant lemų. Sad. Sėkmytės, Gustuliukai <3 

  4. Tedis_Ted
 8. Peikiu Misa_Piskinas

  Nubaustas.
 9. Peikiu Rokas_Absolut

  Nubaustas.
 10. Peikiu Lukas_Hybrid

  Nubaustas.
 11. Peikiu Tri_Hard

  Nubaustas.
 12. Peikiu Tadys_Kent

  Nubaustas.
 13. Peikiu Life_Mafia

  Nubaustas.
 14. Peikiu Rokas_Prodrifter

  Nubaustas.
 15. Peikiu Polaris_Augis

  Nubaustas.
 16. Peikiu Rokas_Absolut

  Nubaustas.
 17. Peikiu Pacukas_Nigga

  Nubaustas.
 18. Peikiu Elijus_Santos

  Nubaustas.
 19. Peikiu Elijus_Santos

  Nubaustas.
 20. Peikiu Lauris_Hud

  Nubaustas.
 21. Peikiu Jack_Sub

  Nubaustas.
 22. Peikiu Mantas_Bird

  Nubaustas.
 23. Peikiu Bence_Neklausk

  Nubaustas.
 24. Peikiu Igniukzz_Hash

  Nubaustas.
×