Jump to content

Gustis_Gustisss

LMG Garbės narys
 • Pranešimai

  4.553
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  14

Reputacijos aktyvumas

 1. Like
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąWicked_Lotusas Serverio Atnaujinimai 1.8.15   
  Ačiū. Linkiu gražių ir linksmų Velykų  
 2. Like
  Gustis_Gustisss sureagavo į Edga_Kesa - Serverio Atnaujinimai 1.8.15   
  Serverio 1.8.15 versijos atnaujinimai 2020/04/12
   
  Naujovės Velykų Eventas - Nukeliavus į pradinį evento tašką (kurį galite rasti su /velykos komanda) galėsite pradėti Velykų eventą. Užduotis: Jums reikės rasti 40 kiaušinių, kurie išsimėtė po visus 4 LMG miestelius. Radus kiaušinius turėsite panaudoti komandą /radau. Daugelis šių kiaušinių yra pasislėpę aplink miestelius, šalia krūmų, prie vandens ir panašiai. Radus visus kiaušinius grįžkite į pradinį tašką ir ten atsiimsite savo prizą.  Užbaigus Velykų eventą atsirakinsite kelis naujus veiksmus per Y > Šventinių Eventų Prizai > Velykos 2020. /paslaugos NUOLAIDOS: Nuo šiandien iki kito sekmadienio (04:00 val. ryto) visoms paslaugoms 25% nuolaida!
 3. Like
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąOmis_Zekas Lukas_Fanta tepa slides   
  Evaldas yra užimtas žmogus, tik darbas pakiša koją LMG projektui. Komandai visada praneša apie savo neaktyvumą. Beje, laukit atnaujinimų ir sulauksit (Edgaras Jūsų neužmirš)  
   
 4. Like
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąOmis_Zekas Lukas_Fanta tepa slides   
  Evaldas yra užimtas žmogus, tik darbas pakiša koją LMG projektui. Komandai visada praneša apie savo neaktyvumą. Beje, laukit atnaujinimų ir sulauksit (Edgaras Jūsų neužmirš)  
   
 5. Haha
  Gustis_Gustisss sureagavo į Marius_Benz - Marius_Benz - antrasis šansas vėl bus nesėkmingas ?   
   

  Marius_Benz – naujasis LMG.LT projekto gaujų prižiūrėtojas ?
  Sveiki, LMG komanda !
  Kaip daugelis žino prieš Koalos buvimą gaujų/klubų prižiūrėtojumi, taip pat kandidatavau ir aš. Tačiau pralaukęs 2-3 mėnesius ir negavęs jokios žinios, padariau kvailą klaidą bei gavau ADMIN draudimą, kurį šiandien nuėmė. Nežinau, ar visuomenė į mane žiūri, kaip į vadovą, ar daugelis mano, jog eilinis juokdarys. Realiai šį laišką skelbiu, jog ne vien pagr. administracija jį perskaitytų (ko tikriausiai nedarė iki šiol), tačiau ir Jūs. Šių pareigų visada norėjau nuo 2011 metų, kad ir kaip projektas smuko. 
  Tikriausiai, kaip iš pavadinimo asmeninės žinutės supratot, jog siūlausi atlikti gaujų prižiūrėtojo pareigas. Realiai ilgą laiką galvojau, ar tikrai jau laikas išbandyti man pirmus žingsnius siekiant šiame projekte kažko aukščiau nei lyderio, direktoriaus kėdės. Pasistengsiu greitai, trumpai ir kuo aiškiau pateikti savo kandidatūrą, kadangi jau kurį laiką gaujų prižiūrėtojo nėra, idėjų bei planų taip pat nėra, o kas visa tai pastebės, jei ne aš ?
  Apie save – mano slapyvardis projekte yra Marius_Benz, šiuo metu man yra sukakę – 19 metų. Dabartyje studijuoju logistikos srityje, sekasi neblogai. Laisvą laiką praleidžiu su panele, draugais bei projekte, kaip daugeliui serverio žaidėjų yra priimtina.
  Patirtis – LMG.LT projekte patirties turiu begalo daug, einant atlikti paprasto darbuotojo, įvairių darbų prižiūrėtojų pareigas, baigiant pavaduotojais, direktoriais bei pačiais gaujų lyderiais. Didelę patirties dalį gavau būdamas lyderio atstovu, kadangi ten aš išmokau išsikelti sau tolimesnius tikslus, o ypatingai pabrėžti noriu – gero vadovo vardą užsitarnavau taip pat ten. Nors grįžau po pertraukos, atsirado dar daugiau motyvacijos siekti bei iškelti naujas idėjas. Taip pat gavęs pamoką iš mūsų Koalos GP, blogai pasielgiau prieš rinkimus, tačiau visuomet tikslas yra siekti aukštumų.
  Pasiekimai – esu buvęs – SILAČIAI -, ARISTAKRATSKIY VAGZAL 228, SURENOS X3, VAGOS SYNDICATE gaujų lyderiu. Taip pat galima užsiminti ir apie firmų pasiekimus – 2x tuninginių, fūristų, dylerių, medikų pavaduotojas. Tuninginių bei 2x dylerių direktorius.
  Vadovavimas – mano išsiskiriantis vadovavimas vienas iš pagrindinių gaujos bruožų. Esu visada griežtas, tačiau tik tam, kad viskas eitų pagal mano planus ir tikslus, o ne išsibarstytų. Pavyzdžiui, sukvieti visus į tam atitinkamą veiksmą, tačiau nė vienas nesijungia, nes esi prastas vadovas, būni per geras su jais. Imiesi kitų priemonių – bandai bausti juos, sakydamas, jog griežta bausmė užkirs kelią mano judesyje, nors iš tikrųjų to nedarytum.
  Gaujų prižiūrėtojas – gaujų priežiūros narys, kuris atsakingas už gaujas, jų lyderius, sąžiningą LMG.LT projekto žaidimą, naujovių iškėlimą, būti su visais lygiu. Šios pareigos mane sudomino nuo pat atėjimo į gaujas, esu tiesiog sukurtas, tam, jog būtent prižiūrėčiau jas, o idėjų tiek daug, jog apsakyt neįmanoma. Noriu pagaliau, jog būtų suteiktas man šansas atlikti šias pareigas, gaujų tikrai turėtų padaugėti. Vien GangWar, BRAWL kovų dvigubai padaugėtų, jeigu būtų sukurtos atitinkamos sąlygos, o ne vis tos pačios vietos, zonos ir t. t. Eilinę dieną gaujų prižiūrėtojo pareigose įsivaizduoju labai reikšmingą. Pradžioje susikurčiau, pakoreguočiau, įvesčiau naujų temų, naujovių į gaujų gyvenimą. Pradžioje viena iš idėjų - gauti taškų už temos vaizdingumą, gaujos gyvenimo dalijimąsį, t. y. galerija, kur matosi gaujos veikla, nariai, rezultatai. Neatsižvelgiant į tai, jog esu naujas veidas projekte, manau, jog turiu didelės motyvacijos bei idėjų naujam gaujų gyvenimui.
  Sąžiningas žaidimas – dar kažkada pats bandžiau nelegaliai žaisti, taip prisipažįstu, tačiau jau seniai tą kelią pamiršau, nuo šiol net fps unlock’o nenaudoju, su nametag’u. Man asmeniškai teko stebėti situacijas bei susidurti su žaidėjais, kurie sukčiavo, naudojo palengvinančias žaidimą programas gaujų veiklose bei susišaudymuose. Per maždaug mėnesį mačiau labai daug atvejų, kurie buvo įvertinami teisingi, tačiau dažnai net pati komanda suklysdavo. Vienas iš pavyzdžių yra Vilius_Morello - senas pažįstamas, su kuriuo visada judėdavome gaujose. Šis žmogus su savo slid’inimu su shotgun visada šaudydavo su drunku, ir retai nepataikydavo, taip visi netikėjo, tačiau kiekvienam tokiam senam žaidėjui  reikia suteikti progą įrodyti, jog jis tikrai nekaltas. Taip pat kiek kartų pastebėdavau, nufilmuodavau kitų gaujų narius su AIM, SPREAD, FASTER WEAPONS ir kt. programomis. Iškart pranešdavau apie galimą čytinimą ir nelegalų žaidimą gaujų prižiūrėtojui, tačiau jis mane paprastai užignoruodavo. Tiek žinių iš čytų gaudymo sistemos.
  Gaujos narių baudimas - Gaujos bei jų nariai būtų baudžiami už čytinimą, serverio klaidų naudojimą, naujokų bereikšmį žudymą, blogai panaudotomis administratoriaus komandomis (/get; /to; /gydytis; /heal; /pzu gaujų veiksmo ar kitos veiklos metu). Taip pat bausčiau už bet kokį trukdymą pačiam gaujų prižiūrėtojui. Manau, jog prie mano valdymo būtų sugrąžintas gaujinių juodasis sąrašas. Mano, kaip gaujų priežiūros atstovo sistemos modelis būtų griežtas, tačiau teisingas. Pamatęs, kad tikrai tas asmuo neteisingai elgiasi, būdamas gerb. gaujų narys/lyderis bausčiau visų pajėgumu, tačiau taip pat duočiau progą taisytis, įrodyti savo nekaltumą. Gaujų prižiūrėtojas turėtų būti nešališkas ir neskirstyti žaidėjų į grupes todėl, jog šiame projekte turi vyrauti teisingumas, legalus žaidimas, lygybių suvienodinimas visiems žaidėjams, o ne masinis žaidėjų įplaukimas į serverį bei projekto darymas į FREEROAM. Nė vienas žaidėjas neturi nukentėti nuo kito išaukštinimo, visi pradedame nuo nulio, tai visa reiškia, jog lygybė tiek realiame gyvenime, tiek virtualiose platformose turi vyrauti visada.
  Manęs pasirinkimas turėtų būti todėl, jog kaip sakiau – gaujose esu jau apie 8-9 metus bei jaučiuosi tarsi gaujų tėvas. Turėjęs esu begalę atvejų, veiksmų, judesių su savais bei prieš kitus. Esu įvertinęs kiekvieną situaciją, kuri buvo lemiama visai gaujai bei jos pabaigai. Mane pasirinkti privalote todėl, jog esu patyręs asmuo gaujose, neatsižvelgiant į mano naują veidą projekte. Taip pat stengiuosi kiekvienam žaidėjui ištiesti savo pagalbos ranką, jeigu jam to tikrai reikia. Atsakingumas, griežtumas - būdingos Marius_Benz charakterio savybės. Atrandu laiko viskam, siekiu visada kažko naujo ir netikėto, ko nėra niekas dar pateikęs. 
  Gaujos – pagrindinis dalykas, dėl ko aš patekau ir pradėjau žaisti LMG.LT projekte. Jau nuo 2012 metų patekau į pirmąsias gaujas, kur bandžiau save pasižymėti, kaip tikras, ištikimas gangsteris. Būtent jose aš susipažinau su dideliu patikimų žmonių ratų, kurie visada pastovi už mane. Pagrindinis autoritetas yra mūsų buvęs gaujų priežiūros narys – Danillo_Quentuella, vos patekęs į jo įstorinę gaują NARKATOS, pradėjau suprast, jog turi būti griežtas, ištikimas vadovas, kuris visada priešinsis kitiems, o ypač teisėsaugai. Po, kurio laiko susikūrė šis žmogus gaują – SURENOS X3, kur buvo suteiktas šansas ir man pasireikšti – co-lead pozicijoje.
  Linkiu visiems didžiausios sėkmės, tegul laimi šiuos rinkimus stipriausias bei geriausias kandidatas ! Taip pat dėkoju pagr. administracijai, jeigu neišrinksit to pačio veido, kuris dieną, naktį daro tą patį per tą patį. 
   
  Paskelbiau šį laišką su tikslu, jog negalvotumėt, kad kažkoks juokdarys eina ir prabus afk režimuose visą kandidatūrą.  Turiu tikslų, motivacijos - tačiau viskas priklauso nuo visos projekto komandos, kadangi gaujos tikrai yra svarbios ir be sistemų.
 6. Like
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąOmis_Zekas Lukas_Fanta tepa slides   
  Evaldas yra užimtas žmogus, tik darbas pakiša koją LMG projektui. Komandai visada praneša apie savo neaktyvumą. Beje, laukit atnaujinimų ir sulauksit (Edgaras Jūsų neužmirš)  
   
 7. Haha
  Gustis_Gustisss sureagavo į Jimmy_Absolut - [Aklausa] Kaip manot kas taps naujaisiais forumo moderatoriais.   
  siulau duot visus modus harrelliui nes vstk neturi ka veikt
 8. Like
  Gustis_Gustisss sureagavo į Zaidejas_Rokas - Prisistatau Zaidejas_Rokas   
  Skiltyje galiojantis anketos šablonas:
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zaidejas_Rokas
  2. Jūsų tikrasis vardas ir amžius: Rokas , 18
  3. Miestas, kuriame gyvenate: Mažeikiai/Vilnius
  4. Jūsų pomėgiai, hobiai: Fotografija,dainavimas,fashion, lakstyt su mašina po miestą, photoshopas, kartais reivo klube ramiai pabūti . (Yes, I'm 201cm,but no I don't play basketball) 
  5. Gerosios/blogosios savybės: Nemoku savęs vertint..
  6. Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie vardai?: Katinas, bikis.
  7. Ar turite sesių, brolių?: Turiu, sese.
  8. Kaip sužinojote apie mūsų projektą ir nuo kada žaidžiate serveryje?: Internete, 2014 metų
  9. Jūsų pasiekimai projekte (jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą): Apsaugos pavaduotojas 3x, Policijos pavaduotojas, Apsaugos direktorius 2x, SWAT direktorius.
  10. Jūsų tikslai serveryje: Linksmai praleisti laiką.
  11. Kokią frakciją serveryje dažniausiai atstovavote? Kokio direktoriaus era padarė didžiausią įspūdį?: Teisėsauga. Daug direktorių, iš senesnių laikų.
  12. Koks Jūsų gyvenimo moto ar mėgstamiausia frazė?: Ką papjausi, už tą ir sėsi.
  13. Ar turite savo autoritetą projekte ir realiame gyvenime, kas jie?: Jimmy_Obuoliut
  14. Jūsų žinutė/palinkėjimas projekto visuomenei (nebūtina): Nepriaukit svorio per karantiną.
  15. Jūsų nuotrauka (būtina): 
  https://imgur.com/a/yQ7A6FN
 9. Like
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąOmis_Zekas Lukas_Fanta tepa slides   
  Evaldas yra užimtas žmogus, tik darbas pakiša koją LMG projektui. Komandai visada praneša apie savo neaktyvumą. Beje, laukit atnaujinimų ir sulauksit (Edgaras Jūsų neužmirš)  
   
 10. Like
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąOmis_Zekas Lukas_Fanta tepa slides   
  Evaldas yra užimtas žmogus, tik darbas pakiša koją LMG projektui. Komandai visada praneša apie savo neaktyvumą. Beje, laukit atnaujinimų ir sulauksit (Edgaras Jūsų neužmirš)  
   
 11. Like
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąOmis_Zekas Lukas_Fanta tepa slides   
  Evaldas yra užimtas žmogus, tik darbas pakiša koją LMG projektui. Komandai visada praneša apie savo neaktyvumą. Beje, laukit atnaujinimų ir sulauksit (Edgaras Jūsų neužmirš)  
   
 12. Like
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąRokas_Buta 50.000.000 € konkursas   
  Anketa
  1. Jūsų Vardas_Pavarde: Gustis_Gustisss
  2. Kaip manote, kiek laimėsite pinigų?: Tikiuosi, kuo daugiau  
 13. Like
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąOmis_Zekas Lukas_Fanta tepa slides   
  Evaldas yra užimtas žmogus, tik darbas pakiša koją LMG projektui. Komandai visada praneša apie savo neaktyvumą. Beje, laukit atnaujinimų ir sulauksit (Edgaras Jūsų neužmirš)  
   
 14. Like
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąOmis_Zekas Lukas_Fanta tepa slides   
  Evaldas yra užimtas žmogus, tik darbas pakiša koją LMG projektui. Komandai visada praneša apie savo neaktyvumą. Beje, laukit atnaujinimų ir sulauksit (Edgaras Jūsų neužmirš)  
   
 15. Like
  Gustis_Gustisss sureagavo į Ben_Ryan - Lukas_Fanta tepa slides   
  Liūdniausia, kad gali sakyti nesakęs, vis tiek niekas nepasikeis (juk jau kiek bandyta). Mums tik patiems rūpi mūsų pačių nuomonė, bet ne jiems
  Ironija, bet gerai, kad pasitraukei, tegul būna smūgis ir „padirba“ patys.
 16. Like
  Gustis_Gustisss sureagavo į Jimmy_Absolut - Naujienų lenta   

  Nors praeitą direktorių prižiūrėtojo kadenciją įnešiau itin daug pakeitimų, tačiau ši kadencija skirsis tuo, kad bandysiu padėti pagrindus naujai miestelių erai su visų Jūsų pagalba. Tema skirta didesniems ir įdomesniems atnaujinimams, smulkūs atnaujinimai bus rašomi mano profilio būsenoje.
  Pasikeitimai įsigalioja nuo 2020.03.30 - ateinančio pirmadienio; Informacija LMV ir Grobimo proceso temose bus pakeista artimiausiu metu; Greitu metu bus renkami Fūristų (pradėta), Policijos+Apsaugos (greitu metu), Transporterių direktoriai.
  Santrauka:
  Policija+Apsauga - Policija ir Apsauga tampa viena firma; S.W.A.T. - pagrindinė Teisėsaugos grandis, jai padeda Policija+Apsauga; S.W.A.T. direktoriui palikus pareigas, bus renkamas FTB direktorius, FTB direktoriui palikus pareigas, bus renkamas S.W.A.T. direktorius, S.W.A.T. direktoriui palikus postą bus renkamas FTB direktorius ir t.t. Policija+Apsauga visada liks, tačiau kas kadenciją keisis S.W.A.T. ir FTB firmos, jog būtų išnaudotos abidvi firmos. Vienu metu S.W.A.T. ir FTB būti negali. Vienintelė pilnai nusikalstoma firma - Dyleriai (be serverio Gaujų); Dalinai nusikalstamos firmos - Fūristai ir Transporteriai. Jei Transporteriai nepasiteisins - bus išimti; Neutralios firmos - Mechanikai ir Medikai; Taksi priklauso NDS žaidėjams; Užšaldytos firmos - Tiuninginiai, Radija.
  P O L I CI J A  +  A P S A U G A
  Į serverį grįžta Apsauga. Apsauga bus prijungta prie Policijos firmos ir bendrai priklausys Teisėsaugos grandžiai. Teisėsaugą sudarys S.W.A.T. (po palikimo FTB) ir Policija+Apsauga. Apsaugos ir Policijos firmas valdys vienas direktorius bei 3 pavaduotojai (iš viso).

  Kiekvienas naujai įdarbintas žaidėjas pirmiausia privalo išdirbti Apsaugoje 5 dienas ir tik po 5 dienų gali būti priimtas į Policijos firmą. Apsaugos firma tampa lyg akademija, kurią praėjęs gali dirbti Policijoje. Nesvarbu, kokį statusą žaidėjas turi serveryje (išskyrus komandos narius ir su laisvadieniais kitų firmų valdžios atstovus), visi turi pradėti nuo Apsaugos. Direktorius su pavaduotojais iš karto gali darbintis į Policiją, tačiau rekomenduojama palikti vieną ar kelius atsakingus asmenis už Apsaugą ir kitus už Policiją; Policija+Apsauga vyksta į bet kokius grobimus, jei grobiama ne 1 prieš 1. Policija+Apsauga kartu vykdo ir dalyvauja visose kitose veiklose; Policija+Apsauga kovoja prieš dalinai nusikalstomas firmas - Fūristus ir Transporterius. Jei Fūristai arba Transporteriai grobia kažkokį pastatą vieni - į grobimą gali vykti tik Policija+Apsauga, S.W.A.T. (FTB) kištis negali. Jei Fūristų ar Transporterių valdžia nori grobti kartu, į atsigrobimą vyksta tiek S.W.A.T. (FTB), tiek Policija+Apsauga. Policija+Apsauga vyksta į atsigrobimą ir tada, kai grobia viena nusikalstoma firma ir viena dalinai nusikalstama firma, pavyzdžiui, Fūristai ir Gauja (atsigrobinėja S.W.A.T. ir Policija+Apsauga) arba Dyleriai ir Transporteriai (atsigrobinėja S.W.A.T. ir Policija+Apsauga); Policija+Apsauga turi tiek pat atrankų, t.y gali priimti tiek pat žaidėjų kiek gali priimti viena firma; Apsauginiams yra suteikiamos baudos iki bet kiek žvaigždučių; Į Policijos firmą galima pakviesti 5 bet kokius žaidėjus po pirmosios masinės atrankos, kai yra išrenkamas naujas direktorius, neskaitant valdžios atstovų. Visi kiti darbuotojai privalo išdirbti Apsaugos firmoje bent 5 dienas, po bet kokios atrankos. Valdžios atstovas gali nesuteikti leidimo darbuotojui pereiti iš Apsaugos firmos į Policijos firmą, tam turi turėti svarių argumentų; Darbuotojas, praėjus 5 dienoms gali savo noru pasilikti toliau dirbti Apsauginiu; Apsaugos darbuotojai į pagrindinę Teisėsaugos grandį - S.W.A.T. (palikus direktoriui - FTB), negali pereiti. Šie gali pereiti į pagrindinę Teisėsaugos grandį tik tada, kada yra įdarbinti Policijoje. S.W.A.T. firmos darbuotojai gali pereiti savo nuožiūra arba į Policiją, arba į Apsaugą, tačiau jei pereina į Apsaugą, ten turi praeiti 5 dienų akademiją; Draudžiama kitoms Teisėsaugos frakcijoms dėti įtarimą Apsaugos firmos darbuotojui. Jei darbuotojas pažeidžia taisykles - rašyti papeikimą; Jei darbuotojas dirbant Apsaugoje surinko 2 darbuotojo įspėjimus, perėjęs į Policijos darbą jam dingti įspėjimai negali; Policija+Apsauga dirba visą parą be laisvadienių, su tam tikromis pertraukomis; Jei Neutralios firmos daro protestą, jį numalšinti vyksta tik Policija+Apsauga, S.W.A.T. (FTB) nesikiša.
  F Ū R I S T A I  I R  T R A N S P O R T E R I A I
  Fūristai ir Transporteriai - tai dalinai nusikalstoma frakcija. Ką tai reiškia? Šie gali vykdyti nusikalstomą limituotą veiklą, tačiau pagrindinė funkcija nėra kelti chaosą miesteliuose ir verstis nelegalia veikla.

  Fūristai ir Transporteriai yra dvi atskiros firmos, tačiau jei po kurio laiko Transporteriai nepasiteins - bus išimti ir liks tik Fūristai; Dalinai nusikalstamos firmos turi per dieną vieną nelimituotą grobimą, vieną limituotą grobimą ir vieną žmogaus grobimą; Dalinai nusikalstamos firmos gali grobti kartu su kitomis firmomis arba po vieną. Jei grobia viena dalinai nusikalstoma firma, tarkime Fūristai, į atgrobimą vyksta Policija+Apsauga, o jei grobia kartu su Dyleriais, į grobimą vyksta S.W.A.T. (FTB) kartu su Policija+Apsauga. Fūristai su Transporteriais gali grobti kartu; Fūristai arba Transporteriai gali grobti kartu su gaujomis; Fūristai gali kariauti su Transporteriais, tačiau tokiu atveju per dieną turi tik du grobimus - grobti priešininkų bazę ir konkurentų firmos valdžios atstovą; Fūristai ir Transporteriai gali kartu vykdyti nelegalias siuntas; Fūristai ir Transporteriai gali daryti okupacijas, masinius susišaudymus, riaušes, DM miesteliuose ir panašias veiklas, tačiau tai nėra jų prioritetas; Fūristams ir Transporteriams po nusikalstamų veiklų (grobimai, susišaudymai, okupacijos, nelegalios siuntos) negali būti suteikiamos baudos vieną valandą. Visais kitais atvejais Fūristams ir Transporteriams privaloma suteikti baudą iki 15 žvaigždučių įtarimo; Fūristai ir Transporteriai gali keistis savo firmos darbuotojais tarpusavyje. Darbuotojai negali pereiti į Dylerių firmą, o Dylerių firmos darbuotojai negali pereiti į dalinai nusikalstomas firmas; Dalinai nusikalstamos firmos negali būti gaujiniais, tačiau gali padėti jiems veiksmuose (tarkime S.W.A.T. šturmuoja Gaują, šie galėtų atvykti į pagalbą); Transporteriai gali padėti grobimų metu tik Nusikalstamoms ar Dalinai Nusikalstamoms firmoms, t.y nusipirkus Transporterių paslaugas, šie gali daryti /vt į grobimo vietą, jei jie patys nedalyvauja tame grobime.
  F T B  A G E N T Ų  F I R M A
  FTB Agentų firma nebus pamiršta. S.W.A.T. ir FTB firmos mainysis vaidmenimis, kai pasikeis vienos ar kitos firmos direktorius. Tarkime, kad šiuo metu nusprendžia palikti postą Arnoldas_Supermenas (S.W.A.T. direktorius). Jei šis direktorius norėtų perleisti firmos direktorių, naujasis direktorius turėtų valdyti jau FTB firmą, o jei nenorėtų perleisti niekam - vyktų atranka į FTB direktorių. Išrinktas naujas FTB Agentų firmos direktorius Juozas_Petraitis nusprendęs palikti postą po 30 dienų linkės sėkmės jau ne naujam FTB direktoriui, o S.W.A.T., t.y firmos keisis kas kadenciją. S.W.A.T. arba FTB išliks pati svarbiausia Teisėsaugos grandis serveryje. 


  Pagrindiniai pakeitimai:
  Firmose nuo šiol yra privaloma išdirbti ne 7 dienas, o 5. Įvedus šią taisyklę, žaidėjas į NDS už neišdirbtą 5 dienų laikotarpį bus įrašytas 7 dienoms ir turės susimokėti 200.000 išpirką; Į NDS sąrašą galimės patekti už šiuos pažeidimus - neišdirbimą firmoje numatyto termino, neišbuvimo firmos vadovo kėdėje numatyto termino, čytinimą, kenkimą serveriui arba firmai ir serverio klaidų naudojimą; Visi žaidėjai, esantys NDS galės dirbti nepriklausomoje firmoje - Taksi. Nesvarbu, už ką žaidėjas yra įrašytas į NDS, šis gali kreiptis į Taksi firmos prižiūrėtojus, kad šie priimtų į darbą. Jis šiame darbe gali dirbti kiek nori; Taksi firmos prižiūrėtojų komandą sudaro Direktorių Prižiūrėtojas, vienas komandos narys ir kiti patikimi ar nusipelnę asmenys, kaip IV lygio administratoriai ar žinomi ir aktyvūs serverio veidai. Visi prižiūrėtojai yra rašomi Direktorių ir Pavaduotojų sąraše; Jei direktorius priima į firmą žaidėją iš NDS, šis yra baudžiamas įspėjimu.
  Išimti įsiveržimai. Juos pilnai pakeis kratos, kratos bus redaguojamos greitu metu; Išimti apiplėšimai; Kiekvienoje darbo skiltyje bus sukurta bendroji darbo informacija Direktorių Prižiūrėtojo, kuri liks visiems laikams. Tema bus itin plačiai išdėstyta su grafikos darbais ar filmukais. Tokiu būdu nauji direktoriai neturės rūpintis dėl savo bendrosios temos, o esant reikalui galės pasikeisti ją savo forumo galiomis (logotipas ar valdžios narių sąrašas); Įvesta taisyklė, jog prieš paskiriant naująjį pavaduotoją yra būtina apklausa TeamSpeak/Discord/Skype programose; Įvesta taisyklė, jog Teisėsaugos nariai gali duoti baudą iki bet kiek žvaigždučių žaidėjui, jei šis rengė renginį (medžioklės, DM ir kt.) ir turi įtarimo. Prieš duodant baudą, renginio organizatorius turi pateikti įrodymus, jog prieš renginį neturėjo įtarimo, taip pat reikalinga renginio nuotrauka (paskelbimas); Įvesta taisyklė, jog šturmo ar kitos veiklos metu Nusikalstamos grupuotės negali tyčia atsijunginėti, išimtis - kai nebegalima pūsti žolės (reikia turėti įrodymus) arba kai žaidėjas gauna crash; Ginklų konvėjuje Mechanikai nuo šiol gali padėti ne tik Dyleriams, bet ir Teisėsaugai; Greitu metu bus sugrąžinta konkurencijos valanda; Neutralių firmų protestuose nuo šiol nėra draudžiama dalyvauti ir civiliams. Į protestus vyksta tik Policija+Apsauga; Greitu metu bus pakeistos grobimų vietos.  
  Viskas bus redaguojama LMV ir Grobimo proceso temose greitu metu
 17. Like
  Gustis_Gustisss sureagavo į Gedas_Afigenas - Pietinis Rajonas   


   

   


   
    
   
   
 18. Haha
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąHolstein__Calf Auksinio žaidėjo konkursas - 9 LMG gimtadienis   
  2019 metų „Auksinio žaidėjo“ konkursas
  (2019/11/28)
   
  Šiemet konkurse sudalyvavo daug Serveryje nežaidžiančių asmenų, tačiau neužmirškime to, kad buvusių žaidėjų nebūna. Būta ir sukčiavimo atvejų, ir bendrųjų taisyklių pažeidimų, būtent todėl ir pasikeitė galutinis nugalėtojas. Bet kokiu atveju galime pasidžiaugti šio konkurso laureatu ir jį pasveikinti!  
   
  Nugalėtojai: 
  Max_Tosha (3000 taškų + asmeninis konkurso parašas)
  Kodas: https://i.imgur.com/bFs9JRq.gif Už grafikos darbą dėkojame Daugwe_Tequila
   
 19. Like
  Gustis_Gustisss sureagavo į Kenny_Silver - (APKLAUSA) Motyvacijos šaltinis   
  žinojimas, jog atliekama veikla nenueis veltui ir bus naudinga tiek ateityje, tiek dabartyje.
 20. Haha
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąVycka_Rycka Peikiu Offline_Matas   
  Atmesta.
 21. Like
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąMatas_Kurk Peikiu Offline_Matas   
  Atmesta. Neįžvelgiu prižiūrėtojo nusižengimo.
 22. Haha
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąVycka_Rycka Peikiu Offline_Matas   
  Atmesta.
 23. Haha
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąVycka_Rycka Peikiu Offline_Matas   
  Atmesta.
 24. Haha
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąVycka_Rycka Peikiu Offline_Matas   
  Atmesta.
 25. Haha
  Gustis_Gustisss gavo reakcijąVycka_Rycka Peikiu Offline_Matas   
  Atmesta.
×