Orlando_Anderson

Narys
 • Pranešimai

  644
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Orlando_Anderson paskutinį kartą laimėjo Gruodis 29 2016

Orlando_Anderson turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Orlando_Anderson

 • Rangas
  Diktatorius
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra

Profilio Informacija

 • Lytis
  Nesakysiu

Paskutiniai lankytojai

13.192 profilio peržiūros
 1. Malonu kad tau malonu, dėkui. Tai aišku kad su manimi šaunu susipažinti, bet reikės susitikti per vasaros atostogas. ALKO Zdarov, beabejo kad malonu su manim susipažint, dėkui.
 2. Dar kartą prisistatau

   

 3. Skiltyje galiojantis anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Orlando_Anderson a.k.a Remixsz_Sexy 2. Jūsų tikrasis vardas: Modestas 3. Amžius: 01 gimimo (patys išsaiškinkit) 4. Miestas, kuriame gyvenate: Bergenas / Norvegija 5. Kontaktiniai duomenys: Nedalinu 6. Jūsų pomėgiai, hobiai: Sporto salė & Kick boksas 7. Charakterio bruožai: Žmogus esu sunkaus charaketerio, galiu supykti dėl tam tikrų menkniekių bet aišku ir bendraujantis. 8. Gerosios/blogosios savybės: Gerosios savybės būtu tokios kad esu gan bendraujanti asmenybė, kantrus ir padedantis. Blogosios savybės pavydus, greit supykstantis nu ir jeigu jau supykstu tai neatleidžiu. 9. Kuo jūs ypatingas, kaip išsiskiriate iš pilkosios masės?: Ne daug kuo ir išsiskiriu, esu paprastas serverio žaidėjas kuris pasiekęs penkis pavaduotojus. 10. Ar turite augintinių? Kokie vardai?: Turiu šunį vardu Nika. 11. Turite sesių, brolių?: Turiu seserį. 12. Kaip sužinojote apie mūsų projektą?: Iš draugo 2011 metais. 13. Jūsų pasiekimai projekte, jei turite įkelkite savo Žaidėjų pasiekimai temą: Neturiu žaidėjų pasiekimo temos, tai galiu paprastai parašyti savo menkus pasiekimus. Pirmasis baikerių pavaduotojas pas Arnas_Haiva, antrasis baikerių pavaduotojas pas Just_Wait, trečiasis tuninginių pavaduotojas pas Mega_Dino, ketvirtasis pavaduotojas pas Zaidejas_Rokas apsaugoje o paskutinis pavaduotojas pas Styvas_Nesakomas medikuose. 14. Tikslai serveryje: Visąlaikis mano norimas tikslas serveryje buvo, yra ir bus pasiekti gaujų prižiūrėtoją. 15. Kiek laiko žaidžiate serveryje?: Serveryje žaidžiu jau nuo 2011 metų, pirmas vartotojas Spritex_Cola antras Gold_Frost trečias Remixsz_Sexy ir t.t... 16. Ar turite savo autoritetą projekte, kas jis?: Mano autoritetas seniau ir dabar yra Ryan_Collins arba kitaip žinomas 2011-2013 metais kaip Sexule_Silvere. 17. Jūsų nuotrauka (būtina):
 4. Aš pavydžiu kad tu kažką gavai? Tu gal nebejuokauk man pavydėti kad tu gavai pavaduotoją musaruose? Pats tokį pavaduotoją turėjau pas Roką, ir galėjau daug daugiau gauti tik aš pagal viską visada buvau už gaujas ir būsių. Turiu 4x daugiau pavaduotojų nei tu, jau buvau 2 sykius tokiose apklausose įtrauktas ir gavau pagrindinio kandidato vietą. Kadangi už mane buvo geresnių. Į Plungę sakiau atvažiuoti nes kiek metų ten gyvenau ir kiek gryžtu per atostogas ten visada visi atsako už savo bazarą, daugelis renka žodžius ir nebando šokinėti prieš kitus. Matau tu gal ir iš kito rajono būsi. Man tas tavo meet vpš nesvarbus, pasakyk davai kur atvažiuoti ir atvažiuosiu nes sakau aš man tikrai nesunku pamokyti tokius pienburnius kurie bando kažką pašokinėti o tada jau ramūs kai realybėj susitinka. Gazdinimas net nebuvo mano ketinimas, tik pasakiau kad jeigu toks achuel esi virtualiam gyvenime tai gal toks achuel būsi ir realiam. Dėl tavo pareigų, jeigu tu dar kimarintum pas walkeri prižiūrėtojuose kaip ir kimarinai tai būtum tylus. Bet va gavai pavaduotoją ir kažkaip visur tavo nicką pradėjau matyti. O ką aš pasakiau dėl splasho kad mano nuomonė yra tokia kad jis dar nepasiruošes direktorių pareigom. O mane tiesiog labai nervina kad visi balsuoją už vieną žmogų, visi yra labai geri kandidatai, sakau pats esu tokioje vietoje buvęs ir žinau kokie pienburniai bazariną ir balsuoją už tuos kurie ar daugiau parašę anketoje ar daugiau pažystą. Prisimink jeigu tu šnekėjai su splashu ir jis tau viską paaiškino nesireiškia kad kiti neturi ko paaiškinti. Nori normliai nuomonę išreikšti? Tai reišk plačiai, jeigu jis tau paaiškino savo planą ir jis tau patinką tai nesireiškia kad kiti neturi plano kuris dar geresnis yra, prisimink čia ne su botais žaidi, čia visi turi savo minčių, visi turi savo idėjų ir jeigu normaliai norėjai va šį kartą nuomonę išreikšti tai galėjai su visais pašnekėti ir pasiklausyti kas turi kokius planus, idėjas ir pnš. O dabar su vienu pašnekėjai ir fsio, čia tas pats kaip radijas automobilyje jeigu per vieną stotį groją gera daina nesireiškia per kitą negros geresnė. @Evil_Boys
 5. Koki tu čia šūda sumalei? Naujų žmonių šiame projekte kurie nori labiau susipažinti su kandidatais? Nieko jie per tokias apklausas nesusipažins tik pamatys kaip visi pasirenką vieną kandidatą ir visi už jį balsuoją, taip pat ir naujokai prisideda prie tų balsavimų kadangi tipo čia jau į madą atėjo, jeigu jau 4 už splasha ir 1 už paklauska tai naujokas splasha pasirinks. Čia vpš tokios apklausos šūdo vertės, pats buvau tokioje vietoje linksmą buvo žiūrėti kaip žmonės balsuoje po 20 balsų ant to kuris vpš nevertas direktoriaus o sakykim ant manęs ar kito žmogaus kuris stengėsi ir kaip arklys arė ir turi galimybę pasiekti balsuoja tik 4-5. Čia jeigu jau tu pašnekėjai 1 sykį su juo teamspeak nereiškia kad jis gali būti geras direktorius. Galvokit patys su galvą. O jeigu norit iš manęs balso tai sakau kad Marius_Spragtukas kadangi jis kiek mačiau nei biškio nebando išsišokinėti, neprašinėja niekieno už balsų, o va splashas jau ir pats manęs yra prašęs prabalsuoti už jį kaip geriausią pavaduotoją nors pats dar tuo metu buvau pavaduotojas. Nieko įpatingo iš splasho nematau nei pavaduotojo nei direktoriaus pareigose. Tai va mano nuomonė, tegul va tie "nauji" žaidėjai pasiskaito. O tu Evil_Boysai nusileisk biški ant žemės, išlindęs iš kažkokio krūmo, gavęs pavaduotoją jau čia šokinėja prieš visus. Pirmą sykį tave pamačiau pavaduotojo pareigose pagalvojau gal būsi tylus ir normalus bet ne pirmą prieš gaujas šokinėji o dabar prieš tuos kurie nepalaiko splasho? Prieš ką dar šokinėsi? Tos tavo pareigos šūdo vertės supranti tu tą? Nori normaliai save pasikelti? Pasiek kokius 5 direktorius ir kelis prižiūrėtojus bent jau tada nereikės tau čia apsimetinėti kad tipo achuenas esi žaidėjas, verchas, daug pasiekes, daug žinantis ir panašiai. Nes aš va atžaides čia 5 metus tavę pirmą sykį matau tai fsio paka vnž kad nematyčiau tavęs kaip čia išišokinėji, arba galim eit aiškintis ant bazaro jeigu ant bazaro geras. O dar geriau jeigu dar achuelinsi tai galiu ir privažiuoti iš to bergeno pas tave, gi iš Norvegijos esi. Man tikrai negaila privažiuoti prie čiuvo kuris tik liežuviu moka malti, kadangi kiek pastebėjau kad šiais laikais už žodžius niekas nebeatsako, ir čia jau graudu darosi, atvaryk į Plungę lietuvoje pamatysi ką reiškia už žodžius atsakyti. Fsio paka, pasakiau dar pašokinėsi čia, apsimetinėsi verchu, senbuviu ar daug pasiekusiu tai galėsi su manimi aiškintis. Išmok kad lmg geriau laikyti liežuvį už dantų. @Evil_Boys
 6. Anketa norintiems parašyti daugiau asmenų; 1. Asmenys kuriuos norite, kad pridėčiau (jų Vardas_Pavardė):Mantas_Cancel 2. Kokios pareigos buvo (moderatorius/prižiūrėtojas/...): TSMV 3. Kokios skiltys priklausė (jeigu buvo moderatorius): Anketa norintiems parašyti daugiau asmenų; 1. Asmenys kuriuos norite, kad pridėčiau (jų Vardas_Pavardė): Vilius_Venturas 2. Kokios pareigos buvo (moderatorius/prižiūrėtojas/...): Filmuku režisierius 3. Kokios skiltys priklausė (jeigu buvo moderatorius):
 7. Tu agirdi, mažas baikerių firmos darbuotojau, čia tipo achuens pasiekims? Atvičiaju tavi didžiausias pasiekimas sampe, oi blt jeigu jau tokie dideli pasiekimai per žaidimą kas bus realybėj? Pasieksi gatvė + šluota savo tuos likusius metukus ir fsio. Ne o šiaip tai ką tu čia mandravoji, nieks nei kalbino nei ką, esi savo urve tai ten ir kimarink ir nelysk ten kur nereikia nes esi niekas ir toks būsi. O skinai kaip ir pasakyta pumpuro, aš gavau su paprašymu, aš neradau jų, norit gauti būnat savi gaujiniai o ne moliai iš musaru.
 8. Nėra už ką, tik man ryžiu su vištiena paimk, o šiaip tai mldc video (tikrai žiūrėjau )
 9. Beabejo kad mano geriausias matytas filmas yra "never back down" tikrai daug motyvacijos duodantis filmas ir po jo tiesiog norisi būti geriausiu. O serialas tai atvičiaju "brigada" vis dėlto savi liks savais.
 10. VIP PRIŽIŪRĖTOJAS :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 11. Per daug juodas tas direktorių & pavaduotojų juodasis sąrašas... 

 12. Oj tos tavo padėkos, net skraustukai paraudonavo.