Orlando_Anderson

Narys
 • Pranešimai

  568
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Orlando_Anderson paskutinį kartą laimėjo Gruodis 29 2016

Orlando_Anderson turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Orlando_Anderson

 • Rangas
  Įgudęs
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • VIP
  Nėra
 • Admin
  Nėra

Profilio Informacija

 • Lytis
  Nesakysiu

Paskutiniai lankytojai

8.244 profilio peržiūros
 1. Palikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Orlando_Anderson 2. Atstovaujama firma ir pareigos joje: Apsaugos Pavaduotojas 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą: For greater good ( Sieksim gal kažko daugiau ) 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 14d.
 2. Tai gauja sukuri, nori būti rimtas gaujinis bet ant parašo pd/fbi darbo parašas.
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Orlando_Anderson2. Užblokavimo priežastis: Masinis teleportavimas3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Prisijungiau4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 4. Visi sėkmingai įrašyti į privilegijų lygius!
 5. Visi sėkmingai perkelti į savo norimas privilegiju lygius Tony_Red jis nebuvo perkeliamas iš A į C jis buvo perkeliamas iš A į B Efka_Bloods nėra įsirašęs į lygius tai ir nebuvo perkeliamas.
 6. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Orlando_Anderson 2. Užblokavimo priežastis: Masinis Teleportavimas 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Prisijungiau 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 7. Aš jau nebe pagaunu krašto kuo čia kažkokios tos bazaru kovos įdomios, tiesiog 2 čiuvakai kurie niekada gyvenime nesusitiks šneka apie viens kito tėvus. Aišku tas Tommy yra paskutinis dviveidis bent jau pagal mano žinias, čiuvaks viena diena gali palaikyti ant to vadinamo "bazaro" tave o kitą jau kitą čiuva čia jau galim sakyti kur jis dirba ir su kokiais žmonėm o apie praeitus net negalvoja. Dwayne iš anksto sakau net nereikia su tokiais myžniais prasidėti. Aišku jau turbūt buvai vakar kai tas Rokas_Maras bazarino, va apie tokius vaiknaminius ir kalbu kurie tik už laido kažką gali nors jeigu rimtai nori įrodyti savo vietą tai jau turi realybėje rodytis o ne už laido.
 8. Visi užpildę įsirašymo į rangus anketą buvote įrašyti išskyrus Erikas_Povilas, komanda buvo perrinkta tau turite būti išmestas.
 9. Tony_Saltuko privilegijų kelimas patvirtintas ir yra sėkmingai perkeltas iš A lygio į B lygį!
 10. Nu ką Mantai, dėkui už puikiai atliktą darbą kaip administracijos prižiūrėtojas, tik prisimink kad nebaigiau pasakojimo ;)

 11. Ką manote, geresnis nei Lucky Luke - LYD ?
 12. Nematau tolko kurti gaujas žaidėjams kurie žaidžia lmg kelis mėnesius, suprantama galite būti geras lyderis bet kam jūs pavadovausite?
 13. Kad firmos valdžios atstovai galėtu atidaryti savo bazės vartus nors ir nedirba firmoje.