Jump to content

Tony_Spiter

Narys
 • Pranešimai

  605
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Tony_Spiter

 • Rangas
  Įgudęs

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

17.065 profilio peržiūros
 1. http://www.lmg.lt/forumas/forum/320-sdv-serverio-darbų-vadovybė/ Rytoj bus sukurta visa svarbiausia informacija apie SDV, taip pat ir paskelbta atranka :) 

 2. [Idėja] S.W.A.T Firmai.

  Bet SWAT gal kiek dirba lyg slaptoji tarnyba? Jei kyla šiokios tokios dvejonės serverio žaidėjams, ar tai SWAT, ar tai paprastas žaidėjas, gal tai labiau išpildo SWAT paskirtį? Manau, jog mašina nei kiek nėra blogesnė, jei ant jos stogo nėra pritvirtinti švyturėliai? Yra ir svarbesnių juk dalykų, ko tikrai reikia.
 3. [Idėja] S.W.A.T Firmai.

  Prieš. Čia ne Semyro serveris ir tikrai nereikia tokių dalykų. Paprasta Buffalo, visi žino ir taip, kad čia S.W.A.T. ir tiek.
 4. [Idėja] Policijos / FBI , SWAT firmoms.

  Iš dalies už, iš dalies prieš. Gerai ir taip, kaip yra dabar, bet gal būtų neblogai, jeigu rašytų, kas sugavo nusikaltėlį. Nemanau, jog tai yra pirmo reikalingumo idėja.
 5. [Idėja] Policijos / FBI , SWAT firmų darbą.

  Prieš. Ne tie LMG laikai, kuomet žaisdavo 800 žaidėjų ir paieškomi žaidėjai bėgdavo nuo teisėsaugos valčių pagalba. Šiuo metu - tai tikrai nereikalinga.
 6. Ez win 

   

 7. [Konkursas] Dailyraščio konkursas!

  KONKURSO ANKETA: Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tony_Spiter Jūsų nuotrauka: Komentaras (nebūtina):
 8. Nuu, Valančiūnai

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Deimiak_Deimiak
  3. Benas_Dievas

   Benas_Dievas

   *Myliu LMG.lt* Kalniečui reikėjo Pasa ir fsio n.

  4. Ben_Ryan

   Ben_Ryan

   Ne Valančiūnai, o Kalnieti greičiau. Nu, bet nėra ko kaltint. Dar ne vakaras.

 9. 598834c40192c_bandicam2017-08-0712-34-09-213.jpg

  Ajajai, kaip žmonės neturi ką veikti
 10. Nugalėtojai išrinkti: 

   

  1. Benas_Dievas

   Benas_Dievas

   Sveikinu nugalėtojus! :DD

 11. [Konkursas] LMG Old School Cars Meetup 2017

  Ačiū dar kartą visiems, kurie dalyvavo! Nenusiminkit tie, kurie nelaimėjot, pažadu, jog ateityje surengsiu dar renginių, bet nemanau, jog jie bus susiję su automobiliais, patys suprantat, dėl kokių priežasčių. Tikrai nesitikėjau, jog aš, paprastas serverio žaidėjas, galiu surinkti tiek serverio žaidėjų vienoje vietoje, atsiradus čyteriams niekas nepradėjo siuntinėti toli, nesakė, jog tai buvo nevykęs renginys, dėl ko ir džiaugiuosi labiausiai, jog LMG serveryje dar yra žaidėjų, kurie turi pagarbos ir moka džiaugtis, kad ir kas atsitiktų. Visi laimėtojai galite parašyti man až ir suderinsim patogų laiką, kada galite atsiimti prizus. Dar kartą norėčiau padėkoti rėmėjams: @Liepsna_Fire @Ignas_Front @Deivis__Oreoo @Storas_Katinas + Slaptas gerbėjas, kurių dėka prizai yra tikrai solidūs. Ačiū pagalbininkams: @Ernestas_Driftuoja @Mantas_Electro Nugalėtojai: Gražiausio Tune'ingo rinkimai (25.000.000$): @Evo_Evenoxx Didžiausia Old School automobilio rida (10.000.000$): @Storas_Katinas Renginio fotografas (25.000.000$): @Einaras_Bmw Su meile Tony_Spiter
 12. Nutylėta tiesa ir paskutinis pasispardymas // K`K

  Tikrai šiltai parašei, apgalvojau, kad LMG tokių žaidėjų - vienetai... Aš tikiu, jog dabar atsirastų tokių, kurie rašys ,,Visiems vienodai žydi sodai,, bet nenuleisk rankų ir siek visko, ko pradėjai ir tik ten, kur pradėjai!
×