Jump to content

Sabas_Brown

Narys
 • Pranešimai

  53
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Sabas_Brown

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 1997.11.19

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Š irvintos
 • Interesai
  Interesai

Paskutiniai lankytojai

1.869 profilio peržiūros
 1. Žinau, kad neduosite, bet visgi gal atsiras geradarių, kurie duos linkomanijos pakvietimą? Iš anksto dėkui :)

  1. MantasVils

   MantasVils

   kam raai jai žinai, kad negausi? :D

 2. Siulau komadna /sunaikinti

  Na manau, kad visai nebloga įdėja. O tiems kas mano, jog tai yra sargo plagiatas, tegu pakeičia nuomonę. Tarkim, ant lmg yra kad ir esentiliškiausia komanda, be kurios žaidėjai neišsiverstų, tai /gps. Daugelyje serverių irgi yra /gps. Taspats su /sunaikinti. Š tai tokia mano nuomonė.
 3. Labas rytas. Užpildžiau vartototo susigrąžinimo anketą, patikrinkit kas nors iš moderatorių. Ir gal galit pasakyti, kas šiuo metu tikrina vartotojo susigrąžinimo anketą? Vis dar Edga?

 4. Nerašykit į skype. Man px ant to lmg. Tegu kieša užsipisa grabais tas mažas ščeniukas. Smarkačas jobanas. Atiduodu acc skype eligijus.pumputis

 5. LMG teorija: Edga_Kesa padaro atnaujinimą, atsiranda 5 bugai. Ištaiso tuos 5 bugus, atsiranda dar 20, ištaiso 20, atsiranda 40 :D

  1. `David_Esc

   `David_Esc

   Panašiai, tik apimtis būgų didesnė čj :D

  2. Ren_Wayne

   Ren_Wayne

   ištaiso bugus atsirana dar bugų tuos ištaiso dar dar dar ir taip toliau

 6. Na tai ka šiuo metu veiki?

 7. Nu ką chebra maudynių sezonas prasidėjo :D Vien per 3 dienas išmaudyta 39 mergos

 8. Konkurso Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje) :Sabas_Brown 2. Jūsų dainos žodžiai: Pagaliau lmg jau 2 meteliai Rūkau cigarėtę autobusų parkely Kartais net nepastebiu kaip bėga dienos O adminai saugo serva kaip tikros hienos Valytojai pluša nes reik pinigų Nusipirkt pigią maške ir lėkt visu greičiu Nesvarbu jiems ar pagaus policija Vistiek jie turi savo koaliciją Ieva tikrina savo darbuotojus Kad elgtusi kaip tikri vairuotojai Nuėisiu aš šiandien į kokį angarą Rūkysiu didelį kancarą Ir nereik čia mums daug čyterių Kas čytina tas yra nevykelis Nespamink adminams kad duotu heala Nebūk pedikas o kviesk medikus Bet vis dėl to kad šitą repą Varau visvien kaip kokį slashą Būk su lmg kartu Juk čia gera ir smagu 3. Muzikėlė:Nėra 4. Įrašyta daina arba video:Nėra 3. Komentaras apie jūsų darbelį (jeigu reikia) :
×