Jump to content

Omis_Zekas_

Narys
 • Pranešimai

  71
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

7 Sekėjai

Apie Omis_Zekas_

 • Rangas
  Dalyvis
 • Gimtadienis 2011.04.22

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Klaipėda.

Paskutiniai lankytojai

2.348 profilio peržiūros
 1. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Matas_Kurk3. Užblokavimo priežastis: Apgaudinėjimas.4. Vaizdinė medžiaga: Taisyklės nebuvo paaiškintos jog negalima gaudyti su tazeriu , pinigai nebuvo įteikti už įvykdytą užduotį.
 2. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Matas_Kurk3. Užblokavimo priežastis: Apgaudinėjimas.4. Vaizdinė medžiaga: Taisyklės nebuvo paaiškintos jog negalima gaudyti su tazeriu , pinigai nebuvo įteikti už įvykdytą užduotį. Reikalauju , kad asmuo nebūtų atblokuotas
 3. TB <3

 4. GERIAUSIO DIREKTORIAUS RINKIMAI?!

  Aš, (Omis_Zekas), manau, kad geriausias serverio direktorius yra (Kuolas_Tube), Yra griežtas , linksmas , draugiškas , krč maladeec bAchuras.
 5. Abrikosas_Weed užblokavo Omis_Zekas

  Čia tas jausmas kai parašai tau papeikima ir tu iš tos nevilties bandai atrast priežastį , kad mane užbanint :DD neturiu tiesiog žodžiu.
 6. Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Abrikosas_Weed 3. Peikimo priežastis: Blogas /kill naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga
 7. Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Eimantas_Galas 3. Peikimo priežastis: /s ne tam. 4. Vaizdinė medžiaga:
 8. Peikiu Omis_Zekas

  Mano manymu Užblokavimu prižiūrėtojas turėjo priimti anketa , kadangi žmogus įsidarbines į S.W.A.T Firma piknaudžiauja savo privilėgijom , taip pat manau , kad tai yra 2 accountas , dalintis baudas , vos jas išdalinus iškarta atsijungia , matau tai jau ne pirmą kartą , todėl užblokavau už kenkimą serveriui. Na ir nežinojau ar tai galiu daryti , bet atrodė jog esu teisus ir banned bus priimtas , sorry klaida.
 9. ANKETOS Š ABLONAI Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rytis_Banditas 3. Peikimo priežastis: Blogas /unjail 4. Vaizdinė medžiaga:
 10. ANKETOS ŠABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas2. Užblokuotojo slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Piktas_Jery3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas Serveriui4. Vaizdinė medžiaga:
 11. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vaidasas_Bum3. Peikimo priežastis: Blogas /s Naudojimas.4. Vaizdinė medžiaga:
 12. Arnold_Žulikas Užblokavo Omis_Zekas

  Žaidžiau su lagu ir pats kaip matei ką tik prisijungiau ir kritau iš mapo , kažkokiais būdais atsiradau vėl kazino interjere , kaltės savo nepripažįstu nieko nenaudoju.Beto banned video nesimato nei Tab lenteles nei info lenteles.
 13. ANKETOS Š ABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Zita_Vistaakes3. Užblokavimo priežastis: Serverio klaidų naudojimas savo labui.4. Vaizdinė medžiaga:
 14. ANKETOS Š ABLONAS1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ciortas_Belekoks3. Užblokavimo priežastis: Kenkimas Serveriui (rakinimas be priežasties , ne viena bendradarbi.) 4. Vaizdinė medžiaga:
 15. Peikiant Administratorių:1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Omis_Zekas2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Egyda_Samuraj3. Peikimo priežastis: Blogas /padeti - atsakymas.4. Vaizdinė medžiaga:
×