Jump to content

Edga_Kesa

Administratorius
 • Pranešimai

  954
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  578

Edga_Kesa paskutinį kartą laimėjo Gruodis 24 2021

Edga_Kesa turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Edga_Kesa

 • Rangas
  Gerbiamas

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

379744 profilio peržiūros
 1. @Edga_Kesa ikelk helovino eventa į samp laukiam

  1. Radzis_Nezinomas

   Radzis_Nezinomas

   galėsi Helovyno eventa pasidaryti savo namuose nusipaišyk veida nusipirk moliuga ir bus tau Helovynas

 2. @Edga_Kesa Sveikas sugryzes  užmesk man DP padarysiu tvarka

 3. O tai velykinių kiaušinių neieškosim?

  1. Romas_Kelkrastis

   Romas_Kelkrastis

   galėsi savo namuose prie velykinio stalo ieškoti kiaušiniu :D

  2. Antanas_Nolaiferis
  3. Deivis_Splash
 4. sw reikia pagalbos biski

   

 5. Su šventėmis visus! :)

 6. Serverio Atnaujinimai 1.8.57

  Serverio 1.8.57 versijos atnaujinimai 2021/12/24 Naujovės Kalėdų Eventas - Nukeliavus į pradinį evento tašką (kurį galite rasti su /kaledos komanda) galėsite pradėti Kalėdų eventą. Užduotis: Jums reikės rasti 40 dovanėlių, kurios išsimėtė po visus 4 LMG miestelius. Radus dovanėles turėsite panaudoti komandą /radau. Daugelis šių dovanėlių yra pasislėpę aplink miestelius, šalia krūmų, prie vandens ir panašiai. Radus visas dovanėles grįžkite į pradinį tašką ir ten atsiimsite savo prizą. Užbaigus Kalėdų eventą atsirakinsite kelis naujus veiksmus per Y > Šventinių Eventų Prizai > Kalėdos 2021. /paslaugos NUOLAIDOS: Nuo šiandien iki kito šeštadienio (04:00 val. ryto) visoms paslaugoms 25% nuolaida! X2 XP ir DP: Nuo šiandien iki kito šeštadienio (04:00 val. ryto)
 7. Koks tolkas is to unrcono, jeigu tasku nebera acc, tu nematei vidoso, kai pas tave y hata keliavau su byta? Tu rizikuoji, grazink taskus arba grazink rcona ir taskus.

 8. Serverio Atnaujinimai 1.8.56

  Serverio 1.8.56 versijos atnaujinimai 2021/11/29 Naujovės Baigėsi LMG 11-o gimtadienio savaitė. Atrakinti darbai (gali visi darbintis) - PD, Apsauga. /ant, /det ir /ita - PD/Apsaugos darbuotojai galės naudoti tik tada jeigu nėra žemiausio rango darbuotojai (t.y. pačio pirmo rango). Išjungtas automatiškas relog baudimas, bet piktybiškai to daryti vis tiek negalima ir būsite nubaustas su /bausti. Išjungėme tik tam atvėjui, jeigu teisėsaugos darbuotojas be priežasties jus surakino.
 9. Vienuoliktas LMG gimtadienis!

  PAPILDYTA Atblokuoti 10,115 žaidėjai paprastu blokavimu ir 591 RCON blokavimu. Įkeltas atnaujinimas Atrakinti visi darbai išskyrus PD/FTB/SWAT/Apsauga
 10. Vienuoliktas LMG gimtadienis!

  Vienuoliktas LMG.lt Gimtadienis ! Lietuvos Miestelių Gyvenimo SA-MP Serveris švenčia jau 11-ąjį LMG.lt projekto gimtadienį Sunku patikėti, bet šiandien LMG projektui sukako 11 METŲ! Niekada negalvojome, kad taip ilgai dirbsime su SA:MP. Kartu patyrėme visko, ir gero ir blogo, nuo serverinių gaisrų iki netikėtų naujienų. Bet viską išgyvenome ir mes vis dar čia. LMG5.lt - Kaip žinote GTA San Andreas žaidimui jau 17 metų, pats SA:MP jau 7 metus neatnaujinimas ir niekur neprogresuoja, todėl šių metų vasarą priėmėme sprendimą ir sudėtingą įššūkį, tęsti LMG projekto ateitį GTA5 žaidime. Tai nebuvo lengvas sprendimas. Porą metų stebėjome GTA5 multiplayer'io progresą ir SA:MP situaciją, galiausiai nusprendėme, kad su LMG5.lt žaidėjams galėsime pasiūlyti daug daugiau nei SA:MP'e ir galėsime sukūrti tokį serverį apie kokį visada svajojome su SA:MP, bet nebuvo techninių galimybių. SA:MP'e manome, kad pasiekėme jau viską ką galėjome, dabar mūsų laukia daug naujų įššūkių ir pasiekimų GTA5 platformoje. Tikimies ten sukūrti daugiau pozityvių emocijų jums, mūsų žaidėjams. LMG SA:MP serverio mes neuždarome, jis gyvuos tol kol JŪS, mūsų žaidėjai, jame žaisite. Mes dar turime daug idėjų LMG SA:MP serveriui kurias norime įgyvendinti. Taip pat, žinome, kad yra kuriamas open.mp projektas kuris siekia atkūrti SA:MP kodą ir vėl leisti reguliarius atnaujinimus SA:MP'ui. Todėl tai dar nepabaiga LMG SA:MP projektui. Dėl to, kad esame užsiėme LMG5 darbais, šio gimtadienio metu nebus daroma daug renginių. Nuoširdžiai sakome milžinišką AČIŪ Jums už visus šiuos nuostabius metus kartu! Jeigu norite nostalgijos galite paskaityti Rytis_Carbon parašytą temą apie gražiausias LMG akimirkas: http://www.lmg.lt/forumas/topic/704809-gražiausios-projekto-akimirkos/ Šia proga, atblokavome visus žaidėjus, kuriems buvo skirtas laikinas ir RCON blokavimas. - LMG komanda bei Pagrindinė administracija Mūsų pasiekimai per 11 metų: » 800 Serverio žaidėjų rekordas. » 700,000+ registruotų vartotojų Serveryje. » 2,227,000+ įvykdytų užduočių Serveryje. » 113,000+ registruotų vartotojų forume. » 704,000+ parašytų temų forume. » 4,842,000+ sukurtų pranešimų forume. » 15,000+ fanų mūsų Facebook puslapyje. » 2,000+ prenumeratų mūsų Youtube puslapyje. Renginiai: VISĄ SAVAITĘ (Lapk. 22 - 28) Bendroji ir darbo patirtis kils 2X greičiau. Taikoma 40% nuolaidos perkant paslaugas mūsų Serveryje: /paslaugos. Serveryje užsiregistravę naujokai gaus 30.000 € ir 1,000 XP daugiau. Atrakinti visi darbai išskyrus PD/FTB/SWAT/Apsauga Ketvirtadienį (Lapk. 25) 19:00 val. dalinsime taškų kuponus Serverio paslaugoms įsigyti. (Kitaip: Kuponų vakaras). Šeštadienį (Lapk. 27) 19:00 val. - 22:00 val. bus galima atsiimti specialią dovaną, skirtą žaidėjams. Komanda: /prizas! AČIŪ VISIEMS DAR KARTĄ !
 11. nupirkciau serva kad ji uzdaryt parasyk pm

  1. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   @Edga_Kesa pagalvok, turėsi nors kažkiek eurų įstartint role-play'ų :) Ai, dar bent būtų išmesti iš komandos ir razeris (:

  2. Slaptas_Ispanas

   Slaptas_Ispanas

   projekto dėja neparduos

  3. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   tavęs niekas neklausė šlagbaum*s

 12. O savo gta v serve irgi po 3useless updatus per 2metus darysi?

 13. SENI TIKRAI NEPALAIKAU TU ALT;V SERVO LMG SAMPO SERVA PALKSI APSIKTA?? SEKMES GALU GALE. NEKENCIU AS TAVES JEI TU TIP DARAI

  1. Boss_Augis

   Boss_Augis

   Jau senai samp servas paliktas apšiktas:D Update praktiškai nėra, o kai yra tai ten ne update, o pasityčiojimas iš tų, kurie vis dar žaidžia:D

×