Jump to content

Edga_Kesa

Administratorius
 • Pranešimai

  893
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  546

Viskas, kas paskelbta nario Edga_Kesa

 1. Serverio Atnaujinimai 1.8.15

  Serverio 1.8.15 versijos atnaujinimai 2020/04/12 Naujovės Velykų Eventas - Nukeliavus į pradinį evento tašką (kurį galite rasti su /velykos komanda) galėsite pradėti Velykų eventą. Užduotis: Jums reikės rasti 40 kiaušinių, kurie išsimėtė po visus 4 LMG miestelius. Radus kiaušinius turėsite panaudoti komandą /radau. Daugelis šių kiaušinių yra pasislėpę aplink miestelius, šalia krūmų, prie vandens ir panašiai. Radus visus kiaušinius grįžkite į pradinį tašką ir ten atsiimsite savo prizą. Užbaigus Velykų eventą atsirakinsite kelis naujus veiksmus per Y > Šventinių Eventų Prizai > Velykos 2020. /paslaugos NUOLAIDOS: Nuo šiandien iki kito sekmadienio (04:00 val. ryto) visoms paslaugoms 25% nuolaida!
 2. Sveiki, Kaip jau sakiau prieš 1.8 atnaujinimą, po 1.8 pirmas didelis atnaujinimas bus gaujų sistemai. Šiuo metu atnaujinimai mažiukai ir pagrinde tik tvarkomos serverio klaidos. Naujai gaujų sistemai pats turiu daug idėjų ir labai jau senai norėjau ją perdaryti. Bet taip pat svarbu yra sužinoti ko Jūs, žaidėjai, tikities iš gaujų/mafijų arba ką norėtumėte pamatyti serveryje. Tam ši tema ir skirta, jeigu turite idėjų arba norite išreikšti savo nuomonę apie gaujas ir ko tikities iš jų, tada galite naudotis žemiau nurodytu atsakymo šablonu ir savo atsakymą pateikti šios temos komentaruose. Labiausiai ieškosiu unikaliausių idėjų kurių dar niekur kitur nėra. Visus komentarus perskaitysiu ir atsižvelgsiu į visų idėjas kuriant naują gaujų sistemą. Atsakymo šablonas, norint pateikti idėją: 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: 3. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: 4. Kokia Jūsų nuomonė apie gaujas ir jų veiklą serveryje?:
 3. Serverio Atnaujinimai 1.8.14

  Serverio 1.8.14 versijos atnaujinimai 2019/12/25 Naujovės Kalėdų Eventas - Nukeliavus į pradinį evento tašką (kurį galite rasti su /kaledos komanda) galėsite pradėti Kalėdų eventą. Užduotis: Jums reikės rasti 40 dovanėlių, kurios išsimėtė po visus 4 LMG miestelius. Radus dovanėles turėsite panaudoti komandą /radau. Daugelis šių dovanėlių yra pasislėpę aplink miestelius, šalia krūmų, prie vandens ir panašiai. Radus visas dovanėles grįžkite į pradinį tašką ir ten atsiimsite savo prizą. Kalėdiniai papuošimai serveryje. Užbaigus Kalėdų eventą atsirakinsite kelis naujus veiksmus per Y > Šventinių Eventų Prizai > Kalėdos 2019. /paslaugos NUOLAIDOS: Nuo šiandien iki kito penktadienio (04:00 val. ryto) visoms paslaugoms 25% nuolaida!
 4. 9 LMG Gimtadienis

  Už grafikos darbą dėkojame Daugwe_Tequila 9 LMG Gimtadienis! Jau šiandien Lietuvos Miestelių Gyvenimo projektas švenčia 9-ąjį gimtadienį! Šie metai buvo gan įdomūs, tačiau ir reikšmingi LMG projektui. Buvo daug pakylimų ir nuosmukių, bet Jūsų, mūsų nuostabių žaidėjų dėka, mes vis dar išliekame ir esame populiarūs SA-MP erdvėje. Galima pasidžiaugti, kad šiais metais atnaujinome visą Serverio ekonomiką, taip pat pasiekėme gan didelius prisijungusių žaidėjų kiekius, kurių jau gana ilgai nematė kiti SA-MP serveriai! Mes tikimės, kad Jūs dar ilgai liksite mūsų projekto dalimi. Be jūsų - nebūtų mūsų! Mūsų pasiekimai per 9 metus: 675,000+ registruotų vartotojų serveryje 2,100,000+ įvykdytų užduočių serveryje 1,000,000+ aptiktų čytinimo atvejų serveryje 106,000+ registruotų vartotojų forume 650,000+ temų forume 1,800,000+ pranešimų forume 16,100+ fanų mūsų Facebook puslapyje 2,000+ prenumeratų mūsų Youtube puslapyje 415,000+ peržiūrų mūsų Youtube puslapyje 2,600+ vartotojų mūsų Discord kanale Gimtadienio savaitė: Ketvirtadienį Prasidės „Auksinio žaidėjo“, „LMG logotipo“, „Galerijos“ ir „Kuponų paieškos Forume“ konkursai. Bus paskelbti 2018 ir 2019 metų Garbės nariai. Penktadienį Nuo 18 val. prasidės „Monetos mėtymo“ varžybos. Šeštadienį Nuo 17 val. prasidės „Plaukimo“ varžybos. Nuo 19:00 iki 22:00 Serveryje bus galima atsiimti specialią dovaną, skirtą žaidėjams, su komanda: /prizas! Sekmadienį Nuo 16 val. prasidės „Hateshoot“ renginys su išankstine registracija. Trečiadienį Bus paskelbti „LMG logotipo“ ir „Galerijos“ konkursų nugalėtojai. Ketvirtadienį Bus paskelbtas „Auksinio žaidėjo“ konkurso nugalėtojas. Bus paskelbti daugiausiai taškų kuponų Serverio paslaugoms įsigyti Forume radę ir atsiėmę žaidėjai. VISĄ SAVAITĘ Bus taikoma 40% nuolaidos perkant paslaugas mūsų Serveryje: /paslaugos! Bendroji ir darbo patirtis kils 2 kartus greičiau! Serveryje užsiregistravę naujokai gaus 25.000 € ir 500 XP daugiau. LMG.lt administracija ir komanda organizuos įvairius renginius ir skelbs konkursus. Socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram, Snapchat ir Infinity vyks konkursai, kurių metu galėsite laimėti prizus! Konkursai: Konkursas Infinity - http://lmg.lt/konkursas Renginiai: LMG.lt administracija ir komanda Jums linki linksmai ir gerai praleisti laiką Serveryje!
 5. Rytoj baigiasi gimtadienio konkursas kur 3 žaidėjai laimės po 4K tšk. ir €3M. Dar galima sudalyvauti, link: lmg.lt/konkursas

 6. 9 LMG Gimtadienis

  Nuemiau visiems kas turėjo Admin ir VIP draudimus. Naujas konkursas Infinity puslapyje - http://lmg.lt/konkursas
 7. Sveikinu visus su 9 gimtadieniu! :)

 8. Serverio Rekordas - 800

  Serverio Rekordas Pasiektas 22/11/2014 18:52 (Praeitas 14/02/2013 19:38) Naujas Rekordas 800 Senas Rekordas 711 Daugiau nuotraukų: 2 Filmukai kai siekėme 800 žaidėjų rekordo: http://www.youtube.com/watch?v=aXHpjpFdS5k Mes esame PIRMAS IR VIENINTELIS serveris LIETUVOJE kuris pasiekė 700+ žaidėjų rekordą. Ir vienas iš kelių Europoje pasiekusių tokį žaidėjų skaičių. Visi mūsų žaidėjai yra pirmieji šio įvykio liudininkai. Jūs visi tapote istorijos dalimi! Sveikiname visus mūsų žaidėjus su tokiu pasiekimu ir tikime jog ateityje pasieksime dar daugiau !
 9. Šiandien paskutinė LMG Helovino evento ir 25% paslaugų nuolaidų diena! 19:00 vyks dar vienas taškų kuponų dalinimo vakaras. Jau išdalinome virš 20K+ taškų. Kviečiame visus užsukti ir išbandyti savo sėkmę!

 10. Serverio 1.8.13 [3] versijos atnaujinimai 2019/10/31 Naujovės Helovino Eventas - Nukeliavus į pradinį evento tašką (kurį galite rasti su /helovinas komanda) galėsite pradėti Helovino eventą. Užduotis: Jums reikės rasti 40 moliūgų, kurie išsimėtė po visus 4 LMG miestelius. Radus moliūgus turėsite panaudoti komandą /radau. Daugelis šių moliūgų yra pasislėpę aplink miestelius, šalia krūmų, prie vandens ir panašiai. Radus visus moliūgus grįžkite į pradinį tašką ir ten atsiimsite savo prizą. Užbaigus Helovino eventą atsirakinsite kelis naujus veiksmus per Y > Šventinių Eventų Prizai > Helovinas 2019. /paslaugos NUOLAIDOS: Nuo šiandien iki kito ketvirtadienio (04:00 val. ryto) visoms paslaugoms 25% nuolaida! Restartuota dylerių statistika Iki ketvirtadienio 04:00 val. ryto patirtis ir darbo patirtis kils x2 greičiau! Konkursai Taškų kuponų dalinimas serveryje - Šiandien (Ketvirtadienį) 19:00 (Jau įvyko) Taškų kuponų dalinimas serveryje - Penktadienį 19:00 (Jau įvyko) Taškų kuponų dalinimas serveryje - Trečiadienį 19:00 (Jau įvyko)
 11. Už mažiau nei valandos - 19:00 vyks dar vienas taškų kuponų dalinimo vakaras. Antras iš trijų, trečias vyks Trečiadienį 19:00. Vakar išdalinome 9900 taškų!

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  3 daugiau
  2. Mat_Himplin

   Mat_Himplin

   *administratorius praleidžia mėnesius nesijungęs į projektą*

   *administratorius padalina kuponų*

   žaidėjai: ŠAUNUOLIS!

  3. Sernas_Zjbs

   Sernas_Zjbs

   @Mat_Himplin jie kaip iš filmo "The Wave 1981"

  4. South_West

   South_West

   Edga_Kesa logika

   *Ikeli helovyno event

   *Padalini koponu

   *Visi mane giria

   *Galim dingt iki kalėdų.

 12. Po restarto 04:00 valandą prasidės x2 XP ir darbo patirties savaitė iki ketvirtadienio 04:00.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  8 daugiau
  2. _Mister_Inx

   _Mister_Inx

   kas iš to tas pats per tapati tie event ir prizai

  3. Boxo_Fabrikas

   Boxo_Fabrikas

   Inxas atsikapojes lmg po 13h non stopu i diena tai vazy varo db

  4. _Mister_Inx

   _Mister_Inx

   Nu tu irgi ne ką geriau -  14h  :O

 13. Serverio Atnaujinimai 1.8.13 [3]

  Po restarto 04:00 valandą prasidės x2 XP ir darbo patirties savaitė iki ketvirtadienio 04:00.
 14. Serverio Atnaujinimai 1.8.13 [3]

  Rytoj ir Trečiadienį vėl vyks kuponų dalinimo vakarai 19:00
 15. Rytoj ir Trečiadienį vėl vyks kuponų dalinimo vakarai 19:00. Idėjas galite rašyti komentaruose.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  24 daugiau
  2. Jason_Reflex

   Jason_Reflex

   Padaryk gal kokių eventukų mini , pasiekti be komandų su dviračiu , drift eventa kokį , darbu varžybas i t.t

  3. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   Serverį sutvarkykime draugiškai

  4. Kenny_Silver

   Kenny_Silver

   tai pradėk nuo savęs, tvarkytojau :D 

 16. Sveiki, TS jau veikia. Mūsų TS serverio interneto tiekėjas turėjo problemų visą dieną, todėl TS buvo neprieinamas.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  22 daugiau
  2. Ernis_Kesas

   Ernis_Kesas

   Deividuxz_Yolo tai tau niekas netrugdo pasidaryti toki servą ir pačiam ilsėtis :D žmogus serva turi jau 7 metus,tai *Myliu LMG.lt* :D nori lošk nori ne,aišku gaila jog jau šis servas paskutinis š ,tačiau reik prisiminti kas būvo :P

  3. Max_Tosha

   Max_Tosha

   @Deividuxz_Yolo neturiu nieko prieš ir objektyviai negaliu įvertinti, bet nemanau, kad Jason_Franklin atlieka tiek pat, kiek aš atlikdavau :D

  4. Deividuxz_Yolo

   Deividuxz_Yolo

   @Max_Tosha Tu man į gmaila atsakyk :DDD neskaitinėjas čia to forumo :D 

 17. Serverio Atnaujinimai 1.8.13

  Serverio 1.8.13 versijos atnaujinimai 2019/02/26 Sutvarkytos klaidos Tam tikru būdu buvo galima registruotis tokiu pačiu el. paštu ant kelių vartotojų. Anksčiau dyleriams neleisdavo parduoti ginklų jeigu pirkėjas neturėjo 50K, nors tiek ginklai nekainavo. Naujovės Teisėsauga ir kalėjime esantys žaidėjai nebegaus gaudomumo. Išjungtas anti-čytas kuris tikrina čytų turėjimą prisijungimo metu, tai buvo senas anti-čytas kuris jau nebeveikia. Pastiprintas mašinų spawninimo anti čytas. Visi kas vakar naudojo šį čytą gavo RCON ban. Naujiem vartotojam nebebus galima registruotis su inbox.lt el. paštu. Ginklų licenzijos kaina sumažinta iki 10,000 EUR. Daiktų pardavinėjimas turi maksimalų siūlomų pinigų limitą - 10,000 EUR (dėl sukčiavimo su sliekais). /monetos "N" mygtuko dialogas turi tam tikrą spalvą, kad būtų galima greitai atskirti ar tai moneta ar kitoks pasiūlymas.
 18. Dar RCON banus gavo Jack_Dee ir visi kiti jo vartotojai - Easy_Going, John_Salted, Vince_Bybiauskas, Gelezinis_Dominykas, Sal_Ted, Plomo_Plata, Augiz_Maklaudas. Žaidėjai kurie gavo pinigų iš šių vartotojų juos prarado.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  14 daugiau
  2. pijus_escort

   pijus_escort

   ;DDDDD dar ka tik i snapa rase

  3. Ponas_Saltedas

   Ponas_Saltedas

   Kaip visada LMG korupcija, kai kurie gauna RCON'us o kai kuriems atleidžia už padarytus nusižengimus ir jie sau ramiai žaidžia toliau.

  4. Odin_Zvanok
 19. Nuimta Dir. Prž. pareigos Ryan_Collins, kadangi kartu su Saint_George per pastarąjį mėnesį pribugino virš 2.3 Milijardų EUR. Todėl ko pasekoje turėjome atimti žaidėjam tiek turto kiek gavo iš šių asmenų per /duoti, siūlymus ar narkotikų pirkimus. Virš 200+ žaidėjų prarado visus/dalį pinigų ar turto. Serveryje naktį atsilaisvins 12 namų. Atrankos į DP paskelbtos, taip pat greitu metu bus atrankos į SPV, FMV ir TSMV. Pinigų klaidos serveryje sutvarkytos. Žinome ir apie kitus pinigų buginimo būdus, kurie naudojo bus nubausti.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  25 daugiau
  2. Mad__Mine

   Mad__Mine

   Pritarciau @Zygis_Budrys duot sansa issitaisyti o jei ne tada ganja i dp 

  3. Saras_Gurry

   Saras_Gurry

   @Zygis_Budrys Nū dviejų tai tikrai minėt nereikia šitam tavo sąrašiuke. Kažkaip šį karta ta kairinė puse nelabai atitinka žodžio ,,Best"

  4. Zygis_Budrys

   Zygis_Budrys

   @Saras_Gurry nu nezinau. As prisimenu buvau nepatenkintas kad Himplis buvo dp bet kai jis paliko buvo tikrai blogiau. Zd cia mano nuomone. Bet liaud. Kiek galvu tiek ir nuomoniu !

 20. Serverio Atnaujinimai 1.8.12

  Serverio 1.8.12 versijos atnaujinimai 2019/02/10 Naujovės Patobulintas FakeKill anti-čytas. Panaikinta /autopilotas 60 KM/H, bus tik 90 KM/H. Greitu metu tie kas bugino pinigus su FakeKill čytu bus nubausti ir pinigai atimti, bei grąžinti nukentėjusiems. Atleiskite kad atnaujinimai tik anti-čytui, bet pradžiai reikia juos sustiprinti, o tada jau bus galima atnaujinti kitas sistemas.
 21. Serverio Atnaujinimai 1.8.12

  Atnaujinimas bus po 04:00 restarto
 22. Serverio Atnaujinimai 1.8.11

  Serverio 1.8.11 versijos atnaujinimai 2019/02/03 Sutvarkyta klaidos Pataisyta kelios klaidos su teleportų anti-čytu Naujovės Įdėtas anti-čytas prieš mašinų sprogdinimą Išsiaiškinome dėl ko vyksta daugybę žaidėjų crash'ų ir jau tvarkome Jeigu pastebėjote dar kokių anti čyto klaidų praneškite komentaruose arba klaidų skiltyje. Visas sutvarkysime kuo greičiau.
 23. Serverio Atnaujinimai 1.8.10

  Serverio 1.8.10 versijos atnaujinimai 2019/02/02 Sutvarkyta klaidos Panaudojus /vt ar kitokį teleportą būnant mašinoj išspirdavo už čytinimą, žaidėjus nuo mašinos nukeldavo į naujokų tašką Atsitrenkus kur nors stipriai išspirdavo už čytinimą Kai kuriuose garažuose/iėjimuose išspirdavo už čytinimą Nukritus nuo didelio kalno išspirdavo už čytinimą SF mieste prie nematomų mašinų atsistojus išspirdavo už čytinimą Mašinoje išėjus į AFK išspirdavo už čytinimą Mechanikus/Fūristus kartais dirbant išspirdavo už čytinimą Naujovės Prisijungimui duota 1 minutė, nebe 3 minutės. Pakeista poziciją į kurią nukelia žaidėją išėjus iš SWAT garažo. Jeigu pastebėjote dar kokių anti čyto klaidų praneškite komentaruose arba klaidų skiltyje. Visas sutvarkysime kuo greičiau.
 24. [Klaidą] Ceejay skin.

  Čia jau bus kažkas blogai pas tave. Gali būt modai, GTA:SA prastas, internetas lėtas, kompas streikuoja.
 25. Serverio Atnaujinimai 1.8.09

  Serverio 1.8.09 versijos atnaujinimai 2019/02/01 Naujovės Labai didelis atnaujinimas Anti-Cheat sistemai. Įdėta keleta naujų anti-cheat kurie apsaugos nuo daugybę populiariausių čytų. Kadangi šios naujos sistemos veikia gan agresyviai gali būti kad serveris labiau striginės arba kartais išmes nekaltus žaidėjus. Bet tai yra klaidos kurias galima sutvarkyti, o čytinimai žymiai sumažės. Jeigu pastebėsite tokių klaidų praneškite šioje temoje arba klaidų skiltyje. Būtinai pridėkite foto arba geriausia būtų filmukas. Kol kas šios sistemos už pažeidimus baus tik išspirimu, kol bus atrasta visos klaidos. Dėl viso pikto pgr. administracija žaidime turi galimybę bet kuriuo metu išjungti šiuos anti-čytus.
×