Jump to content

Vaine_Nassa

Narys
 • Pranešimai

  150
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Vaine_Nassa

 • Rangas
  MAD
 • Gimtadienis 1997.12.26

Profilio Informacija

 • Lytis
  Moteris

Paskutiniai lankytojai

2.929 profilio peržiūros
 1. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vaine_Nasa2. Užblokavimo priežastis: "Car shot"3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: sedėjau pas Mr. Pinky autobuse, jis gavo crashą, o autobusas ir toliau riedėjo atgal, tai va taip ir atsitiko.4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 2. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vaine_Nasa2. Užblokavimo priežastis: Neleistinų ginklų naudojimas 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Žaidžiau dažasvydį, prieš pat raundo pabaigą mane nužudė Šėtonas_Degtinė ir tokiu būdu atsiradau ne spawn, o ore 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 3. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vaine_Nasa2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Erikas_Neziniukas3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): "Čytinimas"4. Įrodymai:
 4. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vaine_Nasa2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Jimmy_Mike3. Peikimo priežastis: Free ban už alia "Čytinimą", 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): Užblokavimo apeliacija nepatvirtinta.
 5. Jimmy_Mike banned Vaine_Nesa

  aš į tave šaudžiau visą laiką atsisukus, pats kaltas, kad prisisiuntęs mod'ų kurie bugina ir kaltini nebūtais dalykais.
 6. Jimmy_Mike banned Vaine_Nesa

  ką tu čia mutini ;DDDDDDDDDDd
 7. Unban Vaine_Nasa [ADMIN: Jimmy_Mike]

  /timestamp neatitinka, nes kompo laikas pats persireguliuoja;D
 8. Unban Vaine_Nasa [ADMIN: Jimmy_Mike]

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vaine_Nasa 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jimmy_Mike 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): "Čytinimas" 4. Įrodymai:
 9. Unban Vaine_Nasa [Admin Best_Ganja]

  Vaine_Nasa * forume aš tik Nassa
 10. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vaine_Nasa2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Best_Ganja3. Peikimo priežastis: blogas blokavimas, ban temos tikrai neužpildys, nes free :> 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 11. Unjail Vaine_Nasa

  Ta pati, tik tavęs neprisimenu
 12. Unjail Vaine_Nasa

  + iš algos galit matyt, kad vos pora min spėjau su autobusu pralėkt nežinau, kiek visko tiek daug spėjau pridirbt
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Vaine_Nasa 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: kosminės. Be mašinos/motociklo teisių(ne esmė, kad antram ss galit matyti, kad turiu teises), valstybinio turto niokojimas, bandymas išlaisvinti kalinį ir dar milijonas, kurių nenuscreenshotinau. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Valentinas_Bakanas 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): Gavau kalėjimo iš oro. Teises turiu, dėl kurių gavau žvaigdučių, nes alia neturiu, iš to galima spręsti, jog žmogui susisukę šaratai ir prie teisių "neturėjimo" pridėjo dar dovanų. Dirbau savo darbą, šis nuostabus SWAT pareigūnas palindo po autobusu ir apkaltino nebūtais dalykais. Reikalauju paleidimo iš kalėjimo, moralinės žalos atlyginimo bei Valentino_Bakano nubaudimo. Ačiū.
×