Jump to content

Domce_Zjbs

Narys
 • Pranešimai

  263
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Domce_Zjbs

 • Rangas
  Treneris

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Lietuva

Paskutiniai lankytojai

87.931 profilio peržiūros
 1. [Ideja] Serveriui

  Sveikas, aš esu už , nes šiuo metu tikrai serveryje problemos su anti cheat, tikėkimės išvysti naują sistemą 1.8 atnaujinime.
 2. [Ideja] Kaleimas

  Už. Š iuo metu tikrai kalėjime nėra ką veikti, visi tiesiog palikinėja AFK, tačiau jeigu padarytumėt tokį dalyką iškart žmonės sujudėtų atsisėdę į kalėjimą ir užsiimtų šia veikla.
 3. [IDĖJA] Darbo patirtis

  Prieš , tiesiog per lengvą būtų keltis darbo patirtį , kas yra tikrai nereikalinga šiame serveryje, ir + manau , kad būtų labai daug būdų kaip buginti patirtį per šitą dalyką, todėl tikrai neapsimoką.
 4. [IDĖJA] Paprastas č�yterių sumažinimas

  Idėja tikrai gera, net pats esu ją rašęs: http://www.lmg.lt/forumas/topic/455332-ideja-del-registracijos/#entry3850407 , atrašė, kad idėja jau yra perduota Pgr. Administracijai, todėl manau, kad išvysimę tikrai šią idėja įgyvendinta kažkada
 5. [Ideja] Gaisrininkams

  Už, galėtų tai pat panašių dalykų padaryti kitiems darbams be pakvietimo, nes jie yra tiesiog bereikšmiai kaip ir tas dabartinis gaisrininkų darbas, atsirastų daugiau ką veikti serveryje!
 6. [Idėja] Dylerių darbui

  Prieš. Tikrai neapsimoką, pagalvokite patys ant kiek keistą būtų matyti dylerį važiuojantį ant motociklo xD, faggio motociklas jeigu neklystu yra nuomuojamas šiame serveryje tai tokia ir vieta jam yra, į darbus tikrai jis netinka.
 7. [Įdėja] Apie AFK

  Prieš. Tiesiog neapsimoką taip daryti, nes jau kiek serveris gyvavo vis šitas dalykas buvo, plius visiem vistiek praleistas laikas išliktų kai iš prieš update būdavo AFK todėl tikrai neapsimoką.
 8. [Idėja] Teisėsaugai.

  Už. Padėtų policininkams kurie gaudo nusikaltėlius, sutaupytų daug laiko, nereikėtų vis /mapp rašinėti.
 9. Pries. Checkpointu yra pakankamai, mano nuomone tikrai nereikia ju daugiau.
 10. [IDĖJA] dvi transporto priemonės

  Uz, tikrai butu smagu tureti papildoma transporto priemone. + Kadangi ideja jau tikrai daug kartu siulyta ir daug kas jai pritaria tai nenustebciau ja isvysti 1.8 atnaujinime (jeigu jis bus) .
 11. Ideja Visiems. Top Aktyviausiu dienos zaideju.

  Pries, Neapsimoka tiesiog to daryti, bet kas gali su sandboxie 3 acc tuos pasijungt ir palikt 24/7. Tiesiog per lengvas pinigu uzdirbimo budas.
×