Lempinis_Nick

Narys
 • Pranešimai

  185
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Lempinis_Nick

 • Rangas
  Daina Bilevič�iūtė
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • Patirtis
  nzn
 • Pinigai
  -10k
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Komunalinis.
 • Gyvenvietė
  Lauke
 • Tr. Priemonė
  rieducei

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Lauke

Paskutiniai lankytojai

12.710 profilio peržiūros
 1. Pagyrimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Lempinis_Nick 2. Giriamo direktoriaus slapyvardis: Gustis_Gustisss 3. Pagyrimo aplinkybės: Jis visiem padeda , yra labai draugiskas , aktyvus ir nuosirdus zmogus. Saunu kad tokie zmones kaip jis zaidzia siame serveryje...
 2. Kaip nekeista - bet perskaiciau viska. Aciu duffai , kad leidai man susiproteti , jog siame serveryje zaisti visiskai nera jokios naudos ir kazin ar dar kadanors atsiras. Akivaizdziai matosi , jog serverio PGR administracija tyciojasi is zaideju del "viens astuoni " atnaujinimo ir jo nesugeba igyvendinti jau 3 metus . Uzjauciu visus , kurie dabar yra siuo metu LMG projekto komandoje . Ir linkiu jums visiems sekmes zaisti cia - sitame sudina anticheat sistema turinciame serveryje . See ya
 3. ANKETOS Š ABLONAI Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lempinis_Nick 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mister_Kristupasss 3. Peikimo priežastis: FREE JAIL... 4. Vaizdinė medžiaga:
 4. MASINA SEKMINGAI PARDUOTA , GALITE RAKINTI TEMA
 5. Parduodant tr. priemonę 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lempinis_Nick 2. Jūsų turima tr. priemonė: NRG-500 3. Orientacinė turto suma: Siūlom kainas nuo 43mln EUR. 4. Vaizdinė medžiaga (būtina): 5. Komentaras (nebūtina): Š is "NRG" yra tikras antikvariatas , pirktas 2011metais , turėjo tik 3 savininkus , prieš 5k km pakeistas variklis į galingesnį. Tikrai labai geras ir išskirtinis "NRG" - tokių transporto priemonių su tokia rida , yra tik kelios. Jei norėsite apžiūrėti , susisiekite su manimi serveryje /sms žinute. Pirkėjams 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 5 mln.):
 6. Registracijos Anketa: 1.Jūsų V_P Žaidime: Lempinis_Nick 2.Ar paspaudėte PATINKA?: Taip. (like auka) 3.Jūsų slapyvardis ''Kahoot''evente?: Lempa
 7. Anketos šablonas, norint palikti savo atsakymą su pateiktais objektais: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Lempinis_Nick Nuotraukų nuorodą [Geriau būtų, kad keltumetė į imgur.com]?: Kokį objektą buvo sunkiausiai surasti?: Pirmąjį.
 8. Būtinas anketos šablonas, norint dalyvauti renginyje: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Lempinis_Nick Ar tikrai būsite eventui nustatytu laiku?: Taip
 9. Klaidos pridavimo šablonas Jūsų Vardas Pavardė LMG projekte: Freaky_Dzo Kokią klaidą radote: Aj kai mentas privaziuoja su mocu ir neislipdamas is jo daro /pt , tai labai nervina kai vezi nark ,nes gauni star free. Apibūdinkite kaip ji veikia?(išsamiai): Aj kai mentas privaziuoja su mocu ir neislipdamas is jo daro /pt , tai labai nervina kai vezi nark ,nes gauni star free. Vaizdo įrašas/nuotrauka apie šią klaidą: Atsiprasau , bet nespejau uzfiksuoti Data kada buvo pastebėta ši klaida: Rasau siandien , bet istikro ji jau senai.
 10. :DDD čj mano darbas jai iš fūristų bazės pasiemei
 11. Papeikimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Freaky_Dzo 2. Kaltinamo pavaduotojaus slapyvardis: Denis_Xander 3. Jūsų kaltinimai: Free išmetimas iš darbo. Tiesiog reikėjo šiukšles išnest , važiuodamas per tramplyna neperšokau ten ir palikau įjungtą kompą ir sampa , galbūt todėl ir neišmetė AFK lentelės , gryžęs pamačiau jog mane išmetė iš darbo. 4. Jūsų turima vaizdinė medžiaga:
 12. Idėjos pateikimo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Freaky_Dzo Jūsų idėja: Kai pardavinėji namą ar biznį eitu uždėti tokį ženkliuką for sale Arba , kad namo pickupas persidažydu žaliai ir būtu rašoma , kad savininkas parduoda namą ir jo norima kainą už jį Kuo ši idėja padėtu Serveriui/Teamspeak/Svetainei?: Žaidėjams būtu lengviau nusipirkti , parduoti namus.
 13. Idėjos pateikimo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė: Freaky_Dzo Jūsų idėja: Siūlau įdėti paslauga už taškus , kad darbo patrirtis kiltu 2 kartus greičiau nei įprastai. Kuo ši idėja padėtu Serveriui/Teamspeak/Svetainei?: Edga užsidirbtu daugiau $ ir gal motyvuotas greičiau kurtu atnaujinimus. Žaidėjai galėtu gauti daugiau xp.
 14. XDDDDDDDDDD :DDDDDDDDDD GERAS CIA