Lempinis_Nick

Narys
 • Pranešimai

  185
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Lempinis_Nick

 • Rangas
  Daina Bilevič�iūtė
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • Patirtis
  nzn
 • Pinigai
  -10k
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Komunalinis.
 • Gyvenvietė
  Lauke
 • Tr. Priemonė
  rieducei

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Lauke

Paskutiniai lankytojai

12.262 profilio peržiūros
 1. » Anketa, norint pasikelti rangą: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lempinis_Nick Į kurį rangą norite būti perkeltas ?: Iš naujoko į pažengęs. Įvykdytų reikalavimų įrodymai: Veiklos: Nuvežti serverio žaidėjai:
 2. Pagyrimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Lempinis_Nick 2. Giriamo direktoriaus slapyvardis: Gustis_Gustisss 3. Pagyrimo aplinkybės: Jis visiem padeda , yra labai draugiskas , aktyvus ir nuosirdus zmogus. Saunu kad tokie zmones kaip jis zaidzia siame serveryje...
 3. Kaip nekeista - bet perskaiciau viska. Aciu duffai , kad leidai man susiproteti , jog siame serveryje zaisti visiskai nera jokios naudos ir kazin ar dar kadanors atsiras. Akivaizdziai matosi , jog serverio PGR administracija tyciojasi is zaideju del "viens astuoni " atnaujinimo ir jo nesugeba igyvendinti jau 3 metus . Uzjauciu visus , kurie dabar yra siuo metu LMG projekto komandoje . Ir linkiu jums visiems sekmes zaisti cia - sitame sudina anticheat sistema turinciame serveryje . See ya
 4. ANKETOS Š ABLONAI Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lempinis_Nick 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mister_Kristupasss 3. Peikimo priežastis: FREE JAIL... 4. Vaizdinė medžiaga:
 5. MASINA SEKMINGAI PARDUOTA , GALITE RAKINTI TEMA
 6. Parduodant tr. priemonę 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lempinis_Nick 2. Jūsų turima tr. priemonė: NRG-500 3. Orientacinė turto suma: Siūlom kainas nuo 43mln EUR. 4. Vaizdinė medžiaga (būtina): 5. Komentaras (nebūtina): Š is "NRG" yra tikras antikvariatas , pirktas 2011metais , turėjo tik 3 savininkus , prieš 5k km pakeistas variklis į galingesnį. Tikrai labai geras ir išskirtinis "NRG" - tokių transporto priemonių su tokia rida , yra tik kelios. Jei norėsite apžiūrėti , susisiekite su manimi serveryje /sms žinute. Pirkėjams 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): 2. Jūsų siūloma suma: 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 5 mln.):
 7. ANKETOS Š ABLONAI Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lempinis_Nick 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Master_Killler 3. Peikimo priežastis: Blogas /mute naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 8. ANKETOS Š ABLONAI Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lempinis_Nick 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gax_Gax 3. Peikimo priežastis: Blogas /mute naudojimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 9. Registracijos Anketa: 1.Jūsų V_P Žaidime: Lempinis_Nick 2.Ar paspaudėte PATINKA?: Taip. (like auka) 3.Jūsų slapyvardis ''Kahoot''evente?: Lempa
 10. Anketos šablonas, norint palikti savo atsakymą su pateiktais objektais: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Lempinis_Nick Nuotraukų nuorodą [Geriau būtų, kad keltumetė į imgur.com]?: Kokį objektą buvo sunkiausiai surasti?: Pirmąjį.
 11. Būtinas anketos šablonas, norint dalyvauti renginyje: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje?: Lempinis_Nick Ar tikrai būsite eventui nustatytu laiku?: Taip
 12. ANKETOS Š ABLONAI Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lempinis_Nick 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Deivis_Nxxx 3. Peikimo priežastis: Blogas /v naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga:
 13. Klaidos pridavimo šablonas Jūsų Vardas Pavardė LMG projekte: Freaky_Dzo Kokią klaidą radote: Aj kai mentas privaziuoja su mocu ir neislipdamas is jo daro /pt , tai labai nervina kai vezi nark ,nes gauni star free. Apibūdinkite kaip ji veikia?(išsamiai): Aj kai mentas privaziuoja su mocu ir neislipdamas is jo daro /pt , tai labai nervina kai vezi nark ,nes gauni star free. Vaizdo įrašas/nuotrauka apie šią klaidą: Atsiprasau , bet nespejau uzfiksuoti Data kada buvo pastebėta ši klaida: Rasau siandien , bet istikro ji jau senai.
 14. :DDD čj mano darbas jai iš fūristų bazės pasiemei