Jump to content

Kent_Brokman

SWAT Direktorius
 • Pranešimai

  560
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Kent_Brokman

 • Rangas
  .:BAUDĖJAS:.
 • Gimtadienis 1996.05.23

Serverio Informacija

 • Patirtis
  500.000
 • Pinigai
  1.800.000.000
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  .
 • Gyvenvietė
  .
 • Tr. Priemonė
  Turismo

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

6.180 profilio peržiūros
 1. Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo nušalinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kent_Brokman 2. Nušalinamo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Ignas_Mezo 3. Priežastys, dėl ko atsisakote šio Pavaduotojo: Esi gan šaunus asmuo, ir tikiu jog ateityje būsi tikrai geras pavaduotojas/Direktorius, bet šiuo metu nemanau kad esi pasiruošęs šiam postui, daviau 7 dienų bandomą laikotarpį, tu ji išlaikei iš dalies, ties tavo darbu forume tikrai nesiskundžiu (Nors nebuvo jo daug), aktyvumas irgi geras, BET tau trūksta tos vadovavimo gyslelės, kurios S.W.A.T. Firmoje tikrai reikia. Su laiku tikiu jog tu ją įgausi. Ir štai tavo paskutiniai žodžiai kaip pavaduotojaus ( CITATA:Na, ką visų pirmiausia norėčiau padėkoti Kent_Brokulis už suteiktą šansą, dirbdamas sužinojau tiek apie save ir kitus ir už tai aš tikrai dėkingas. Taip pat noriu padėkoti ir kitiems SWAT darbuotojams kurie tikrai rodė pastangas man būnant pavaduotoju. Magnus_Camel nenuvilk, toliau tęsk savo darbus būtent SWAT pavaduotojo pareigose, peace. ) Ačiū už šiuos žodžius PEACE 4. Pavaduotojo išbūtas laikas šiose pareigose: 7 dienos, bandomasis.
 2. Nuolatinė atranka į S.W.A.T. Komanda

  SPALVŲ REIKŠMĖS Geltona - Būsite papildomai apklaustas TeamSpeak3 programoje valdžios atstovų. Žalia - Patekęs. Tamsiai raudona - Nepatekęs dėl tam tikrų priežasčių, kurios paminėtos analizėje. Šviesiai raudona - Nepatekęs dėl pažeistų anketos taisyklių. ******************************************* Visi kurie pateko privalo susisiekti su valdžios atstovais per kitas 24 valandas. Patikrinta Pildė: 10 Pateko: Line_Battle, Bulis_Bulis, Keanu_Neal Bus apklausti TS3 programoje: Robis_Frutto - Anketa tikrai stulbinanti, nesitikėjau kad kas nors pildys tokią išsamią anketą, padarei keletą klaidų, bet mes jas išsiaiškinsime kaip kalbėsime TS programoje. Tikiuosi nepasigailėsiu tavimi. Mister_Domce Nepateko: Simas_Vitkus - Anketa tikrai skurdi, kaip esi be darbo patirties tikrai labiau galėjai pasistengti. Ainaras_Cepas - Patekęs iš žaidimo atrankos. King_Life - Blogai atsakyti 8 bei 19 klausimo atsakimai. Airidas_Stalis - Blogai atsakytas 8 klausimas, bei anketa tikrai ne iš gerujų. Teddiy_Gusjs - Blogai atsakyta į 8 bei 19 klausimus. Pažeistos taisyklės:
 3. Peikiu Zygiux_Ltu

  Papeikimas ATMESTAS. Darbuotojas pateikė įrodymus įrodančius tavo kaltę.
 4. Peikiu Deividuxz_Yolo!

  Papeikimas ATMESTAS. Darbuotojas pateikė įrodymus, ir paaiškino situacija.
 5. Giriu - Rokas_Your

  Ačiū jog giriate mūsų darbuotoja, stengsimės jo darbą vystyti taip ir toliau.
 6. Peikiu Tadas_Marerro

  Papeikimas ATMESTAS. Tavo pačio įrodymuose matosi jog esate ant žolės, o tai yra traktuojama kaip "NON-RP".
 7. Peikiu Rokas_Your

  Papeikimas ATMESTAS. Mes turime teisę lipti ant kitu bazių platformų. O dėl to kad surakino ir patikrino, jus esate civilis, o jei bet koks civilis mums yra įtartinas, mes turime teisę jį patikrinti. ANT PLATFORMOS MES TEISĖSAUGA GALIME LIPTI. Mes tik negalime įsiveržti į bazę ne šturmo metu.
 8. Peikiu Arnlod_Zulikas

  Papeikimas ATMESTAS. Pirmą kartą matau tokį papeikimą O šiaip darbuotojas pateikė įrodymus kad buvo gautas mano leidimas važinėti ne su rango transportu.
 9. Nuolatinė atranka į S.W.A.T. Komanda

  Taigi dar viena atranka į SWAT komandos gretas jau čia forume, paskutinė šitame mėnesį, tad norėčiau pamatyti tikrai geru veidu pildančių į šią nuostabią firmą. Šį kartą turiu 10 vietų, nes šita atranka buvo perkelta iš žaidimo atrankos, pildyti galite iki kol bus užrakinta tema, tikiuosi tai padaryti per kitas 48 valandas, žiūrint kiek asmenų užpildys. Prašau jūsų atkreipti dėmesį į anketos taisykles, nes dauguma jūsų atkrenta dėl to jog nepastebite anketos taisyklių, T.Y. neredaguojate anketos, ar pamirštate užpildyti vieną ar kitą klausimą. Pasistenkite pildyti iš širdies, o jei ko nežinote mes S.W.A.T. Valdžia visada būsime jūsų paslaugos, Ačiū kad skaitote.
 10. Kas čia mano atsakymus i papeikimus redaguoja?

 11. Peikiu Zygiux_Ltu

  Papeikimas ATMESTAS. Darbuotojas pateikė įrodymus,.
 12. Nuolatinė atranka į S.W.A.T. Komanda

  SPALVŲ REIKŠMĖS Geltona - Būsite papildomai apklaustas TeamSpeak3 programoje valdžios atstovų. Žalia - Patekęs. Tamsiai raudona - Nepatekęs dėl tam tikrų priežasčių, kurios paminėtos analizėje. Šviesiai raudona - Nepatekęs dėl pažeistų anketos taisyklių. ******************************************* Visi kurie pateko privalo susisiekti su valdžios atstovais per kitas 24 valandas. Patikrinta Pildė: 23 Pateko: Lukas_Narkassa, Suddently_Death, Zygiux_Ltu, Universal_Drift, Tukas_Tuktukas, Herojinas_Narkotikas, Marvel_James, Esu_Ruckus, Arnold_Zulikas, Ninja_Armanis, Benjo_Quinz, The_Night Bus apklausti TS3 programoje: Nepateko: Rokas_Mafiukas - Anketa skurdi, nepatiko kaip atsakei į kelis klausimus. Simas_Vitkus - Patirties trūkumas, blogai atsakytas 19 klausimo atsakimas. Martynas_Placakis - Labai skurdi anketa, pabandyk pereiti PD/FBI "Kai ji atsiras" tada toliau kilk link SWAT'ų. Deivis_Savciukas - Skurdi anketa, patirties trūkumas, nepatiko kai atsakei į pora klausymu, bandyk eiti į PD/FBI darbą kai tik Direktorius atsiras. Medinis_Arkliukas - Blogai atsakytas 8 klausimas. Linas_Linaz - Anketa skurdi, trūksta patirties, bandykite kitą kartą. (Nebėra vietų ) Mister_Domce - Neturiu laibai prie ko prikibti, žinau kad esi gan aktyvus, bet vietos nebėra. Pažeistos taisyklės: Vaidasas_Bum - Neredaguota anketa. Daumii_Franklin - Neredaguota, nėra sąvoku nei situacijų. Samp_Astis - Neredaguota anketa. Gangsteris_Lukis - Nėra INFO lentelės. Drake_Harisson - Neredaguota anketa, nėra INFO lentelės.
 13. Šiandien vakare 19:30 vyks masinė atranka į SWAT Komandos gretas. Nepraleisk progos prisidėti prie mūsų.

 14. Šiuo metu vyksta nuolatinė atranka forume, pildom :) http://www.lmg.lt/forumas/topic/563838-nuolatinė-atranka-į-swat-komanda/

 15. Anketa norint įtraukti asmenį į šį sąrašą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kent_Brokman 2. Jūsų atstovaujama grupuotė: SWAT 3. Kokį žaidėją norite įtraukti į šį sąrašą: @Mister_Inx 4. Dėl kokios priežasties: neišdirbimas nustatyto laiko termino 5. Įrodymai: https://imgur.com/DYiEXIv http://vvp.lmg.lt/zaidejas/mister_inx
×