Jump to content

Kent_Brokman

Narys
 • Pranešimai

  692
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie Kent_Brokman

 • Rangas
  Dušmanas
 • Gimtadienis 1996.05.23

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

6.954 profilio peržiūros
 1. Peikiu Kent_Brokman

  Ačiū jog giriate mane, būsiu ir toliau toks aktyvus.
 2. Atidaryta nuolatinė  atranka į SWAT Komandos narius!!! Nepraleisk progos prisidėti prie geriausių teisėsaugos narių!!!! http://www.lmg.lt/forumas/topic/581682-swat-nuolatinė-atranka-į-mūsų-komandą/

 3. Jau šiandiena 16:00 vyks atranka į SWAT komandos gretas. Nepraleisk progos prisidėti prie geriausių.

 4. Šiuo metu forume vyksta nuolatinė atranka į SWAT Komandos gretas. Nepraleidžiam progos pildyti ir prisidėti prie geriausių.!!! http://www.lmg.lt/forumas/topic/581682-swat-nuolatinė-atranka-į-mūsų-komandą/

  1. Bartas_Baltasis

   Bartas_Baltasis

   Tuoj tu prasileisi progą :D

  2. Kent_Brokman

   Kent_Brokman

   Kokie žmonės :D

 5. Šiandien 16:00 žaidime numatoma atranka į TAXI firmą. Taip pat forume vyksta nuolatinė atranka ! 

 6. Bet ir gavotte mum cia taip xD ta pacia diena gavom ir ta pacia palikom xD

  1. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   Kaip ir buvo žadėta xD 

 7. Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kent_Brokman 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: SWAT Direktorius 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Taigi išaušo ir mano diena, kuomet turiu palikti šią nuostabią firmą ir jos pareigas. Turbūt jau visi pastebėjote, kad nebeturiu tokio didelio noro būti teisėsaugos darbuotoju, prie to priskiriu ir SWAT Direktorių, norisi kažką pakeisti, pailsėti nuo viso šito šurmulio, be perstojo išbuvau teisėsaugoje su Direktoriaus bei Pavaduotojų postais apie 7 mėnesius, laukiau savo dienos kada galėsiu pasirodyti, ir dėka Mr Himplino, galėjau pasirodyti, nežinau pagal jį ar aš jį nuvyliau ar ne, bet tikiuosi ne. Pradžioje SWAT Komanda tiesiog žibėjo, ir klestėjo visais įmanomais būdais, stengiausi kad būtų kažkas kito - naujo o ne kaip visose erose, ir manau man tai pavyko, atnešiau gan nemažai naujų dalykų ir idėjų, tiesa sakant dar norėčiau daug ką padaryti su šia nuostabia firmą, bet spaudžia nuovargis nuo teisėsaugos. Prie mano eros pradžios prisidėjo taip pat buvęs mano pavaduotojas @Ignas_Boom ačiū tau už palaikymą visą šitą laiką, be tavęs būčiau neturėjęs tiek ryžto. Bei @Inferno_Player už mano idėjų palaikymą, bei teisingus sprendimus. Daug čia nenoriu rašyti ar išsiplėsti, tiesiog noriu kad Direktorių gautu ne kas kitas o mano ING BFF @Ignas_Boom, žinau ką turi paruošęs, ir žinau ką nori padaryti tad sėkmės ir tikiuosi DP/DPP tau duos šansą pasitaisyti. Na ir ačiū visiems kitiems kurie palaikė mane visą šį laikotarpi kol siekiau ir buvau pareigose - @Klecka_Yolo Pirmasis mano pavaduotojas ir šiuo metu manau jog pats geriausias, @Monika_Maser Na pati žinai <Juokiuosi>, @Andrius_Maust @Wayne_Dwayne, @Lukas_Trojanas @Masia_Mantas @Edvis_Tanks ( Greitu metu susimatysime ), @Lukas_Squad @Regina_Murr @Karolina_Murrr @Krc_Daumii @Deividas_Dedus @Ernestas_Degtine @Artchi_Down bei daugelis kitu, atsiprašau ko nepaminėjau, bet jus visi būsit geriausi. DP/DPP Apsvarstykit mano paskutinį norą ir perleiskit geriausią Direktorių serveryje @Ignas_Boom duokit ir šitam čiūvui pasireikšti. 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 66 beveik geriausias dienas šitame serveryje.
 8. Peikiu Ignas_Boom

  Papeikimas ATMESTAS. Įrodymuose nėra TIMESTAMP
 9. 1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Kent_Brokman2. Apie, ką susijusi jūsų pastebėta klaida? (trumpai): Swat Direktoriumi ir /ist komandą3. Klaidos aprašymas: Būdamas SWAT Direktorius, pastebėjau tokią klaidą, kai aš išteisinu asmenį, nesvarbu kokį, jam nerodo kad aš jį išteisinau, bet gaudomumo lygis dingta.4. Kada pastebėjote šią klaidą?: Po 1.8.03 atnaujinimo.5. Vaizdinė medžiaga: Neturiu, bet per scripta turėtu matyti jog išteisinant žaidėjui tai nerodo.
 10. [Idėja] Dėl /kliutysoff ir /spygliaioff

  Mano manymu, šita idėja nėra prasta, tiesiog reikėtu geriau pritaikyti ir apmąstyti tai, kadangi per "Grobimą" ar "Susišaudymą" mums reikia nuimti visas kliūtis, ir kas tada? Visos frakcijos turėtu nuiminėti savas kliūtis? Jei pritaikyti tik tuo atveju jeigu paprastas darbuotojas galėtu nuimti tik vieno darbo kliūtis, bet Direktorius ar Pavaduotojas galėtu nuimti visas kliūtys, kokios yra uždėtos, tada būtų daug naudingiau. Šiaip prieš šita idėja, tik papildomas darbas Edgarui, kol kas, labai nemaišo kurie retkarčiais nuima kliūtis.
 11. Atnaujinta tema, peržiūrime 

   

 12. Peikiu Marco_Corres

  Papeikimas PRIIMTAS. Darbuotojas gauna vieną įspėjimą, ir bus pakalbėta su juo apie tokias situacijas. Ir taip apsaugai gali dėti įtarimą už viską, išskyrus viešą ginklų demonstravimą.
 13. Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kent_Brokman 2. Jūsų atstovaujamas darbas: SWAT 4Ever 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Herojinas_Narkotikas 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Šis žmogus siekė pas mane pavaduotojo vos ne nuo mano eros pradžios, ir tikrai stebiuosi jo aktyvumu bei pagalba S.W.A.T. Firmai. Atsakei į mano klausimus puikiai, sąžiningai, ir tikiuosi išliksi toks koks esi. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip.
 14. Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kent_Brokman 2. Jūsų atstovaujamas darbas: SWAT 4ever 3. Jūsų naujo Pavaduotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): @Ignas_Boom 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Jau būdamas PD/FBI Direktorius man įrodė kad yra vertas kažko aukščiau negu paprastas serverio žaidėjas, įrodė tai kad jis yra sumanus asmuo kuriuo įmanoma pasitikėti, ir duoti šansą kaip pavaduotojumi, tikiu kad jis parodys SWAT firmai ir pakeis mane kai man nebus galimybės prisijungti į serverį. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip.
 15. Peikiu Davaisasy_Nanidealku

  Papeikimas priimtas. BET Darbuotojas negaus įspėjimo. Darbuotojas prieš tave šaudė į kitą asmenį, bet ji baigiant nušaut, jis pateikė į tave, ir tu pradėjai šaudytis atgal. Žinoma bus pakalbėta su darbuotoju dėl tokio jo elgesio. Ačiū jog pranešėte. @Barry_Church
×