Jump to content

Vilius_Venturas

Narys
 • Pranešimai

  1.647
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  15

Viskas, kas paskelbta nario Vilius_Venturas

 1. Pietinis Rajonas @ action

  SWAT FŪRISTAI DYLERIAI Ahujenas vidosas seni, muzika irgi gera parinkai, kadrai žvėriški. Judam toliau, kol kas lygių neturim;)
 2. Lukas_Hot atsisveikinimas

  I. Jūsų slapyvardis žaidime: Vilius_Venturas II. Ar tai yra Jūsų kurtas filmukas?: Taip III. Apie ką yra vaizdo įrašas?: Apie furistu direktoriu (buvusi) IV. Vaizdo įrašas: Liūdim
 3. Pietinis Rajonas

  -1 į Pietinio Rajono sąskaitą. Tai dar vienas didelis įrodymas, ką galima padaryti su kokybiška gauja, kurioje renkasi tikri, patyrę ir seni gaujiniai. Tikiuosi nesustosim ties tuo, išplauksim į dar didesnius vandenis ir užkursim dar kokybiškesnio ir galingesnio veiksmo serveryje Didelis dėkui visiems gaujos nariams, kuriuos galėčiau vadinti virtualia šeima. Ačiū, kas esate, ačiū - kas būsite. Atsisveikinimo video su buvusiu fūristų vadovu - Lukas_Hot. Pastarasis sakė, kad iš gaujų nieko nebeliks, rezultatą matote patys :))
 4. ATRANKŲ Į DARBUS REGISTRACIJA Šioje temoje kiekvienas firmos valdžios atstovas turės užregistruoti atranką prieš darant ją žaidime arba forume. Detalesnė informacija parašyta žemiau, temos sukūrimo tikslas, norint išvengti „free“ pakvietimų bei jog direktorių prižiūrėtojas galėtų fiksuoti kiekvieną firmos valdžios rengiamą atranką. INFORMACIJA ➢ Atranką užregistruoti gali tik direktorius bei pavaduotojai. ➢ Žaidime atrankos privalo būti užregistruotos 1 valandos skirtumu nuo praeitos atrankos iš kitos firmos, pvz.: Jei Policija yra užregistravus atranką Sausio 25, 17:00; privalote registruoti savo atranką arba Sausio 25 16:00 arba 18:00. ➢ Forume atrankos gali būti iš karto skelbiamos, kai būna užregistruojamos šioje temoje. ➢ Nusikalstamos bei teisėsaugos frakcijos per mėnesį gali padaryti maksimaliai 8 atrankas į savo firmą, neutralios firmos turi teisę į 12 atrankų per mėnesį. ➢ Iš atrankų galite priimti ne didesnį žaidėjų kiekį, negu atrankos forma leidžia: masinė (30 žaidėjų), žaidime (15 žaidėjų), forume (20 žaidėjų), mini (5 žaidėjai). ➢ Daugiau svarbios informacijos apie atrankas rasite temoje: „Lietuvos Miestelių Vyriausybė“, skiltyje „Atrankų informacija“ ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: 2. Jūsų atstovaujama firma: 3. Kokią atranką norite užregistruoti: 4. Kada ji įvyks: 5. Papildoma informacija (nebūtina):
 5. Pretenzijos už įvairius veiksmus

  Taigi aiškiai pateikiau nuotrauką kaip 4 darbuotojai ne kalėjime, kas dar blogai. O apie kariavimus forume, ne forume, tu su swatais rushini, tai man dabar tylėt ir 4h jaile sėdėt per jus? https://imgur.com/a/oXqToUw gal antra kartą nušvitimas ateis.
 6. Pretenzijos už įvairius veiksmus

  1. Rokas nebe gaujos lyderis, gaują paliko, direktorių prižiūrėtojas informuotas, gaujų prižiūrėtojo neturim, todėl niekas negali ištrinti kanalų ir kitų temų. 2. Jeigu turi pretenzijų dėl pašalinių - /kill ir pretenzijas tai frakcijai. 3. Sėdit pamokuose, nesėdit man giliai p*, yra valdžia ir darbuotojai - darau grobimą. 4. Nematau jokios taisyklės jog darbuotojai negali būt afk. Yra aiški taisyklė - 4 darbuotojai ne jaile, kur tu matai parašytą, kad dar ir turi būti ne afk?
 7. Pretenzijos už įvairius veiksmus

  1. Jūsų Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: Vilius_Venturas, pietinis rajonas gang leader. 2. Kokia firma ir koks jos atstovas buvo veiksme (būtina paminėti su @)?: SWAT, @Deividas_Zoro @Xalearist_Black @Arnoldas_Supermenas 3. Kokios taisyklės buvo pažeistos?: Pasalinis grobime. 4. Kokios pinigų sumos reikalaujate?: 1,05mln. 5. Įrodymai, kad buvo prisijungę valdžios atstovai bei darbuotojai: 7 punkte 6. Veiksmo įrodymai (užtenka pradžios): https://imgur.com/a/JzSovlW 7. Pažeidimų įrodymai: +6 1. Jūsų Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: Vilius_Venturas, pietinis rajonas gang leader. 2. Kokia firma ir koks jos atstovas buvo veiksme (būtina paminėti su @)?: Dyleriai, @Zygis_Budrys @Jack_Menco 3. Kokios taisyklės buvo pažeistos?: Teleportavimasis 4. Kokios pinigų sumos reikalaujate?: 600k 5. Įrodymai, kad buvo prisijungę valdžios atstovai bei darbuotojai: https://imgur.com/a/Svieu9J https://imgur.com/a/oXqToUw 6. Veiksmo įrodymai (užtenka pradžios): https://imgur.com/a/JzSovlW 7. Pažeidimų įrodymai: buvo filmuojama is lauko, niekas neibego, neisbego, niekas neprisijunge, atsjunge, negavo crashu, tik atsiteleportavo i vidu.
 8. http://prntscr.com/ru9y2g

  http://www.lmg.lt/forumas/topic/664706-alija_benneti-užblokavo-sureliu_magnatas/

  ap iq lygis mazesnis uz kambario temperatura. priziuretojas nezino savo pacio kurtu taisykliu, kad baninant uz inv reikia naudot /kill komanda, tai apie ka mes isvis kalbam su tokiais žmonėm komandoj?

 9. [Ieškau] Damage indicator

  rasyk shooting indicator i google, ismesk cleo faila.
 10. Marius_Benz - antrasis šansas vėl bus nesėkmingas ?

  Ne, ne, ne. Nu nebesvaik Benzai, gaujų prižiūrėtojas? Vienintelį ką tu moki ir gali padaryt tai ateit į forumą, serverį ar kokį nors gaujos dc ir pis* protą visiems koks tu ahujenas lyderis, kaip visus čia sunešiotum ir kokie visi loch*i palei tave. Nori pasakyt, ne tiesa? O žinai kas slepiasi už to tavo didelio lyderiavimo? Visos gaujos kurias turėjai, buvo geros ir produktyvios ne dėl tavo, o dėl kitų indėlio. Vos tik kitiems lyderiams pritrūkdavo aktyvumo ar jie pasitraukdavo, gauja kaip mat subyrėdavo. Tai koks iš tavęs gaujų prižiūrėtojas jeigu tu net gaujos nesugebi nulaikyt vienas padorų laikotarpį gangsteri tu didysis Mano akim esi paskutinis šiuk*le, kuris tik bazarina koks ahujenas, bet nesugeba NIEKO. Ir be to, būk žmogus, nusiimk ta rangą „vaikščiojantis AUTOCBUGAS“ nes aš tave užsimerkes sunešiočiau.
 11. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Venturas 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Jeffry_Boyka 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. drift.cs naudojimas drift evento metu (taisyklėje aiškiai parašyta). 4. Vaizdinė medžiaga: https://imgur.com/a/QP9jNoz
 12. Pretenzijos už įvairius veiksmus

  tai tu tu pasaliniu frakcijoms ir rasyk pretenzijass, as uz juos neatsakingas ir nevadovauju jiems kur eit kur neit. be to bannedas atmestas.
 13. [FORUMAS] Parašyk nuomonę apie žaidėją po juo !

  Normalus atrodo, gaujoj sedi - reiskia bratka.
 14. jeigu su tokiu videkus kurt?

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Rokas_BIazys

   Rokas_BIazys

   blackbarus pašalinti ir tobula būtų :D 

  3. Samperio_Siela

   Samperio_Siela

   Atrodo jog ziureciau mociutes filmuotus savo tevu video per tu laiku kamera

  4. Deivis_Splash

   Deivis_Splash

   kas per snapchat filtras

 15. Pretenzijos už įvairius veiksmus

  1. Jūsų Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: Vilius_Venturas, pietinis rajonas gang leader. 2. Kokia firma ir koks jos atstovas buvo veiksme (būtina paminėti su @)?: @Lukas_Hot 3. Kokios taisyklės buvo pažeistos?: Čytinimas 4. Kokios pinigų sumos reikalaujate?: 1mln 5. Įrodymai, kad buvo prisijungę valdžios atstovai bei darbuotojai: https://imgur.com/a/6DMnijU 6. Veiksmo įrodymai (užtenka pradžios): https://imgur.com/a/ueOO3tN 7. Pažeidimų įrodymai: www.lmg.lt/forumas/topic/664314-vilius_venturas-u%C5%BEblokavo-orestas_hentai/ Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė ir atstovaujama firma: Vilius_Venturas, pietinis rajonas gang leader. 2. Kokia firma ir koks jos atstovas buvo veiksme (būtina paminėti su @)?: @Lukas_Hot @Ivan_Valeev 3. Kokios taisyklės buvo pažeistos?: Čytinimas 4. Kokios pinigų sumos reikalaujate?: 1.000.000 5. Įrodymai, kad buvo prisijungę valdžios atstovai bei darbuotojai: Okupacijai nereikia:? 6. Veiksmo įrodymai (užtenka pradžios): https://imgur.com/a/cXTCYMq 7. Pažeidimų įrodymai:
 16. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Venturas 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Orestas_Hentai 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas 4. Vaizdinė medžiaga:
 17. Vilius_Venturas užblokavo Orestas_Hentai

  galva persisviesk
 18. Nepageidaujamų Darbuotojų Sąrašas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė ir užimamos pareigos: vilius_venturas, pietinis rajonas gang leader. 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė, kurį norite įrašyti į NDS: @Orestas_Hentai 3. Už kokius pažeidimus norite įrašyti šį žaidėją?: čytinimas 4. Įrodymai: http://www.lmg.lt/forumas/topic/664314-vilius_venturas-užblokavo-orestas_hentai/
 19. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Vilius_Venturas 2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Orestas_Hentai 3. Užblokavimo priežastis: Čytinimas. Netyčia buvo užblokuotas už reklamavimą, per skubėjimą, my bad, bet administratorių prižiūrėtojas sakė ne didelė problema, nes laikas tas pats. Video matosi kaip naudoja rapidą arba faster weapons su sniper, iš animacijų galima spręsti, kad šaudo su snaiperiu. DMG informeris rodo tik šio žaidėjo V_P, čia, kad nesakytumėt, kad šaudė visi. 4. Vaizdinė medžiaga:
 20. Pietinis rajonas - trypiam fūristus

  Jokių specialių efektų, enb nėra. Tiesiog, simple video iš vienos ir truputi kitos dienos veiksmo, kuomet kariavom su fūristais. Video sukurtas įrodyt fūristų valdžiai ir darbuotojams, kad žaidžiu švariai, kadangi pastoviai verkia, jog esu prisisiuntęs visokių šūdų, nors patys net nesupranta, kaip veikia cbugas;D Taip pat, noriu parodyt serveriui, kaip mes su chebra, 6-10 atlaikom 20-25 žmonių spaudimą. 6 vs 26 ir fūristai į pagalba kviečia SWAT komandą:)))))))) Vertėtų susimastyt VISIEMS apie dabartinę fūristų firmą ir jos funkcionavimą serveryje;)) http://prntscr.com/rrstah
 21. Pietinis rajonas - trypiam fūristus

  Tai šokam Ganja į monsteri, pažiesim Dėkui už komentarą, labai informatyvu ir išsamu, stengsiuosi mokintis iš savo klaidų ir ateityje panaudosiu tavo pastabas
 22. Pietinis Rajonas

  Simple video, kaip daužomi lapai serveryje.
 23. Pietinis rajonas - trypiam fūristus

   

   

×