Jump to content

galaxis

Narys
 • Pranešimai

  57
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

Apie galaxis

 • Rangas
  Dalyvis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

1.104 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Auris_Haccy2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Buvau surakintas, gavau baną už car teleportą3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Elve_Stroicik surakino, bet banas nuo sistemos4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga):
 2. gandai sklinda, kad dar tebenardai?

 3. [ARCHYVAS] - SILAČIAI -

  ruduo ruduo krenta lapai auksiniai
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Auris_Haccy2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Paliko kybot virš vandens surakintą, adminai kick nedavė, teko atsijungti. (Dirbu apsaugoj)3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Nepamenu, nes vos ne miegantis žaidžiau. 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): Nerašiau, kam to reikia, juk apsaugoj dirbu.
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Aurimas_Galaxy 2. Čyterio/apgaviko Vardas_Pavardė? : Edvis_Cool 3. Kaip ir kada jis čytino/apgavo? : Š iandien maždaug apie 15 val. aš pamačiau, kad turiu 1 litą saskaitoje, tai nusprendžiau ką nors nusipirkt, ir pamačiau, kad man tikrai reikia pinigų (milijonu) serveryje tai žiūriu Edvis_Cool pardavinėja. Mes pakalbėjom as nusiunčiau SMS ir susitikom per žaidimą. Tada jis vis teleportavosi į kitas vietas bandė išsisukt. Tada aš jam padariau /skamb jis atsiliepe. Sakau aš tai duosi milus? Sako kokius milus? As: taigi pirkau, tas sako nepirkai... lyg butu uzmirses.. Ir dar, kad paprastas zaidejas butu, BET NEEEE jis yra vipas ir adminas 3 lygio. 4. Įrodymai [Nuotrauka/Video]? :
×