Jump to content

Mantas_Westbrook

Narys
 • Pranešimai

  613
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Mantas_Westbrook paskutinį kartą laimėjo Kovas 3

Mantas_Westbrook turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Mantas_Westbrook

 • Rangas

Serverio Informacija

 • Gyvenvietė
  Mažiau žinosi geriau miegosi

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.529 profilio peržiūros
 1. sw fake tune drk

 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Westbrook2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Haris_Forsas3. Peikimo priežastis: Situacija buvo, jog jo gaudomą draugeli surakinau, tai jis iškickino, norėčiau įrodymų su blogu /kviesti / /padmins ar pnš. Manau Administratorių prižiūrėtojas atsižvelgs į tai ir šis asmuo bus nubaustas, nes taip daryti negalima. 4. Vaizdinė medžiaga:
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Mantas_Westbrook Kuriam valdžios atstovui norite užduoti klausimą ?: @Marius_Benz @Nojus_Ceejay Jūsų klausimas: Nuomone apie mane, kada pavas, kaip su firma, kada leavinsi, kaip sesuo gyvena?
 4. Gražūs rangas forumo iksdi

 5. Serverio Atnaujinimai 1.8.03

  @Mantas_Polikonas nu davai padainuok dar karta Puikus update.
 6. Kai palieki direktorių

  bl xddd
 7. /d Sveiki @Marius_Benz

 8. Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Westbrook 2. Atstovaujamas darbas ir pareigos jame: Tuninginiai. 3. Kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Nebėra noro, nebėra laiko, nebėra noro žaisti šiame serveryje, atsibodo ta pati rutina, nėra idomumo, prisijungi tik tam, kad nepistų proto, jog neaktyvus, noriu išvysti kažką naujo. Variantas irgi, paprašai pagalbos, nes vienam žmogui sunku laikyt firmą, o kitas negali būt, nes mokslai svarbiau ( kas ir turėtų būt ), tai dar *Myliu LMG.lt* protą, jog tu neaktyvus, ir neduoda pasirinkt žmonių į pagalbą, kiti prisijungia bbž gal net kaip aš - retai, turi galimybę pavus pasiimt, viską turi, lygybę jaučiu. Nebenoriu matyt kai firma krenta žemyn, norisi, kad kiltų aukštyn. Norėčiau padėkot Šarui ( pirmam pavui ), nors ir nieko nepadarei, bet bent gw sudalyvavai , noriu padėkot Benzui, kėlei firmą į viršų, todėl norėčiau, jog perleistų direktoriaus pareigas tau, kad atgaivintum tune, nes vienintelis stengeis dėl šio darbo, buvom daug kalbėję, visko buvo, bet vstk manau tiktum labiau nei aš. Noriu padėkot darbuotojam, kurie buvo su manim, nuo pradžių, kitom nusikalstamom grupuotėm, teisėsaugai, neutraliom. Žodžiu daug nekalbėsiu, duokit Mariui drk, nes jis to vertas, mldc. gl hf i'm out. Arba Edward_Harrell 4. Jūsų išbūtas laikas šiose pareigose: 36 dienos
 9. Publika snd 15h į tune lauksim ;) 

 10. Atrankų į darbus registracija

  Anketa norint užregistruoti atranką: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mantas_Westbrook2. Jūsų atstovaujama firma: Tuninginiai.3. Kokią atranką norite užregistruoti: Paprasta.4. Kada ji įvyks: 2018/04/03 15:00 5. Papildoma informacija (nebūtina): Lauksim normaliu.
 11. Serverio Atnaujinimai 1.8.01

  Smagu, kad vyksta atnaujinimai ne tik žaidime, bet ir forume #After1MonthGotDrkRangOnFrm
 12. O, zdarova, žie, mes violėtiniai

 13. Sveikinu, beveik po mėnesio tapai pilnaverčiu direktoriumi :D

  1. Mantas_Westbrook

   Mantas_Westbrook

   :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD ačiū.

 14. [idėja] Maža idėja Tuninginių firmai

  1. Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Mantas_Westbrook2. Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): Spalvą pasirinkt per /tune kaip anksčiau.3. Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Anksčiau būdavo pasirenki pirmą spalvą ( pvz mašinos vidaus arba per vidurį liniją Bullet/Nrg-500 transportui ) ir pasirenki antrą spalvą ( mašinos išorės ), tai kiek dariau tune pastebėjau, jog užsideda tik viena spalva. Tai idėja būtų tokia, jog būtų galima pasirinkti /tune > Spalva > Spalva 1 / Spalva 2 arba kažkas panašaus, nes NRG-500 arba Bullet ir pnš tokių transportų tipus tik viena spalva galima dažyt, o žaidėjai manau norėtų dviejų spalvų.4. Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Manau patys suprantat ir aiškint nereiks.
×