Jump to content

Mantas_Westbrook

Narys
 • Pranešimai

  672
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Mantas_Westbrook paskutinį kartą laimėjo Kovas 3 2018

Mantas_Westbrook turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Mantas_Westbrook

 • Rangas

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

6.001 profilio peržiūros
 1. [ieškau] nametag

  » Kokia tai modifikacija,[Transportas,enb,uniforma ar kt.]?: nametag » Vaizdinė medžiaga [Nebūtina]: » Komentaras, (trumpas aprašymas apie modifikaciją): nametago jeigu yra kuris butu ne cleo įkėlimas. Nes nuo cleo ir fixo crashina nors ir ant clean gta.
 2. Idėja serveriui

  ANKETOS ŠABLONAS • Jūsų slapyvardis mūsų projekte (Vardas_Pavardė): Mantas_Westbrook • Apie, ką susijusi Jūsų siūloma idėja? (trumpai): ''Nespaudykite tiek daug" • Jūsų siūlomos idėjos aprašymas: Nieko aprašinėt nereik, arba sutvarkykit arba panaikinkit, nes tarkim jau atsibodęs dalykas laukt kol vartus atidaryt galėsi ar užvest mašiną ar panašiai. Visiem buvę ir manau nervuoja. • Kuo ši idėja bus naudinga mūsų serveriui?: Normalesnis žaidimas bus, tiem kas žais.
 3. Man labai patinka jūsų profilio nuotrauka. :D

  1. Mantas_Westbrook

   Mantas_Westbrook

   Dėkui diedas, anais metais čia kai skridau į kosmosą

 4. Su velykom visus! Gerų kiaušų.

 5. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mantas_Westbrook 2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: DM kažkas panašaus, nors buvo savigyna. 3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Aurelijus_Kezas 4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): įrodymai kiek gavau jail ir panašiai. Video žiūrėti nuo 3:00, nebent norit žiūrėti visą. 5. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): čia
 6. [Idėja] Idėja teisėsaugai

  Tiek už tiek prieš, bet minusas, jog tas žmogus, apie kurį parašytas yra pareiškimas, nesijungs į žaidimą ir tiek Ir manau jeigu kažkas išvis pildytų, tai čia dėl susišaudymų/non-rp ar panašių dalykų, kurie nuolat vyksta serveryje, teisėsauga tiesiog nebespėtų ir maišytųsi, nes tų pareiškimų būtų per daug. Kita vertus, yra administratoriai, kurie taip pat gali bausti, o ar teisėsauga daro su gaudomais gera darbą nežinau, nes nedažnai būnu serveryje, jeigu pastoviai daug gaudomų, tai manau reiktų valdžiai susiburti savo komandą ir tiesiog išvalyti gaudomus ar panašiai kaip nors sutramdyti. Tai realiai manau nereikia, nes gali būt kaip pasakiau arba tiesiog niekas nepildys ir bus bereikalinga tema.
 7. Cia man vienam su nauju clientu sampo cleo nebeveikia? uzcrashina iskart gta

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  6 daugiau
  2. Deimis_Marlboras

   Deimis_Marlboras

   Yra forume atsisiusti nauja name tag, kuri reik kelt i gta direktorija

  3. Mantas_Westbrook

   Mantas_Westbrook

   Jo jau susiradau, dėkui 

  4. Deimis_Marlboras
 8. Kas cia per dylerių partija xDDD 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  1 daugiau
  2. Tom_Torre

   Tom_Torre

   geresne nei tavo tune era, nepergyvenk

  3. Mantas_Westbrook

   Mantas_Westbrook

   ;DDDD laikiau ant dienų, toks vaizdas lyg stengiaus, pailsėk

  4. Marius_Benz
 9. Unban Mantas_Westbrook ( Admin Hit_Men )

  Vaikelio atmazai Ždž laukiu unbano @Greg_Slokittik
 10. Unban Mantas_Westbrook ( Admin Hit_Men )

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Mantas_Westbrook 2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Hit_Men 3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Pardavinėjimas už tikrus pinigus kitaip sakant free ban. 4. Įrodymai:
 11. [Idėja] Padaryti banke L.Maybach telika

  Prieš. Atsiprašant degradavęs jaunimas Jau nei įdomu jį žiūrėt, nei klausyt jo ''dead memes''. Kas iš to, kad uždės ? Uždės tokį dalyką per mažiausia pusę metų, per tuos pusę metų jis visiem pabos, niekas nebežiūrės, jau ir dabar mažai kas žiūri, nes taspats per tapatį tiesiog nebeįdomu. Taip, kad tas jūsų "mylimas" maybachas tuoj išnyks kaip ir update lmg serve ir abu žlugs.
×