Jump to content

Lukas_Yawazaki

Narys
 • Pranešimai

  1.511
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Naujausi pranešimai paskelbė Lukas_Yawazaki


 1. Miegu įvairiai, darbo dienomis nuo 4 iki 8 valandų, savaitgaliais apie 10 valandų, karts nuo karto būna nusnaudžiu valandėlę apie 17-18 h., jeigu praėjusią naktį miegojau trumpiau. Šeip nieko labai įsimintino nesapnuoju, tačiau nesenai pastebėjau, kad negalėčiau prisiminti kada paskutinį kartą sapnavau košmarą, dažniausiai būna visokių nelogiškų įvykių sekos sapnai.


 2. prieš 26 minutes(-čių), Einaras_Bmw rašė:

  Minčių kratinys, kur skaitydamas vis tolyn, mąsčiau kodėl aš tai darau ir bandžiau suvokti viso teksto esmę, deja - nepavyko.

  Dėkoju už blogą :D

  Visame tekste tas ir buvo akcentuojama, kad prasmės nėra, kad aiškiau būtu, trečiu asmeniu tau pasakysiu, kad autoriaus pozicija tokia, kad ne visada visur turi būti prasmė.

  Prašom.


 3. B E  P A V A D I N I M O

  Blank'as, nieko, tuščia, beždžionė daužo būgnų lėkštes galvoje, ką vakar valgiau pietums? Toks buvo mano minčių kelias kai galvojau kokią čia antraštę užrašius, kad pritraukčiau jūsų dėmesį ir užkibtumėt ant numesto jauko, nu ir ką gi, ką gi, man pavyko, kartais geriausios mintys gimsta ne sutelkiant visus savo protinius gabumus ties vienu procesu, bet po sunkaus ryto gurkšnojant vycką (šlykštus gėrimas, net nepavadinčiau vandeniu, bet padeda, bent jau rajono patarlės taip sako). Iš tikro tai kažką parašyt sugalvojau įkvėptas Jimmio naujos temos ir Montės blogo apie kariuomenę, pradžiai galvojau, kad rašysiu apie 'viskas, kas yra blogai su dabartiniu lmg', bet tada prisiminiau kad para turi tik tik 24 valandas, ryškiai per mažai tokiai plačiai temai, tad ją pasiliksim kitam vakarui, tai nusprendžiau, kad rašysiu apie nieką... taip, taip, girdžiu jūsų mintis, "Asilas jau vapšė pergėrė", "Tvajumat perkaito", gal ir taip, gal ir ne, gal bobutė Onutė visai ne bobutė, gi dvam pirmam amžiui randamės, dar ne su tokiais šūdais susiduriam savo kasdienybėje, pavyzdžiui yra individų kurie pirmą pieną pilą vėliau sausus pusryčius, net šiurpai nueina pagalvojuspasaulis nenormalus, dėlto jis ir yra toks smagus, dėlto aš ir rašau apie nieką, o kartu ir apie viską (paradoksalu)...

  Taip šauniai ėjos o dabar užstrigau, geriau atspėsiu ką tu dabar veiki, jeigu teisingai pataikau laimiu įsivaizduojamą šokoladinį medalį, jeigu ne, medalį galėsi išrinkti tu. Hm, čiuju, kad sėdi prie kompo atsistojąs ant rankų o su kojom žongliruoji mandarinus, "VAU NAC&UI, KAIP JAM TAI PAVYKO!?", žinau, ne tu pirmas sakai, kad aš kaip Baba Vanga, jeigu nenusiseks gyvenime galėsiu būti virtualus orakulas, nufotkink delną, o aš išbursiu, patikimumas garantuotas, naudoję paslaugas pa'upinkit, sakyčiau visai nebloga gyvenimo vizija, bent jau nereiks pachalint nuo 8 iki 17, galėsiu laisvu grafiku kalt eurus, rimtai, feisbuke matom visokius influencerius, verslumo pamokėlių vedėjus, sveiko gyvenimo būdo propaguotojus, ov kur būrėjai? Priminė tokią istoriją, kažkada einant iš stotelės namo mane užkalbino moteris, kuri ieškojo Tešlagalvių gatvės (vietovardžiai pakeisti vardan įdomesnio entertainment'o), mat ši tenais ieškojo būrėjos, neseniai su savo draugu buvo patekusi į avariją ir norėjo išsiburti kada mirs, o aš dar galvojau, kad tokių žmonių nebūna, kad 24 valandos viskas surežisuota, banaliai nerealiai skambanti realybė man p*so per kepalą ir paaiškino kaip ir kas. Anyway's, paklausiau, kiek kainuos šios būrėjos paslaugos, man atšovė 50, penkiasdešimt, ne litų, o euro matavimo vienetu (narkodyleriai lyginant su tokiais burtininkais atrodo kaip nekalti avinėliai), taigi aš, būdamas geruoju samariečiu, ir žinoma norėdamas užsidirbti karmos point'ų pasiunčiau moteriškę eiti kelis (du-tris) kilometrus, į priešingą pusę nei Tešlagalvių gatvė, kaip sakant tai dienai padariau vieną gerą darbą, o dabar galiu dešimt blogų. Istorijos moralas - jeigu einat pas būrėja, eikit pas mane, prižadu, kad už pidisoką pravesiu jums pilną kursą su laiminga pabaiga.

  Ką čia dar papasakojus, nesakykit, iš pradžių atrodė kažkokia debiliška nesąmonė, taip ir yra, bet gal kartais ir visai nieko paskaityti apie 'nieką', visiškai random žmogaus mintis lendančias jam iš galvos, be jokio realaus tikslo ar misijos, žinoma iš karto neatsiprašau tų kuriuos nuvyliau, kurie čia atėjo kažko ieškodami, deja, pas mane sentimentalumo tiek, kiek pas tave įgūdžių žongliruot mandarinus kojomis atsistojus ant rankų - nedaug. Na, manau, kad pats laikas užbaigti šią odisėją, eksperimentą, genialų dalyką, totalią nesąmonę, saldainiai skanūs nes saldūs, bet per daug saldumo nėra gerai - greit atsibosta, tačiau jeigu vis tiek nori dar - šok į autobusiuką, turiu daugiau, ir pasidalink savo mintimis apačioje.

  Dėkoju už dėmesį ir Hasta la vista, baby

   

   


 4. prieš 20 valandas(-ų), _Mister_Inx rašė:

  Nu jei tema dar gyva,tai manau jog pritariu jog šie metai gal būt ir bus paskutinieji.Turto restartas dar labiau sugadino žaidėjų kiekį ar kaip monetinis sakyčiau jei jau restartas tai anyway nors ne po 100k monetą kurkit sistemą,nes nu okey 75% leavina dėl to jog pralošia ale tuos pinigus.Kita vertus atnaujinimų sulaukiam vos kartą į 4 mėnesius.Tiesa sakai @Lukas_Yawazaki jog jo visos pajemos yra hostui/teamspeakui/forumui.Einaras nė prieko apie užšaldymą tų firmų,nes tai comon jei būtum gaves tu Lukai tą DP nemanau jog kažką pakeistum negu dabartinė situaciją.Jei jau Tosha padarė taip,perspėdamas serveri apie tokias situacijas kurias parašė Lukas,Tosha ar net Ryanas tai arba @Edga_Kesa,protauk ties atnaujinimais arba uždaryk tą LMG,nes jei jau akys nemato kas darosi tai "2k18 Karolis_Ganjababy ,,Baisu,baisu" "Ta "vasarą lauke" įdomi tokia frazė kuri nieko nereiškia Dangyriukui tarkim kuris kiaura dieną banke ar pnš.Bet jei jau ir nelauke tai serverį padaryk tą kuriais dalykai susidomėtų,kad ir tie kurie neišeiną į tą lauką.

   

  Kitos tiesos čia,nes nebėra ką berašyt kai yra viskas čia:

  http://www.lmg.lt/forumas/topic/625693-didžiausia-serverio-machinacija-ir-kitos-tiesos/?page=3&tab=comments#comment-4552772

  Manau kad kaltė Einaro, kaip Dp, įžvelgiama ne firmų užšaldymuose.


 5. prieš 37 minutes(-čių), Dedule_Deejay rašė:

  turiu idėją, dėmesio, achtung, attention.

  gal tiesiog visi ištrinam sampą ir nustojam žaist? bus geriau visiem, tiek keša nukentės, tiek labai daug laisvo laiko atsiras.

  Vakar vakare sužinojau kad yra šimtą kart geresnių alternatyvų nei lmg tiems kurie nori žaisti samp, ane @Max_Tosha.


 6. prieš 2 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

  Pamačiau per discord, pagalvojau reikia paskaityti. Tokios streiko akcijos 'n' kartų norėtos, bandytos, darytos ir panašiai. Tokie dalykai nepadės ir nieko nepakeis. Dėl to nepavyks pasiekti rezultatų - chill :D O, apskritai, Forumo moderatoriai gal netgi tokį turinį tiesiog blokuos.

  Beje, viršutinė nuotrauka, aš kadaise panašų parašą esu gavęs:

  bEEZIyr.png

  Jeigu turi pasiulymų kaip pasiekti 'rezultatus', prašom, tema atvira lmg garbės nario turiningoms idėjoms. Be abėjo tema gali būti ištrinta, tai tik patvirtins tą faktą, dėl kurio serverio žaidėjai jaučia nepasitenkinimą ties lmg komanda.


 7. Ką tik, Einaras_Bmw rašė:

  Įdomiausia, kad greičiausiai Edgaras to net nepamatys, nors greičiausiai net nevykęs streikas bus :D

  O, šiaip tai čia žaidimas ir toks streikų organizavimas juokingas:DD Man sako, jog sureikšminu žaidimą ir tada po kelių dienų tokia tema :D

  gl

  Why ze fak ye cryiing why ye alwayz cryiiing pls stop faken craying.

  Pats nusipelnei backclash'o kurį gauni, kaip dp galėtum ir nedemotyvuoti serverio žaidėjų vardan gero tikslo :).


 8. vjhXWOQ.jpg

  S T R E I K A S

  Mieli serverio žaidėjai, atsižvelgiant į pastaruosius įvykius miesteliuose, bendruomenės susikaupusį pyktį prieš direktorių prižiūrėtoją Ei Narą, Lmg komandą bei Pgr. Administraciją, manau, kad laikas mums nustot forume pletkint, o imtis kažkokių realių veiksmų, taigi skelbiu LMG streiką!

  kRH3H8y.png

  I D Ė J A

  Viskas labai paprasta, šio mėnesio (03/28) paskutinį ketvirtadienį kviečiu visus prisidėti prie akcijos atrakcijos ir paprasčiausiai nesijungti į serverį, galbūt tada, Edgaras ir Franklinas, pamatę, kad serverio prisijungusių žaidėjų skaičius nukritęs, ir ne dėl to kad team'speakas eilinį kartą neveikia, ar /vt1 miestelį visus išmeta iš serverio, jie išgirs mus, tuos kurie yra viena ir vienintelė priežastis kodėl šis serveris vis dar gyvuoja ir nuspręs imtis kažkokių realių veiksmų.

   

  Tema atvira diskusijoms visiems, išskyrus komandos nariams, jūs vis tiek negalit dalyvauti streike, blow me. Išliekit savo susikaupusią frustraciją, apipilstykit serverį purvais kaip ir mėgstat, arba tiesiog pasidalinkit su kitais forumo lankytojais savo turiningomis mintimis. Ačiū už dėmesį, tikiuosi kad nepabūgsit ir prisidėsit, linkiu geros likusios dienos/vakaro!

  kRH3H8y.png

   

   

   

   

   

   


 9. I. Jūsų slapyvardis, su kuriuo dalyvaujate konkurse: Lukas_Yawazaki
  II. Koks tekstas turi būti jūsų grafikos darbuose?: Savo nuožiūra, nebūtinai mano vardas, nustebink mane.
  III. Kokio background/spalvų norėtumėte savo grafikos darbuose?: Nieko specifinio, bet norėčiau tamsesnio background.
  IV. Kokia turėtų būti parašo rezoliucija/dydis (pvz 600x150): Nesvarbu.
  V. Jei turi, pateik norimo grafikos darbo pavyzdį: -.

×