Jump to content

Lukas_Yawazaki

Narys
 • Pranešimai

  1.511
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Reputacijos aktyvumas

 1. Like
  Lukas_Yawazaki sureagavo į Jeremy_Osama - aš, kitas aš ir lmg...   
  Hmmm net nežinau kaip pradėti visą šitą reikalą, bet pabandykim. Visų pirma tai sveiki, šioje skiltyje matomės pirmą ir paskutinį kartą, tad man čia viskas nauja, bet tuo pačiu ir nelabai įdomu. Esmė ta, kad šį darbą ketinau atlikti jau labai labai seniai. Tačiau taip ir atidėliojau, kol galiausiai nusprendžiau, kad nerašysiu. Bet neseniai teko vėl pergalvoti viską, nes žmogus paprašė manes pagalbos ir vietoje to, kad kažkam kažką įrodynėti, tiesiog išdėstysiu viską čia...
  ------
  Pastraipų pavadinimų negalvosiu nes ir taip man visas šitas reikalas yra brain fu*k. Ta proga, kad esu šioje skiltyje pasidalinsiu keletą išgyvenimų ir pamąstymų, o kas apie mano paskyrą ir jos likimą nori sužinoti varykit žemiau. Taigi, visų pirma kodėl mano vadinuosi vierhas? Aišku man ir pačiam iki pat šiol atrodė, kad tai „laido riterystė“ arba šiaip šeštokėliai nori pavaidinti. Tačiau kiek giliau pasikapsčius galima atrasti faktų, kad vierhai yra ne tik tie bičai kurie turi „veipus“, gal būt tris linijas ant treningų ir gerą bazarą. Pasidomėjus žodžio reikšme galima atrasti daug intelektualių ir inteligentiškų žmonių vierhų tarpe. Tiesą sakant jau mane patį pykina nuo šito žodžio, bet važiuojam toliau... Klausimas kyla- link kurios pusės aš čia lenkiu? TIESIOG NORIU PASAKYTI, KAD VISI KURIE VADINASI VIERHAIS ATSITOKIT PRIEŠ VEIDRODĮ IR DEŠIMT KARTŲ PAKARTOKIT TĄ STEBUKLINGĄ ŽODĮ ir jei tada jūsų nuomonė apie save nepasikeis jūs esate tikras vierhas arba visiškas dundukas. TAIGI MORALAS- bl9t negadinkit šio žodžio reikšmės iki galo, nes mano laikais vierhai buvo tie žmonės, kurie buvo fenomenalūs ir jų arba bijodavai arba jausdavai didelę pagarbą. Taigi, paskelbus šį blogą forume pasikeisiu slapyvardį, nes gavau nušvitimą...
  ------
  Ta proga norėčiau trumpai pakalbeti apie save, ką nuveikiau šitame „nuostabiame ir nepakartojamame“ serveryje. Visų pirma joks aš ne senbuvis, čia žaidžiau mažiau nei metus laiko ir kartais pačiam atrodo wow kiek aš nuveikiau ir kiek galėjau nuveikti jei būčiau stipriai to norėjęs. Apie savo pasiekimus nekalbėsiu jų nėra daug ir šiaip manau niekam jie neįdomūs. Čia noriu pakalbėti apie tai ką man davė lmg. O davė labai daug... Visų pirma, abejoju ar realiame gyvenime sugebėsiu pabendrauti su tokiais įdomiais ir skirtingais žmonėmis. O skirtingi jie buvo ne tik savo tikslais žaidime, bet ir požiūriu į gyvenimą. Iš jų išgirdau įviariausių nuomonių įvairiausiais klausimais, nemažai patarimų ir šiaip gyvenimiškų patirčių iš kūrių aš kaip „HALF Z“ kartos atstovas galėjau padaryti nemenkas išvadas. Niekam ne paslaptis, kad manes (manes, tai turiu omenyje paskyros ownerio, Lauryno) serveryje nematyti nuo paskutinio direktoriaus. Tai buvo apie birželio mėnesį. Jau tada gyvenimo vyko dideli pokyčiai ir SAMPą nugrudau į patį dugną prie savo „must do“. Dabar tarp kitko jo iš vis čia nėra. Taigi nenukrypstant nuo temos, noriu pasakyti, kad kai jau pajausite diskomfortą žaidžiant žaidimą- meskite jį šalinkitės kuo toliau. Nebandykite „gaudyti kalbį“ iš naujo, nes taip tik atidėliosite tai kas neišvengiama. Nepamirškite, kad tada ne tik gaištate savo laiką, bet ir gadinatės nervus, jei tai darote kovodamas su savimi. Apibendrinant norėčiau pasakyti, kad šitas žaidimas, o ypatingai šitas serveris bet kokio tipo žmogui atneš vienokios ar kitokios naudos, tačiau anksčiau ar vėliau suprasit kiek laiko čia praleidote ir jei tada sau sugebėsite pasakyti, kad tai buvo prasminga- aš jus gerbiu.
  -----
  Rašau, trinu akis ir galvoju kokias pievas aš čia rašau. Na ką jau tikrai išsiaiškinau, kad ne mano stilius tokios rašlevos, tačiau esu tas žmogus kuris pradėjęs visko taip lengvai nemeta.( Neprikišinėkit dyrikų...). Manau, kad pats laikas  pereiti ir prie mano pagrindinės temos- PAAIŠKINTI ŽMONĖMS DABARTINĘ SITUACIJĄ IR „Tribute“ kuris bus pačioje pabaigoje. Čia jau rašau didesniu šriftu, nes kai kam bus aktualiau. Taigi @Jeremy_Osama dabar galite pamatyti serveryje, tačiau tai ne tas pats visų mėgstamas, niekieno nežinomas ir tuo pačiu nekenčiamas veikėjas.(Manau, kad kiekvienas iš jūsų atsirinksite sau teisingą variantą) Žmogus kuris dabar žaidžią su šituo V_P yra man žinomas ir ji yra jam „padovanota“. Tad neapsigaukite ir nevadinkite manes patys žinot kaip, o vadinkite taip, kaip šitas veikėjas atrodys Jūsų akyse. Viską ką aš buvau pasiekęs ir visą mano asmenybę siejama su šituo vartotoju išbraukite iš savo galvos ir įsivaizduokite, kad niekada manęs nepažinojote. Nors ir žmogui sakiau, ko daryti, ko geriau ne daryti, bet nepanašu, kad jis manes klausė... Paskyros susigražinti tikrai neketinu ir SAMPo klausimas mano gyvenime jau uždarytas(galbūt kadanors dar ateisiu, tačiau taip kaip buvo seniau- nebebus). Esmė, ką noriu pasakyti, tai, kad suteikite šiam žmogui šansą, nes aš jį Jam suteikiau ir pastebėjau motyvaciją ir potencialą pratęsti mano pradėtu darbus. Jei jau taip atsitiks, kad čia nebeateisiu, tai susiekit per forumą. Kas turit kontaktus- fb,snap ir panašiai visada galit parašyt- pabendrausim. 
  ----
  O dabar atėjo ta blogo vieta kurios aš asmeniškai labiausiai laukiau, Tai yra šioks toks tribute visiems lmgiečiams su kuriais teko bendrauti, kurie man padėjo. Taip pat kai kurie šiame sąraše gali manęs, net neprisiminti ar nežinoti, tačiau jei esate čia- aš jums jaučių didžiulę pagarbą. Taigi: @Cactus_Germis @Deivis_Splash @John_Moron @Emis_Sones@Tomas_Tankas @Koala_Stonkus @Adidas_Vaitila @Wolking_Dead @Marius_Benz @Julius_Liaudis @Saimonas_Firea @Saras_Gurry @Karka_Djd @Eimis_Mag @Dominykas_Miguel @Lukas_Yawazaki @Ryan_Collins @Einaras_Bmw @Erko_Morello @Koldunu_Vagis @Setono_Degtine @Jack_Evans @Janny_Pink @Vycka_Rycka @Nojus_Ceejay @Edvis_Tanks @Danilo_Quentuela @Justelis_Tiz @Coach_Carter@Gustis_Gustisss @Mode_Kiss @Augis_Dash @Ignas_Eox @Pinky_Boy @Arnold_ZuIikas @Lukas_Fanta @Max_Tosha @Jimmy_Absolut @Oskaras_Rodriguez, @Kenny_Silver @Nojus_Box @Eimantas_Vegele@Griffin_Opps @Vilius_Venturas @Monte_Gangga @Karolis_Ganjababy @Nojus_Pumputis@Javan_Hoonigey
 2. Like
  Lukas_Yawazaki sureagavo į Paulius_Pishiuz - Patirtis ir linksmi prisiminimai kariuomenėj [Baigta pildyt]   
  Sveiki visi taigi buvo norinčiu, kad papasakočiau savo kariuomenės patirti bei prisiminimus. Tai ką pradėsiu xD.
   
  Kaip aš atsidūriau kariuomenėj? Su savo buvusiu klasiokų nuvarėm į Molėtų prievolės centrą ir užsirašėm į Kariuomene savanoriais ir pasirinkom Dragūnų batalioną, nes jis buvo mums palankiausias ilgai laukti nereikėjo.
  Aišku ten gavom lapus ir turėjom nulėkti Vilnių ir praeit sveikata. Aišku praėjom be problemų ir laukėm tos dienos kada varysim į Dragūnų batalioną.
  Atėjo ta diena tai buvo 2017-08-01 nuvarėm mes su šypsenomis prie karinio pastato ir laukėm autuko, kad mus visus paimtų xD. Pamenu, kad kitus atvežė tai su panikėmis tie bučiuojasi verkė lyg būtų paskutinis susitikimas, o mes dviese juokiamės iš melodramų xDdd.
  Autukas atvarė į Ukmerge mus visus paimti, o ten jau buvo daug žmonių surinktų iš Molėtų, Utenos. Nu ką visi įlipom susipažinom, susiskaičiavom ir į kelione xD. Važiavom kokias 4h atsibodo laukti xD. Aišku, kaip priartėjom Klaipėda baigėsi pizdelinimai, juokai visi susikrimto kas gi čia bus xDdd. 
  Privažiavom Dragūnų batalioną ir visus mus išlaipino, pasiėmėm daiktus ir ėjom į ramove patikrai ir suskirstimui. Nuėjom visus išrikiavo. Patikrino kuprines, viską ar neturim kažko nelegalaus. Aišku aš buvau su draugeliu ramus, nes nieko neturėjom xD. Vienas toks buvo kuris neseniai žolės buvo parūkęs ir pasakė jiems xD. Tai ji išsivedė šlapimo testui xDdd. O mes juokėmės xDdd. Nu ką tas grįžo rado pas ji ir ten kažką užrašinėjo. Vėliau prasidėjo suskirstimas kuri kuopa koks būrys. Nu ką su draugeliu pakliuvom aš į 2 kuopa 3 būry jis į 1 kuopa 4 būry. Nieko nepadarysi nieko nepakeisi. Ėjom vėliau į sandėlius savo kariškų daiktų pasiimt xDd. Nu ką maišai plyšt pradėjo gerai, kad dėžių radom tai susidėjom viską į dėžes. Ir stovi už manęs toks reiveris ir šoka xDdd. Pradėjo jis vaidinti ir ten su vienu vos nesusimušė xDd. Nu žodžių cirkai tik prasideda xDdd.
  Susirinkom visus daiktus ir ėjom į kuopa kur gyvensim xD. Nu ką mane ir dar toki Praneli nuvedė į dideli kubrika sako čia jūs gyvensit xDd. Mes žiūrim ten vietos nebėr nuėjom sakom vietos nėr xD. Nuvedė į mažesni kubrika sako čia jūsų spintelės dėkitės daigtus čia jūsų lovos ir spinteles xD. Mes pradėjom krautis, viską susikrovėm ir atėjo iš 4 būrio skyriaus vadas ir pasakė, kad susidėkit daigtus jūsų spintelė bus kubriko gale nu ką pradėjom daigtus dėtis ir viską temti į gala xD. Ten pradėjom krautis. Apsirengėm. Susikrovėm ir išrikiavo kiekvieną būry atskirai xD. Mus išrikiavo ir pažiūrėjo ką turim nu prisikabinimų ieškojo xDd. Tai rado dideliam kubrike pepsi ir klausė kieno pepsi mes susinervave sakom prisipažinkit kieno nieks neprisipažino tai paklausė kas norit pepsio xD. Tai viens toks Tomas pasakė, kad nori jis gėrė mažais gurkšniais, o mes atsispaudimus darėm jis biški išgeria užsuka mes pumpuojam xDdd. Ir ji vadinom pepsiu xD. Aišku po to pasakė kada eisim valgyti ir taip toliau. Ėjom valgyti, nemokėjom rikiuotėj eit normaliai xDd. Belekaip ėjom xD. Nuėjom ir imėm viską ką galima xD. Tai geriausia valgom prie stalo ir sako nenoriu banano ir kriaušės sakau duok banana kitas kriauše duok xD. Nes tas būtų išmetęs nu graudu galvoju xDd. Pavalgėm nusinešėm savo indus nu ką ėjom į kuopa rūkyt kas rūkė neleido xDdd. Tai nuėjom ir budėjo rimčiausias budėtojas xD. Tai ten tvarkytis kuopa turėjom tai nuėjom miegot pirmą diena 1h nakties xDd. O jo 4 būrys laikė kėdes rankomis ištiesus kažką prisidirbo jie xDdd. 
  Rytais rėkia kuopa kelt ir turi atsikelti bei ruoštis mankštai. Tai sekančia diena pamenu daug kas miegojo su treningais apsirenge, kad suspėti į manšta aišku aš buvau ne iš tu aš bėgiojau ir suspėjau xDdd. Nu žodžių pirmą mankšta pirmi įspūdžiai, krosiuka bėgom man jis labai patinka tai aš lekiu sau laimingas xDd. Aišku po mankštos persirengi ir eini rikiuotėj pusryčių valgyt xD. Jeigu per manštą kažkas atsikalbinėja kartojam pratimą dar karta xDd. Ir grįže po pusryčių sužinojom, kad mums užsiemimai bus rikiuotė vien xD. Tai visas 2 savaitės vien mokinomės rikiuotėj normaliai eit. Aišku prasidėjo ir budėjimai kuopoje ir taip toliau. Prikabinimai visokie pvž: ateina į kubrika koks karininkas turi viens garsiai pasakyti dėmesio ir visi atsistoti į stovėsena ramiai xDd. Jeigu prigaudavo visus į kolidoriu išrikiuodavo ir rėkdavom dėmesio bei atsispaudimus darydavom xDd. Aišku lovų tikrinimai irgi rytais būdavo bei švaros palaikymai xDd. Tai aš lovos nemokėjau klot, kaip kiti tai su liniuote klodavau, kad lygiai būtų xD. Bet aišku dėl manęs ar kitų išrikiuodavo visą būry su visą patalyne ir turėdavom per 10 min pasikloti lova tvarkingai jei vėl nespėja kažkas vėl iš naujo xDdd.
  Tos 2 savaitės ir 2 dienos praėjo, kaip čia pasakius greitai palyginus. Po biški patirties daugiau įgavom, stipresni tapom, bet viens toks Tomas nenorėjo priesaikos priimti tai turėjo aiškintis, kodėl nenori, bet galų gale priėmė vis tiek priesaika. Aišku kėlėmes 5:45 miegot 21:45 būdavo rytiniai kubriko sutvarkymai ir vakarinis kuopos tvarkymas pasiskirstydavom kas ka tvarkys xDd. Grafikas būdavo. Vieni budėtojai buvo geraširdžiai kiti būdavo, kad tik mažiau laiko turėtumėm ir tik dirbtumėm tai tvarkytumėmes xDd. Ir būry skyriaus vadai tokie patys buvo vieni geri kiti tik, kad labiau drožt xDd. Pamenu ėjom iš valgyklos ir skrepli ant placos spjoviau nu aišku negalimėjo taip daryti mane parišo gavau zaliota xD. Teko atsiskaitinėti 100 atsispaudimų nu ką padariau šeip ne taip juos.
  Priesaika 2017-08-17 ėjom visas batalionas rikiuotėj su Policijos palyda xD. Su ginklais pasitempe visi tokie xDd. Reikėjo eiti iš Dragūnų bataliono iki Klaipėdos universiteto ir ten prasidėjo. Aišku rikiuotės metu jaudulys jautėsi tai vienas kojų neatsirenka kitas ant botu laipyt pradeda xDd. Nuėję turėjom laisvo laiko kažkiek su šeimom susitikti pasikalbėti taip ir padarėm xD. Nu ką pakalbėje išrikiavo mus į rikiuote ir turėjom klausytis priesaikos ceremonijos. Turėjom prisiekti, kad ginsim Lietuva ir taip toliau. Praėjo priesaika ir ėjom visi atgal. Aišku rikiuotėj einu ir žiūrių, kad tevukas tai sese bei družokas aš ranka auštyn ir pamojavau xD. O kas man xD. Šurmulys didelis, nes žmonių daug buvo xD. Maniškiai o Paulius su automatu eina xDdd. Nu ką praėjom žmones ir lyti pradėjo xD. Kojų neatsirinkimas su vienu rikiuotėj vos nesusimušiau, viens kitam smugiavom xDd. Būrininkas pasakykit pavardes pasakėm ir galvoju fsio papuolėm xDd. Parėjom ir nusausinom ginklus juos į ginkline padėjom ir ėjom pavalgyti. Ir kuopa tvarkyt ir laukti, kol paleis, o už lango gyvenau 2 aukšte žiūrių daug žmonių apačioj yra ir nekantraujam kada namo mus paleis xDx. Nu ką persirengėm išrikiavo viską patikrino viskas tiko ir paleido xD. Į lauką išėjas zvanoka saviškiams, kad jau galim lėkt xDd. Tai ką susiradau pasikalbėjom ir per vartus link mašinos išėjom xD. Pirmas paleidimas paleido Ketvirtadienį, o reikėjo sugrįžti Sekmadienį vakare xD. Tai važiuodami namučio žiūrėjau nuotraukas ką būrys veikia tai ką gėrė jau daug kas laistė paleidimą xD. Nesakau ir aš grįžęs ramiai alučio ikaliau xD. Biški atsipalaidavau xD.
  Sekmadienis susirašėm, kad lėkiam 17h nu ką iš Ukmergės golfyčių lekiam į Jonava ir į Klaipėda xD. Link Klaipėdos ant 16 smaugiam  4 golfa xD. Aišku gerai, kad laimingai nuvažiavom visi xD. Grįžom karo policija ir patikrinimas daigtus tikrina per praleidžiama punkta kas ką turi ir turi savo kario pažymėjimą parodyt bei lapuka kada grįžt turėjai. Patikrine sako susisėk daigtus ir judi link kuopos, kiti rūkyt į rūkomaji kas norėjo. Nuėjus į kuopa ten būdėtojas tikrina ką turim atsiveže vėl viską verst xDdd. Vėl susidėjom ir į kubrika su kambariokais pasisveikinti xDd. Daigtus susidėt. Aišku laukiam 21h lauke išrikiavo mes visi į lauką ir, kaip kiekviena karta vakarinis patikrinimas Dalinio būdėtojas stovi ir kiekvienas iš kuopos būdėtojų šaukia pavarde ir turi atsakyt aš xD. Tai juokingų balsu, storu visokiu buve. Sumąstėm paprikolint xDd. Kas garsiau pasakys nu pradedam xDd. Mes ten rėkiam, rėkiam ok sužiūrėjo visus nuėjo pas Dalinio būdėtoja pasakė, kad visi tvarkoj. Tada vėliavos nuleidimas himnas lietuvos turi giedot. Viskas praėjo nu ką su savo kuopa judam į kuopa xDd. Kuopa susitvarkom ruošiamės miegot išrikiavo geras būdėtojas ir pasakė, kad nereikia rėkti, kaip skerdžiamas būtum xDd. Nu sako ar supratot taip tamsta xDd. Pahmielu daug grįžo tai jiems dar tuo pačiu prota pakniso ir tiek. Aišku miegot turi iš karto eiti, bet mes su telefonais būdavome kas su panikėm šnekėdavo kas lola grajindavo, o kas filmus ar muziką klausydavos xDd. Aišku mūsų kubriko neužgaudydavo, nes pas mus lango nėr kur durys tik atidaro, o mes apsimesdavome, kad miegam xDd. Taip ir praslysdavome xDdd. Kitą dieną rikiuoja mus lauke tiems negera tik xD. Manęs klausia sako kur tu buvai, kad toks rudas? Sakau dirbau ir deginuosi tuo pačiu xDd. Tas sako gerai degi sakau, tai kas be ko xD.
  Bazinis kursas trunka - 3 mėnesius. Nu ką per ji daug ko išmokom, kaip orientuotis miške, kaip vykdyti tam tikras užduotis. Kaip judu dengiu daryti, kaip šliaužti, ropoti, nebylus valdymo judesius rodyti daug visko. Aišku per tuos 3 mėn mus nei karto nepaleido namo tai vos neišsidaužėm. Dabar tai kiekvieną savaitgalį po priesaikos paleidžia, o mūsų nepaleisdavo nu kituose batalionuose paleidinėjo po 1mėn. Tai mes visi pikti buvome..  Savaitgaliais kieno giminės arti gyvena atvarydavo karių aplankyti, o ko neatvarydavo eidavom ir žiūrėdavom kokių juokingų vaizdų pamatysim xDd. Tai pamenu, kad mačiau, kaip karys su apkūnia panele stadione bučiuojasi ir vos nepradėjo mylėtis, o mes eidami juoktis pradėjom ir sakiau aš agirdž kary čia ne vieta mylėtis xDd tai tas susigėdes su savo drauge sprūko iš stadiono į kitą vieta xDd aišku to nebedarė kiek žinau. Ten vaizdų visokių prižiūrėdavome, kad  juoko ašaros, net kilti pradėdavo xDd.
  Kurie būdėtojai neleisdavo rūkyti tai prausyklose atsidarydavo langa nu ir ką dūmydavo xDdd. O kiti būdavo po pietų ar pusryčių ar vakarienės sako norit rūkyti padarykit atskira rikiuote nu ką padarė ir tas karininkas sako: visi rūkantis bėgimui pasiruošt xD. Nu ką nubėgo jie parūkyti per 2 min berods turėjo parūkyti ir tada bėgte į kuopa grįžti. O mūsų nerūkančių rikiuotė ramiai sau nuėjom į kuopa ir laukiam, kol jie grįš xD. Grįžo į kubrikus visi ir sako: ai namas padūse visi rūkyt turėjom tas pridirbo viską xD. Papasakojo jie mes tik juoktis xDdd. 
  Tie 3 mėnesiai praėjo gan greitai palyginus. Po 3 mėn paskyrė į pareigybės sako tu būsi granatsvaizdžio padėjėjas xD. Aš galvoju viskas tikrai papuoliau su tuo Tomu.. Būry yra: 3 skyriai, 3 skyrių vadai, 1 būrininkas ir būrio vadas. Kitus paskyrė į šaulius, 3 šauliai gelbėtojai, 3 taiklieji, 3 vyr šauliai, 3 kulkosvaidžiai ir jų padėjėjai ir 3 granatsvaizdžiai ir jų padėjėjai ir ryšininkas xD. Kuopoje yra: 4 būriai: ir valdymas tai kuopos vadas, kuopos vado padenėjas, kuopininkas, ryšininkas, paramedikas, intendantas atsakingas už materealines vertybės, ginklininkas. 
  Judėti eidavome į girulių parka prie Dragūnų bataliono. Ten judėdavome su ginklais, azimutu mokinomes eiti, su žemėlapiais, su kompasais. Vieniems sekdavosi geriau kitiems ne.
  Pamenu, kaip ėjau orientacini su Nikita. Ėjom į Rimi, nes savaitgalį mūsų nepaleido. Nu ką apsipirkom su kuprinėm ir žygiuojam xDd sau taškų su telefonais ieškoti xD. Kaip buvau mačiau, kad kažkoks tipas labai į mus žiūri xDd. Nu ką ėjom tuos taškus ieškoti xD. Kas po 2 kas į grupeles susiskirstė xDd. Nu ką einam, naktinis orientacinis, o ten šlapia žiūrim, kad neprisemt tik kerzoku xDd. Aišku gražiai apėjom radom taškus ir einam link bataliono nu ką pasirodo tas itartinas tipas karys buvo žiūrių msg, kad kuopos būdėtojas visus riša xD. Galvojam su Nikita, kad papuolėm xD. Einam kuopos budėtojo padejėjas mus sustabdė sako rodykit ką turit xD. Gerai, kad iš to pačio būrio buvo sakau aš kuprine iki kubriko pasidedu ir grįšiu, kad neparištų saldumynų ir tau duosiu ryt ok? Tas nu gerai xD. Atėjo Kuopos būdėtojas patikrino mūsų orientacinius taškus sako viskas gerai. Pažiūrėjo ar neturim nieko nusipirke xDd aišku nieko prie savęs neturėjom xDd. Tai praslydom ir ėjom persirengti ir miegoti, bei dalinti kas prašė ka nupirkti saldaus xD. Tai valgyti tik visi pradėjo xDd. Kitą dieną nu ką už tuos saldumynus sportuot turėjom xD. Aš pas dantiste variau dantų pasitikrinti tai praslydau . Grįžęs tik viską sužinojau xD.
  Papildymas NR1.
  Pamenu nuvežė mus į kairių poligoną šaudyti. Nu ten irgi buvo veiksmo xD. Tik įdomiai palapinėse kūrenamose gyvenom tai pasikūrendavom. Prieš šaudymus turi išlaikyti Ginklo valdymo testą.  Šaudymai vieniems geriau kitiems prasčiau sekėsi xD. Pamenu Zapad 2017 prasidėjo sako kas norit namo vaskinkit xD. Nelaimėjau aš ir vėliau sakė, kad nieks nebevarysit, o kurie laimėjo labai jau buvo apsidžiaugę xDdd. Tai ką baigėsi tas miškas tos šaudymo pratybos susitvarkėm ir į grįžtam į Dragūnų batalioną.
  Tai ką pirmas paleidimas 2017-10-11. Aišku šio laiko ilgai laukėm kada galėsim namo grįžti po tiek laiko xD. Viską susitvarkėm susiruošėm ir iš mano būrio vienas visą laiką buvo zaliotas, pliusas tai toks kuris niekur nenorėdavo dalyvauti, nes tipo visur skauda ir taip toliau. Jis ta dieną būdėjo kuopoj ir praėjo 2 valandos dar jis negrįžo iš rūkyklos. Visi sunerimo jo ieškoti pradėjo. Nes sakė paleis 16h, o jau 17h.. nu ką pasirodo Mantas per praleidžiama punkta išėjo su kitais, nes savo lapuka buvo paėmęs ir išvažiavo namo xDd. Visa kuopa nervuotą kad per ji negalim namo varyti. Sakė grįš į dantis gaus ir t.t, nes pridirbo belekaip visiems. Rašėm jam grįžk, nes ragas tau bus sako grįšiu sekmadienį xDd. Tai ką grįžo, nes prikalbėjom ir jo nepaleidinėjo 2 mėn kažkur. Nu ką mus paleido visi laimingi lekiam namučio xDd. Aišku reikėjo sugrįžti nesinorėjo, bet reikėjo xDdd. Tai ką sugrįžom patikrino mus visus ir vėl iprastai, kaip ir seniau viskas. Mantas galva nuleidęs buvo su juo karo policija daug šnekėjo. Davė jam pasirinkti 1000€ bauda 30 dienų viešų darbu ar 10 parų atsėdėti tai pasirinko jis 10 paru. Ji komisavo ir jis dingo iš mūsų būrio.
  Pirmas rimtas miškas. Prieš ji susikrovėm viską ko reiks xD. Nu ką nuvežė prie Rusnės ten belekaip apsemta buvo pasakė ką darysim ir judam su ginklais ir pilna ekipuotę. Per tokias proskynas reikėjo miško keliukus judėti nu žodžių 1 skyrius nujudėjo normaliai dar mano skyrius ėjo skyriaus vadas ant šono krito visas susinervavęs pradėjo keiktis xDd aš ėjau iki pusės panėriau eidamas žiūrėjau, kad tik praeiti xDd. Nu ką mane ištraukė viens xD. Iš 3 skyriaus ėjo tai viens irgi nei pirmyn nei atgal teko ir ji traukti xD. Nu ką pirmas įspūdis šalta belekaip xD. Nuėjom įsikurti kur gyvensim visas kalatavausi nuo šalčio drebėjau kitus kerzus ir kojines pasiėmiau ir pasikeičiau. Nu ką galvoju eisiu normaliai dabar xD. Einam, einam keliu belekiek vandens galvoju fsio 2 batus prisemsiu nu ką ir 2 batus prisėmiau galvoju viskas bus ragas xDd. Gerai, kad turėjom gera būrio vadė ji pamatė, kad man negerai tai davė vilnonių kojiniu bei žvakučių mažu tokiu xD. Ir parodė prijomu, kaip išdžiūti xD.
  Papildymas NR2.
  Kariuomenėj girti kariai grįžtą? Negali būti xD?!!! O gi gali. Pas mane kuopoje buvo grįžę po priesaikos 2 grįžo vienas priputė 3.6% kitas 2.6%. Tai jiems rašė tarnybinius karo policija atvarė nu žodžių papuolė vyrukai. Aišku kur priputė 2.6% tas čiuvakas po šio įvykio pasimokė, o kitas tai nepasimokė. Kaip buvo 1 paleidimas Spalio 11 tai jis grįžo vėl girtas nu ką vėl tarnybinis pranešimas ir vėl jis namo nevaro. Sugebėjo per praleidžiamą punktą prasinešti baltos ir gėrė kareivinėse ji pagavo tas privėmė  nu žiauru xDDDD. Praėjo tie 2 mėnesiai jam vėl girtas grįžo xD. Sako praleidžiamam punkte sakyk vardą pavarde tas tyli sako sakyk tyli xD. Atėjo dalinio budėtojas, atvažiavo karo policija. Skambina į mūsų kuopa paklausti ar dar tokio piliečio nėr apibūdino, kaip atrodo akurat čia tas pats xD. Tai vos su karininkais nesusimušė, su savo skyriaus vadu vos nesusimušė, kaip kuopoje buvo. Nu ką jo vėl 2 mėnesius nepaleido xD. Skaityk 3 kartus buvo tik grįžęs čiuvakas. 
  Po biški laikas tirpo ir tirpo po mažu daugiau visko mokėdavome. Su telefonais buvo mūsų kubrika prigavę ir visus išrikiavo sako pasidėkit telefonus ir eikit miegoti jo galvojam eisim miegoti  toliau su telefonais žaidėm. Arba vienas mastirina prie durų, nes turi būti atidarytos. Aš gale sau filmą žiūrių atėjo kuopos budėtojas mane ir kitus susėmė nu ką davė lapus rašyti xD. Galvojų rašymas tu nesąmonių nieko nepakeis, o reikėjo rašyti Aš J.eil Vardenis_Pavardenis daugiau nesinaudosiu telefonų nelaisvų laikų ir taip kokius 80 kartų xD. Aišku rankytės pavargo biški ir tiek.
  Kur mus paožino karininkas, kaip pirkome saldumynus pats pakliuvo xDDD. Vieni karininkai tiesiog kareivinėse gyvendavo ir juos ruotuodavo, nes prisidirbdavo ir iškeldavo. Tai dalinio budėtojas ėjo su kariais keisti sandėlio budėtoju ir užgirdo, kad kažkas labai triukšmauja nuėjo pažiūrėti rado karininkus girtus xDDD. O tie per praleidžiamą punktą norėjo plaštakes, kad pas juos ateitų į praleidžiamą punktą skambino ir sako praleiskit, bet tie nepraleido xDD. Tai ką žiūrių eina galvą karininkas nuleidęs, kur mus paožino sakau karma ir juokėmės visi xDDD. 
  Turėjau be galo aš daug pravardžių xD. Vien nuo pavardės gal 3 pravardės tai: Nikelis Nikis Nikulinas, liūtas, žvengalas, nes daug juokiausi xD. Buvo pas mane kuopoje Eastern Europen tas čiuvakas belekaip prikolnas buvo. Bei šaltas volfiukas buvo atvarės jis pasirodo ar karininkas ar karys buvo ir ji trumpam atkėlė tai norėjo išeiti pasakė, kad nusižudysiu ir ji komisavo xDDD.
  Vienas vlogeris kuopoje Lukas sumąstė apie kariuomene video su keiksmažodžiais sukurti tai buvo dviese. Bausmė jiems buvo nebloga: šliaužė su kulkoksvaizdžiu kuris sveria 11.7kg tai tas kuris filmavo viską ir ten montavo vėmė nu žiauri jam pamoką buvo..
  Kariuomenės žodynas bei sąvokos: 
  Kubrikas - kambarys
  Zaliotas - prisidirbęs
  Placa - asfaltas kur visi žygiuodavome
  Mastirina - stebi
  Mažas kubrikas - 12 žmonių
  Didelis kubrikas - 26 žmonės kažkur.
  Ramovė - vieta kur vykdavo paskaitos, renginiai.
  Papildymas NR3.
  Vieni kuopos budėtojai leisdavo kiti neleisdavo eiti į valgykla be ginklų. Pamenu Mode toki mes visi einam su ginklais tas be ginklo. Klausia jo kur tavo ginklas? Tas sako ramovėj palikau. Mes visi tik žvengt pradėjom. Nu ką nuėjo ieškoti ten nerado. Visas šis reikalas nuėjo iki Bataliono vado. Nu ką grįžtam mes iš valgyklos tas irgi kartų. Randa savo ginkla po kėde padėta. Tai už šį zaliota namo nevažiavo 2 savaites ir budėjo.
  Geras kuopos budėtojas budi nu ką veikiam? O gi prikolinom pasileidom per kolonėle maskva magadan ir tūsinom xDdd. Vakare nuėjom į vėliavos nuleidimą ir pizdelinam tai biški gavo jis velnių nuo karininko, kad nesusitvarko. Ah tos nesąmonės. 
  Nu ką pratybos vėl kairių poligone. Šaudymas turėjo būti.. Vėjas pakilo pradėjo palapines, taikinius versti tai atšaukė šaudymą. Mes visi tokie laimingi, kad lėksim į kuopa.
  Pratybos priekulėje mokino šturmuoti, kaip bėgti, judėti geriau ir, kad nepastebėtų. Nu ką judam pasiskirste. Aš buvau artilerijos komandoj. Nu galvoju gerai. Judam mes ten per melioracinius griovius, bėgam susibūrimo vietos. Sutinkam saviškius. Pasirodo vienus musiškius buvo paėmę į ikaitus ir jie turėjo priešų visus daiktus nešti, nes kitaip būtų juos išrenge. Aš sakau būtų man kažką panašaus pasake į snuki ir ramu būtų. Sakau ko taip nedarėt sako nepagalvojom bijojom.. Vieni apsirengė baltus kostiumus ir ėjo stebėti priešo kur jis ten yra ką daro, kaip savo vieta įsirenginėja. Nu ką mes artilerija judam toliau grioviais, mišku toliau aplinkui judam. Gaunam signala, kad reikia judėti link to pastato ir pradėt šaudyti, o šturmo grupė eis į vidu ir pastata užims. Aš tuose pratybose buvau laikinas kulkosvaidžio padėjėjas tai tik šovinius su dežutėmis nešiau ir tiek.. Girdim per racija, kad vienas iš skyriaus vadu nerado intėjimo.. Mes aišku juoktis pradėjome. Kiti rado tas nesuprasi, kodėl nerado.. Tai ką po biški veržiasi ir veržiasi į vidu. Mes aišku iš toli jau nebašaudom, nes kad saviškių nesužeisti. Girdim, kad jau viskas išvalyta galim judėti į pastata. Mes visi atsikėlėm ir judam. Vėliau aišku buvo budėjimai, kad stebėti ar priešai neateina. Ir įsirenginėt reikėjo, kad atlaikyt šturma. Laukiam šturmo. Man reikia budėti. Pakėlė mane bandau užsimauti kerzus sušalę neina užsimauti bandau judinu, judinu šeip ne taip užsimoviau.. Einu budėti pasiemiau G36 ir ką vaikštau ratais, kvadratais. Baigiau budėt, pakeitė kiti. Einu ilsėtis. Tai ką turi šiandien būti šturmas visi tik laukia, nes nori greičiau į kuopa grįžti ir normaliai išsimiegoti. Girdim pradėjo šaudyti, mes aišku pozicijas užsiemėm ir laukiam, kol artės. Pradėjo artėti po biški, juda, jau prie mūsų. Išvertė posta, jau viduje viens, antrs, trečs, krentam visi. Jau link 2 aukšto juda. Nu ką po biški valo, griauna sienas, kur buvom iš plytų pastate. Į 3 aukšta jau juda. Tai ką jau paėmė mus. Vienas iš jų pradėjo raganėti prieš mano skyriaus vada. Šakotis belekaip. Tai sako susimatysim 1 kuopoje. Pranešė, kad greit jau judėsim į kuopa. Paleido švediška dūmine ir belekaip uždūmino.  Aš konservu su lašiša atsidariau ir valgau po biški. Žiūrių unimogas jau atvarė aš greičiau pradėjau valgyti.. aišku spėjau teko bėgti, bet buvo verta.
  Pamenu pas mane kubrike buvo Paulius toks. Pas ji atvarydavo močiūte aplankyt tai vis saldainių atveždavo belekiek tai ką jis mums viską išdalindavo. Buvo kubrike čigonas Dima mes gulim prikolinam tas sako leiskit garsiau ir ką norit vis tiek manęs nesunervuosit. Nu ką toks Kunigėlis paleido mes čigonai Lietuvos norim blynų ir kavos visi tik juoktis. Tas 2 aukšte miegojo ėjo pas kunigėlį paėmė jo telefona ir atgal pas save į lova. Tas aiškų ėjo iš jo atsiimti. 
  Druskos tirpalas kariuomenėj. Kunigėlis atsivežė druskos tirpalo belekiek nu ką sėdim ant lovų ir traukiam elektronkes. Apsinešėm biški juoktis pradėjom aišku gerai gavosi, kad nepagavo mūsų.
  Papildymas NR4.
  Pratybos Kazlų Rudoje. Mokino mus, kaip šturmuoti pastatus. Gyvenom senose kareivinėse. Ten nuo sovietų laikų niekas nebuvo tvarkyta nei ką. Aišku buvo ten budėjimai. Iki valgyklos eidavome peškute arba unimogas veždavo mus. Davė skaniai valgyti, nes mūsų mažai buvo tai viskas nei pridegė nei ką. Pastatus šturmavom su imitacijomis. Pamenu aš tupiu laukiu, kol judės žemyn ir toks vienas parbėga, o ten slidu. Langu nėra, stiklų irgi tas čiut pro langą neišlėkė spėjau ji pagauti. Sakau ramiau tu. Tada reikėjo mano skyriui 3 aukšte pozicijas įsitaisyti nu ką įsitaisėm laukiam. Parbėga ten irgi slidu.. Bėgo griuti pradėjo, aš juoktis, nes pamačiau juos. Realiai toks pratybos buvo ne ką ypatingos, nuobodžios, nes nieko gero ir neveikėm tą pati per tą pati. 
  Apkasus reikėjo kasti nu krč. Kasiau su noliferiu kuris niekad neturėjo kastuvo rankose.. Tai aš skaityk viską iškasiau, o tas nugriuvo ant žemės sako man su širdim blogai. Aš sakau kas tau yra? Tas sako su užesiu.. Sakau agirdi gal pakviesti skyriaus vadus ar ką, nes kad nemirtum tu čia. Daviau jam savo gertuvė, kad gertu vandeni, o aš kasiau.. Tai geriau jei turit problemų pasakykit, kaip eisit į kariuomenė, kad problemų čia tada nebūtų. Reikėjo vėliau bėgti su pilną ekipuote tas aišku nepabėgo reikėjo ji temti. Vėliau šliaužėm. Tai toks paukštis pametė savo laikrodžio ekraną tai ieškojom aišku neradom. Tada lijo tai buvo pečiukai. Vienas gorteksa džiovino ir jis prilipo prie vamzdžio tai pradegino. O vėliau ėjom prieš priešus kažkokius. Nu ką reikėjo šliaužti, dėtuvė pamečiau. Parėjęs žiūrių, kad nebeturiu aišku pranešiau būrio vadėj. Tai rado kito būrio skyriaus vadas. Tai grįžęs visus pasikvietė ir pumpavom iš viso 200. Tai atsispaudimų tai pritupimu, atsilenkimu, pašokimu. 
  Užsieniečiai batalione. 1 kuopa išvarė į pratybas, o jų vietoj sportininkai užsieniečiai. Aišku jie darė ką norėjo ir gėrė ir mylėjosi, nes daug preziku mėtėsi. Sisiojo kur papuola. Tai vienas čiurka žolytė rūkė, pamatė mus ir pabėgo. Kiti karatistai kuopoje prigėrė mušėsi, o kuopos budėtojas padėjėjas nežinojo ką daryti, nes jo stalą kur visi dokumentai buvo stumė. Pamenu vėliavos nuleidimas eina sportininkas per placa ir rūko sau, o jau vėliava nuleido žiūrių karatistai mušasi. Aišku jie, kaip išvarė turėjo jų jovalą sutvarkyti. Aišku savanoriai ėjo. Vėliau grįžo nu sakau patiko sako vos nevėmiau, viskas sulaužyta, privemta, buteliu kalnai, kriauklės nulaužtos. Sakau tai ką chemini iškvietė sako joo. 
  Po užsieniečių rado buteli batalione tuščia. Tai ką visą batalioną lauke išrikiavo. Kiekvieną būry kiekvieną skyrių ėjo ir uostė kuris čia girtas. Taip rikiavo 3 valandas ir žiūrėjo kuris girtas. Aišku nerado, nes ne mūsų buvo arba tas spėjo išsiblaivyti. Tada nervuoti buvom, nes be reikalo rikiuoja ir rikiuoja..
  Naujų metų atostogos. Nu ką paleido mus, o kiti budėti turėjo. Tai vieni pardavinėjo budėjimą už 100 euru buvo kas nupirko buvo kas budėjo. Man gerai nepakliuvo budėti. Baigėsi atostogos nu ką reikia grįžti lekiam per Kėdainius ir karinės policijos mašina per vidurį važiuoja ir neleidžia lenkti galvojam fsio nespėsim tai pranešėm skyriaus vadui, kad veluosim, bet po kokių 30 km nusuko į kitą kelia ir mes tada važiavom iš lėto neskubėdami, nes jau pranešėm tai kur čia lėksi xD. 
  Budėjo toks piktas budėtojas. Sako susitvarkykit, rado dulkių. Davė 2 šansą. Aišku vėl rado dulkių. Davė paskutinį šansą ir vėl rado. Nu ką sportuojam. Sako 250 cirkulių. Tai atsispaudimas, atsilenkimas ir pašokimas į viršų. Nu ką visa kuopa pumpuoja. Aišku tiek daug prikvepavom, kad sienos visos sušlapo. Po 125 davė 30 min pasiilsėti. Vėliau vėl pakvietė ir pabaigėm juos daryti. Buvo ir vėliau panašus į šita. Sako batus parodykit kurie valyti. Nu ką kiek išėjo valyti daugino kažkaip ten jis ir turėjom pumpuoti. Bet čia buvo linksma, nes paprikolų viskas. Turėjau iš namų picos atsivežęs ėjau paprašyti, kad leistų mikrobangų krosnelėj pasišildyti tai davė. Kiti sako nebandyk to daryti, sakau pabandysiu paeis.
  Aišku kuo toliau tuo viskas paprasčiau su vienais budėtojais vos ne pitakais mušėm su kitais tai to nepadaryti. Nes jie vaidina labai rimti nors tokie nėra tik nori pasirodyti.
  Granatoko kursas. Buvo nuobodus, per kiekvieną paskaitą užmigdavau iš nuobodulio. Kurso baigiamasis vyko Algirdo batalione. Važiavom kažkur 5 h iki ten. Nu ką davė šaudyt tai 2 balvamkes abu išovėm ir iš 2 adapterių kuliako šovinį davė ir viskas. Vėliau turėjom valyti ji ir tiek. Aišku aš pizdelinau, o Tomas tas pepsi valė. Guliu atėjo pagavo mane sako skyriaus vadas pasakiau sako pranešiu. Galvoju fsio ragas bus. kaip grįšiu. Po 1 savaitės žiūrių šitas karininkas žmones apgaudinėjo su savo žmona. Nu ką galvoju karmą yra.
  Savo maisto galėjai turėti, bet svarbu, kad jis negestu. Aš tai po batų dėžę užslėpdavau šokoladuku belekiek. Aišku patikrindavo, bet ten nežiūrėdavo, nes nesitikėdavo, kad ten bus. Aš tai ramus toks. O kiti į vintiliacijos angas slėpdavo, arba lovos rėmuose su siūlų dėdavo.
  Papildymas NR5.
  Iš šiaurinės pusės pakaziolino, kad mūsų pietinė puse šokoladukus visokius pardavinėjo. Visą mūsų būry ištikrino aš ta karta nieko neturėjau apart naminių obuolių. Pas Toma rado gal 40 snikersu ir belekiek milka šokoladų tai sakė išdalink arba viską vienu kartu suvalgyk. O pas Marių tokį buvo pasidaręs belekiek sumušteku nu ką sako išdalink tas tai nervuotis, dėl to pradėjo, nes 2 dėžutes sumuštinių turėjo. 
  Už netvarką papilė žvyro su vandeniu. Nu ką viską turėjom stumdyti, valyti nu belekaip pradėjom tvarkytis ir gavom tokį kozirį. O pas kitus smėlio įpylė ir vandens ant viršaus tai tie irgi vargo. Aišku po tokių tvarkymų su spintelėmis linoleuma subraižėm tai intendantas nebeleido tokių nesąmonių, kad mums darytų. Tai mes tada apsidžiaugėm.
  Gaisro imitacija. Buvo linksmiausia. Susikrauni ale viską kuprinė ir lauki lovoje nusirengęs, kol bus alermas ir visi bėgsit į lauką. Aišku batus turėjai nešti į batų džiovyklė aišku mūsų kubrikas to nedarė tai mes ramiai sau apsirengdavome ir bėgdavome po biški pro išėjimus. Ir dūmus buvo naudoję. Realioje situacijose daryčiau paprastai. Langą atidaryčiau. Čiužinius lauke sumesčiau ir ant jų šokčiau. Nes 2 aukšte gyvenom tai baisų nebūtų šokti. Čia tie mokymai ne viena kartą buvo.
  Viena karta budėjo toks ramus budėtojas, bet šiaurinė puse valgykloje labai šnekėt pradėjo nu ką tas sako vakare pamatysit kas jums bus. Atėjo vakaras visus išsirikiavo ir ramiai stovėjom apie 2 valandas. Tai svirduliuoti pradėjom. Gerai, kad kuopos vadas buvo ir sakė, kad nebekankintų mūsų, nes kitą dieną mums pratybos buvo.
  Pakeltas aliarmo lygis visi su liemenėm su ginklais suka ratus aplink batalioną, kiti bataliono teritorijoje budi. Tai grynai laiko stūmimas.
  Buvo tokių dienų, kad gryn laiko stūmimas tai ginklų valymas, bei kuopos tvarkymas ir taip visą savaite. Nieko neveiki daugiau ir kimarini. Išsivalai ginklą nors dar nepridavėj, bet aš eidavau į kubriką ir ten kimarindavau, nes pabosdavo valyti galvoju geriau su telu kažką paveiksiu.
  Esu dalyvavęs bėgimuose tai prieš kalėdas bėgimas Klaipėdoje buvo. In memorial Vingio parke bei Sausio 13 diena prie bokšto bėgom. Aišku ten bėgom mūsų nepaleido prieš tai 2 savaites. Aš su saviškiais susimačiau pasiėmiau daiktus kurių man reiks ir parbėgau iki autuko. Aišku tą dieną Su Monte susitikau. Pakalbėjom ir tiek. 
  Dragūnų takas nu ką mums vėliausiai nei kitiems buvo. Žadėjo po 3 mėnesių jau atėjo žiemą. Baltijos Jūros pakrante reikėjo bėgti tada Baltijos jūroj daryti atsispaudimus ir bangos bangavo į mus aišku ledinis vanduo buvo tikrai šalta. Reikėjo nešti rastą spygliuočio visa įmirkusi ir dėžė su beretėmis. Reikėjo dragūnų bataliono antsiuvą iš šakų ir sąmanu bei ką rasi padaryti. Reikėjo per kopas šliaužti tai visi smėliuoti buvome. Vėliau ridentis atgal aš apsvaigęs buvau nuo ridenimosi tai mane pakėlė ir bėgom tolyn taku. Pribėgom upeli aišku ir tas ledinis teko per ji šliaužti. Buvo belekaip šalta.. Aš šliaužiau ir mėčiau šakas visokias, kad kitiems lengviau būtų iš to upelio. Praėjom tą upeli po jo teko sportuoti, kad kažkiek sušiltumėm. Visi šlapi, smėliuoti nepatogų daryti, bei sunku. Aišku darėm belekaip tik, kad daryti. Vėliau reikėjo su rastu pritupimus daryti tai padarėm ir judėjom. Buvo ledas tai bėgdami vieni pargriuvo kiti ne. Aišku gerai, kad niekas rimtai nesusižeidė. Vėliau reikėjo daryti tilteli ir vienas turėjo per apačia šliaužti. Jau prijudėjom prie bataliono vartų nu ką atidarė, o ten lynas ir reikia pereiti. Ėjau, bet nepraėjau, nes slysti pradėjo. Ten nesąmoningai įtempta buvo. Leido po 2 dviejuose vietose buvo įtempta nu žodžiu nesąmonė, bet lieką prisiminimai. Aišku tos kokardos tie ženkliukai kur prie berečių pas mus keliavo ilgai. 1 kart sakė, kad ne tokius pagamino. 2 kart sakė, kad laivas tipo plukdė ir nuskendo. Vėliau už mus pradėjo tarnauti ir tie už mus greičiau tas beretės gavo negu mes. Tai mes sakom kam mums tos beretės jei liko 3 mėnesiai tarnybos.
  Papildymas NR6.
  Prikolu buvo visokiu. Pamenu Kazlų Rudoje su unimogu varėm ir krč ratas iš ašies išvažiavo gerai, kad neapvirtom xDDD. Tai visi juokiamės išlipę, kad sugedo ir grįždami namo matėm, kaip tempia ta unimoga xDDDD. 
  Apie budėjimus biški papasakosiu kas ten gero. Budi skaityk visą para kada pradedi ir baigi kitą dieną. Aišku yra poilsio valandos arba, kaip būni rezervas gali pasiilsėti. Poilsis būna po 2 valandas. Geriausias budėjimas mano manymų tai kairių poligone bokšteli kimarini ir tiek. Nieko ten daryti nereikia tik raportą perduoti ir tiek. Kuopos budėtojo padėjėjas - ten turi kuopa kelti, sužiūrėti, kad visi eitu į rytines mankštas, kad kuopa būtų tvarkinga, kad dienotvarkės laikytusi. Kad visus karius pakelti turi, kad jie tinkamai apsirengtų, kad materealinės vertybės nedingtų ir kuopos budėtojui turi perduoti, kad viskas tvarkoje, nes jis būna paklausia. Patrulis - vaikšto aplink teritorija dviese ir žiūri ar tvora nepažeista ar bepiločiai orlaiviai neskraido. Atsibosta vaikščioti jei rimtai. Vaikštai 4 h tada eini į sandeli budėti. Ten budėjimas tokiam vagoneli, kaip kebaninės būni ir kimarini ir klausaisi radija. Nebent darbo dieną ir reikia kokius nors daiktus išduoti, bet turi turėti leidimą tam, kad atidarytum vartus. Techninio parko budėtojo padėjėjas - vienu žodžiu grynas kimaras. Telika žiūri ir vartus atidarai visokiom transporto priemonėm. Patys vairuotojai užpildo lapus tai ez. O jei kažkur nori išeiti tai parūkyt ar pavalgyt praneši savo budėtojui arba dalinio budėtojui ir ramu. Praleidžiamo punkto budėtojai dviese būna ir viršininkas. Nu ten yr ką veikt. Žiūri transporto priemonės ar turi leidimą įvažiuoti ar atitinka numeriai visi. Nu yra kas veikti čia. Aišku ir kur praeiti nori pėstieji ir tuos reik tikrinti tai žiūri visus. 
  Dabartiniams šauktiniams ar savanoriams noriu pasakyti, kad jūsų negali neišleisti, turi išleisti nebent tam yra svarbi priežastis bei sportuoti negali duoti, nes tai atseit pasityčiojimas. Nu vienas karininkas sakė jis vyr šaulys tad sakau. Čia Vaidoto batalione taip yr. Apie sportą tai ne mankštos turėjau omeny, o taip, kaip duoda iš oro. Per laisva laiką turi duoti pasiilsėti, o ne kažkokias nesąmones daryti. Jeigu kažkas netinka galit skustis, nes jei tyčiojasi ar ką galit pasiskusti, nes taip daryti nevalia. 
  Jau pradėjom skaičiuoti kiek liko dienų vieni kalendorių pasidarė mes tai per tela vis žiūrėdavome. Geriausia buvo, kad pildyk savaitgaliais internetas pas mane susibugino ir visad neribotas tai skleidžiau visam kubrikui savo internetą. Jeigu kažkas atsitinka arba miršta artimas žmogus išleidžia namo 6 dienom. Žinau, nes mane pati išleido.. Galiu papasakoti, nes gal įdomu bus. Atsikėliau krč prikolinam, juokiames su kubriko draugais. Sese parašė paskambink. Paskambinau tai buvo 9 ryto. Sako mama mirė. Nu ką į ašaras aš. Tada kitiems pasakiau, 1 skyriaus vadui, kad namo išleistu mane greičiau. Išleido ir išvariau iškarto aišku visiems labai rūpėjo kas nutiko ir taip toliau pasakiau, kad pats nežinau kas kur kada. Aišku skaudu yra, bet nieko nepakeisi reikia toliau gyventi. Grįžau po tu 6 dienų nieko kuopoje nėr tai buvo 2018-03-07. Visi į pratybas išvarę buvo ir grįžo tik Penktadienį tai kimarinau. Kuopos vadas sako būtų mano valia būtum tik sekmadienį grįžęs. Nes čia tau nesąmonė gavosi sakau nieko nepadarysit tokia jau durna ta tvarką yra. 
  Buvo mokymai Klaipėdoje apleistame pastate ten prie Iki ten buvę seniau karinių filmų kūrimo pastatas. Ten bunkerys yr buvom įlindę. Su šratukais ten šaudėm ir geškėm šratai kur dedasi. Nieko gero ten gryns kimaras. Aišku ten 1 skyrius prieš kitą skyrių juda ir tiek. Ten buvo kur grynai statu buvo jei nukritę kažkas būtų būtų miręs iškarto ten nesaugu vietomis buvo, bet ką padarysi tokie tie mokymai gerai, kad niekas nesusižeidė. 
  Iš mano būrio vienam laipsni pakėlė tai ką tas raganėti pradėjo už tai namo nevarė savaite. Kas išsipisinėdavo darydavo nesąmonės namo nevarydavo. Visokių buvo visokių ir reikia. Kitą pratęsima žadu parašyti sekmadienį manau arba greičiau ir bus viskas. 
  Papildymas NR7 paskutinis straipsnis.
  Liko virš 1 mėnesio tarnauti. Visi belekaip atsipalaidavę. Daro skaityk ką nori viskas jau paprasčiau. Liko paskutinės pratybos kurios vadinasi Narsusis Grifonas 2018. Vieniems tos pratybos buvo įdomios reikėjo ir šturmuoti, ir judėti. Mums buvo taip: 4 dienas buvom Kairių poligone laukėm, kol priešai atlėks. Niekas neatvarė. Budėjau lijo lietus. Pasistačiau palapinsiaustė, kad nesulytų manęs. Tomui sakau pasistatyk, nes lis. Tas aišku nepaklausė. Dar stipriau pradėjo lyti. Tas Pauliau sakau kas yra? Sako priimk lyja. Sakau blem gers esi sakiau, kad lis. Tai priėmiau pradėjo jis judėti ir pradėjo tą palapinsiaustė leisti. Pradėjau ant jo rėkti. Tai buvau nusisukęs jis man iš kumščio į nugara trenkė. Aš atsisukau nu ką atgal jam atvanojau į galvą kumščių, kad apsiramintų ir sakau apsiramini arba vyniosi iš kur atėjai. Tai apsiramino. Atsikėlus irgi konfliktas su kitais buvo. Vienas vyr šaulys raganėjo kitam skyriui aiškino ką daryti. Tai vienas neapsikentė ir rėkė ant jo. Tai tas trenkė į nosį tas apsibarščiavo ir nukrito. Draugelis pamatė ir tą vyr šauly pradėjo vanoti iš kulokų. Tai prakirto gerai nosį, fanarus įstatė veidas visas buvo mėlynas. Tai ką atvarė unimogas susikrovėm daiktus ir varom iš šito poligono pagaliau. Nuvarėm į Klaipėda mus išmetė kur mes būsim. Tai mano skyrius buvo prie naujo kvartalo kur namus stato. Ir tiesiai matosi Ermitažas ir kelias į Palangą važiuot. Tai ką ten kimarinom, saulė švietė išdžiuvom. Naktį visi miegmaišiuose miegojom ir 2 budėjo. Visi beveik rūke sakau duokit ir man paprikolu tai davė, apvilko, nes nerūkantis esu. Kitą dieną žiūrėjom savo postus atvaro unimogas aišku ugnis ir šaudom iš imitacinių. O pasirodo saviškis buvo. Iš kur žinosi ar savas ar ne jei ta pati techniką.. Vėliau atvarė unimogas nu ką mus visus pasiemė ir mes važiuojam sau ir prikolinam. Buvom prie banginio pradėjo varžtai iš ratų kristi. Vairuotojas kažkoks pamatė ir pradėjo rėkti, kad varžtai byra. Mus visus išlaipino ir reikėjo prie Banginio žiedą užimti. Nu ką mes užėmėm tą žiedą ir prikolinam. Gražios panikės eina fotkina, filmuoja mus, o mums linksma, nes greit jau baigsis šitos nesąmoningos pratybos. Kuo didesnės pratybos tuo didesnė nesąmonė. Tai ant žolytės pragulėjom 2 valandas kažkur. Sutvarkė unimoga ir vėl lekiam. Tai ką judam į batalioną sako endex. Nu tipo pabaigą mes laimingi viskas baigėsi. Tai pasirodo daiktus tik pasidėjom, bet ginklų ne tai varėm šturmuoti pastatų. Judam link ten sako endex tipo viskas baigėsi. Visi tik sakyt pradėjo nesąmoningos tos pratybos palevų paleva. Tai pradėjom tvarkyti tą teritorija. Spygliuotas vielas pasiėmėm ir maišus susirinkom reikėjo smėli išpilti. Buvo biški tvarkymo, bet viską sutvarkėm. Aišku mane pamatė skyriaus vadas tai gavau lengvesnį darbą sukti spygliuotas vielas. Tai buvo easy. Pabaigėm tvarkyti ir viską pasikrovėm ir išvarėm į batalioną. O aišku visi tik kuo greičiau apsiprausti, susitvarkyti. Drabužius pasikeisti aišku, nes visi smirdėjom.. Apsitvarkėm, susiruošėm valgyti. Nu ką per visas pratybas nei vieno sausiako nesuvalgiau turėjau savo maisto pasiėmęs tai juos po 2 eurus 1 sauseką pradėjau pardavinėti. Visus iš karto nupirko tai ką prasisukau.
  Tai ką atėjo vakaras paskutinis vakarinis. Visi jau buvo išmokę mintinai kas po ko eina. Tai tik aš, aš, aš, aš. Visi grįžom iš to vakarinio ir ką ruoštis Penktadieniui paskutinė dieną kariuomenėj. Atėjo Penktadienis paskutinė rikiuotė. Tai ką klausom tu kalbų. Žmonių daug susirinko. Šeimos ir taip toliau. Praėjo paskutinė rikiuotė, paskutinė dieną. Ėjom visi daiktus prisiduoti. Prisidavėm ir ką judėt švęsti, kad jau baigėm. Ėjau su thug life akiniais visi žmonės tik žiūri į mane, o kas man aš jau baigiau.  Šventėm netoli Šilutės. Sodyba, kaip priklauso viskas tvarkoje. Visi tik gerti pirkti, vieni žolytės turėjo tai rūkė ten. Balius, kaip priklauso visko buvo. Tomas šoko tai koja išsisuko. Nesiseka jam. Kitą dieną visi skirstytis. Tai ką judėt namučio. Atvarė tevuks manęs paimt ir ką reikėjo ir Toma ir kitus likusius paimti, nes neturėjo, kaip grįžti namo. Paėmėm ir pamėtėjom. Grįžau namo ir ką miegoti, nes pavargęs buvau.
  Kitą savaitę į prievolės centrą, kad pinigus pervestu. Susitvarkėm viską ir ką gaunu aš iš viso 1951 e. Aišku gal 2 mėnesius nieko nebuvau išleidęs tai turėjau 2500 euru kažkur. Malonaus skaitymo chebra jei bus kažkas įdomu klauskit atsakysiu. Baigiau savo šį blogą rašyti manau dar kada nors apie ką kitą parašysiu.
 3. Like
  Lukas_Yawazaki gavo reakcijąPaska_Wow [MILIJONŲ DALYBOS] Spėk skaičių ir laimėk prizą (1/4)   
  ANKETA:
  Jūsų slapyvardis žaidime: Lukas_Yawazaki Jūsų pasirinktasis numeriukas (nuo 1 iki 99): 15 Ar paspaudėte ,,patinka" - ,,mėlyną širdutę" mygtuką ant temos?: Taip.
 4. Like
  Lukas_Yawazaki sureagavo į Sinaloa_Cartel - [MILIJONŲ DALYBOS] Spėk skaičių ir laimėk prizą (2/4)   

  KONKURSO DATA:
  2019/04/07 - 2019/04/14  
  DALYBŲ KONKURSAI:
  [MILIJONŲ DALYBOS] Spėk skaičių ir laimėk prizą (1/4) [MILIJONŲ DALYBOS] Spėk skaičių ir laimėk prizą (2/4) [MILIJONŲ DALYBOS] Spėk skaičių ir laimėk prizą (3/4) [MILIJONŲ DALYBOS] Spėk skaičių ir laimėk prizą (4/4)  
  TAISYKLĖS:
  Privaloma laikytis bendrųjų forumo taisyklių. Privaloma paspausti ,,patinka" - ,,mėlyną širdutę" ant šios temos, ir kitose kuriose dalyvausite. Dalyvauti privalote su tikrųjų vartotojų. Draudžiama pašaliniams komentuoti, komentarai turi būti atlikti pagal anketa. Galima dalyvauti visuose konkursuose.  
  PRIZAI:
  1st place - 600,000 eurų 2nd place - 300,000 eurų 3rd place - 100,000 eurų  
  ANKETA:
  Jūsų slapyvardis žaidime: Jūsų pasirinktasis numeriukas (nuo 1 iki 99): Ar paspaudėte ,,patinka" - ,,mėlyną širdutę" mygtuką ant temos?:  
 5. Like
  Lukas_Yawazaki sureagavo į Sinaloa_Cartel - [MILIJONŲ DALYBOS] Spėk skaičių ir laimėk prizą (1/4)   

  KONKURSO DATA:
  2019/04/07 - 2019/04/14  
  DALYBŲ KONKURSAI:
  [MILIJONŲ DALYBOS] Spėk skaičių ir laimėk prizą (1/4) [MILIJONŲ DALYBOS] Spėk skaičių ir laimėk prizą (2/4) [MILIJONŲ DALYBOS] Spėk skaičių ir laimėk prizą (3/4) [MILIJONŲ DALYBOS] Spėk skaičių ir laimėk prizą (4/4)  
  TAISYKLĖS:
  Privaloma laikytis bendrųjų forumo taisyklių. Privaloma paspausti ,,patinka" - ,,mėlyną širdutę" ant šios temos, ir kitose kuriose dalyvausite. Dalyvauti privalote su tikrųjų vartotojų. Draudžiama pašaliniams komentuoti, komentarai turi būti atlikti pagal anketa. Galima dalyvauti visuose konkursuose.  
  PRIZAI:
  1st place - 600,000 eurų 2nd place - 300,000 eurų 3rd place - 100,000 eurų  
  ANKETA:
  Jūsų slapyvardis žaidime: Jūsų pasirinktasis numeriukas (nuo 1 iki 99): Ar paspaudėte ,,patinka" - ,,mėlyną širdutę" mygtuką ant temos?:  
 6. Like
  Lukas_Yawazaki gavo reakcijąRytis_Carbon Be Pavadinimo   
  B E  P A V A D I N I M O
  Blank'as, nieko, tuščia, beždžionė daužo būgnų lėkštes galvoje, ką vakar valgiau pietums? Toks buvo mano minčių kelias kai galvojau kokią čia antraštę užrašius, kad pritraukčiau jūsų dėmesį ir užkibtumėt ant numesto jauko, nu ir ką gi, ką gi, man pavyko, kartais geriausios mintys gimsta ne sutelkiant visus savo protinius gabumus ties vienu procesu, bet po sunkaus ryto gurkšnojant vycką (šlykštus gėrimas, net nepavadinčiau vandeniu, bet padeda, bent jau rajono patarlės taip sako). Iš tikro tai kažką parašyt sugalvojau įkvėptas Jimmio naujos temos ir Montės blogo apie kariuomenę, pradžiai galvojau, kad rašysiu apie 'viskas, kas yra blogai su dabartiniu lmg', bet tada prisiminiau kad para turi tik tik 24 valandas, ryškiai per mažai tokiai plačiai temai, tad ją pasiliksim kitam vakarui, tai nusprendžiau, kad rašysiu apie nieką... taip, taip, girdžiu jūsų mintis, "Asilas jau vapšė pergėrė", "Tvajumat perkaito", gal ir taip, gal ir ne, gal bobutė Onutė visai ne bobutė, gi dvam pirmam amžiui randamės, dar ne su tokiais šūdais susiduriam savo kasdienybėje, pavyzdžiui yra individų kurie pirmą pieną pilą vėliau sausus pusryčius, net šiurpai nueina pagalvojus, pasaulis nenormalus, dėlto jis ir yra toks smagus, dėlto aš ir rašau apie nieką, o kartu ir apie viską (paradoksalu)...
  Taip šauniai ėjos o dabar užstrigau, geriau atspėsiu ką tu dabar veiki, jeigu teisingai pataikau laimiu įsivaizduojamą šokoladinį medalį, jeigu ne, medalį galėsi išrinkti tu. Hm, čiuju, kad sėdi prie kompo atsistojąs ant rankų o su kojom žongliruoji mandarinus, "VAU NAC&UI, KAIP JAM TAI PAVYKO!?", žinau, ne tu pirmas sakai, kad aš kaip Baba Vanga, jeigu nenusiseks gyvenime galėsiu būti virtualus orakulas, nufotkink delną, o aš išbursiu, patikimumas garantuotas, naudoję paslaugas pa'upinkit, sakyčiau visai nebloga gyvenimo vizija, bent jau nereiks pachalint nuo 8 iki 17, galėsiu laisvu grafiku kalt eurus, rimtai, feisbuke matom visokius influencerius, verslumo pamokėlių vedėjus, sveiko gyvenimo būdo propaguotojus, ov kur būrėjai? Priminė tokią istoriją, kažkada einant iš stotelės namo mane užkalbino moteris, kuri ieškojo Tešlagalvių gatvės (vietovardžiai pakeisti vardan įdomesnio entertainment'o), mat ši tenais ieškojo būrėjos, neseniai su savo draugu buvo patekusi į avariją ir norėjo išsiburti kada mirs, o aš dar galvojau, kad tokių žmonių nebūna, kad 24 valandos viskas surežisuota, banaliai nerealiai skambanti realybė man p*so per kepalą ir paaiškino kaip ir kas. Anyway's, paklausiau, kiek kainuos šios būrėjos paslaugos, man atšovė 50, penkiasdešimt, ne litų, o euro matavimo vienetu (narkodyleriai lyginant su tokiais burtininkais atrodo kaip nekalti avinėliai), taigi aš, būdamas geruoju samariečiu, ir žinoma norėdamas užsidirbti karmos point'ų pasiunčiau moteriškę eiti kelis (du-tris) kilometrus, į priešingą pusę nei Tešlagalvių gatvė, kaip sakant tai dienai padariau vieną gerą darbą, o dabar galiu dešimt blogų. Istorijos moralas - jeigu einat pas būrėja, eikit pas mane, prižadu, kad už pidisoką pravesiu jums pilną kursą su laiminga pabaiga.
  Ką čia dar papasakojus, nesakykit, iš pradžių atrodė kažkokia debiliška nesąmonė, taip ir yra, bet gal kartais ir visai nieko paskaityti apie 'nieką', visiškai random žmogaus mintis lendančias jam iš galvos, be jokio realaus tikslo ar misijos, žinoma iš karto neatsiprašau tų kuriuos nuvyliau, kurie čia atėjo kažko ieškodami, deja, pas mane sentimentalumo tiek, kiek pas tave įgūdžių žongliruot mandarinus kojomis atsistojus ant rankų - nedaug. Na, manau, kad pats laikas užbaigti šią odisėją, eksperimentą, genialų dalyką, totalią nesąmonę, saldainiai skanūs nes saldūs, bet per daug saldumo nėra gerai - greit atsibosta, tačiau jeigu vis tiek nori dar - šok į autobusiuką, turiu daugiau, ir pasidalink savo mintimis apačioje.
  Dėkoju už dėmesį ir Hasta la vista, baby
   
   
 7. Like
  Lukas_Yawazaki gavo reakcijąRytis_Carbon Be Pavadinimo   
  B E  P A V A D I N I M O
  Blank'as, nieko, tuščia, beždžionė daužo būgnų lėkštes galvoje, ką vakar valgiau pietums? Toks buvo mano minčių kelias kai galvojau kokią čia antraštę užrašius, kad pritraukčiau jūsų dėmesį ir užkibtumėt ant numesto jauko, nu ir ką gi, ką gi, man pavyko, kartais geriausios mintys gimsta ne sutelkiant visus savo protinius gabumus ties vienu procesu, bet po sunkaus ryto gurkšnojant vycką (šlykštus gėrimas, net nepavadinčiau vandeniu, bet padeda, bent jau rajono patarlės taip sako). Iš tikro tai kažką parašyt sugalvojau įkvėptas Jimmio naujos temos ir Montės blogo apie kariuomenę, pradžiai galvojau, kad rašysiu apie 'viskas, kas yra blogai su dabartiniu lmg', bet tada prisiminiau kad para turi tik tik 24 valandas, ryškiai per mažai tokiai plačiai temai, tad ją pasiliksim kitam vakarui, tai nusprendžiau, kad rašysiu apie nieką... taip, taip, girdžiu jūsų mintis, "Asilas jau vapšė pergėrė", "Tvajumat perkaito", gal ir taip, gal ir ne, gal bobutė Onutė visai ne bobutė, gi dvam pirmam amžiui randamės, dar ne su tokiais šūdais susiduriam savo kasdienybėje, pavyzdžiui yra individų kurie pirmą pieną pilą vėliau sausus pusryčius, net šiurpai nueina pagalvojus, pasaulis nenormalus, dėlto jis ir yra toks smagus, dėlto aš ir rašau apie nieką, o kartu ir apie viską (paradoksalu)...
  Taip šauniai ėjos o dabar užstrigau, geriau atspėsiu ką tu dabar veiki, jeigu teisingai pataikau laimiu įsivaizduojamą šokoladinį medalį, jeigu ne, medalį galėsi išrinkti tu. Hm, čiuju, kad sėdi prie kompo atsistojąs ant rankų o su kojom žongliruoji mandarinus, "VAU NAC&UI, KAIP JAM TAI PAVYKO!?", žinau, ne tu pirmas sakai, kad aš kaip Baba Vanga, jeigu nenusiseks gyvenime galėsiu būti virtualus orakulas, nufotkink delną, o aš išbursiu, patikimumas garantuotas, naudoję paslaugas pa'upinkit, sakyčiau visai nebloga gyvenimo vizija, bent jau nereiks pachalint nuo 8 iki 17, galėsiu laisvu grafiku kalt eurus, rimtai, feisbuke matom visokius influencerius, verslumo pamokėlių vedėjus, sveiko gyvenimo būdo propaguotojus, ov kur būrėjai? Priminė tokią istoriją, kažkada einant iš stotelės namo mane užkalbino moteris, kuri ieškojo Tešlagalvių gatvės (vietovardžiai pakeisti vardan įdomesnio entertainment'o), mat ši tenais ieškojo būrėjos, neseniai su savo draugu buvo patekusi į avariją ir norėjo išsiburti kada mirs, o aš dar galvojau, kad tokių žmonių nebūna, kad 24 valandos viskas surežisuota, banaliai nerealiai skambanti realybė man p*so per kepalą ir paaiškino kaip ir kas. Anyway's, paklausiau, kiek kainuos šios būrėjos paslaugos, man atšovė 50, penkiasdešimt, ne litų, o euro matavimo vienetu (narkodyleriai lyginant su tokiais burtininkais atrodo kaip nekalti avinėliai), taigi aš, būdamas geruoju samariečiu, ir žinoma norėdamas užsidirbti karmos point'ų pasiunčiau moteriškę eiti kelis (du-tris) kilometrus, į priešingą pusę nei Tešlagalvių gatvė, kaip sakant tai dienai padariau vieną gerą darbą, o dabar galiu dešimt blogų. Istorijos moralas - jeigu einat pas būrėja, eikit pas mane, prižadu, kad už pidisoką pravesiu jums pilną kursą su laiminga pabaiga.
  Ką čia dar papasakojus, nesakykit, iš pradžių atrodė kažkokia debiliška nesąmonė, taip ir yra, bet gal kartais ir visai nieko paskaityti apie 'nieką', visiškai random žmogaus mintis lendančias jam iš galvos, be jokio realaus tikslo ar misijos, žinoma iš karto neatsiprašau tų kuriuos nuvyliau, kurie čia atėjo kažko ieškodami, deja, pas mane sentimentalumo tiek, kiek pas tave įgūdžių žongliruot mandarinus kojomis atsistojus ant rankų - nedaug. Na, manau, kad pats laikas užbaigti šią odisėją, eksperimentą, genialų dalyką, totalią nesąmonę, saldainiai skanūs nes saldūs, bet per daug saldumo nėra gerai - greit atsibosta, tačiau jeigu vis tiek nori dar - šok į autobusiuką, turiu daugiau, ir pasidalink savo mintimis apačioje.
  Dėkoju už dėmesį ir Hasta la vista, baby
   
   
 8. Like
  Lukas_Yawazaki gavo reakcijąRytis_Carbon Be Pavadinimo   
  B E  P A V A D I N I M O
  Blank'as, nieko, tuščia, beždžionė daužo būgnų lėkštes galvoje, ką vakar valgiau pietums? Toks buvo mano minčių kelias kai galvojau kokią čia antraštę užrašius, kad pritraukčiau jūsų dėmesį ir užkibtumėt ant numesto jauko, nu ir ką gi, ką gi, man pavyko, kartais geriausios mintys gimsta ne sutelkiant visus savo protinius gabumus ties vienu procesu, bet po sunkaus ryto gurkšnojant vycką (šlykštus gėrimas, net nepavadinčiau vandeniu, bet padeda, bent jau rajono patarlės taip sako). Iš tikro tai kažką parašyt sugalvojau įkvėptas Jimmio naujos temos ir Montės blogo apie kariuomenę, pradžiai galvojau, kad rašysiu apie 'viskas, kas yra blogai su dabartiniu lmg', bet tada prisiminiau kad para turi tik tik 24 valandas, ryškiai per mažai tokiai plačiai temai, tad ją pasiliksim kitam vakarui, tai nusprendžiau, kad rašysiu apie nieką... taip, taip, girdžiu jūsų mintis, "Asilas jau vapšė pergėrė", "Tvajumat perkaito", gal ir taip, gal ir ne, gal bobutė Onutė visai ne bobutė, gi dvam pirmam amžiui randamės, dar ne su tokiais šūdais susiduriam savo kasdienybėje, pavyzdžiui yra individų kurie pirmą pieną pilą vėliau sausus pusryčius, net šiurpai nueina pagalvojus, pasaulis nenormalus, dėlto jis ir yra toks smagus, dėlto aš ir rašau apie nieką, o kartu ir apie viską (paradoksalu)...
  Taip šauniai ėjos o dabar užstrigau, geriau atspėsiu ką tu dabar veiki, jeigu teisingai pataikau laimiu įsivaizduojamą šokoladinį medalį, jeigu ne, medalį galėsi išrinkti tu. Hm, čiuju, kad sėdi prie kompo atsistojąs ant rankų o su kojom žongliruoji mandarinus, "VAU NAC&UI, KAIP JAM TAI PAVYKO!?", žinau, ne tu pirmas sakai, kad aš kaip Baba Vanga, jeigu nenusiseks gyvenime galėsiu būti virtualus orakulas, nufotkink delną, o aš išbursiu, patikimumas garantuotas, naudoję paslaugas pa'upinkit, sakyčiau visai nebloga gyvenimo vizija, bent jau nereiks pachalint nuo 8 iki 17, galėsiu laisvu grafiku kalt eurus, rimtai, feisbuke matom visokius influencerius, verslumo pamokėlių vedėjus, sveiko gyvenimo būdo propaguotojus, ov kur būrėjai? Priminė tokią istoriją, kažkada einant iš stotelės namo mane užkalbino moteris, kuri ieškojo Tešlagalvių gatvės (vietovardžiai pakeisti vardan įdomesnio entertainment'o), mat ši tenais ieškojo būrėjos, neseniai su savo draugu buvo patekusi į avariją ir norėjo išsiburti kada mirs, o aš dar galvojau, kad tokių žmonių nebūna, kad 24 valandos viskas surežisuota, banaliai nerealiai skambanti realybė man p*so per kepalą ir paaiškino kaip ir kas. Anyway's, paklausiau, kiek kainuos šios būrėjos paslaugos, man atšovė 50, penkiasdešimt, ne litų, o euro matavimo vienetu (narkodyleriai lyginant su tokiais burtininkais atrodo kaip nekalti avinėliai), taigi aš, būdamas geruoju samariečiu, ir žinoma norėdamas užsidirbti karmos point'ų pasiunčiau moteriškę eiti kelis (du-tris) kilometrus, į priešingą pusę nei Tešlagalvių gatvė, kaip sakant tai dienai padariau vieną gerą darbą, o dabar galiu dešimt blogų. Istorijos moralas - jeigu einat pas būrėja, eikit pas mane, prižadu, kad už pidisoką pravesiu jums pilną kursą su laiminga pabaiga.
  Ką čia dar papasakojus, nesakykit, iš pradžių atrodė kažkokia debiliška nesąmonė, taip ir yra, bet gal kartais ir visai nieko paskaityti apie 'nieką', visiškai random žmogaus mintis lendančias jam iš galvos, be jokio realaus tikslo ar misijos, žinoma iš karto neatsiprašau tų kuriuos nuvyliau, kurie čia atėjo kažko ieškodami, deja, pas mane sentimentalumo tiek, kiek pas tave įgūdžių žongliruot mandarinus kojomis atsistojus ant rankų - nedaug. Na, manau, kad pats laikas užbaigti šią odisėją, eksperimentą, genialų dalyką, totalią nesąmonę, saldainiai skanūs nes saldūs, bet per daug saldumo nėra gerai - greit atsibosta, tačiau jeigu vis tiek nori dar - šok į autobusiuką, turiu daugiau, ir pasidalink savo mintimis apačioje.
  Dėkoju už dėmesį ir Hasta la vista, baby
   
   
 9. Like
  Lukas_Yawazaki gavo reakcijąRytis_Carbon Be Pavadinimo   
  B E  P A V A D I N I M O
  Blank'as, nieko, tuščia, beždžionė daužo būgnų lėkštes galvoje, ką vakar valgiau pietums? Toks buvo mano minčių kelias kai galvojau kokią čia antraštę užrašius, kad pritraukčiau jūsų dėmesį ir užkibtumėt ant numesto jauko, nu ir ką gi, ką gi, man pavyko, kartais geriausios mintys gimsta ne sutelkiant visus savo protinius gabumus ties vienu procesu, bet po sunkaus ryto gurkšnojant vycką (šlykštus gėrimas, net nepavadinčiau vandeniu, bet padeda, bent jau rajono patarlės taip sako). Iš tikro tai kažką parašyt sugalvojau įkvėptas Jimmio naujos temos ir Montės blogo apie kariuomenę, pradžiai galvojau, kad rašysiu apie 'viskas, kas yra blogai su dabartiniu lmg', bet tada prisiminiau kad para turi tik tik 24 valandas, ryškiai per mažai tokiai plačiai temai, tad ją pasiliksim kitam vakarui, tai nusprendžiau, kad rašysiu apie nieką... taip, taip, girdžiu jūsų mintis, "Asilas jau vapšė pergėrė", "Tvajumat perkaito", gal ir taip, gal ir ne, gal bobutė Onutė visai ne bobutė, gi dvam pirmam amžiui randamės, dar ne su tokiais šūdais susiduriam savo kasdienybėje, pavyzdžiui yra individų kurie pirmą pieną pilą vėliau sausus pusryčius, net šiurpai nueina pagalvojus, pasaulis nenormalus, dėlto jis ir yra toks smagus, dėlto aš ir rašau apie nieką, o kartu ir apie viską (paradoksalu)...
  Taip šauniai ėjos o dabar užstrigau, geriau atspėsiu ką tu dabar veiki, jeigu teisingai pataikau laimiu įsivaizduojamą šokoladinį medalį, jeigu ne, medalį galėsi išrinkti tu. Hm, čiuju, kad sėdi prie kompo atsistojąs ant rankų o su kojom žongliruoji mandarinus, "VAU NAC&UI, KAIP JAM TAI PAVYKO!?", žinau, ne tu pirmas sakai, kad aš kaip Baba Vanga, jeigu nenusiseks gyvenime galėsiu būti virtualus orakulas, nufotkink delną, o aš išbursiu, patikimumas garantuotas, naudoję paslaugas pa'upinkit, sakyčiau visai nebloga gyvenimo vizija, bent jau nereiks pachalint nuo 8 iki 17, galėsiu laisvu grafiku kalt eurus, rimtai, feisbuke matom visokius influencerius, verslumo pamokėlių vedėjus, sveiko gyvenimo būdo propaguotojus, ov kur būrėjai? Priminė tokią istoriją, kažkada einant iš stotelės namo mane užkalbino moteris, kuri ieškojo Tešlagalvių gatvės (vietovardžiai pakeisti vardan įdomesnio entertainment'o), mat ši tenais ieškojo būrėjos, neseniai su savo draugu buvo patekusi į avariją ir norėjo išsiburti kada mirs, o aš dar galvojau, kad tokių žmonių nebūna, kad 24 valandos viskas surežisuota, banaliai nerealiai skambanti realybė man p*so per kepalą ir paaiškino kaip ir kas. Anyway's, paklausiau, kiek kainuos šios būrėjos paslaugos, man atšovė 50, penkiasdešimt, ne litų, o euro matavimo vienetu (narkodyleriai lyginant su tokiais burtininkais atrodo kaip nekalti avinėliai), taigi aš, būdamas geruoju samariečiu, ir žinoma norėdamas užsidirbti karmos point'ų pasiunčiau moteriškę eiti kelis (du-tris) kilometrus, į priešingą pusę nei Tešlagalvių gatvė, kaip sakant tai dienai padariau vieną gerą darbą, o dabar galiu dešimt blogų. Istorijos moralas - jeigu einat pas būrėja, eikit pas mane, prižadu, kad už pidisoką pravesiu jums pilną kursą su laiminga pabaiga.
  Ką čia dar papasakojus, nesakykit, iš pradžių atrodė kažkokia debiliška nesąmonė, taip ir yra, bet gal kartais ir visai nieko paskaityti apie 'nieką', visiškai random žmogaus mintis lendančias jam iš galvos, be jokio realaus tikslo ar misijos, žinoma iš karto neatsiprašau tų kuriuos nuvyliau, kurie čia atėjo kažko ieškodami, deja, pas mane sentimentalumo tiek, kiek pas tave įgūdžių žongliruot mandarinus kojomis atsistojus ant rankų - nedaug. Na, manau, kad pats laikas užbaigti šią odisėją, eksperimentą, genialų dalyką, totalią nesąmonę, saldainiai skanūs nes saldūs, bet per daug saldumo nėra gerai - greit atsibosta, tačiau jeigu vis tiek nori dar - šok į autobusiuką, turiu daugiau, ir pasidalink savo mintimis apačioje.
  Dėkoju už dėmesį ir Hasta la vista, baby
   
   
 10. Like
  Lukas_Yawazaki gavo reakcijąRytis_Carbon Be Pavadinimo   
  B E  P A V A D I N I M O
  Blank'as, nieko, tuščia, beždžionė daužo būgnų lėkštes galvoje, ką vakar valgiau pietums? Toks buvo mano minčių kelias kai galvojau kokią čia antraštę užrašius, kad pritraukčiau jūsų dėmesį ir užkibtumėt ant numesto jauko, nu ir ką gi, ką gi, man pavyko, kartais geriausios mintys gimsta ne sutelkiant visus savo protinius gabumus ties vienu procesu, bet po sunkaus ryto gurkšnojant vycką (šlykštus gėrimas, net nepavadinčiau vandeniu, bet padeda, bent jau rajono patarlės taip sako). Iš tikro tai kažką parašyt sugalvojau įkvėptas Jimmio naujos temos ir Montės blogo apie kariuomenę, pradžiai galvojau, kad rašysiu apie 'viskas, kas yra blogai su dabartiniu lmg', bet tada prisiminiau kad para turi tik tik 24 valandas, ryškiai per mažai tokiai plačiai temai, tad ją pasiliksim kitam vakarui, tai nusprendžiau, kad rašysiu apie nieką... taip, taip, girdžiu jūsų mintis, "Asilas jau vapšė pergėrė", "Tvajumat perkaito", gal ir taip, gal ir ne, gal bobutė Onutė visai ne bobutė, gi dvam pirmam amžiui randamės, dar ne su tokiais šūdais susiduriam savo kasdienybėje, pavyzdžiui yra individų kurie pirmą pieną pilą vėliau sausus pusryčius, net šiurpai nueina pagalvojus, pasaulis nenormalus, dėlto jis ir yra toks smagus, dėlto aš ir rašau apie nieką, o kartu ir apie viską (paradoksalu)...
  Taip šauniai ėjos o dabar užstrigau, geriau atspėsiu ką tu dabar veiki, jeigu teisingai pataikau laimiu įsivaizduojamą šokoladinį medalį, jeigu ne, medalį galėsi išrinkti tu. Hm, čiuju, kad sėdi prie kompo atsistojąs ant rankų o su kojom žongliruoji mandarinus, "VAU NAC&UI, KAIP JAM TAI PAVYKO!?", žinau, ne tu pirmas sakai, kad aš kaip Baba Vanga, jeigu nenusiseks gyvenime galėsiu būti virtualus orakulas, nufotkink delną, o aš išbursiu, patikimumas garantuotas, naudoję paslaugas pa'upinkit, sakyčiau visai nebloga gyvenimo vizija, bent jau nereiks pachalint nuo 8 iki 17, galėsiu laisvu grafiku kalt eurus, rimtai, feisbuke matom visokius influencerius, verslumo pamokėlių vedėjus, sveiko gyvenimo būdo propaguotojus, ov kur būrėjai? Priminė tokią istoriją, kažkada einant iš stotelės namo mane užkalbino moteris, kuri ieškojo Tešlagalvių gatvės (vietovardžiai pakeisti vardan įdomesnio entertainment'o), mat ši tenais ieškojo būrėjos, neseniai su savo draugu buvo patekusi į avariją ir norėjo išsiburti kada mirs, o aš dar galvojau, kad tokių žmonių nebūna, kad 24 valandos viskas surežisuota, banaliai nerealiai skambanti realybė man p*so per kepalą ir paaiškino kaip ir kas. Anyway's, paklausiau, kiek kainuos šios būrėjos paslaugos, man atšovė 50, penkiasdešimt, ne litų, o euro matavimo vienetu (narkodyleriai lyginant su tokiais burtininkais atrodo kaip nekalti avinėliai), taigi aš, būdamas geruoju samariečiu, ir žinoma norėdamas užsidirbti karmos point'ų pasiunčiau moteriškę eiti kelis (du-tris) kilometrus, į priešingą pusę nei Tešlagalvių gatvė, kaip sakant tai dienai padariau vieną gerą darbą, o dabar galiu dešimt blogų. Istorijos moralas - jeigu einat pas būrėja, eikit pas mane, prižadu, kad už pidisoką pravesiu jums pilną kursą su laiminga pabaiga.
  Ką čia dar papasakojus, nesakykit, iš pradžių atrodė kažkokia debiliška nesąmonė, taip ir yra, bet gal kartais ir visai nieko paskaityti apie 'nieką', visiškai random žmogaus mintis lendančias jam iš galvos, be jokio realaus tikslo ar misijos, žinoma iš karto neatsiprašau tų kuriuos nuvyliau, kurie čia atėjo kažko ieškodami, deja, pas mane sentimentalumo tiek, kiek pas tave įgūdžių žongliruot mandarinus kojomis atsistojus ant rankų - nedaug. Na, manau, kad pats laikas užbaigti šią odisėją, eksperimentą, genialų dalyką, totalią nesąmonę, saldainiai skanūs nes saldūs, bet per daug saldumo nėra gerai - greit atsibosta, tačiau jeigu vis tiek nori dar - šok į autobusiuką, turiu daugiau, ir pasidalink savo mintimis apačioje.
  Dėkoju už dėmesį ir Hasta la vista, baby
   
   
 11. Like
  Lukas_Yawazaki gavo reakcijąRytis_Carbon Be Pavadinimo   
  B E  P A V A D I N I M O
  Blank'as, nieko, tuščia, beždžionė daužo būgnų lėkštes galvoje, ką vakar valgiau pietums? Toks buvo mano minčių kelias kai galvojau kokią čia antraštę užrašius, kad pritraukčiau jūsų dėmesį ir užkibtumėt ant numesto jauko, nu ir ką gi, ką gi, man pavyko, kartais geriausios mintys gimsta ne sutelkiant visus savo protinius gabumus ties vienu procesu, bet po sunkaus ryto gurkšnojant vycką (šlykštus gėrimas, net nepavadinčiau vandeniu, bet padeda, bent jau rajono patarlės taip sako). Iš tikro tai kažką parašyt sugalvojau įkvėptas Jimmio naujos temos ir Montės blogo apie kariuomenę, pradžiai galvojau, kad rašysiu apie 'viskas, kas yra blogai su dabartiniu lmg', bet tada prisiminiau kad para turi tik tik 24 valandas, ryškiai per mažai tokiai plačiai temai, tad ją pasiliksim kitam vakarui, tai nusprendžiau, kad rašysiu apie nieką... taip, taip, girdžiu jūsų mintis, "Asilas jau vapšė pergėrė", "Tvajumat perkaito", gal ir taip, gal ir ne, gal bobutė Onutė visai ne bobutė, gi dvam pirmam amžiui randamės, dar ne su tokiais šūdais susiduriam savo kasdienybėje, pavyzdžiui yra individų kurie pirmą pieną pilą vėliau sausus pusryčius, net šiurpai nueina pagalvojus, pasaulis nenormalus, dėlto jis ir yra toks smagus, dėlto aš ir rašau apie nieką, o kartu ir apie viską (paradoksalu)...
  Taip šauniai ėjos o dabar užstrigau, geriau atspėsiu ką tu dabar veiki, jeigu teisingai pataikau laimiu įsivaizduojamą šokoladinį medalį, jeigu ne, medalį galėsi išrinkti tu. Hm, čiuju, kad sėdi prie kompo atsistojąs ant rankų o su kojom žongliruoji mandarinus, "VAU NAC&UI, KAIP JAM TAI PAVYKO!?", žinau, ne tu pirmas sakai, kad aš kaip Baba Vanga, jeigu nenusiseks gyvenime galėsiu būti virtualus orakulas, nufotkink delną, o aš išbursiu, patikimumas garantuotas, naudoję paslaugas pa'upinkit, sakyčiau visai nebloga gyvenimo vizija, bent jau nereiks pachalint nuo 8 iki 17, galėsiu laisvu grafiku kalt eurus, rimtai, feisbuke matom visokius influencerius, verslumo pamokėlių vedėjus, sveiko gyvenimo būdo propaguotojus, ov kur būrėjai? Priminė tokią istoriją, kažkada einant iš stotelės namo mane užkalbino moteris, kuri ieškojo Tešlagalvių gatvės (vietovardžiai pakeisti vardan įdomesnio entertainment'o), mat ši tenais ieškojo būrėjos, neseniai su savo draugu buvo patekusi į avariją ir norėjo išsiburti kada mirs, o aš dar galvojau, kad tokių žmonių nebūna, kad 24 valandos viskas surežisuota, banaliai nerealiai skambanti realybė man p*so per kepalą ir paaiškino kaip ir kas. Anyway's, paklausiau, kiek kainuos šios būrėjos paslaugos, man atšovė 50, penkiasdešimt, ne litų, o euro matavimo vienetu (narkodyleriai lyginant su tokiais burtininkais atrodo kaip nekalti avinėliai), taigi aš, būdamas geruoju samariečiu, ir žinoma norėdamas užsidirbti karmos point'ų pasiunčiau moteriškę eiti kelis (du-tris) kilometrus, į priešingą pusę nei Tešlagalvių gatvė, kaip sakant tai dienai padariau vieną gerą darbą, o dabar galiu dešimt blogų. Istorijos moralas - jeigu einat pas būrėja, eikit pas mane, prižadu, kad už pidisoką pravesiu jums pilną kursą su laiminga pabaiga.
  Ką čia dar papasakojus, nesakykit, iš pradžių atrodė kažkokia debiliška nesąmonė, taip ir yra, bet gal kartais ir visai nieko paskaityti apie 'nieką', visiškai random žmogaus mintis lendančias jam iš galvos, be jokio realaus tikslo ar misijos, žinoma iš karto neatsiprašau tų kuriuos nuvyliau, kurie čia atėjo kažko ieškodami, deja, pas mane sentimentalumo tiek, kiek pas tave įgūdžių žongliruot mandarinus kojomis atsistojus ant rankų - nedaug. Na, manau, kad pats laikas užbaigti šią odisėją, eksperimentą, genialų dalyką, totalią nesąmonę, saldainiai skanūs nes saldūs, bet per daug saldumo nėra gerai - greit atsibosta, tačiau jeigu vis tiek nori dar - šok į autobusiuką, turiu daugiau, ir pasidalink savo mintimis apačioje.
  Dėkoju už dėmesį ir Hasta la vista, baby
   
   
 12. Like
  Lukas_Yawazaki gavo reakcijąRytis_Carbon Be Pavadinimo   
  B E  P A V A D I N I M O
  Blank'as, nieko, tuščia, beždžionė daužo būgnų lėkštes galvoje, ką vakar valgiau pietums? Toks buvo mano minčių kelias kai galvojau kokią čia antraštę užrašius, kad pritraukčiau jūsų dėmesį ir užkibtumėt ant numesto jauko, nu ir ką gi, ką gi, man pavyko, kartais geriausios mintys gimsta ne sutelkiant visus savo protinius gabumus ties vienu procesu, bet po sunkaus ryto gurkšnojant vycką (šlykštus gėrimas, net nepavadinčiau vandeniu, bet padeda, bent jau rajono patarlės taip sako). Iš tikro tai kažką parašyt sugalvojau įkvėptas Jimmio naujos temos ir Montės blogo apie kariuomenę, pradžiai galvojau, kad rašysiu apie 'viskas, kas yra blogai su dabartiniu lmg', bet tada prisiminiau kad para turi tik tik 24 valandas, ryškiai per mažai tokiai plačiai temai, tad ją pasiliksim kitam vakarui, tai nusprendžiau, kad rašysiu apie nieką... taip, taip, girdžiu jūsų mintis, "Asilas jau vapšė pergėrė", "Tvajumat perkaito", gal ir taip, gal ir ne, gal bobutė Onutė visai ne bobutė, gi dvam pirmam amžiui randamės, dar ne su tokiais šūdais susiduriam savo kasdienybėje, pavyzdžiui yra individų kurie pirmą pieną pilą vėliau sausus pusryčius, net šiurpai nueina pagalvojus, pasaulis nenormalus, dėlto jis ir yra toks smagus, dėlto aš ir rašau apie nieką, o kartu ir apie viską (paradoksalu)...
  Taip šauniai ėjos o dabar užstrigau, geriau atspėsiu ką tu dabar veiki, jeigu teisingai pataikau laimiu įsivaizduojamą šokoladinį medalį, jeigu ne, medalį galėsi išrinkti tu. Hm, čiuju, kad sėdi prie kompo atsistojąs ant rankų o su kojom žongliruoji mandarinus, "VAU NAC&UI, KAIP JAM TAI PAVYKO!?", žinau, ne tu pirmas sakai, kad aš kaip Baba Vanga, jeigu nenusiseks gyvenime galėsiu būti virtualus orakulas, nufotkink delną, o aš išbursiu, patikimumas garantuotas, naudoję paslaugas pa'upinkit, sakyčiau visai nebloga gyvenimo vizija, bent jau nereiks pachalint nuo 8 iki 17, galėsiu laisvu grafiku kalt eurus, rimtai, feisbuke matom visokius influencerius, verslumo pamokėlių vedėjus, sveiko gyvenimo būdo propaguotojus, ov kur būrėjai? Priminė tokią istoriją, kažkada einant iš stotelės namo mane užkalbino moteris, kuri ieškojo Tešlagalvių gatvės (vietovardžiai pakeisti vardan įdomesnio entertainment'o), mat ši tenais ieškojo būrėjos, neseniai su savo draugu buvo patekusi į avariją ir norėjo išsiburti kada mirs, o aš dar galvojau, kad tokių žmonių nebūna, kad 24 valandos viskas surežisuota, banaliai nerealiai skambanti realybė man p*so per kepalą ir paaiškino kaip ir kas. Anyway's, paklausiau, kiek kainuos šios būrėjos paslaugos, man atšovė 50, penkiasdešimt, ne litų, o euro matavimo vienetu (narkodyleriai lyginant su tokiais burtininkais atrodo kaip nekalti avinėliai), taigi aš, būdamas geruoju samariečiu, ir žinoma norėdamas užsidirbti karmos point'ų pasiunčiau moteriškę eiti kelis (du-tris) kilometrus, į priešingą pusę nei Tešlagalvių gatvė, kaip sakant tai dienai padariau vieną gerą darbą, o dabar galiu dešimt blogų. Istorijos moralas - jeigu einat pas būrėja, eikit pas mane, prižadu, kad už pidisoką pravesiu jums pilną kursą su laiminga pabaiga.
  Ką čia dar papasakojus, nesakykit, iš pradžių atrodė kažkokia debiliška nesąmonė, taip ir yra, bet gal kartais ir visai nieko paskaityti apie 'nieką', visiškai random žmogaus mintis lendančias jam iš galvos, be jokio realaus tikslo ar misijos, žinoma iš karto neatsiprašau tų kuriuos nuvyliau, kurie čia atėjo kažko ieškodami, deja, pas mane sentimentalumo tiek, kiek pas tave įgūdžių žongliruot mandarinus kojomis atsistojus ant rankų - nedaug. Na, manau, kad pats laikas užbaigti šią odisėją, eksperimentą, genialų dalyką, totalią nesąmonę, saldainiai skanūs nes saldūs, bet per daug saldumo nėra gerai - greit atsibosta, tačiau jeigu vis tiek nori dar - šok į autobusiuką, turiu daugiau, ir pasidalink savo mintimis apačioje.
  Dėkoju už dėmesį ir Hasta la vista, baby
   
   
 13. Sad
  Lukas_Yawazaki sureagavo į Einaras_Bmw - Be Pavadinimo   
  Minčių kratinys, kur skaitydamas vis tolyn, mąsčiau kodėl aš tai darau ir bandžiau suvokti viso teksto esmę, deja - nepavyko.
  Dėkoju už blogą
 14. Like
  Lukas_Yawazaki gavo reakcijąRytis_Carbon Be Pavadinimo   
  B E  P A V A D I N I M O
  Blank'as, nieko, tuščia, beždžionė daužo būgnų lėkštes galvoje, ką vakar valgiau pietums? Toks buvo mano minčių kelias kai galvojau kokią čia antraštę užrašius, kad pritraukčiau jūsų dėmesį ir užkibtumėt ant numesto jauko, nu ir ką gi, ką gi, man pavyko, kartais geriausios mintys gimsta ne sutelkiant visus savo protinius gabumus ties vienu procesu, bet po sunkaus ryto gurkšnojant vycką (šlykštus gėrimas, net nepavadinčiau vandeniu, bet padeda, bent jau rajono patarlės taip sako). Iš tikro tai kažką parašyt sugalvojau įkvėptas Jimmio naujos temos ir Montės blogo apie kariuomenę, pradžiai galvojau, kad rašysiu apie 'viskas, kas yra blogai su dabartiniu lmg', bet tada prisiminiau kad para turi tik tik 24 valandas, ryškiai per mažai tokiai plačiai temai, tad ją pasiliksim kitam vakarui, tai nusprendžiau, kad rašysiu apie nieką... taip, taip, girdžiu jūsų mintis, "Asilas jau vapšė pergėrė", "Tvajumat perkaito", gal ir taip, gal ir ne, gal bobutė Onutė visai ne bobutė, gi dvam pirmam amžiui randamės, dar ne su tokiais šūdais susiduriam savo kasdienybėje, pavyzdžiui yra individų kurie pirmą pieną pilą vėliau sausus pusryčius, net šiurpai nueina pagalvojus, pasaulis nenormalus, dėlto jis ir yra toks smagus, dėlto aš ir rašau apie nieką, o kartu ir apie viską (paradoksalu)...
  Taip šauniai ėjos o dabar užstrigau, geriau atspėsiu ką tu dabar veiki, jeigu teisingai pataikau laimiu įsivaizduojamą šokoladinį medalį, jeigu ne, medalį galėsi išrinkti tu. Hm, čiuju, kad sėdi prie kompo atsistojąs ant rankų o su kojom žongliruoji mandarinus, "VAU NAC&UI, KAIP JAM TAI PAVYKO!?", žinau, ne tu pirmas sakai, kad aš kaip Baba Vanga, jeigu nenusiseks gyvenime galėsiu būti virtualus orakulas, nufotkink delną, o aš išbursiu, patikimumas garantuotas, naudoję paslaugas pa'upinkit, sakyčiau visai nebloga gyvenimo vizija, bent jau nereiks pachalint nuo 8 iki 17, galėsiu laisvu grafiku kalt eurus, rimtai, feisbuke matom visokius influencerius, verslumo pamokėlių vedėjus, sveiko gyvenimo būdo propaguotojus, ov kur būrėjai? Priminė tokią istoriją, kažkada einant iš stotelės namo mane užkalbino moteris, kuri ieškojo Tešlagalvių gatvės (vietovardžiai pakeisti vardan įdomesnio entertainment'o), mat ši tenais ieškojo būrėjos, neseniai su savo draugu buvo patekusi į avariją ir norėjo išsiburti kada mirs, o aš dar galvojau, kad tokių žmonių nebūna, kad 24 valandos viskas surežisuota, banaliai nerealiai skambanti realybė man p*so per kepalą ir paaiškino kaip ir kas. Anyway's, paklausiau, kiek kainuos šios būrėjos paslaugos, man atšovė 50, penkiasdešimt, ne litų, o euro matavimo vienetu (narkodyleriai lyginant su tokiais burtininkais atrodo kaip nekalti avinėliai), taigi aš, būdamas geruoju samariečiu, ir žinoma norėdamas užsidirbti karmos point'ų pasiunčiau moteriškę eiti kelis (du-tris) kilometrus, į priešingą pusę nei Tešlagalvių gatvė, kaip sakant tai dienai padariau vieną gerą darbą, o dabar galiu dešimt blogų. Istorijos moralas - jeigu einat pas būrėja, eikit pas mane, prižadu, kad už pidisoką pravesiu jums pilną kursą su laiminga pabaiga.
  Ką čia dar papasakojus, nesakykit, iš pradžių atrodė kažkokia debiliška nesąmonė, taip ir yra, bet gal kartais ir visai nieko paskaityti apie 'nieką', visiškai random žmogaus mintis lendančias jam iš galvos, be jokio realaus tikslo ar misijos, žinoma iš karto neatsiprašau tų kuriuos nuvyliau, kurie čia atėjo kažko ieškodami, deja, pas mane sentimentalumo tiek, kiek pas tave įgūdžių žongliruot mandarinus kojomis atsistojus ant rankų - nedaug. Na, manau, kad pats laikas užbaigti šią odisėją, eksperimentą, genialų dalyką, totalią nesąmonę, saldainiai skanūs nes saldūs, bet per daug saldumo nėra gerai - greit atsibosta, tačiau jeigu vis tiek nori dar - šok į autobusiuką, turiu daugiau, ir pasidalink savo mintimis apačioje.
  Dėkoju už dėmesį ir Hasta la vista, baby
   
   
 15. Thanks
  Lukas_Yawazaki sureagavo į Rytis_Carbon - Be Pavadinimo   
  Max patiko visas blogas, kaip ir minėjai, atėjom paskaityt apie kažką rimtesnio, o čia, čia vieni vėjai apie tai, kas vyksta realiame pasaulyje. Labai patiko jog viską ką galvoji, viską ir rašai, netramdai minčių ir to, kas šauna tau į galvą. Aš irgi manau, jog kartais yra būtina kalbėti apie nieką, kad ir visiškai neįdomu. Šįkart, yra visiškai įdomu ir smagu, jog porą minučių skaitydamas neprašvaisčiau gerdamas kolą. Ačiū už atviras ir visiškai nutrūktgalviškas mintis. 
 16. Like
  Lukas_Yawazaki gavo reakcijąRytis_Carbon Be Pavadinimo   
  B E  P A V A D I N I M O
  Blank'as, nieko, tuščia, beždžionė daužo būgnų lėkštes galvoje, ką vakar valgiau pietums? Toks buvo mano minčių kelias kai galvojau kokią čia antraštę užrašius, kad pritraukčiau jūsų dėmesį ir užkibtumėt ant numesto jauko, nu ir ką gi, ką gi, man pavyko, kartais geriausios mintys gimsta ne sutelkiant visus savo protinius gabumus ties vienu procesu, bet po sunkaus ryto gurkšnojant vycką (šlykštus gėrimas, net nepavadinčiau vandeniu, bet padeda, bent jau rajono patarlės taip sako). Iš tikro tai kažką parašyt sugalvojau įkvėptas Jimmio naujos temos ir Montės blogo apie kariuomenę, pradžiai galvojau, kad rašysiu apie 'viskas, kas yra blogai su dabartiniu lmg', bet tada prisiminiau kad para turi tik tik 24 valandas, ryškiai per mažai tokiai plačiai temai, tad ją pasiliksim kitam vakarui, tai nusprendžiau, kad rašysiu apie nieką... taip, taip, girdžiu jūsų mintis, "Asilas jau vapšė pergėrė", "Tvajumat perkaito", gal ir taip, gal ir ne, gal bobutė Onutė visai ne bobutė, gi dvam pirmam amžiui randamės, dar ne su tokiais šūdais susiduriam savo kasdienybėje, pavyzdžiui yra individų kurie pirmą pieną pilą vėliau sausus pusryčius, net šiurpai nueina pagalvojus, pasaulis nenormalus, dėlto jis ir yra toks smagus, dėlto aš ir rašau apie nieką, o kartu ir apie viską (paradoksalu)...
  Taip šauniai ėjos o dabar užstrigau, geriau atspėsiu ką tu dabar veiki, jeigu teisingai pataikau laimiu įsivaizduojamą šokoladinį medalį, jeigu ne, medalį galėsi išrinkti tu. Hm, čiuju, kad sėdi prie kompo atsistojąs ant rankų o su kojom žongliruoji mandarinus, "VAU NAC&UI, KAIP JAM TAI PAVYKO!?", žinau, ne tu pirmas sakai, kad aš kaip Baba Vanga, jeigu nenusiseks gyvenime galėsiu būti virtualus orakulas, nufotkink delną, o aš išbursiu, patikimumas garantuotas, naudoję paslaugas pa'upinkit, sakyčiau visai nebloga gyvenimo vizija, bent jau nereiks pachalint nuo 8 iki 17, galėsiu laisvu grafiku kalt eurus, rimtai, feisbuke matom visokius influencerius, verslumo pamokėlių vedėjus, sveiko gyvenimo būdo propaguotojus, ov kur būrėjai? Priminė tokią istoriją, kažkada einant iš stotelės namo mane užkalbino moteris, kuri ieškojo Tešlagalvių gatvės (vietovardžiai pakeisti vardan įdomesnio entertainment'o), mat ši tenais ieškojo būrėjos, neseniai su savo draugu buvo patekusi į avariją ir norėjo išsiburti kada mirs, o aš dar galvojau, kad tokių žmonių nebūna, kad 24 valandos viskas surežisuota, banaliai nerealiai skambanti realybė man p*so per kepalą ir paaiškino kaip ir kas. Anyway's, paklausiau, kiek kainuos šios būrėjos paslaugos, man atšovė 50, penkiasdešimt, ne litų, o euro matavimo vienetu (narkodyleriai lyginant su tokiais burtininkais atrodo kaip nekalti avinėliai), taigi aš, būdamas geruoju samariečiu, ir žinoma norėdamas užsidirbti karmos point'ų pasiunčiau moteriškę eiti kelis (du-tris) kilometrus, į priešingą pusę nei Tešlagalvių gatvė, kaip sakant tai dienai padariau vieną gerą darbą, o dabar galiu dešimt blogų. Istorijos moralas - jeigu einat pas būrėja, eikit pas mane, prižadu, kad už pidisoką pravesiu jums pilną kursą su laiminga pabaiga.
  Ką čia dar papasakojus, nesakykit, iš pradžių atrodė kažkokia debiliška nesąmonė, taip ir yra, bet gal kartais ir visai nieko paskaityti apie 'nieką', visiškai random žmogaus mintis lendančias jam iš galvos, be jokio realaus tikslo ar misijos, žinoma iš karto neatsiprašau tų kuriuos nuvyliau, kurie čia atėjo kažko ieškodami, deja, pas mane sentimentalumo tiek, kiek pas tave įgūdžių žongliruot mandarinus kojomis atsistojus ant rankų - nedaug. Na, manau, kad pats laikas užbaigti šią odisėją, eksperimentą, genialų dalyką, totalią nesąmonę, saldainiai skanūs nes saldūs, bet per daug saldumo nėra gerai - greit atsibosta, tačiau jeigu vis tiek nori dar - šok į autobusiuką, turiu daugiau, ir pasidalink savo mintimis apačioje.
  Dėkoju už dėmesį ir Hasta la vista, baby
   
   
 17. Thanks
  Lukas_Yawazaki sureagavo į Jimmy_Absolut - Be Pavadinimo   
  Žiauriai patiko ir net sukėlė šypseną veide, priminė savotišką stand-up'ą, jei pasakotum kažkur ant scenos - tikrai nesusilaikyčiau ;D Kadangi čia ne stand-up'as, tai teko ištrinti kai kuriuos keiksmažodžius, nes to griežtai reikalauja forumo taisyklės, jei su tuo nesutinki - parašyk man į až. Jei dar šiek tiek apie blogą, tai priminė beprasmybę, kovą prieš absurdą, egzistenciolizmą, jei tokie žodžiai suvirškinami, tik tavo atveju - viskas linksmiau. Ir iš ties, kartais tikrai gera paskaityti apie nieką, kad ir kaip kvailai tai atrodytų, nors iš tikrųjų, kiekvieną dieną skaitom ir kalbam apie nieką.
  Blogą išskiriu, jei po 2 savaičių nesusilauks susidomėjimo - atsegsiu.
 18. Like
  Lukas_Yawazaki gavo reakcijąRytis_Carbon Be Pavadinimo   
  B E  P A V A D I N I M O
  Blank'as, nieko, tuščia, beždžionė daužo būgnų lėkštes galvoje, ką vakar valgiau pietums? Toks buvo mano minčių kelias kai galvojau kokią čia antraštę užrašius, kad pritraukčiau jūsų dėmesį ir užkibtumėt ant numesto jauko, nu ir ką gi, ką gi, man pavyko, kartais geriausios mintys gimsta ne sutelkiant visus savo protinius gabumus ties vienu procesu, bet po sunkaus ryto gurkšnojant vycką (šlykštus gėrimas, net nepavadinčiau vandeniu, bet padeda, bent jau rajono patarlės taip sako). Iš tikro tai kažką parašyt sugalvojau įkvėptas Jimmio naujos temos ir Montės blogo apie kariuomenę, pradžiai galvojau, kad rašysiu apie 'viskas, kas yra blogai su dabartiniu lmg', bet tada prisiminiau kad para turi tik tik 24 valandas, ryškiai per mažai tokiai plačiai temai, tad ją pasiliksim kitam vakarui, tai nusprendžiau, kad rašysiu apie nieką... taip, taip, girdžiu jūsų mintis, "Asilas jau vapšė pergėrė", "Tvajumat perkaito", gal ir taip, gal ir ne, gal bobutė Onutė visai ne bobutė, gi dvam pirmam amžiui randamės, dar ne su tokiais šūdais susiduriam savo kasdienybėje, pavyzdžiui yra individų kurie pirmą pieną pilą vėliau sausus pusryčius, net šiurpai nueina pagalvojus, pasaulis nenormalus, dėlto jis ir yra toks smagus, dėlto aš ir rašau apie nieką, o kartu ir apie viską (paradoksalu)...
  Taip šauniai ėjos o dabar užstrigau, geriau atspėsiu ką tu dabar veiki, jeigu teisingai pataikau laimiu įsivaizduojamą šokoladinį medalį, jeigu ne, medalį galėsi išrinkti tu. Hm, čiuju, kad sėdi prie kompo atsistojąs ant rankų o su kojom žongliruoji mandarinus, "VAU NAC&UI, KAIP JAM TAI PAVYKO!?", žinau, ne tu pirmas sakai, kad aš kaip Baba Vanga, jeigu nenusiseks gyvenime galėsiu būti virtualus orakulas, nufotkink delną, o aš išbursiu, patikimumas garantuotas, naudoję paslaugas pa'upinkit, sakyčiau visai nebloga gyvenimo vizija, bent jau nereiks pachalint nuo 8 iki 17, galėsiu laisvu grafiku kalt eurus, rimtai, feisbuke matom visokius influencerius, verslumo pamokėlių vedėjus, sveiko gyvenimo būdo propaguotojus, ov kur būrėjai? Priminė tokią istoriją, kažkada einant iš stotelės namo mane užkalbino moteris, kuri ieškojo Tešlagalvių gatvės (vietovardžiai pakeisti vardan įdomesnio entertainment'o), mat ši tenais ieškojo būrėjos, neseniai su savo draugu buvo patekusi į avariją ir norėjo išsiburti kada mirs, o aš dar galvojau, kad tokių žmonių nebūna, kad 24 valandos viskas surežisuota, banaliai nerealiai skambanti realybė man p*so per kepalą ir paaiškino kaip ir kas. Anyway's, paklausiau, kiek kainuos šios būrėjos paslaugos, man atšovė 50, penkiasdešimt, ne litų, o euro matavimo vienetu (narkodyleriai lyginant su tokiais burtininkais atrodo kaip nekalti avinėliai), taigi aš, būdamas geruoju samariečiu, ir žinoma norėdamas užsidirbti karmos point'ų pasiunčiau moteriškę eiti kelis (du-tris) kilometrus, į priešingą pusę nei Tešlagalvių gatvė, kaip sakant tai dienai padariau vieną gerą darbą, o dabar galiu dešimt blogų. Istorijos moralas - jeigu einat pas būrėja, eikit pas mane, prižadu, kad už pidisoką pravesiu jums pilną kursą su laiminga pabaiga.
  Ką čia dar papasakojus, nesakykit, iš pradžių atrodė kažkokia debiliška nesąmonė, taip ir yra, bet gal kartais ir visai nieko paskaityti apie 'nieką', visiškai random žmogaus mintis lendančias jam iš galvos, be jokio realaus tikslo ar misijos, žinoma iš karto neatsiprašau tų kuriuos nuvyliau, kurie čia atėjo kažko ieškodami, deja, pas mane sentimentalumo tiek, kiek pas tave įgūdžių žongliruot mandarinus kojomis atsistojus ant rankų - nedaug. Na, manau, kad pats laikas užbaigti šią odisėją, eksperimentą, genialų dalyką, totalią nesąmonę, saldainiai skanūs nes saldūs, bet per daug saldumo nėra gerai - greit atsibosta, tačiau jeigu vis tiek nori dar - šok į autobusiuką, turiu daugiau, ir pasidalink savo mintimis apačioje.
  Dėkoju už dėmesį ir Hasta la vista, baby
   
   
 19. Like
  Lukas_Yawazaki sureagavo į Jimmy_Absolut - Skaitomiausi projekto blogai   

  Blogas - unikali vieta, kurioje forumo lankytojai aprašo savo gyvenimą, jo detales, keliones, išgyvenimus bei gyvenimą ar tam tikrus įvykius serveryje.
  Pripažinkime, blogų skiltis yra viena įdomiausių, kuri susilaukia gan daug susidomėjimo iš forumo lankytojų, tad šioje temoje forumo lankytojai galės apžvelgti visų laikų populiariausius blogus, kurie sulaukė didžiausio susidomėjimo.
  Kaip renkami skaitomiausi blogai? Skaitomiausi blogai bus renkami pagal didžiausią susidomėjimą, t.y blogo peržiūras, blogo komentarus ir blogo turinį. Kiekvienam kriterijui bus paskelbti trys skaitomiausi blogai, trys blogai pagal peržiūras ar komentarus gali būti tokie patys, o pagal turinį bus išrinkti mažiau dėmesio sulaukę blogai.

  Pagal peržiūras:
  1. Didžiausia serverio machinacija ir kitos tiesios - blogo autorius RYAN COLLINS | virš 3.000 peržiūrų
  Blogas apie Direktorių Prižiūrėtojo Ryan_Collins machinacijas, kurias panaudodamas komandos narys su kitais artimais žaidėjais nelegaliais būdais užsidirbo pinigų. Bloge nuosekliai aprašomas visas serverio valiutos pardavimo procesas bei tam tikros spragos komandoje ar problemos su pagr. administracija.
  2. čia tai, ko pats neberasiu - blogo autorius TEDIS TED | virš 1.400 peržiūrių
  Blogo virtuozo Tedis_Ted atviras ir nuoširdus blogas apie LMG komandos palikimą, atsisveikinimą su serverio žaidėjais, atsisakymą tam tikrų pareigų ir sunkų serverio išėjimą.
  3. The end? Padėka visiems kas buvo ir kelio pabaiga - blogo autorius JACK EVANS | virš 990 peržiūrų
  Daugkartinio serverio direktorių ir kitų rimtų pareigų žaidėjo Jack_Evans paskutinis atodūsis bei nuoširdi padėka serverio žaidėjams.
  Pagal komentarus:
  1. Didžiausia serverio machinacija ir kitos tiesios - blogo autorius RYAN COLLINS | virš 65 komentarų
  2. čia tai, ko pats neberasiu - blogo autorius TEDIS TED | virš 40 komentarų
  3. The end? Padėka visiems kas buvo ir kelio pabaiga - blogo autorius JACK EVANS | virš 30 komentarų
  Pagal turinį:
  1. Three my favourite gangs - blogo autorius DANILLO QUENTUELLA
  Legendinio serverio gaujinio Danillo pasakojimas apie istorinę gaują -NARKATOS-. Bloge pateikti prisiminimai su tikra nostalgija, galime rasti įvairių vaizdo įrašų bei nuotraukų su gauja bei jos nariais. Maža to, dabartinis gaujų prižiūrėtojas Danillo_Quentuella ateityje tame pačiame bloge aprašys kitų savo žymių gaujų -Varžovai- ar Surenos X3 prisiminimus.
  2. Tomčiko judesys - blogo autorius TOMCIKAS ZDAROF
  Serverio veterano, daugkartinio direktoriaus, komandos nario ir dabartinio Serverio Prižiūrėtojų Vadovo Tomcikas_Zdarof blogas apie įsimintiną savo S.W.A.T. erą bei istorinę gaują Latin Kings. Bloge netrūksta vaizdo įrašų bei pačio žaidėjo prisiminimų.
  3. Sančio žaidimo projekte detali istorija - blogo autorius KEVIN SANCHEZ
  Buvusio LMG komandos nario ir daugkartinio serverio direktoriaus Kevin_Sanchez žaidimo istorija nuo nulio iki geriausių LMG laikų. Bloge įdomiai išdėstoma žinomo žaidėjo patirtis bei įdomūs prisiminimai.

  Pagal peržiūras:
  1. Atėjo metas trauktis! - blogo autorius MAX TOSHA | virš 18.100 peržiūrų
  Serverio pagrindinis administratorius Max_Tosha 2018 metais ilgai žadėjo savo blogą ir turėjo net savo asmeninį blogo sub-forumą, tačiau beveik niekas nesitikėjo, kad jame pamatysime vienintelį blogą, kuriame pagr. serverio administratorius parašys pasitraukimo "laišką" serverio žaidėjams. Bloge buvęs serverio žaidėjas atsisveikina su savo mylimais serverio žaidėjais ir pareiškia, kad išeina į kito serverio pagr. administratoriaus pareigas. Nors Max_Tosha bloge rašo, kad be jo serveriui bus geriau, tačiau dauguma forumo lankytojų su didele nežinomybe ir baimę priima tokį, buvusio LMG itin žymaus veido, sprendimą.
  2. Skaityti tik su šeimos gydytojo leidimu - blogo autorius JIMMY ABSOLUT | virš 2.100 peržiūrų
  Atviras mano blogas apie mano gyvenimo detales, sunkius laikotarpius, keturias prakeiktas vasaras, sportą ir mokyklą. Bloge įdėjau daug pastangų ne tik išliejant savo mintis, bet stengiausi sudominti skaitytoją ir vizualiai, panaudodamas tam tikrus grafikos darbus, kurie atspindėjo tuometinę emociją, mintį ar jausmą.
  3. Kodėl Ryan_Collins paliko SWAT direktorių? - blogo autorius RYAN COLLINS | virš 1.400 peržiūrų
  Antrą kartą S.W.A.T. direktoriumi tapęs Ryan_Collins detaliai aprašo savo įspūdžius būnant šios aukščiausios Teisėsaugos grandies firmos galva, išdėsto savo mintis apie dabartinę serverio firmų poziciją bei jų stovį.
  Pagal komentarus:
  1. Atėjo metas trauktis! - blogo autorius MAX TOSHA | virš 175 komentarų
  2.  Kodėl Ryan_Collins paliko SWAT direktorių? - blogo autorius RYAN COLLINS | virš 40 komentarų
  3. Skaityti tik su šeimos gydytojo leidimu - blogo autorius JIMMY ABSOLUT | virš 30 komentarų
  Pagal turinį:
  1. Collinso gaujų istorijos - blogo autorius RYAN COLLINS
  Nors dauguma dabartinės kartos žaidėjų Ryan_Collins žino kaip Teisėsaugos atstovą ir daugkartinį komandos narį, tačiau iki tol žaidėjas aktyviai dalyvavo ir buvo itin garbinamas Gaujų veiklose. Savo bloge gaujinis aprašo ne tik išgyvenimus Gaujose, bet ir papasakoja iš tiesų įdomias istorijas apie savo antrus vartotojus, kurios šiai dienai sukelia juoką.
  2. Kokį rinktis žaidimo kelią? - blogo autorius LUKAS MARKERIS
  Bloge žinomas LMG veidas aprašo ne tik apie tai, kokį pats rinkosi žaidimo kelią, bet abstrakčiai pažvelgia į taip visų kritikuojamą serverį.
  3.  Blogas, kurį turi skaityti shirdimi- blogo autorius TUTI FRUTI
  Buvusio LMG komandos nario ir įdomaus žaidėjo Tuti_Fruti tekstas apie tai, kas ne visiems suprantama, apie vidinę šilumą, išgyvenimus, vidinį balsą, svarbius pasirinkimus ir nuoširdžias mintis.

  Pagal peržiūras:
  1. Kultūrizmas arba jėgos sportas išsamiai arba klausk ir bus atsakyta - blogo autorius HENRE PANZER | virš 6.100 peržiūrų
  Buvęs projekto Forumo Moderatorių Vadovas Henre_Panzer bloge pasidalina apie savo hobį ir aistrą - jėgos sportą. Bloge jis aprašo savo kelionę link šio sporto bei blogo pabaigoje nurodo savo tuometinius kūno duomenis. Henre taip pat nuoširdžiai suteikė pagalbos tam tikrais klausimais projekto forumo lankytojams bei jiems padėjo kiek galėjo.
  2. LMG, kas vyksta? - blogo autorius JULIUS LIAUDIS | virš 3.300 peržiūrų
  Julius_Liaudis šiame bloge aprašo apie ateinantį 1.8 atnaujinimą, jo reikalingumą serveriui bei pačio žaidėjo priešistorę LMG serveryje.
  3. Nutylėta tiesa ir paskutinis pasispardymas - blogo autorius KAROLIS KAULAS | virš 1.150 peržiūrų
  Daugeliui gerai žinomas serverio veidas ir LMG komandos narys Karolis_Kaulas savo bloge detaliai išdėsto mintis apie sugrįžimą ir aprašo priežastį, dėl ko ir kodėl buvo dingęs.
  Pagal komentarus:
  1. Kultūrizmas arba jėgos sportas išsamiai arba klausk ir bus atsakyta - blogo autorius HENRE PANZER | virš 105 komentarų
  2. LMG, kas vyksta? - blogo autorius JULIUS LIAUDIS | virš 40 komentarų
  3. Jack_Evans blogas - blogo autorius JACK EVANS | virš 30 komentarų
  Tai Jack_Evans blogas, kurį tuo metu rašė su tuometiniu vartotoju Jjack_West. Savo bloge šis pasakoja apie LMG karjerą, nuo ko ir su kuo pradėjo, savo sunkų kelią link direktoriaus posto, bloge autorius duoda porą patarimų kaip tapti direktoriumi, taip pat skiria vietą atsiminimams ir serverio draugams.
  Pagal turinį:
  1. Blogas. Dviveidžiai - blogo autorius EDWARD HARRELL
  Dabartinio LMG komandos nario ir grafikos dizainerio Edward_Harrell rimtas pasakojimas apie asmeninius sunkumus, išdavystes, draugus ir priešus, kopijavimą ir nedėkingumą.
  2. Mano kelias modifikacijų pasaulyje - blogo autorius LUKAS MONSTERISSS
  Vienos žymiausių forumo modifikacijų krautuvėlės savininko Lukas_Monsterisss išpažintis savo bloge apie modifikacijas, kelionės pradžią, tinkamo kelio ieškojimą ir galų gale padėka už nuostabiai pasisekusią idėją.
  3. LMG.LT - tiesiog internetinis žaidimas? - blogo autorius VICTOR KONGSTON
  Nuoširdus Victor_Kongston pasakojimas apie LMG.LT serverį, kuriam, projektas tapo šiek tiek daugiau nei paprastas žaidimas.

  Pagal peržiūras:
  1. Duff_Berr blogas - blogo autorius DUFF BERR | virš 7.100 peržiūrų
  Žinomiausias LMG Radijos firmos veikėjas, kuris 2014-2017 metais išgyveno geriausius žaidimo laikus. Bloge aprašytas jo kelias, žinoma, Radija, jo pavaduotojai, draugai, nuotykiai komandoje ir kiti gan linksmi ir įdomūs įvykiai.
  2. Užduok klausimą Kukui! - blogo autorius LUKAS KERSNA | virš 3.500 peržiūrų
  Vienintelis serverio SEL'as 2016 metais ir vėliau karaliavo ne tik serveryje, bet ir Blogo skiltyje. Lukas_Kersna buvo itin populiarus tarp žaidėjų ir susilaukdavo daug dėmesio, tad nėra ko stebėtis, dėl šio blogo!
  3. Lukas_Monsterisss blogas - blogo autorius LUKAS MONSTERISSS | virš 3.000 peržiūrų
  Šio žaidėjo pasakojimas apie jo startą, vartotojo kūrimą, įvairias pareigas ir nuotykius sulaukė didelio susidomėjimo iš forumo lankytojų. Bloge taip pat rašoma apie pirmąjį uždirbtą milijoną ir vieną labiausiai pasisekusių modifikacijų krautuvėlių "MIC".
  Pagal komentarus:
  1. Užduok klausimą Kukui! - blogo autorius LUKAS KERSNA | virš 105 komentarų
  2. Lukas_Monsterisss blogas - blogo autorius LUKAS MONSTERISSS | virš 55 komentarų
  3. Tuti Fruti blogas :) - blogo autorius TUTI FRUTI | 40 komentarų
  Gan daug komentarų susilaukęs išties įdomios ir visiškai kitokios asmenybės Tuti_Fruti blogas, kuriame netrūksta kontrasto, muzikos, ramybės, triukšmo ir laiko pamąstymams.
  Pagal turinį:
  1. Motyvacija - kaip pasiekti tikslą arba kaip tikslas pasiekia tave  - blogo autorius ARNAS YEAH
  Žmogus - autoritetas. Vienas žinomiausių visų laikų Mechanikų direktorių bei Direktorių Prižiūrėtojų. Nors iš jo buvo tikimasi žaidimo istorijos, tačiau gavom daug kartų geriau. Nuoširdžiame bloge Arnas_Yeah neįtikėtinai įdomiai parašo apie motyvacijos siekimą, norą tapti Direktorių Prižiūrėtojų bei pateikia savo asmeninę patirtį, pasakodomas, kaip sau išsikėlė tikslą per vasarą padaryti 50 prisitraukimų.
  2. Motyvacija - visus organizmo veiksmus skatinanti jėga - blogo autorius GAX GAX
  Dar vienas įdomus ir visiškai kitoks blogas, kuriam jėgų nepagailėjo Gax_Gax. Bloge nerasite nei nuotraukų, nei vaizdo įrašų ar dainų, tačiau to visiškai nereikia. Bloge esate tik Jūs ir tekstas. Tekstas be galo įdomus ir įtraukiantis, o svarbiausia - motyvuojantis.
  3. Kiekviena diena, tai naujas iššūkis - blogo autorius JULIUS LIAUDIS
  Trumpas, tačiau iš tiesų geras tekstas, kurį turėtų daugelis perskaityti ir apmąstyti. Bloge kalbama tinginiavimą, motyvaciją ir naujas galimybes, jame skatinama nelaukti, o daryti dabar.

  Pagal peržiūras:
  1. Panzerio kelionė - biografinė tema - blogo autorius HENRE PANZER | virš 17.500 peržiūrų
  Vieno žinomiausio bei įtakingiausio serverio žaidėjo Henre_Panzer LMG gyvenimo istorija, pradžių pradžia, nuotykiai serveryje, seni veidai ir pirmosios pareigos. Tikra klasika.
  2. Julius_Liaudis - žaidimo istorija - blogo autorius JULIUS LIAUDIS | virš 9.200 peržiūrų
  Buvusio LMG komandos nario Julius_Liaudis nuoširdus pasakojimas apie tikslo siekimą, pirmuosius žingsnius serveryje, sunkumus, siekiant užsibrėžto tikslo ir kitus linksmus nutikimus.
  3. Dwayne_Fellon - žaidimo biografija! - blogo autorius DWAYNE FELLON | virš 8.900 peržiūrų
  Vieno žinomiausio ir visų laikų sėkmingiausio LMG Nusikaltėlio pasakojimai apie serveryje pradėtą žaidimą, legendinę Tiuninginių erą, įsimintinus vakarus su gerais draugais ir nostalgiją serveryje.
  Pagal komentarus:
  1. Panzerio kelionė - biografinė tema - blogo autorius HENRE PANZER | virš 165 komentarų
  2. Julius_Liaudis - žaidimo istorija - blogo autorius JULIUS LIAUDIS | virš 115 komentarų
  3. Dwayne_Fellon - žaidimo biografija! - blogo autorius DWAYNE FELLON | 90 komentarų
  Pagal turinį:
  1. Dominykas_Miguel - kelias virtualioje erdvėje - blogo autorius DOMINYKAS MIGUEL
  Buvęs komandos narys Dominykas_Miguel pasakoja savo biografiją. Bloge pateikiami įdomūs faktai, jo sunki pradžia, čytinimas, vėliau spartus tobulėjimas ir galiausiai neįtikėtina sėkmė.
  2. Marius_Corallo blogas - blogo autorius MARIUS CORALLO
  Daugkartinio LMG komandos nario Marius_Corallo blogas apie jo nelengva pradžią ir dideles pastangas judant link norimo tikslo.
  3. Jamal_Gibson blogas - blogo autorius JAMAL GIBSON
  Dar vieno legendinio serverio nusikaltėlio karjeros pasokojimas, detaliai aprašoma pradžia, santykiai su kitais nusikaltėliais, Dylerių firma ir porą gražių sakinių Teisėsaugininkams.
  BLOGAI, KURIE NEPATEKO Į TOPUS, BET TURI BŪTI PAMINĖTI
  Kaip LMG užaugino dizainerį manyje - blogo autorius Daumantukas_Focus (2018)
  Nuoširdus ir šiek tiek graudinantis tekstas, kurį sukūrė buvęs serverio grafikos dizaineris ir dabar itin sparčiai tobulėjantis grafikos srityje Daumantas. Šis bloge vaizduoja savo pirmuosius darbus ir nuo ko viskas prasidėjo. Jaudinanti ir kartu motyvuojanti istorija.
  depresija & sultanai  - blogo autorius Coach_Carter (2018)
  Buvusio Direktoriaus Prižiūrėtojo Coach_Carter pasakojimas apie sveikatos sutrikimus, kovą prieš save ir patį serverį.
  Gaujos - pirmieji namai, visko pradžia - blogo autorius Saras_Gurry (2018)
  Vieno žinomiausio naujos kartos gaujinių Saras_Gurry pasakojimas apie vardo kilmę, pirmąsias gatves serveryje ir legendines gaujas, kurių branduolyje buvo ir pats Šarūnas.
  Apie gyvenimą - su Styvu - blogo autorius Styvas_Nesakomas (2017)
  Intelektualus blogas su itin linksmos sielos žmogumi Styvu. Šis bloge rašo apie savo išgyvenimus, motyvaciją, kelionę per savo gyvenimą.
  Banalumas - blogo autorius Tuti_Fruti (2017)
  Blogas, kuris privertė mane susimąstyti, pasižiūrėti į viską iš šalies. Blogas, kuriame pasakojama apie keistą ramybę, banalumo supratimą ir tikrumą.
  Martynas_Deejay blogas - blogo autorius Martynas_Deejay (2017)
  Nepaprastai jautrus ir visiškai kitoks blogas apie paauglio išgyvenimus, futbolą, pirmą meilę, gyvenimo sunkumus ir atrastą save.
  Gyvenimas, netektys, kitoks mąstymas - blogo autorius Gax_Gax (2016)
  Buvusio LMG komandos nario Gax_Gax trumpas, tačiau labai lengvai perskaitomas ir reikšmingas tekstas apie gyvenimo lūžius, svajones ir išskirtinį mąstymą.
  Emigracija mano akimis - blogo autorius Martynas_Deejay (2016)
  Martynas_Deejay blogas apie ateitį po mokyklos, mokslus užsienyje ir emigraciją
  Arnas'Yeah prisiminimų blogas - blogo autorius Arnas_Yeah (2015)
  Arnas šiame bloge dalinasi apie ankstyvąsias serverio dienas, kai buvo tai, ko nėra dabar. Jis dalinasi įsimintiniausiais įvykiais ir nutikimais, kuriuos įdomu prisiminti net ir dabar.
  Ignas_Dieseliss blogas - blogo autorius Ignas_Dieseliss (2015)
  Buvusio Gaujų Prižiūrėtojo Igno pasakojimas apie LMG startą, linksmai praleistus vakarus, gaujas ir jo turėtas pareigas.
  Lukas_Kersna blogas - blogo autorius Lukas_Kersna (2015)
  Luko biografija blogo pavidalu. Prisiminimai, įspūdžiai ir nuotykiai. Tai tik maža šio įdomaus blogo dalis.
  Matt_Payne blogas - blogo autorius Matt_Payne (2015)
  Buvusio komandos nario ir daugkartinio serverio direktoriaus Matt_Payne pasakojimas apie senus gerus laikus, jo žaidimo istoriją ir užsibrėžto tikslo siekimą.
  Henres gaujos - blogo autorius Henre_Panzer (2015)
  LMG garbės nario pasokojimas apie ne eilinę patirtį Gaujų pasaulyje, nostgališki prisiminimai ir tų laikų Gaujų gyvenimas serveryje.
  Ereboser_Sir blogas - blogo autorius Ereboser_Sir (2015)
  Vieno žinomiausių Teisėsaugos veidų, kuris savo istoriją išdėsto bloge. Jei nori pamatyti senų žaidėjų pavardes - čia jų tikrai netrūksta. Pasakojimas, kaip viskas atrodė 2012 metais, pirmieji darbai ir kitoks žaidimas, tapus LMG komandos nariu.
  The_Fisheris blogas - blogo autorius The_Fisheris (2015)
  Ambicingo serverio žaidėjo svajonės ir žaidimo patirtis vienoje vietoje. Net keturiolika skyrių apie jo žaidimo istoriją, išskirtinius momentus ir serverio draugus.
  Mantas_Electro blogas - blogo autorius Mantas_Electro (2014)
  Vieno įtakingiausių serverio žaidėjų Mantas_Electro blogas apie pirmąjį kartą serveryje, pirmąsias pareigas, didžius darbus ir linksmybes. Nostalgija...
  Ačiū kiekvienam forumo lankytojui, kuris komentavo kitų blogus ar net sugebėjo parašyti savo blogą, be Jūsų, forumas būtų žymiai blankesnis.
 20. Like
  Lukas_Yawazaki sureagavo į After_Eral - Pavasario konkursiukas - "Spėk ir laimėk milijoną"   

  Pavasaris įpusėją, o konkursų niekas nedaro, bet kažką laimėti noris? Turi puikią progą sudalyvauti šiame konkurse ir laimėti milijoną serverio valiutos. Didysis konkursas vis dar organizuojamas!
   
  Data
  Konkurso vyks savaitę laiko. Nuo (03-31) iki (04-07)
   
   
  Taisyklės
  Laikytis bendrųjų forumo taisyklių.
  Komentuoti tik užpildžius visus laukelius pagal anketos šabloną.
  Paspausti mėlyną širdelę ant šios temos.
  Dalyvauti galima tik su vieną paskyrą.
  Stengtis pasirinkti, nepasirinktą numeriuką.
   
   
  Prizai
  1 vieta - 600.000 serverio valiutos
  2 vieta - 300.000 serverio valiutos
  3 vieta - 100.000 serverio valiutos
   
   
  Anketos šablonas:
  1. Vardas_Pavardė žaidimę: 
  2. Pasirinktas numeriukas(1-99): 
  3. Paspaudėtę mėlyną širdelę?: 
   
   
  D.U.K (Dažniausiai Užduodami Klausimai)
  K: Kokiu būdu bus renkami laimėtojai?
  A: Laimėtojai bus išrinkti naudojantis random.org svetainę.
   
  K: Koks organizuojamas didysis konkursas ir kokie jo prizai?
  A: Šis klausimas kolkas nediskutuojamas, su laiku pamatysite.
   
 21. Like
  Lukas_Yawazaki gavo reakcijąLukas_Yawazakiu Rokas_Nekt užblokavo Xbox_Bot   
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Rokas_Nekt
  2. Užblokuotojo slapyvardis (Vardas_Pavardė): Xbox_Bot
  3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas
  4. Vaizdinė medžiaga:

 22. Like
  Lukas_Yawazaki gavo reakcijąLukas_Yawazakiu Turto restartas   
  Restartuosim bažnyčios statistiką. Restartuosim parašo prie statulos statistiką. Ar šie restartai tikrai būtini? Juk šios statistikos dalis lmg serverio istorijos ir jo didybės prisiminimas :D.
 23. Like
  Lukas_Yawazaki gavo reakcijąLukas_Yawazakiu Ilgai lauktas Policijos direktorius   
  Sveikinimai Himplinui, sėkmės direktoriaus poste.
 24. Like
  Lukas_Yawazaki gavo reakcijąLukas_Yawazakiu Radijos direktoriaus rinkimų nugalėtojas   
  Sveikinimai naujajam radijos firmos direktoriui, sėkmės.
 25. Like
  Lukas_Yawazaki sureagavo į Sinaloa_Cartel - [!] Avatarų tema   
  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): seskines direktorius
  2. Komentaras apie avatarus (nebūtina): 54.687046 25.282911
  3. Avatarų nuotraukos (ne nuorodos): ×