Jump to content

Jason_Franklin

Administratorius
 • Pranešimai

  1.836
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  13

Jason_Franklin paskutinį kartą laimėjo Birželis 24 2014

Jason_Franklin turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Jason_Franklin

 • Rangas
  Siekiantis geriausiojo!
 • Gimtadienis 1995.08.25

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

64.908 profilio peržiūros
 1. Am,kada būtų už konkursą taškus su tačka gaut ? :))

 2. Nuo šiandienos  įsigalioja nauja įspėjimų už pažeidimus balų tvarka forume.

  Pasiskaitykite(lmg)

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  4 daugiau
  2. Lauris_Hudd
  3. Jason_Franklin

   Jason_Franklin

   Visiems noriu priminti, jeigu bus laikomasi forume nustatytų taisyklių, šiu balų neprireiks nei vienam, ir global moderatorius nebus blogas, kad uždėjo įspėjimus. Tuo labiau nuo šiandien bus skiriami perspėjimai, todėl žaidėjas galės pagalvoti ką blogai padarė,kad sekantį kartą nepakartotų tos pačios klaidos(lmg)

  4. South_West

   South_West

   Galėtum įdėt ir bendrai kaip pas Himplina sukurtoje temoje.

 3. Forumo įspėjimų priežastys ir bausmės

  Senų forumo įspėjimų suteikimas nurodytas apačioje iki 2019.02.19, naujų įspėjimų suteikimas nurodytas temoje įsigalios nuo 2019.02.20 Reklamavimas - [10 balų] Maža reklama (pakvietimai, plug.dj, Games psl. ir t.t.) - [5 balai] Netinkamas Vardas_Pavardė (kas 2 mėn.) - [5 balai] Netinkama profilio turinys (nuotrauka, parašas ir t.t.) - [3 balai] Pranešime mažiau, kaip 5 žodžiai (Freepost) - [3 balai] Beprasmių pranešimų rašymas (Spam) - [3 balai] 3 ar daugiau pranešimų rašymas iš eilės (Flood) - [3 balai] Serverio įžeidinėjimas - [5 balai] Žaidėjų įžeidinėjimas - [5 balai] Necenzūrinė leksika - [2 balai] Beprasmių temų kūrimas - [3 balai] Temų kūrimas ne pagal anketą - [2 balai] Neinformatyvus temos pavadinimas - [1 balas] Serverio/Tinklapio elementų pardavinėjimas/pirkimas už tikrus Eurus ar taškus - [10 balų] Nelegalių programų, modifikacijų, virusų ir t.t. platinimas - [5 balai] Netinkamų nuotraukų, filmukų ir t.t. platinimas - [5 balai] Melagingi pasisakymai - [5 balai] Apsimetinėjimas kitu vartotoju - [5 balai] Kito asmens asmeninės informacijos platinimas - [5 balai] Anketų įrodymų klastojimas - [10 balų] Beprasmių nuotraukų kelimas į galeriją (Spam) (Kai daugiau nei 3) - [3 balai] Beprasmis reputacijos kėlimas per kitus netikrus vartotojus - [3 balai]
 4. Forumo įspėjimų uždėjimas Forumo Globalūs moderatoriai neįspėja LMG Forumo narių be priežasties. Todėl suteiktų įspėjimų vertė yra tikslinga. Tačiau ši tema pateikia informaciją, už kokius nusižengimus ir kiek balų vartotojas gauna pažeidus Forumo bendrąsias taisykles. Už kai kuriuos pažeidimus forumo vartotojai pirmiausia gaus perspėjimą, nesureagavus į perspėjimą antra karta vartotojui bus skiriami įspėjimai. Forumo įspėjimai suteikiami už: Reklamavimas - [10 balų] Maža reklama (pakvietimai, plug.dj, Games psl. ir t.t.) - [5 balai] Netinkamas Vardas_Pavardė (kas 2 mėn.) - 1 kartą perspėjimas, pakartojus pažeidimą [5 balai] Netinkama profilio turinys (nuotrauka, parašas ir t.t.) - 1 kartą perspėjimas. pakartojus pažeidimą [3 balai] Pranešime mažiau, kaip 5 žodžiai (Freepost) - 1 kartą perspėjimas, pakartojus pažeidimą [2 balai] Beprasmių pranešimų rašymas (Spam) - 1 kartą perspėjimas, pakartojus pažeidimą [2 balai] 3 ar daugiau pranešimų rašymas iš eilės (Flood) - [3 balai] Serverio įžeidinėjimas - [6 balai] Žaidėjų įžeidinėjimas - 1 kartą perspėjimas, pakartojus pažeidimą [3 balai] Necenzūrinė leksika - 1 kartą perspėjimas, pakartojus pažeidimą [2 balai] Beprasmių temų kūrimas - [2 balai] Temų kūrimas ne pagal anketą - [2 balai] Neinformatyvus temos pavadinimas - [1 balas] Serverio/Tinklapio elementų pardavinėjimas/pirkimas už tikrus Eurus ar taškus - [10 balų] Nelegalių programų, modifikacijų, virusų ir t.t. platinimas - [5 balai] Netinkamų nuotraukų, filmukų ir t.t. platinimas - [5 balai] Melagingi pasisakymai - 1 kartą perspėjimas, pakartojus pažeidimą [5 balai] Apsimetinėjimas kitu vartotoju - [5 balai] Kito asmens asmeninės informacijos platinimas - [5 balai] Anketų įrodymų klastojimas - [10 balų] Beprasmių nuotraukų kėlimas į galeriją (Spam) (Kai daugiau nei 3) - [3 balai] Beprasmis reputacijos kėlimas per kitus netikrus vartotojus - [5 balai] Forumo nariai surinkę 10 įspėjimų balų yra automatiškai užblokuojami Forume vartotojo užblokavimu. Forumo atsiblokavimas: Forumo paskyros atsiblokavimas arba rašykite žinutę el. paštu admin@lmg.lt, pateikdami savo forumo vartotojo nuorodą ir IP adresą.
 5. Taip pat sukūriau tema forumo paskyros atsiblokavimui/įspėjimų nusiėmimui, tačiau žaidėjai turintys tik viena paskyra kuri bus užblokuota kaip ir seniau galės rašyti į gmail (administracija@lmg.lt) , taip pat šiandien arba rytoj keisis įspėjimų skaičius ir tam tikros taisyklės, sumažinsime duodamų įspėjimų balus, pvz žaidėjas gaudavo iš kart 3 įspėjimus už tam tikrą taisyklių nesilaikymą  nuo šiol gaus 1 arba 2 įspėjimus.(lmg)

   

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  9 daugiau
  2. Por_Taal
  3. Bass_Boster

   Bass_Boster

   Tai rašyt atskiras būsenas? 

  4. Por_Taal

   Por_Taal

   ką tu čia vpš nusišneki? skaityt nemoki, lempas kažkokias rašai.

   "nebuvo taisyklėse, kad pirmas žodinis"
    pirmas žodinis visada būdavo, bet neoficialiai.
   "tad jei taisyklių nesialikai tavo bėdos."

   Aš kažkur čia skundžiausi, kad taisyklių "nesilaikau"?
   "Už įspėjimus visada padeda Gustis, PM jam ir pasakyk kodėl gavai "
   Dar karta, aš kažką čia apie tai minėjau? Nžn kiek tau metu, bet virš 10 tai tikrai turėtu būti, tai žinok, kad skaityt jau mokina nuo pirmos klasės.
   "Tai rašyt atskiras būsenas?"
   Tu gal "Brain dead"? Kokias dar atskiras būsenas, ką tu čia rašinėji?????

 6. Paskelbta atranka į IV lygio administratorių komanda, sėkmės visiems dalyvaujantiems (lmg)

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  27 daugiau
  2. Edvis_Tanks
  3. Lukas_Nolasco

   Lukas_Nolasco

   Senis šneka bet ką apie nardymus pats pamenu grįžo į projektą kai atsirado atranka į 4 lygio adminus ir dar šneka kad randominiai pildė iš kur tokiu atsiranda man net juokinga pagalvot 

  4. Lukas_Nolasco

   Lukas_Nolasco

   @Edvis_Tanks tai kad nervuoja, bachuras normaliai sneketu ateina ir pievas sneka tai ka tu su tokiu gali bazarint

 7. Taip pat rytoj forume paskelbsime atrankas į IV lygio administratoriaus pareigas, bent jau šiuo metu planuojame, kad reikalinga 2 žaidėjai, tačiau pasibaigus atrankoms gali pasikeisti skaičius.(lmg)

 8. Šiandien komandos gretas priverstas dėl laiko stokos palikti vienas iš serverio senbuvių ir ilgą laiką praleidęs komandoje Julius_Liaudis.
  Julius_Liaudis prižiūrėjo šias skiltis Prisistatymai, Skelbimai , Atsiliepimai apie projektą, Apie viską. Todėl šiandien paskelbsiu atrankas į moderatoriaus pareigas būtent prižiūrėti šias skiltis.(lmg)

 9. Galiu gauti širdutę iš tokio žmogaus, kaip tu?

  1. Laurriis_Samper

   Laurriis_Samper

   tokiam kaip tau neduociau jo vietoj.

×