Jump to content

Nojus_Delete

Radijos Direktorius
 • Pranešimai

  2.223
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  13

Nojus_Delete paskutinį kartą laimėjo Vasaris 28

Nojus_Delete turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Nojus_Delete

Serverio Informacija

 • Patirtis
  Slepias
 • Pinigai
  Nėra jų
 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio
 • Darbas
  Statymų analitikas
 • Gyvenvietė
  Darboholikas
 • Tr. Priemonė
  Taxas vežioja

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

32.211 profilio peržiūros
 1. Greitą analizę šaunam - nuo apačios į viršų. Lio_Soo - Sveikinu White_Lukyto - Sveikinu Rytis_Sapkus - Sveikinimai Tomas_Boxer - Sveikinimai Jsn_Freezas - Sveikinimukai Arijokas_Buco - Sveikinimukai Antanas_Nolaiferis - Sveikinimėliai Ignas_Reft - Sveikinimėliai Kurk_Merlo - Sveikinimučiai Ernestas_View - Sveikinimučiai Rimis_Trintukas - Sveikinimėliai Robis_Frutto - Sveikinimėliai Visi nepaminėti - Užuojauta. (Kas norit paklausti kodėl nepatekot? A.Ž Forume)
 2.  Prabalsuojam! Argumentuotiems atsakymams temoj pirmenybė. 

 3. LMGBEATS' | Palikimas/Neaktyvumo paraiškos

  Tavo aktyvumas per 7d buvo 4h - pražaidei 1d kai nebuvau direktoriumi, ir sakai nėr veiklų? xddddddddd Sėkmės.
 4. Sveikučiai, kaip žinoma jau daugiau nei puse savaitės renkamas LMGBeats' pirmasis pavaduotojas iš forumo, jau jaučiasi, kad galbūt reikia pagalbos, nes lauke geras oras, ir pnš. Norėčiau kad balsuotumėte ne už "nick'ą" bet už tai kaip jis būtų naudingas radijos firmoj, taipogi jų anketas, bei atsižvelkite į viską. Noriu kad balsuotumėte už tai kas yra vertas. ANKETOS(SPAUSTI)
 5. LMGBEATS' | Palikimas/Neaktyvumo paraiškos

  Sėkmės kitur, ačiū, kad dirbai.
 6.  30-45 minučių bėgyje analizė.

 7. LMGBets` point (NBA SEZONAS, BEI ĮV. STATYMAI.)

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : @Djlaurex_Laurynas Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote : RAPTORS VS WASH Pasirinktas variantas :Raptors Statymo suma : 1.200.000 Perskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais? : Taip Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : @Lukas_Chees Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote : RAPTORS VS WASH Pasirinktas variantas :wash Statymo suma : 500.000 Perskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais? : Taip Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : dziuguh_owned Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote : RAPTORS VS WASH Pasirinktas variantas :Raptors Statymo suma : 12.000.000 Perskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais? : Taip Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : @Kas_Dievas (Dievass) Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote : cavs ind Pasirinktas variantas :cavs Statymo suma : 1.000.000 Perskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais? : Taip Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : @Zombis_Ltu Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote : cavs ind Pasirinktas variantas :cavs Statymo suma : 1.000.000 Perskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais? : Taip Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ruo_Nis Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote : RAPTORS VS WASH Pasirinktas variantas :Raptors Statymo suma : 2.000.000 Perskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais? : Taip
 8. http://prntscr.com/j8o5m5 Įdomūs jūs kaip žmonės esat dedat Confused, tipo nesuprantant ant tiek, kad patekt už kenkimą direktorių/pav sąraše reiškia visai kitą nei į darbuotojų? Aš atsedėsiu tam darbuotojų nds kiek reikės, dėl manęs jaudintis nereikia, bet turėt tokią įdomią mąstyseną yra keista, kaip jūs dar žaidžiate samp'ą. Eho - Prieš tampant drk jau bandei trukdyti, o Ignelis, tai čia kaip pav nedaviau čj todėl ppk parašei? 

  1. Ignas_Reft

   Ignas_Reft

   Trumpai - "Durneliai"

   Ačiū už dėmesį.

  2. William_Wizard

   William_Wizard

   Delytai žiuriu da normalei Heiteriu turi

  3. Rokas_Dancingas

   Rokas_Dancingas

   "Jūs suregavote į tai - Thanks"

 9. Atrankų į darbus registracija

  Anketa norint užregistruoti atranką: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Nojus_Delete2. Jūsų atstovaujama firma: Dj Radija3. Kokią atranką norite užregistruoti: Nuolatinę forume4. Kada ji įvyks: šiandien (Jau paskelbta) 5. Papildoma informacija (nebūtina): Analizė 23d
 10. Peikiu Young_Matt

  Papeikimas priimtas, dėl to, nes darbuotojas nepadarė įrodymų prieš atsišaudydamas, darbuotojas baudžiamas 1 įspėjimu, tikiuosi išsipirks įspėjimą, kad daugiau tai nepasikartotų.
 11. Sveiki, šioje temoje galite rasti visą informaciją, apie DJ Radijos aka LMGBeats' redaktorius ir jų pareigas, kurios yra išdėstytos būtent taip - Vyriausias Redaktorius V_P (Bus išrinktas iš atrankos į pavaduotoją) / Vyresnysis Redaktorius V_P (Atranka forume į redaktorius) Jaunesnysis Redaktorius V_P (Atranka forume į redaktorius) DJ RADIJOS Redaktorių prievolės, bei būtini atlikti darbai - Pravesti bent porą D.Eventų, kuriuose reikia parašyti kažką greičiausiai, arba pirmas palietęs. Per dvi paras pražaisti 6 valandas(Darbo dienomis 3-4 valandas) Papasakoti savo dienotvarkę, ką veikėte ir t.t (Serveryje) Redaktorių informacija - Vyriausias Redaktorius - Turi A raidę, vadovauja visiems redaktoriams, turi galimybe juos keisti, įspėti. Gali vesti veiklą nesitaręs su firmos valdžia, leisti žmonėms naudotis washingtonu, duoti 30 min darbo pertrauką darbuotojam. Vyresnysis Redaktorius - Turi M Raidę, bet gali gauti A raidę atidirbęs puikiai 10 dienų iš eilės, ir neprisidirbęs, gali vesti veiklą kartu su vyriausiu, vyresniu arba jaunesniu redaktoriumi neatsiklausęs (Vienas vesti negali). Jaunesnysis Redaktorius - turi M raidę, gali būti paaukštintas pareigose atidirbus 14 dienų, jei tai tenkina kitus prižiūrėtojus, ar pavaduotoją/direktorių. Veiklą vesti gali kartu su jaunesniu redaktoriumi, tik atsiklausęs firmos valdžios. Ataskaitų pildymas Tema su ataskaitų pildymu DJ Radijos firmai rasite paspaudę ant šio teksto. Už viską atsakingas Delytas, 2k18.
 12. LMGBets` point (NBA SEZONAS, BEI ĮV. STATYMAI.)

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Orestas_Dievas Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote : Olympiacos-Zalgiris (2 susitikimas) Pasirinktas variantas :Zalgiris Statymo suma : 500.000 Perskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais? : Taip Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ema_Brd Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote : Olympiacos-Zalgiris (2 susitikimas) Pasirinktas variantas :Zalgiris Statymo suma : 500.000 Perskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais? : Taip Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Sir_Michi Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote : Olympiacos-Zalgiris (2 susitikimas) Pasirinktas variantas :Zalgiris Statymo suma : 500.000 Perskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais? : Taip Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Erzi_Las Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote : Olympiacos-Zalgiris (2 susitikimas) Pasirinktas variantas :Zalgiris Statymo suma : 2.000.000 Perskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais? : Taip Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : @The_Nonstopxs Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote : Olympiacos-Zalgiris (2 susitikimas) Pasirinktas variantas :Oly Statymo suma : 500.000 Perskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais? : Taip Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Dovydas_Malboro Už kurį iš dabar vykstančių statymų statote : Olympiacos-Zalgiris (2 susitikimas) Pasirinktas variantas :Oly Statymo suma : 3.000.000 Perskaitėte taisykles ir sutinkate su visais nuostatais? : Taip
 13. Peikiu Just_Domux

  Papeikimas nepriimamas, pagal veiksmo įrodymus matoma, kad pradėjote pirmas, kitą kart bus priimta, jei nebus pateikto laiko su /timestamp.
 14. LMGBEATS' | Palikimas/Neaktyvumo paraiškos

  Jei neaktyvus būsite daugiau nei 24 valandas, tada pildykite, ačiū, kad užpildei.
 15. Atriedėjo ir taksi direktoriaus analizė!

  Sekančią analizę aš rašysiu. Sėkmės Regina.
×