Jump to content

The_Fisheris

Narys
 • Pranešimai

  535
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

The_Fisheris paskutinį kartą laimėjo Vasaris 19 2014

The_Fisheris turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie The_Fisheris

 • Rangas
  Legendary
 • Gimtadienis 2000.07.23

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Šiauliai

Paskutiniai lankytojai

25.718 profilio peržiūros
 1. Karščiausios sporto naujienos tik čia!! :

   Paskaitom!!

 2. Greg vs Inferno. (narus reik pamušt)

  Tu
 3. Fisheris LOVE Greg.png

  Galit kas paaiškint kur čia turėtu but prikolas?
 4. Taiklu

 5. O ir tu dar gyvs Viliau? :D 

 6. [Apklausa] Jūsų mokyklos atmosfera, kokia ji?

  Man mokykla yra ta įstaiga, kurioje sunkiai pratinuosi. Labai sunku įsivažiuoti į mokslo metus, sunku grįžti į ją po atostogų ar ligų, tada laikas kažkaip kitaip bėga - lėtai, turbūt geriausias apibūdinimas būtų. Kaip be būtų visi pradėjome tuos metus, man gal kitokie jie nei kitiems, bet tokie pat taip ogi kaip ir kitiems. Šiemet aš abiturientas. Nežinau kaip pas kitus mokyklose, bet pas mus abiturientai yra gerbiami, į jų nuomonę yra atsižvelgiama ir visi mokytojai ar mokyklos darbuotojai bendrauja lyg lygūs su lygiais. Daug nesąmonių dabar, visi tik ir kalba apie dalykų keitimus, egzaminu pasirinkimus, ruošimąsi egzaminams ir žinoma - chujovus tvarkaraščius. Daug spaudimo nuo pirmų dienų, bet aš, asmeniškai, nesuku galvos. Džiaugiuosi kiekviena diena, nesvarbu ji sunki, ar ne. Metams bėgant supratau, kad jeigu nekęsi mokyklos, Tau nuo to lengviau nebus, bet jei priprasi ir stengsiesi gerbti kiekvieną mokyklos bendruomenės narį - Tau tikrai bus lengviau ir smagiau lankytis šioje mokymo įstaigoje, kurioje mes praleidžiame 5 dienas per savaite. Tokia yra mano kukli nuomonę atsakant į Tavo, Juliau, užduota klausima. P.S. Žinau, kad čia žaidžia daug žaidėju, kurie eina dar gal net i pagrindinę mokyklą, patarimas jums: Mokykitės kiekvienus metus, kiek tų metu yra duota mūsų nelabai gerbiamos mokslo ir švietimo ministerijos, kaip Jimmys sakė mokotės ne dėl jų, ir tikrai ne dėl kažko, o dėl savęs ir savo ateities. GLHF
 7. Pirmas dirbtas darbas su pakvietimu

  Pirmasis darbas buvo medikai, direktorius tuometinis buvo Dzestinas_Nors berods.
 8. Laba ryta

   

 9. Prieš. Durnai skamba ši idėja. Čia tokiu principu tai reik dar poros admin prižiūrėtoju, nes gal vienas geriau ban anketas tikrina kitas gal geriau apie /s bloga naudojima nusimano, o dar sekantis apie /padeti. nu *Myliu LMG.lt*... Pykčiu begale kiltu su tokiu įdėju įgyvendinimu. Ir juolab čia nėra unikali idėja, kažkada kažkas jau buvo bandę taip daryt - ne kažkas gavos.
 10. Tas jausmas, kai vieni laukia vasaros dėl šiltų orų ir dienų prie ežero su draugais, o kiti va, kad rida per diena galėtu kelt ir per langą gražiu oru vasaros džiaugtis. Apgailėtina.
 11. Tuninginių direktorius grįžta.

  +rep @Martynas_Deejay, kad įvertino viską teisingai ir padare teisingą sprendimą. Sėkmės ir Tomukui, taipogi didžiausi sveikinimai!
 12. [Apklausa] Dėl Fūristų ir Tuninginių firmų pokyčio.

  Prieš. Nebesvaikit. Gal pagalvokit kas tikrai naudinga butu ir įdomu. O čia dabar atkeitinėt firmų funkcijas pradėsit? Kad būtų ką veikt ane? Visi priprato kaip dabar yra, ir visiem tai tinka.. Nesuprantu ko jus čia norit pradėt virt košę kuri vistiek prisvils ir patiem ją reiks srėbt.
 13. Prisistatau Martynas_Deejay.

  Geriausi lmg laikai su šituo biču praėjo. +rep. Pasiilgau brooo
 14. Su Pautinėm, chebryt 

×