Jump to content

The_Fisheris

Narys
 • Pranešimai

  626
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

The_Fisheris paskutinį kartą laimėjo Vasaris 19 2014

The_Fisheris turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie The_Fisheris

 • Rangas
  Klipatų klipata
 • Gimtadienis 2000.07.23

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Šiauliai

Paskutiniai lankytojai

27.774 profilio peržiūros
 1. Kartais mane trikdo daugelio žmonių politinis neišsilavinimas ir ėjimas balsuot. Puse iš tų 56% nuėję balsuoti net nežinojo ką ta antra pilietybė darys, o dėl seimo narių mažinimo tai pagal juos aišku "Reik nes gi ten tie durnelei susėdę už nieką gauna tuos 10 tūkstančių eurų". Tokių įsitikinimų pasiklausius ausis suskausta, nes daugelis tų tuščiagalviuku žiūri tokias laidas kaip KK2, 24 valandos nu ir indiškus serialus įsijungia. Nuo kada demokratijoje mažiau nuomonių yra geriau? Man demokratija su mažiau nuomonių išvis pjaunas. Dėl pilietybės - platus klausimas į kurį norint teisingai atsakyti ir jam pasiruošti reiktu daugiau nei referendumo ir manau poros metų rimtų planavimų ir kalbų. Mano nuomone mes tam dar nepasiruošę, jei nebuvo vykdoma pakankamai aktyvi kampanija supažindinti bent 80% balsavimo teisę turinčių žmonių su viskuo kas slypi po kryžiuku prie už ir prieš, manau būtume pasiekę bent kažkokį rezultatą. Prezidento rinkimai mane nuramino. Labiausiai bijojau, kad "Sodros išlaikomi" sugadins jaunuolių ateitį. Ačiū Dievui, jaunimas ėjo balsuoti vardan savo ateities. Balsavau už Šimonyte. Žinojau ir jutau, kad Nausėda 100% surinks 30 ir gal daugiau procentu balsu, bet dėl Skvernelio ir Šimonytės nebuvau įsitikinęs. Balsavau už ta kuris užkirs kelią tai partijai kurią išrinko pensininkai 2016 metais toliau gadinti mūsų demokratija ir pagaliau įves kažką geresnio. Antras turas? Už ką balsuosiu? Nežinau. Daug laiko mano balsą palenkti į vieną ar kitą pusę. Bloga Šimonytė su Kubilium dėl krizės? Sakyčiau per siauras mastymas tokiu atveju ir nematot tikrų to meto "aktualijų" ar kaip čia išsireikšt kas tą lėmė. Politika yra daug sunkesnė ir platesnė nei vieną žmogų kaltint už kažkokia tai spragą, vienas tu nieko nepadarysi. Yra daugybė ministrų, daugybė seimo narių, prezidentas, ministras pirmininkas. Juolab, kad purvais ir Nausėda taškyti galima dėl milijonu praplautu per "SEB" banką dar kai jis buvo dalis jo. Norėčiau pakviesti gegužės 26 diena ateiti nevien galvojant apie prezidento rinkimus bet ir apie Europarlamentą. Tai taip pat labai svarbus musu jaunai demokratija rinkimai. Kiek rinkėju tiek ir nuomonių. Kuo daugiau diskusijų - tuo demokratiškesnė mūsų Lietuva. O matant jaunimą stovint eilėje prie biliotenių man buvo labai malonu.
 2. Įdomus žaidimas?

  1. Jimmy_Absolut

   Jimmy_Absolut

   dabartinis žaidimas yra Lietuvos futbolas

 3. atsakas į monte'gangga blogą

  Kiekvienas gyvenime turim kažkokį polinki kažkam. Aš asmeniškai nebijau paimti ginklo, bet ir nesiveržiu per daug prie jo. Psichologiškai esu stiprus, visus tuos kariuomenės apmokymus tikrai ištverčiau, bet jei atsidurčiau karo lauke, labai abejoju, kad nuspausčiau gaiduką. Man, mano vertybės, neleidžia ir tiesiog blokuoja, bet kokias mintis apie kito žmogaus gyvasties atėmimą, kad ir ką jis padaręs. Nežinau, gal jei jis kėsintųsi į Lietuvą, mūsų tėvynę ir gimtinę, gal viskas būtų kitaip. Nuoširdžiai džiaugiuosi ir linkiu Tau, Martynai, sėkmingai išlaikyti visus egzaminus ir toliau tvirtu žingsniu siekti savo svajonių, ir jei atsiremsi į sieną, sugriauk, perlipk, apeik arba prasikask pro ją. Sėkmės tau.
 4. Laba ryta. Žiūriu šitam serveryje bent jau blogų skiltis atsigavo. Ačiū @Jimmy_Absolut !! <3 

 5. Sveiki, matau mirštat

  1. Lio__Soo

   Lio__Soo

   Bahūrai gyvi ir lekia dar ;) !

 6. Kiekvienas turim draugą, kuris vis dar vaikšto su mygtukiniu telefu. Tarp samp servu toks yra lmg.

 7. tai palikite šitame "geriausiame lietuvos samp serveryje" Fūristus ir FTB, ir tegul kapojasi puse servo ant puse servo. 

 8. Abitūra strikes again

  Kas protingesni, paskutine nakti pasimoke sugeba 10/10 gaut
 9. Taiklu

 10. Laimėk avatarą, parašą ir coverį - kas penktas laimi!

  I. Jūsų slapyvardis, su kuriuo dalyvaujate konkurse: The_FisherisII. Koks tekstas turi būti jūsų grafikos darbuose?: The_FisherisIII. Kokio background/spalvų norėtumėte savo grafikos darbuose?: Visiškai palieku tavo teismui, noriu belekaip geroIV. Kokia turėtų būti parašo rezoliucija/dydis (pvz 600x150): standartinis tas, nežinau kiek ten yra turbut 600x150?V. Jei turi, pateik norimo grafikos darbo pavyzdį: --
 11. Gal kas bizni 170/min norit paimt?

  1. Andrius_Maust
  2. The_Fisheris

   The_Fisheris

   *Myliu LMG.lt*, kzn, 5lemai?

 12. Vienareikšmiškai Monte. Einaras visiškai nenusipelno gauti DP, tik ką grįžęs iš už pasienio, nelabai norėčiau matyti administraciją tokią nusižeminusią, kad tuos, kurie sunkiuoju serveriui metu išėjo, grįžusius juos apkarstytu pareigom. Daugiau kandidatų kaip ir nematau. Manau jei @Kobe_Cyka užpildytu tai va su monte pasigalinėtų dar. O dabar sausai Monte ims.
 13. Mano keliatas (apie 40) wallpapers

  Gėda prisiųst iš zedges wallpaperiu ir juos platinti kaip savo. Niuniuniu
 14. Gustis strikes again

  Kas baisiausia, kad ant 0 sėdžiu dar. Laukiu kol prakiurs dangus ir pasipils iš giedro dangaus.
×