Edvinas_Seb

Narys
 • Pranešimai

  145
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

2 Sekėjai

Apie Edvinas_Seb

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 2000.01.01

Serverio Informacija

 • Patirtis
  100k
 • Pinigai
  8 Milijonai
 • VIP
  Yra
 • Admin
  Nėra
 • Darbas
  Radistas
 • Gyvenvietė
  Lv.
 • Tr. Priemonė
  NRG-500

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Namai

Paskutiniai lankytojai

766 profilio peržiūros
 1. Pagyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų slapyvardis: Edvinas_Seb 2. Giriamo Pavaduotojaus slapyvardis: Olia_Incme 3. Pagyrimo aplinkybės: Tikrai giriu šį pavaduotoją už aktyvų darbą firmoje,pavaduotojas tikrai geras ,stengiasi firma išlaikyti gerą ir tvarkingą, bei puikiai susitvarko su pareigomis. Šaunuolis!
 2. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edvinas_Seb 2. Užblokavimo priežastis: Masinis teleportavimasis 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Prisijungiau į žaidimą ir gavau baną. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 3. Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edvinas_Seb 2. Jūsų atstovaujama firma: Mechanikai 3. Jūsų naujo Pavaduotojo Vardas_Pavardė: Deivis_Deividukas 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?:Šis žmogus vertas šių pareigų,ir nusipelnė pavaduotojo,žinoma tikiuosi jog mechanikų firmą padės išlaikyti. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip,žinoma. Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edvinas_Seb 2. Jūsų atstovaujama firma: Mechanikai 3. Jūsų naujo Pavaduotojo Vardas_Pavardė: Artur_Karter 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Žmogus dirba aktyviai firmoje ir nusipelnė šių pareigų,žinoma stengiasi ir žinau,kad nenuvils manęs. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip,žinoma.
 4. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edvinas_Seb 2. Užblokavimo priežastis: Masinis teleportavimasis 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Prisijungiau į žaidimą ir rodo,kad gavau baną. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 5. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Edvinas_Seb2. Užblokavimo priežastis:Masinis teleportavimasis3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą):Prisijungiau į žaidimą ir gavau baną.4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 6. Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edvinas_Seb 2. Jūsų atstovaujama firma: Mechanikai 3. Jūsų naujo Pavaduotojo Vardas_Pavardė: Olia_Incme 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Šis žmogus nusipelnė šių pareigų ir yra tikrai pasiruošęs šiai firmai,tikrai stengėsi ir vertas pavaduotojo pareigų. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip,žinoma.
 7. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edvinas_Seb 2. Užblokavimo priežastis: Masinis teleportavimasis. 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Prisijungiau į žaidimą ir pamačiau,kad gavau baną. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 8. Pavaduotojo paskyrimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edvinas_Seb 2. Jūsų atstovaujama firma: Mechanikai. 3. Jūsų naujo Pavaduotojo Vardas_Pavardė: Rorr_Gal 4. Kodėl renkatės būtent šį žmogų?: Šis žmogus jau tikrai senai dirba mechanikų firmoje,jis puikiai atlieka savo darbą. Pas Ženia_Bond buvo paskirtas pavaduotojumi mechanikų. Tikrai juo tapęs firma stengėsi išlaikyti,būdavo dažnos veiklos,atrankos žinoma yra aktyvus ir puikiai tinkantis šios firmos pavaduotojumi. 5. Ar prisiimate visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus?: Taip žinoma.
 9. Pirmas dalykas yra toks jog vieša ginklų demontracija yra užskaitoma tada kai aš juos rodau tikrai ta prasme nusitaikau į žmones ar šaudau į juos,bet kai aš tik juos rankose turiu,nes prisijungiau tik ir dedamos free star.
 10. Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edvinas_Seb 2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Vuffalo_Horgrav 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Prisijungęs į serverį,su admin komanda pasiėmiau ginklus bei pasikeičiau spalvą,tada nuprendžiau pažiūrėti ar tuos ginklus turiu aš juos pascrolinau ir šalia manęs buvo policininkas kuris man uždėjo FREE STAR už vieša ginklų rodymą,nors net nebuvau į jį nusitaikęs ar šaudęs. 4. Įrodymai:
 11. Pagyrimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis: Edvinas_Seb 2. Giriamo direktoriaus slapyvardis: Ženia_Bond 3. Pagyrimo aplinkybės: Direktorius puikiai valdo firmą,bei labai gerai jai atstovauja,tikrai labai motyvuoja visus dirbti gerai,visada padeda kai reikia bei tikrai labai geras direktorius,sekmės Ženia taip ir toliau linkiu laikyti firmą.
 12. Papeikimo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edvinas_Seb 2. Kaltinamo darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: Emke_Taksistas 3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Šis darbuotojas mane stumdė su savo mašina nuo kelio,kai atvažiavau į mašinų turgu jis mane sustabdė ir patikrinęs uždėjo star už neužsegtą diržą,dėl šio dalyko sutinku,bet iškarto jis man užmetė free star už non-rp. Tai kadangi jis man sakė,kad turi nuotrauka su įrodymais,kad non-rp tai laukiu. Plius dar vienas dalykas jis man mechanikui negali dėti star už NON-RP. 4. Įrodymai: Čia kai patikrino mane: http://www.part.lt/img/a6176432ae8ef0af791cd705d7330803443.png Čia kai užmetė free star: http://www.part.lt/img/c9de622009b5e2a76e034ca40f31321c978.png
 13. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edvinas_Seb 2. Užblokavimo priežastis: Rapid Fire. 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Dalyvavau grobime,ir šaudžiau į kliūtis,o kai nuėmė kliūtis iškarto gavau baną. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 14. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edvinas_Seb 2. Užblokavimo priežastis: Rapid Fire. 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Buvo grobimas kuriuo metu šaudžiau į kliūtis ir kai ją nuėmė,iškarto gavau baną. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 15. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Edvinas_Seb 2. Užblokavimo priežastis: Rapid Fire. 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Buvo grobimas kuriuo metu šaudžiau į kliūtis ir kai ją nuėmė,iškarto gavau baną. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):