Jump to content

Edga_Kesa

Narys
 • Pranešimai

  95
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

4 Sekėjai

Apie Edga_Kesa

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

726 profilio peržiūros
 1. parasas furistu galetu but

  Pirmiausia tai rėikėjo išjungti LMG ženklą, laiką ir nickus kai fotkini. Ir išvis nematau įdėto darbo į šitą parašą. Pasukta fotke ir paprastas užrašas.
 2. Konkursas 10 MILIJONŲ.

  Laurynas_Butkevicius 20
 3. Papeikimo šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Laurynas_Butkevicius 2. Pavaduotojo Vardas_Pavardė (Firma): Jonny_Pacan (Baikeriai) 3. Nusižengimai, kuriuos padarė jūsų manymu kaltinamasis?: Buvo sumokėta išpirka. Baikeriai toliau žudė mūsų klubo narius ir mane. Atsitelinom per ateles 3-5 kartus ir jie toliau žudė. 4. Vaizdinė medžiaga (Nuotrauka/Vaizdo įrašas): 5. Kaip pasiūlytumėte šį vadovą nubausti?: Pavaduotojui 2isp, o Direktoriui 1įsp. 6. Ar esate pilnai įsitikinęs, kad jūsų įrodymai nesuklastoti ir žinote kokia bausmė už tai bus taikoma?: Taip.
 4. Serverio Atnaujinimai 1.7.92

  Mldc ! Pagaliau sulaukėm atnaujinimu !!
 5. [Įdėja] Jailo veikla.

  [ANKETA] 1.Jūsų Vardas_Pavardė: Laurynas_Butkevicius 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Norėčiau ,kad kalėjime būtų įdėta kokia nors veikla, nes dabar jaile sėdi puse servo ir neturi ką veikti. Pvz būtų įdėta mėšlo kasimas ar akmens skaldymas arba dar kas nors. Svarbu ,kad būtų kas veikti, dabar visi afk stovi tai kas čia per nesąmonė? Arba dar kai ką sugalvojau, pvz būtų įdėta dviračių aikštele kur galėtume važinėtis su dviračiais ir daryti triukus jaile. 3. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomuma : Būtų įdomiau lošti serveryje, nebūti tiek žaidėjų AFK, bent kažką nuveikt galėtum jailę.
 6. [Įdėja] Loterijai

  1.Jūsų Vardas_Pavardė: Laurynas_Butkevicius 2. Kokia jūsų idėją serveriui ? : Įdėja tokia ,kad loterijoje būtų pastatytas kitas aparatas arba įdėta tiesiog komanda /pirktibilietu, komanda parašius išmestu GUI lentele su pasirinkimais kiek norime pirkti bilietų. Nes dabar pvz jeigu noriu nusipirkti 50 ar 100 bilietuku aš turiu 100 kartų įbėgti ir išbėgti į patalpa ,norint nusipirkti tiek bilietų. 4. Kuom šį idėja pagerintų žaidimo/forumo kokybe,įdomuma : Būtų žaidėjams palengvinimas. Sutaupytų daug laiko. Ištiesų manau ,kad čia dabar atsiras kurie nesutiks, nes išvis neina į loterija, bet tie kurie eina tai tikrai nepagailėkit pasakyt savo nuomonę.
 7. [ Mini Pack ] Pasiūlymų Pack'as

  Tu ant manęs nesupyk. Bet įdėjos visiškai be ryšio. Visai nereikalingi tokie dalykai, o ypač 3 įdėja...
 8. [Konkursas] Prizas 1mln. Išbandyti verta !

  Pats ir mynk. Nepatinka nedalyvauk !
 9. LIKE konkursas | prizai dideli !!!

  Anketa : 1. Jūsu žaidime vardas [V_P]: Laurynas_Butkevicius 2.Kodėl norite dalyvauti ir ką manote ape tai ? : Nes dideli prizai. 3. Jūsų skaičiu [Galima tik vieną skaičių] : 35
 10. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Laurynas_Butkevicius 2. Koks jūsų konkursas bus: Visi dalyvaujantys turi parašyti tris malonius žodžius pakomentavusiam virš tavęs. Pradedant nuo manęs. Burtu keliu, išrinksime žmogų kuris yra paspaudęs patinka ant šios temos ! Išrinktasis laimės pagrindinį prizą. 3. Jūsų konkurso pradžia bei pabaiga: 2013-12-22d. 18:15val. - 2013-01-02d. 22:00val. 4. Jūsų konkurso prizas: 1.000.000.00 Vienas milijonas litų už tai ,kad pasakėte gerus žodžius ! Išbandyti verta, gal būt tau pasiseks Prizas bus tikrai išduotas !
 11. (Ideja) del car

  Už. Patiko įdėja.
 12. [Įdėja] Dėl star

  Kažkokia nesąmonė o ne įdėja. Nieko nesupratau ką norėjai čia pasiūlyt.
 13. Ideja Sraigstasparniai

  Už. Labai patiko įdėja Bet manau nepadarys :/
 14. [Idėja] Įteisintas Unjail.

  Pats tu durns. Vistiek niekas neunjailina, ar tu teisingai ar ne atsisėdai.
×