Jump to content

Deivis_Striker

Narys
 • Pranešimai

  292
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  1

Deivis_Striker paskutinį kartą laimėjo Kovas 7 2014

Deivis_Striker turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Deivis_Striker

 • Rangas
  Rimtas Korišas
 • Gimtadienis Sausis 1

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

9.004 profilio peržiūros
 1. Unjail Deivis_Striker

  Ilgesni video imeskit. esmė ta jog stovėjau, pradėjot šaudyt tai ir važiuot pradėjau. Plius patys provokuojat šaudydami, kad pradėtu važiuot betkuris žaidėjas, nors ir ramiai stovėjo šalikelei.
 2. ANKETOS ŠABLONAS 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Deivis_Striker2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: Freestar. Non-rp, Bėgimas nuo teisėsaugos, šaudymas į pareigūnus, vieša ginklu demonstracija.3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Karka_Djd ir Dwayne_Winston4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): https://imgur.com/a/HwWaKQ05. Papeikimas kaltininkui (nuoroda): PD firmos direktoriaus nėra, todėl papeikimo nėra kur rašyti.
 3. Tai gal pasivaidenam vėl? 8)

 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje): Deivis_Striker. 2. Kodėl manote, kad esate žaidėjų mėgstamiausias? (minimum 20 žodžių): Ai va šiaip kai pirmą kartą pamačiau save, trys metus žvengiau, nu o dabar nieko, ramiai LMG serve, bei TeamSpeak'ę rodytis galiu. Ir TOMČIKAS bff tarp niūxų yra. #RKS #TBPS VSIO TAKOJE Karuoč ant bazaro paslysi į žemę sulysi. Tomčikai. This is all for you.
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė (Serveryje): Deivis_Striker. 2. Jūsų paveikslėlis :
 6. Mini pinigų bug'as. (Klaida)

  1. Jūsų slapyvardis mūsų serveryje ( Vardas_Pavardė ) - Deivis_Striker'is. 2. Kokia tai klaida? ( išsamiai apibūdinkite ją ) - Na būdamas naujoku, kai laikaisi teises, tave nukelia į "kitą pasaulį". Tarkim, besilaikydamas teises, nuvažiuoji į mašinų taisyklą, susiremontuoji mašiną. Remontas kainuoja 100lt. (Š iuo atvėju aš taisiaus du kartus.) Baigęs laikytis teises, žaidime rodo jog turi 39.800 litų, bet parašius info rodo jog turi 40.000. Iš naujo prisijungus ( Padarius restartą ) pinigai vėl atsistato į tą sumą, kurią rodė parašius /info. Na, klaida ne tokia ir baisi, bet klaida yra klaida, apie ją kaip ir būtina pranešti. 3. Vaizdinė medžiaga ( nuotrauka / vaizdo įrašas) - 4. Kada pastebėjote šia klaidą ( data ) - 2014.11.13 Prisijungus į žaidimą iš naujo:
 7. Serverio Atnaujinimai 1.7.95

  Pagaliau ir į mano norus atkreipė dėmesį. Ačiū Kėša, už veikiančius tazerius Apsaugoje!
 8. Konkuras. Prizas: 5 limonai. Iki 04/21

  Aš esu Deivis_Striker Pretenduoju į 5 limonus renkuosi skaičiuka 16
 9. Serverio Atnaujinimai 1.7.94

  Nu šaunuolis, šaunuolis, pagaliau sulaukėm taip ilgai lauktu atnaujinimų.
 10. Na mano nuomonė tokia: Išties teisingai kiti sako, kad įrodymų trūksta tai čia faktas. Taip pat tai tikrai galėjo bet kas rašyti, ir beto nėra įrodymu kaip buvai priimtas į firmą. Papeikimas bevertis ir jis turėtų būti atmestas, tad sekmės
 11. Sukč�ius Deivis_Striker

  Š iaip trūksta įrodymų, jog tai būtent mano skype, bet ok. Ko šitų neikėlėj, ką? Sena taškų Foto: Va patikrinau ar yra taškai: Va nauja taškų foto: Problem?
 12. Idėja/Prašymas

  Š iaip geras siūlymas. Sutinku su visa tai. Tikrai galėtų tai igyvendinti.
 13. -'Box' Eventas-

  Anketą: Jūsų Vardas_Pavardė- Deivis_Striker'is. Ar galėsi dalyvauti evente?- Taip. Ar galėsi naudotis TeamSpeak programą- Taip.
×