Jump to content

Sinaloa_Cartel

Narys
 • Pranešimai

  1.318
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  15

Sinaloa_Cartel paskutinį kartą laimėjo Balandis 9 2019

Sinaloa_Cartel turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Sinaloa_Cartel

 • Rangas
  Devintasis iš Hokage

Profilio Informacija

 • Interesai
  .: Žūlikai :.

Paskutiniai lankytojai

39.471 profilio peržiūros
 1. [Konkursas] Laimėk namą serveryje! #7

  AnketaJūsų vardas pavardė žaidime: Sinaloa_CartelKą ketinate daryti su namu?: atiduosiu darbuotojams
 2. Naujas serverio dušmanas jau čia!

  Dekui herbytė, už palaikymas. Ačiū tiems kurie visada ir buvo šalia. Labiausiai tikriausiai nusiminiau dėl tu kurie ankščiau buvo savais, parodė tikrus savo veidus. Seni vilkai parodys, kad galim, padaryti kažką gero. O tie kurie buvo šalia, šilčiausia bučiniai. Dėl tu scamų ir panasiai, yra mano kaltės, kad suteikiu paskyrą keltos žmonių - bet jeigu ne Escortas, mano paskyra pavogęs. Manau niekas nebūtų nukentėjęs. Kaltinti galite tik jį - o man tikrai nereikia ir nereikėjo jūsų turtų.
 3. [Parduodamas] namas rudu stogu vt 3 [Parduota]

  Pirkėjams (temos autoriui privaloma įkelti su aukščiau esančia anketa): (pildo komentatoriai) 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sinaloa_Cartel 2. Jūsų siūloma suma: 3,500,000 3. Jūsų turimos sumos nuotrauka (būtina viršijant 10 milijonų):
 4. [APKLAUSA] Visų laikų projekto autoritetai

  @Jery_Freak tikriausiai visiems seniems žaidėjams šis asmuo buvo autoritetas. @Inamra_Oguh šitas asmuo dėl kurio buvo įdomu žaisti serveryje.
 5. Atsiblokavimai nuo serverio sistemos

  ANKETOS ŠABLONAS. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sinaloa_Cartel 2. Užblokavimo priežastis: car shot 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: nuejau afk 4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 6. Peikiu Kentas_Meska

  Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sinaloa_Cartel 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Kentas_Meska 3. Peikimo priežastis: Saudymas saugioje zonoje, dm. 4. Vaizdinė medžiaga:
 7. Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sinaloa_Cartel 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Profound_Darkness 3. Peikimo priežastis: Saudymas saugioje zonoje, izeidinejimai, dm. 4. Vaizdinė medžiaga:
 8. Peikiu Gabby_Acer

  Peikiant VIP narį: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sinaloa_Cartel 2. Kaltinamojo VIP nario slapyvardis (Vardas_Pavardė): Gabby_Acer 3. Peikimo priežastis: Saudymas saugioje zonoje, izeidinejimai, dm. 4. Vaizdinė medžiaga:
 9. ANKETOS ŠABLONAI Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sinaloa_Cartel 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Kentas_Meska 3. Peikimo priežastis: saudymas saugioje zonoje, dm 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 10. ANKETOS ŠABLONAI Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sinaloa_Cartel 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Profound_Darkness 3. Peikimo priežastis: saudymas saugioje zonoje, dm 8. 3. Draudžiama keiktis ir įžeidinėti kitus žaidėjus (Privačios žinutės nesiskaito). [1 įspėjimas] 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka): http://www.lmg.lt/forumas/topic/669633-peikiu-profound_darkness/
 11. ANKETOS ŠABLONAI Peikiant Administratorių: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Sinaloa_Cartel 2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): Gabby_Acer 3. Peikimo priežastis: saudymas saugioje zonoje, dm 8. 3. Draudžiama keiktis ir įžeidinėti kitus žaidėjus (Privačios žinutės nesiskaito). [1 įspėjimas] 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 12. susmukai biški prie vairo sakyčiau. https://imgur.com/a/5aNrJIf

 13. Peikiu Sinaloa_Cartel

  Papeikimas jau buvo atmestas, nori kariauti ? Greit sukrisi
 14. Gerbiu daugelis kandidatų į radijos direktorių, bet mano manymų Monte Gangga yra kažkas tobulo, manau kiekvienas žinote koks jis fantastiškas vadovas ir žiauriai malonu būti jį matyti juodame/baltame serveryje ir unikalumas ir menininko talentas tikrai nepaves ne viena
 15. Peikiu Sinaola_Cartel

  Kad administratorius, tai turiu žinoti ir sėdėti blokuoti? Jeigu mano kompas vos paveža sa-mp, o ant pagrindinio kompiuterio neeina įrašyti gta:san. Neturiu prieigos prie filmavimo, o žaidėjas sakė mokęs tuninti mašinas apie cytus nenusimanau ir ne mano pareiga juos tikrinti - matote blokuojate.
×