Jump to content

Saimonas_Bosas

Narys
 • Pranešimai

  5.205
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  9

Saimonas_Bosas paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 29 2016

Saimonas_Bosas turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Saimonas_Bosas

 • Rangas
  Ekspertas
 • Gimtadienis 2000.07.04

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kėdainiai

Paskutiniai lankytojai

34.057 profilio peržiūros
 1. Gangwar 3x3

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Saimonas_Boss Jūsų komandos narių Vardas_Pavardė žaidime?: Tony_James, Lukas_Monsteriss, Danas_Milf Ar užtikrinate savo bei komandos narių dalyvavimą renginyje?: Taip Ar turėsite savo transporto priemones?: Tikriausiai jo Jūsų komandos pavadinimas?: Aleris
 2. ATSIBLOKAVIMAI NUO SERVERIO SISTEMOS

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Monsterisss2. Užblokavimo priežastis: Car Shot 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: vel tas pats, nezinau del ko /vt padare tiesiog4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 3. ATSIBLOKAVIMAI NUO SERVERIO SISTEMOS

  . Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Lukas_Monsterisss2. Užblokavimo priežastis: Car Shot 3. Užblokavimo aplinkybės, ką darėte prieš užblokavima: Važiavome tiesiog, dirbam PD, gavau baną ir tiek4. Įrodymai (Vaizdo įrašas/Nuotrauka):
 4. Peikiu Mister_Iverson

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Saimonas_Boss2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Mister_Iverson3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Noriu įrodymų, ačiū4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com):
 5. Klaida su loterija

  1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė) - SaimonasBoss 2. Jūsų pastebėta klaida (kiek galima išsamiai ir konkrečiai) - kai žaidi loterija, išcrashina arba išmeta iš serverio - "Server closed the connection", atrodo būtent tada, kai jau kažką galbūt laimi, tai taip nutinka, nes su pralaimėjimais niekad neišmeta 3. Kada pastebėjote šią klaidą - prieš pora dienų, šiandien dar patikrinau 4. Vaizdinė medžiaga - Imgur: The magic of the Internet
 6. Peikiu Lukas_Flatron

  Oi, negalvojau kad jau ant tiek neturi ką veikti, kad kiekvieną kampą tikrini, įstatyme Tu įstatyme XDD Atsiemu papeikimą
 7. Peikiu Lukas_Flatron

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Saimonas_Boss2. Peikiamo asmens Vardas_Pavardė serveryje: @Lukas_Flatron3. Kodėl peikiate šį darbuotoją?: Nepagrįstas STAR dėjimas4. Įrodymai (naudoti imgur.com, youtube.com):
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Saimonas_Boss2. Įkalinimo/užtildymo priežastis: 5 star turėjau tiesiog, nušovė mane, atsisėdau į kalėjimą ir nuėjau AFK, grįžtų - pusantros valandos, užsibugino kad noriu pabėgti iš kalėjimo... tai čia tiesiog serverio klaida, net nežinau3. Kaltininko Vardas_Pavardė serveryje: Tik įėjau į banką, iš karto nušovė, net nesusigaudžiau4. Įrodymai (vaizdinė medžiaga): Imgur: The magic of the Internet
 9. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Saimonas_Boss2. Kaltinamojo Administratoriaus slapyvardis (@Vardas_Pavardė): @Tomas_Soprano3. Peikimo priežastis: Free ban 4. Įrodymai(Vaizdinė medžiaga/nuotrauka):
 10. . Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Saimonas_Boss2. Administratoriaus slapyvardis (Vardas_Pavardė): Tomas_Soprano3. Užblokavimo priežastis (čytinimas ir t.t.): Čytinimas4. Įrodymai:
 11. Neina forumo nick pasikeisti i jau esama forume? :D

 12. Eina pakeisti forumo nick i ta kuris uzimtas kažkaip, su html kodais ar kažkuo? 

 13. Davai chebra, gero paxmėlo.

×