Jump to content

Duff_Berr

Narys
 • Pranešimai

  5.026
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  36

Duff_Berr paskutinį kartą laimėjo Sausis 15 2017

Duff_Berr turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Duff_Berr

 • Rangas
  Ekspertas

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Gyvenamoji Vieta
  Kaunas

Paskutiniai lankytojai

315.852 profilio peržiūros
 1. apsilankant kartą į dieną forume, o kartais ir ne susidariau tokią nuomonę, kad ant būsenų būna dvi situacijos:

  1. visi tylus, mandagūs, kimarina.

  2. gustis griauna gyvenimus. 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  8 daugiau
  2. Jonas__Awp

   Jonas__Awp

   esmė tame, jog gavau neteisėtai 5 įspėjimus, parašiau administracijai į gmail, apie viską ir atrašė jog norint atsiblokuoti paskyrą reikia turėti 300 taškų serveryje, ir ką jūs man? turėjau 300 taškų serveryje, parašiau jasonui prieš mėnesį, iki šiol dar nesu gavęs jokio atsakymo dėl to vartotojo atblokavimo, įdomiai

  3. Mode_Kurk

   Mode_Kurk

   tironas gi musu tas gustukas(isimylejas)

  4. Bass_Boster

   Bass_Boster

   @Jonas__Awp nereikia sakyti, kad free, viską parašai Gustui į PM ir atsako tau. 

 2. girdėjau prie vilniuj vaikiškas balsas klykė "daugwe, daugwe", tai pavyko su gustuku susitikt? 

 3. Per dieną išpirktas visas prabangus turtas. Protingai atliktas restartas :) 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Nojus_Box

   Nojus_Box

   neverk dėl savo turtų

  3. Manfris_Bmwx

   Manfris_Bmwx

   dufai tiek, on buvai tiek laikiai ta xata tuos turtus. ;(((:sad:

  4. Dark_Panteram

   Dark_Panteram

   prisibugines savo jibanų milų dar verkia lmao, per rconus visokius susirinkęs turtą būk ramus.

 4. Jeigu turėtum galimybę pakeisti vieną dalyką iš savo legendinio direktoriavimo ištikimiausiai radijos firmai (kurio galbūt gailiesi, kad nepadarei, o gal, kad padarei), koks tas dalykas būtų? Seni, vis tiek visi žinom, kad buvai geriausias radijos direktorius. (Čia šiaip radau kompe ką tik xd).

  Xx7mJbC.png

  1. Por_Talll

   Por_Talll

   Nzn kaip tu, bet tuo laiku, kai buvau visiskas naujokas ir nezinojau kas jis toks yra, bet tada buvo mano laimingiausia diena.

  2. Duff_Berr

   Duff_Berr

   palikęs drk anksčiau. 

 5. Dėkoju už sveikinimus, tačiau dar neapsisprendžiau dėl DPP pareigų. 

 6. Su kokiais žaidėjais jums yra tekę susitikti?

  Esu susitikęs su @Mode_Kurk prasigėręs žmogus, dar teko prašė parūkyt nupirkt. Žinoma, daugiausiai bendrauju su savo mylimiausiu klasiokėliu Egiduku Zuokeliu
 7. Balsavimas dėl ekonomikos

  Aš tik nesuvokiu, kaip serverio savininko smegenyse gali šauti tokia idėja. Būni dėjęs ant projekto 5 metus, vėliau pamatai, kad neįdomu žaist, ir vietoje to, kad įvest naujovių kaip surinkti milijonus, kaip juos pašalint iš serverio pasirenki lengviausią kelią - panaikini turtą. Gerbiamasis, tu nuo realybės atitrūkęs? Ar tiesiog šiaip šauna idėjos, kurios 1/2, kad pribaigs projektą? Tu nors suvoki, kad LMG laikosi ant principo "lošiu, nes chebra lošia, o chebra lošia, nes turto turi"? Jeigu sunku su ekonomika tau (nu matau, kad ne kažkas, nes iš LMG išspaudi 30 procentų kiek galima), tai kreipkis, patarsiu. Žmonės metai iš metų dirbo, stengėsi, kad turėtų tai ką turi, o tu planuoji restartuot? Tarkim, žmonės, kurie nieko neturi, gali čia kažką sakyti, kurie paskutinėje vietoje sėdi irgi gali, tačiau kokia prasmė iš tų balsų? Ta prasme, tu vien per mane esi užblokavęs gal 30 žmonių RCON banu už serverio daiktų pardavinėjimą, visus atblokavai, o pinigus atėmei? - palikai viską jiems. Pasirodai kaip nauji metai, nesuvoki kas darosi ir keli idiotiškas idėjas, kurių žinoma dauguma pritars, nes gi serverio grietinėlės turtas yra kažkas awesome. Gerbiamasis, paaiškink man, ką turi turto panaikinimas ir pinigų pašalinimas? 70 milijardų serveryje, kiek bugintų jų? panaikini juos ir ką turime? Turime, kad visi dirba, namų kainos krenta automatiškai, serverio laisvų turtų sukeli ir tiek. Milijonas yra bevertis, tačiau turtas yra šioks toks turtas, kurį gauti reikia daug laiko. Serveryje tuos milijardus galima surinkti labai lengvai, TIK SMEGENIS PAKRUTINK. O dabar tik nuaidėjo gandas per visus serverius, visi lūžta, ypač kitų serverių pagrindinė administracija. O jūs, lošėjai didieji, suvokiat nors, kad praradus viską "elitui" jis pasitrauks kitur, o kartu ir jūs seksit? Ar norit pasakyt, kad čia visas serveris nori sugrįžti į 2011 metus, nes nu, jis neprogresuoja ir tik tie turtai visi laiko kelis žaidėjus. Tu tokias idėjas keldamas į viešumą gal pasitark su Tosha, kitais protingais žmonėmis. O apie naujokus jūs nesvaikit :DDD Naujokams yra kitų serverių, kurie juos ir pasirenka, kur vyksta update. Taip, ekonomiką reikia tvarkyti ir verkiant, bet ne kardinaliai kaip čia kalbama. Vien dabar galiu 5 idėjas pasakyti, kaip ją normalizuoti, bet deja, gi jas įgyvendinti reikia dirbti, o ne tiesiog skaičiukus pakeist ir vėl dingti metams, nes gi LMG pagrindinė problema yra prasta ekonomika, o tikrai ne sistemos 2013 metų.
 8. Laikas LMG susigrąžint tikrą DP. KAMYNG SŪN!

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Duff_Berr

   Duff_Berr

   Na, aš šiknos niekam nelaižiau. Čia jau tavo specialybė, gal šiek tiek ir būdavau prie žmonių, kurie matė mano darbą, bet tik tiek, visas pareigas gavau dėl kokybiško darbo. Kažkaip vis tiek pasiekiau daugiau negu, tiek gyvenime, tiek čia, o iš intelekto nepadaugėjimo pas pastarąjį matau, kad ir toliau tęsiu šias tradicijas, gal pasikeisi dar. 

  3. Erikas__Mlg
  4. Meskas_Puma

   Meskas_Puma

   Iš interneto tokius žoždius ištraukei? Žinok tavo rašinejimai čia pliuso tau neduos, nes komandos narys nori būti o lendi į konflikta su mani, žožiu ramiai sedek mergaite.

 9. kažkaip gusčio vietoje, tai net neatsakinėčiau toje temoje, nes atrodo atsako, atrodo žmogus turėtų suprast, o jis vėl apie velniais apsėstą gustį kalba.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  5 daugiau
  2. Duff_Berr

   Duff_Berr

   Čia tu kiaurą dieną prie pc sėdi ir bandai kažką įrodyt, koks Gustis blogas, vietoje to, kad eitum pasimokyt. 

  3. James_Splite

   James_Splite

   Gustis dabar daug garsesnis forume negu Karolinos Meschino nudes internete man rodos.

   Atsigaukit hebra biški dėl to žaidimo į depresijas einat :D 

  4. Mode_Kurk

   Mode_Kurk

   Sv draugai kaip sekas

 10. girdėjau reikia patyrusių žmonių į komandą, kurie galėtų kažką padaryt, turiu pasiūlymą :)

 11. Vakar rašiau Toshai, kad nejaugi nėra random žmogaus, kurio nėr paimt į dp, tai va, ta pati situacija ir čia. Sveiki, galiu parinkt dp, bet tik su sąlyga, kad dpp bus ryan_collins 

 12. [APKLAUSA] Dėl Gusčio Nušalinimo

  Tu bandai visą kaltę suverst Gusčiui, bet ne sau. Dėdavau už pažeidimus taisyklių, o kokia jų reikšmė - mažiausiai tau turi rūpėti, nes tiek aš, tiek Gustis, tiek kiti globalai baudžia ir bausdavo už pažeidimus. Fanta galėtų ieškot, Fanta galėtų paieškot. Tai chebra, jeigu skundžiatės globalo darbu, matot deda free įsp - rašot iškart Fantai ir viskas. Kam kur tas absurdiškas temas? Juokinat tik, ypač tokie komentarai kaip praeitoje temoje, kaip Pishiaus "Neturiu nieko prieš, bet jis per daug baudžia, o tai man nepatinka", nu tai jo, keliaukim dar kas kam patinka, kas kam nepatinka. Aš nieko tau nesakau, čia yra slidi riba, nes kartais tas įžeidimo gali ir nebūti ir tuomet reikia trečios nuomonės - Fantos, Jason, Edgos, bet ne temas kurti. Jeigu tyliai sėdėtum, nebūtų nei forumo vartotojai blokuojami, niekas, žinoma, jeigu nebūtų pažeidimų. Žiūrint iš jūsų pusės visada atrodys, kad čia yra free įspėjimai, pabrėžiu - visada, bet Portalai, vietoj to, kad gavus įspėjimų nekeltum dramų, nebandytum pažeminti, o parašytum Fantai, kiek forumo vartotojų būtum išsaugojęs? Tai galioja ir visiems kitiems. Tokios temos yra tuščias reikalas, nes jose nieko nėra, kad ir ateis tas Edga ar tas pats Fanta, nieko jis nematys ir nepradės kuistis po logus. Žinai kiek darbo yra tas tavo pasakymas "paieškos ir suras", kuomet vien Gustis visus baudžia? Reikia tikrinti kiekvieną jo pranešimą, kiekvieną jo baudimą, žinai kiek tai darbo, kuomet tai yra šimtai kiekvieną dieną ? Tam ir skirti papeikimai yra. Kodėl manai manęs prisižiūrėjo beje? Man papeikimai kiekvieną dieną eidavo, bet visi būdavo atmetami. O peržiūrėjus tą tavo temą, tai tikrai, nematau aš nieko įspūdingo, kad jis žaidžia su ugnim dėdamas už įžeidinėjimus - žinau, pats asmeniškai dėdavau tik už stipresnius, bet, jeigu Fantai tinka, jeigu jis tikrai jaučiasi įžeistas - nu tebunie, bendraukime draugiškai ir nebus jokių problemų.
 13. [APKLAUSA] Dėl Gusčio Nušalinimo

  Jeigu čia yra kažkieno šaika, tai nebent mano, nes tą tavo branduolį pats surinkau ir užauginau serveryje, Gustį užauginau aš kaip asmenybę projekte, gavo daug patirties ir matė tos globalo duonos daugiau, negu tu kažkada gyvenime matysi tikros duonos. 80 procentų rimtų veidų nežaidžia čia, turi namelį kitą dėl prisiminimų ir pasirodo kartą į mėnesį, tačiau forume pasireiškia tikrai daugelis. Draugelis, ne draugelis, koks tavo skirtumas? Kalbu kaip žmogus, kuris buvo globalu virš metų ir visą laiką laikiau kokybišką darbą, aktyvumą. Nu buvo bajerių, kad visos nusikalstamos šoko prieš radija, nėjo susitart draugiškai, prabaninau forume 90 procentų nusikalstamų už freepostus, tai čia korupcija? Pažeidimai buvo? Buvo, nubaudžiau? nubaudžiau. Būtų praėję 2 mėnesiai, gal būčiau neatkreipęs dėmesio ir tas freepostas būtų suėjęs į senaties terminą, bet dėl naglumo nepraėjo ir gavo dozę savo. Tai gerai, jeigu esi toks tikras dėl tų free įspėjimų, davai kelk čia visus, kurie manai, kad yra free, gustis pateikia įrodymus ir žiūrim ką turim. Kviečiam Fanta, tegul analizuoja įspėjimus, bet, jeigu už tuos tavo tariamus "free įsp" jis negauna įspėjimo kaip globalas - užtyli visam laikui. Nors čia nereikia net fantos, kuomet mano baudimų istorija yra TOP 5 tarp visų globalų, tad patirties turime panašiai. Gerai, yra tų žodžių, kur Gustis jautriai pažiūri, nieko nesakau, tarkim dėt įspėjimus už "mauzerį" ar "lavašą" toks šiek tiek jau patirštintas reikalas, bet čia ir priklauso tas atvejis nuo globalo kaip jis pažiūrės. Jis gali praleist pro akis, gali nepraleis, viskas priklauso nuo tavo naglumo lygio. Būdavo laikai kai gaudavau 30 papeikimų per dieną už "free įspėjimus", spėk buvau gavęs įspėjimų? Iš 450 papeikimų gal 1 ir buvo, tad pasiskaičiuok, koks procentas yra už free įspėjimus.
 14. [APKLAUSA] Dėl Gusčio Nušalinimo

  Jeigu kyla tokios temos - moderatorius yra vertas savo darbo. Papeikimai globalui yra kaip pagyrimai. Aktyvumas geras rodiklis, jeigu baudžia, nesvarbu ką, bet baudžia - jis atlieka savo pareigas. Jeigu draskot akis, tai ko norit? žinot, kad parašė pievą - nurykit tabletę ir tylėkit, o ne rėkaukit koks jis čia blogas, kokie free įspėjimai. Dėliotų free įspėjimus - nebūtų čia. Manot, kad blogi įspėjimai? Rašykit fantai. Ką aš matau dabar, tai tik aktyvumą ir kokybišką moderatoriaus darbą Labiausiai apie įspėjimus ir užsisėdimus gali pakalbėti @Max_Tosha ir @Gholas_Lokys kur tosha sukrovė gal 3 puslapius įspėjimų sąrašą. Kaip elgsitės su žmogumi, kaip elgsitės forume - taip ir turėsite. Kodėl aš įspėjimu negaunu? Turėkit subtilumo ir nebus problemų. O dėl korupcijos kaip ir sakiau - yra žmonės, kurie mažiau pastebimi ir yra tie, kur drasko akis ir permeti vis profilį jų, tačiau, jeigu randama už ką uždėt - tai nėra korupcija, tai yra aktyvumas ir kruopštumas ieškant nusižengusių asmenų. Taip, globalas gali praleist pro akis daug ką, bet čia jau žmogiškumo reikalas, tad portalai, gal geriau mažiau draskyk akis, atsiprašyk, o neverk, kad jis čia kaltas dėl tavo karjeros sugadinimo lmg. Nemoki naudotis forumu - tai gal ir karjeros jokios negalėjo būti.
×