Marius_Corallo

Narys
 • Pranešimai

  9.428
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  3

Marius_Corallo paskutinį kartą laimėjo Rugsėjis 12 2015

Marius_Corallo turi geriausiai pripažintą turinį!

Apie Marius_Corallo

 • Rangas
  Nepriekaištingas.
 • Gimtadienis

Serverio Informacija

 • VIP
  Yra
 • Admin
  3 Lygio

Profilio Informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

12.054 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marius_Corallo2. Užblokavimo priežastis: Armour Hack naudojimas3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Mane čytas paswingino, prisijungiau ir atsidūriau ore, nukritau bei tuo pačiu metu pasigydžiau ir gavau ban.4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 2. LMG žlugo.

  1. Marius_Corallo

   Marius_Corallo

   Juokauju, chebra, su Balandžio 1-ąją ! ;)

  2. EhoSan

   EhoSan

   Juokas vertas pamastyti ...

  3. Soprano_Dainis

   Soprano_Dainis

   dar cia zaidzia kazkas? xD

 3. 10 minučių - forume, 0 minučių - serveryje. Toks dienos rodiklis. Forume peržvelgiu naujas temas, padiskutuoju, sudalyvauju apklausose. Serveryje jau nebėra ką veikti... :/
 4. ANKETOS ŠABLONAS: 1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Marius_Corallo 2. Užblokavimo priežastis: Neleistinų ginklų naudojimas 3. Užblokavimo priežastis (ką darėte prieš užblokavimą): Žaidėme dažaisvaidį, pasiimiau desert eagle ir gavau ban. 4. Įrodymai (vaizdo įrašas/nuotrauka):
 5. Puslapis yra tragiškas, lygiai toks pat, kaip ši tema. Iš patirties galiu pasakyti, jog šis puslapis populiarumo nematys . Tiesiog, yra laaaabai daug klaidų, nenorėčiau išsiplėsti, nes vis tiek išvada nebus padaryta. Gali negaišti savo laiko bei užsiimti kita veikla.
 6. Ką palaikote atrankoje į grafikos dizainerį?

 7. Už, tačiau tik tuo atveju, kad už pristatytą krovinį būtų mokama didesnė alga, nei šiuo metu. Daugiau darbo = didesnis atstumas = didesnis atlyginimas. Manau ši idėja tikrai "atgaivintų" fūristų darbą.
 8. Sveikinu Karolį su pirma parašyta analize antrą kartą tapus dp. Sveikinu Zenia su direktoriumi. Sėkmės abiems
 9. Naujasis DPP - Duff_Berr
  Duff_Berr: Kiekvienas direktorius privalo raginti savo darbuotojus perklausyti mano naujai įkeltas dainas bent 5 kartus per dieną.

 10. Atsidarius forumą, iš pirmo žvilgsnio, šis dizainas atrodo fainas, tačiau prie šių naujovių teks nemažai laiko priprasti. Man asmeniškai kažkaip nesiderina baltas fonas su pilku dizainu. Minusas, jog senos temos dabar "sugadintos". Tačiau, ačiū už Jūsų pastangas, tik manyčiau, kad šiuo metu serveris turėjo būti pirmoje vietoje.
 11. Na, kaip Jums naujasis forumas? :|

  1. Zenia_Bond

   Zenia_Bond

   Šiuo metu 50/50,paskui priprasim

 12. Tuo metu, kai tu blokavai ir rodei pavyzdį - dar netrūko administracijos prižiūrėtojo. Š ią vietą tau atlaisvinau aš Gražūs aprašymai ir istorijos... Lauksim tęsinio
 13. Administracijos prižiūrėtojas... Iš pradžių atrodo labai gundančiai, tačiau tai nėra vienos iš geresnių pareigų... Prisimenu, kai aš jau buvau Emigracijų Prižiūrėtojas ir tu nekantravai, laukei analizės į mod
 14. Prisimenu tave, kažkodėl būtent iš 2015 metų vasaros. Nenuleidai rankų ir siekei savo tikslo - dabar turi tai, ko norėjai. Š aunuolis, Dominykai ! Tačiau už forumo įspėjimą pykstu .